شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سالم بودن پرده حلقوی با سه بار معاینه

1. سلام خسته نباشید
    تقریبا 1سال پیش برای معاینه پرده دکتر رفتم که گفت حلقوی همراه با درد و خونریزی است. بعدش که با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم البته بدون دخول به طور ناخواسته آلتش کمی داخل رفت به طور کامل نرفت چون سریعا خودمو بالا کشیدم و بلند شدم و چند لکه خون دیدم البته هیچ سوزش و دردی نداشتم و تقریبا 1 ماه بعد دکتر رفتم و بعد از معاینه گفت سالمه وپارگی نداره و فقط یکم حالت کوفتگی و خراشیدگی داره که شاید خودش ترمیم بشه .چند هفته بعد که هفتم قاعدگیم بود البته روز ششم پاک شده بودم دوباره پیشش رفتم گفت کوفتگیش خوب شده ولی وقتی می خواست معاینه بکنه دهانه واژنمو خشن بازکرد و وقتی رفتم خونه تو شورتم کمی خونی شده بود سریعا پیشش رفتم و دوباره معاینه کرد گفت سالمه و مشکلی نیست  ولی من بهش اطمینان نکردم و چند روز بعد پیش یک متخصص و یک ماما رفتم و آنها هم گفتن سالمه !
    من که گیج شدم پس این خونا چیه؟؟میشه 3تا دکترا اشتباه کرده باشن؟ ؟!!!!!!
    خواهش می کنم زود جوابمو بدین دارم از ترس می میرم لطفا جواب به ایمیل خودم بفرستید مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام عزیزم شما پیش 3تا دکتر رفتی ومعاینه شدی اینقدر شک وتردید نداشته باش پردتون سالمه مشکلی نداری

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. شما پوست واژنتون حساس هست سریع خراشیدگی پیدا میکنه.نگران نباشید وقتی دکتر مغاینه کرده هیچ نگرانی نیست

4. ansherli_2 نوشته است: سلام خسته نباشید
    تقریبا 1سال پیش برای معاینه پرده دکتر رفتم که گفت حلقوی همراه با درد و خونریزی است. بعدش که با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم البته بدون دخول به طور ناخواسته آلتش کمی داخل رفت به طور کامل نرفت چون سریعا خودمو بالا کشیدم و بلند شدم و چند لکه خون دیدم البته هیچ سوزش و دردی نداشتم و تقریبا 1 ماه بعد دکتر رفتم و بعد از معاینه گفت سالمه وپارگی نداره و فقط یکم حالت کوفتگی و خراشیدگی داره که شاید خودش ترمیم بشه .چند هفته بعد که هفتم قاعدگیم بود البته روز ششم پاک شده بودم دوباره پیشش رفتم گفت کوفتگیش خوب شده ولی وقتی می خواست معاینه بکنه دهانه واژنمو خشن بازکرد و وقتی رفتم خونه تو شورتم کمی خونی شده بود سریعا پیشش رفتم و دوباره معاینه کرد گفت سالمه و مشکلی نیست  ولی من بهش اطمینان نکردم و چند روز بعد پیش یک متخصص و یک ماما رفتم و آنها هم گفتن سالمه !
    من که گیج شدم پس این خونا چیه؟؟میشه 3تا دکترا اشتباه کرده باشن؟ ؟!!!!!!
    خواهش می کنم زود جوابمو بدین دارم از ترس می میرم لطفا جواب به ایمیل خودم بفرستید مرسی

با سلام دوست عزیزم.
    من فکر میکنم بکارت شما از نظر پارگی مشکلی نداشته باشه.اما بعضی از متخصصا خیلی روی خش بکارت حساس نیستن.البته در بعضی موارد این خش ها در صورتی که عمیق نباشن ترمیم میشن و این خون ممکنه بر اثر ساییدگی پایین واژنتون باشه با توجه به اینکه میگین دکتر محکم واژنتونو باز کرد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید