شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 103 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. eliza2020 نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    من این ماه 16 پریود شدم.اما برای مسایل کاری همسرم که دور از هم هستیم مجبور شدم روز سوم قرص بخورم تا خونریزی قطع بشه.بعد از حدود 8 روز دوباره پریود شدم که بازم مجبور شدم قرص بخورم.باز یک هفته بعد پریود شدم که خونریزی زیاد نبود و روز سومش نزدیکی داشتم و تقریبا وسطای رابطه یه دخول کوچولو داشتیم که بدون کاندوم بود اما بعدش همسرم کاندوم گذاشت.ایا ممکنه پیش آبی وارد شده باشه و باعث بارداریم بشه؟و اینکه من تو این ماه تخمک گذاری داشتم؟(امروز به شدت سرگیجه داشتم)

احتمال بارداری ====== 0
    این جلوگیری از پریود باعث میشه سیکل پریودتون نا منظم بشه ... و میتونه عوارض بدی واستون داشته باشه... کمتر از این کار استفاده کنید... سر گیجه هم میتونه یکی از عوارض باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. آقای تراب میدونید تخمک گذاری من توی این ماه چه روزی بوده؟اصلا بوده؟مرسی بخاطر جواب.تخمک گذاری توی پریودی احتمال انجامش هست؟قابل به ذکر دوباره که من این ماه 3 بار پریود شدم.

3. eliza2020 نوشته است: آقای تراب میدونید تخمک گذاری من توی این ماه چه روزی بوده؟اصلا بوده؟مرسی بخاطر جواب.تخمک گذاری توی پریودی احتمال انجامش هست؟قابل به ذکر دوباره که من این ماه 3 بار پریود شدم.

هیچ کس نمیتونه بگه تخمک گذاری شما چه روزی بوده. شما هورمون هاتو داغون کردی با این کارا.
    به هیچ وجه در دوران پریود تخمک گذاری انجام نمیشه.
    بیشتر به فکر سلامتیتون باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. sara281

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان نمیدونستم باید سوالمو کجا مطرح کنم
    دوستم میخواد بره پیش دکتر زنان برای معاینه پرده بکارتش
    سوال اولش اینه پیش ماما بره یا پیش دکتر زنان
    2 اون قبلا رابطه جنسی داشته از جلو نمیدونه که پرده اش سالم است یا نه ولی میترسه پرده اش سالم نباشه اگر به دکتر بگه خود ارضایی داشته باور میکنه ؟

5. سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم نزدیکی داشتیم به صورتی که پرده نامزدم هنوز سالمه و نو ارتباط سطحی بود و منی روی پشت نامزدم تخلیه شد ... و روز بعد از نزدیکی نامزدم پریود شد .. الان یک ماه میگذره ولی هنوز نامزدم پریود نشده و دل درد داره می خواستم بدونم امکان حاملگی وجود داره یا خیر .

با تشکر

6. sara281 نوشته است: سلام دوستان نمیدونستم باید سوالمو کجا مطرح کنم
    دوستم میخواد بره پیش دکتر زنان برای معاینه پرده بکارتش
    سوال اولش اینه پیش ماما بره یا پیش دکتر زنان
    2 اون قبلا رابطه جنسی داشته از جلو نمیدونه که پرده اش سالم است یا نه ولی میترسه پرده اش سالم نباشه اگر به دکتر بگه خود ارضایی داشته باور میکنه ؟

باید برن پیش دکتر زنان
    دلیلی برای دروغ گفتن به دکتر وجود نداره

7. mojtabah نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من با نامزدم نزدیکی داشتیم به صورتی که پرده نامزدم هنوز سالمه و نو ارتباط سطحی بود و منی روی پشت نامزدم تخلیه شد ... و روز بعد از نزدیکی نامزدم پریود شد .. الان یک ماه میگذره ولی هنوز نامزدم پریود نشده و دل درد داره می خواستم بدونم امکان حاملگی وجود داره یا خیر .

با تشکر

با سلام نامزد شما اصلا تو دوره پر خطر نبوده وحاملگی منتفیه .

8. سلام
    خسته نباشید
    نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم من با نامزدم رابطه داشتم اما باکره هستم و به اندازه ای که سر آلت تناسلیس داخل واژنم بود و منی اون خارج شد اما داخل نریخت الان چند روز میشه که پریود نشدم خیلی نگرانم میترسم ریخته باشه چیکار کنم

9. molaei_sarah نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم من با نامزدم رابطه داشتم اما باکره هستم و به اندازه ای که سر آلت تناسلیس داخل واژنم بود و منی اون خارج شد اما داخل نریخت الان چند روز میشه که پریود نشدم خیلی نگرانم میترسم ریخته باشه چیکار کنم

شما باید بگین که دوره شما چند وقته هست آیا در دوران پر خطر بودین یاخیر؟

10. سلام میخواستم بپرسم اگه رابطه در زمان پر خطر نباشه اصلا امکان بارداری وجود نداره؟
    یک هفته بعد از تخمک گذاری زمان پر خطر حساب میشود؟؟
    در زمان پر خطر حتی یک رابطه سطحی که منی ارتباط مستقیم با واژن نداشته باشد هم باعث بارداری میشود؟؟؟

11. padideh_2 نوشته است: سلام میخواستم بپرسم اگه رابطه در زمان پر خطر نباشه اصلا امکان بارداری وجود نداره؟
    یک هفته بعد از تخمک گذاری زمان پر خطر حساب میشود؟؟
    در زمان پر خطر حتی یک رابطه سطحی که منی ارتباط مستقیم با واژن نداشته باشد هم باعث بارداری میشود؟؟؟

با رابطه سطحی امکان بارداری وجود نداره
    اما یک هفته بعد از پریود رابطه داشتن خطرناکه و باید از کاندوم استفاده بشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. با سلام.من همونطور که در پیج قبلی بیان کردم در این ماه بخاطر خوردن قرص سه بار پریود شدم و نزدیکیم سه روز بعد از آخرین پریودیم بود و اولین پریودیم 26 بود و پری های بدی با فاصله یک هفته باز می اومد.دوستان لطف کردن و گفتن احتمال بارداری در من منتفیه.اما الان دو سه روز یدفه نافم به شدت تیر میکشه به سمت پایین.این درد ربطی به بارداری نداره؟؟؟؟؟لطفا بقیه دوستان هم نظرشونو بگن که آیا احتمال بارداری در من هست یا نه؟
    با تشکر.

13. سلام و خسته نباشید
    ببخشید من یک سوال اضطراری داشتم
    من تخمدان پلی کیستیک دارم و از قرصهای سیپروترون کامپاند و سیپروترون استات استفاده میکنم؛ حدود بیست و سه روز پیش دومین یا سومین روزی بود که از مصرف این قرصها بعد از روز پنجم میگذشت و هنوز لک بینی داشتم.
    در همین روز با نامزدم بودم که معاشقه ی ساده ای داشتیم در واقع با لباس بود و هیچگونه تماسی برقرار نشد اما چند قطره از منی ایشان روی لباسشان بود که وقتی مرا در آغوش گرفتند احساس کردم روی شلوارم کمی نمدار شد. با توجه به اینکه هیچگونه تماسی نبوده و من در آن زمان پریود بودم و از نوار بهداشتی نیز استفاده میکردم و شلوار هم تنم بود،  آیا امکان انتقال منی ایشان به واژن من وجود داشته؟ میدانم سوالم مسخره است ولی فکرم آسوده نمیشود با توجه به اینکه 2 روز بعد از تمام شدن قرصهای سیپروترون( یعنی تقریبا 3 روز پیش) احساس کردم میخواهم پریود شوم ولی در واقع الان سه روز است که فقط لک بینی دارم و پریودیم واقعی نیست این مساله اعصابم را خورد کرده و فکر میکنم نکند اتفاقی افتاده باشد.
    ضمنا من از پس فردای آن روز (ارتباط با نامزدم) از ترس اینکه نکند منی ایشان به بدن من منتقل شده باشد تا دو روز دو عدد از قرصهای سیپروترونم را صبح ها علاوه بر آنکه شب هم مصرف میکردم مصرف کردم آیا ممکن است مصرف آن قرصها علت تاخیر در پریودی من باشد؟

14. sedreneshin نوشته است: سلام و خسته نباشید
    ببخشید من یک سوال اضطراری داشتم
    من تخمدان پلی کیستیک دارم و از قرصهای سیپروترون کامپاند و سیپروترون استات استفاده میکنم؛ حدود بیست و سه روز پیش دومین یا سومین روزی بود که از مصرف این قرصها بعد از روز پنجم میگذشت و هنوز لک بینی داشتم.
    در همین روز با نامزدم بودم که معاشقه ی ساده ای داشتیم در واقع با لباس بود و هیچگونه تماسی برقرار نشد اما چند قطره از منی ایشان روی لباسشان بود که وقتی مرا در آغوش گرفتند احساس کردم روی شلوارم کمی نمدار شد. با توجه به اینکه هیچگونه تماسی نبوده و من در آن زمان پریود بودم و از نوار بهداشتی نیز استفاده میکردم و شلوار هم تنم بود،  آیا امکان انتقال منی ایشان به واژن من وجود داشته؟ میدانم سوالم مسخره است ولی فکرم آسوده نمیشود با توجه به اینکه 2 روز بعد از تمام شدن قرصهای سیپروترون( یعنی تقریبا 3 روز پیش) احساس کردم میخواهم پریود شوم ولی در واقع الان سه روز است که فقط لک بینی دارم و پریودیم واقعی نیست این مساله اعصابم را خورد کرده و فکر میکنم نکند اتفاقی افتاده باشد.
    ضمنا من از پس فردای آن روز (ارتباط با نامزدم) از ترس اینکه نکند منی ایشان به بدن من منتقل شده باشد تا دو روز دو عدد از قرصهای سیپروترونم را صبح ها علاوه بر آنکه شب هم مصرف میکردم مصرف کردم آیا ممکن است مصرف آن قرصها علت تاخیر در پریودی من باشد؟

بارداری کلا منتفیه چون لباس بر تن داشتید و با داشتن لباس بارداری رخ نمیده
    مصرف بیش از حد قرص هم در پریودتون تاثیر گذاشته و باعث تاخیر شده
    بهتره به پزشکتون مراجعه کنید تا با ببررسی موضوع و صلاح دید و تجویز آمپول پریود شید

15. سلام من عضو جدیدی هستم .من هیج رابطه جنسی نداشتم .در تاریخ 5دی اخرین پریودم بود که خیلیی هم با درد و به مدت 7 روز.پریودم 28 روزه و منظم.اما باید 4 بهمن پریود میشدم هنوز نشدم. البته امتحانات ترم داشتم. از طرفی ترسی که دارم اینه ، میدونم خنده دار. اما من از زیر تخت برادرم یک دستمال کاعذی برداشتم و اون کمی لزج بود . من بعد ار اینکه چتد بار دستمو شستم و خشگ کردم دستشویی رفتم .جالا از این می ترسم .چون من اصلا نا منظم نبودم.
    دیگه افکار مسخره اومده تو ذهنم.تو رو خدا راهنمایی کنین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 103 از 111
رفتن به صفحه :    ... 103 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید