شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 102 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. padideh_2 نوشته است:
    komaak نوشته است:
    padideh_2 نوشته است: سلام من تو مطالب خوندم که نوشته بودید احتمال بارداری از روی شلوار وجود نداره ولی میخواستم بدونم به هیچ وجه وجود نداره؟؟
    اخه من بعد این قضیه با تاخییر 10 روزه پریود شدم و مثل همیشه هم نبود مدتش همون 7 روز بود ولی مثل اخرای پریود کمتر و تیره تر بود که البته دکتر رفتم گفت کیست تخمدان دارم.ایا این قضیه میتونه نشونه حاملگی باشه یا فقط به خاطر کیسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالت تهوع هم داشتم

هیچکس به شما نمیتونه بگه 100% وجود نداره اما احتمالش خیلی خیلی کمه و نزدیک به 0 هست
    اگر پریود شدید و 7 روزم ادامه داشته پس احتمال حاملگی وجود نداره !

با وجود اینکه پریودم مثل همیشه نبود یعنی همون طور که گفتم کمتر و تیره تر بود با مدت 7 روز باز هم حاملگی رو منتفی میکنه؟

برای اینکه خیالت راحت بشه آزمایش بدین ممکنه همه اینها به خاطر کیست باشه

2. با سلام... من ۲۷ ساله هستم و همسرم ۲۳ ساله... دارای پریود نامنظمه... حدود ۲ هفته پس از آخرین پریودش رابطه ای با هم داشتیم که به دخول منجر نشد اما انگشتی که فکر می کنم آلوده به منی بود (البته چند دقیقه ی قبل با دستمال کاغذی خشک شده بود) وارد آلت شد و چند سانتی فرو رفت... بعد از ۳ ساعت از گذشتن رابطه ۴ قرص LD مصرف کرد و پس از حدود ۱۰ ساعت بعد از مصرف مرحله ی اول ۴ تای دیگه که حدود ۴ ساعت بعد از مصرف سری دوم قرص ۲ بار استفراغ کرد... اول اینکه آیا احتمال حاملگی هست و دوم اینکه اگر قرض اثر کرده باشه چه مدت پس از مصرف قرص باید پریود بشه؟ یکی دو روز بعد یا اینکه پریود بعدی باید سر زمان طبیعیش حالا با چند روز تاخیر باشه؟!

ممنون میشم جواب بدین و ما رو از نگرانی در بیارین...

3. puyan_e نوشته است: با سلام... من ۲۷ ساله هستم و همسرم ۲۳ ساله... دارای پریود نامنظمه... حدود ۲ هفته پس از آخرین پریودش رابطه ای با هم داشتیم که به دخول منجر نشد اما انگشتی که فکر می کنم آلوده به منی بود (البته چند دقیقه ی قبل با دستمال کاغذی خشک شده بود) وارد آلت شد و چند سانتی فرو رفت... بعد از ۳ ساعت از گذشتن رابطه ۴ قرص LD مصرف کرد و پس از حدود ۱۰ ساعت بعد از مصرف مرحله ی اول ۴ تای دیگه که حدود ۴ ساعت بعد از مصرف سری دوم قرص ۲ بار استفراغ کرد... اول اینکه آیا احتمال حاملگی هست و دوم اینکه اگر قرض اثر کرده باشه چه مدت پس از مصرف قرص باید پریود بشه؟ یکی دو روز بعد یا اینکه پریود بعدی باید سر زمان طبیعیش حالا با چند روز تاخیر باشه؟!

اگر با دستمال پاک شده پس دیگه منی وجود نداشته . احتمالا پربودشون بخاطر مصرف قرصها و تغیرات هرمونی در بدنشون با تاخیر انجام میشه که باز اینم بستگی به شرایط بدنشون داره .که جای نگرانی نیست

4. puyan_e نوشته است: با سلام... من ۲۷ ساله هستم و همسرم ۲۳ ساله... دارای پریود نامنظمه... حدود ۲ هفته پس از آخرین پریودش رابطه ای با هم داشتیم که به دخول منجر نشد اما انگشتی که فکر می کنم آلوده به منی بود (البته چند دقیقه ی قبل با دستمال کاغذی خشک شده بود) وارد آلت شد و چند سانتی فرو رفت... بعد از ۳ ساعت از گذشتن رابطه ۴ قرص LD مصرف کرد و پس از حدود ۱۰ ساعت بعد از مصرف مرحله ی اول ۴ تای دیگه که حدود ۴ ساعت بعد از مصرف سری دوم قرص ۲ بار استفراغ کرد... اول اینکه آیا احتمال حاملگی هست و دوم اینکه اگر قرض اثر کرده باشه چه مدت پس از مصرف قرص باید پریود بشه؟ یکی دو روز بعد یا اینکه پریود بعدی باید سر زمان طبیعیش حالا با چند روز تاخیر باشه؟!

با توجه به شرایط ذکر شده بارداری منتفیه
    روش اورژانسی رو درست مصرف نکردند سری دوم باید 12 ساعت بعد مصرف شه نه 10 ساعت
    مصرف قرص ال دی بر پریودشون تاثیر میذار و تعویق خواهند داشت و تعویق یا عدم تعویقشون به شرایط هورمونیشون بستگی داره که چقدر طول بکشه بودند کسانی که 20 روز تعویق پریود داشتند

5. سلام.......من از روش اورجاتسی اچ دی استفاده کردم....میخوام بدونم رو پریودم که البته با ال دی منظم نگهش میدارم تاثیر میزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6. titka نوشته است: سلام.......من از روش اورجاتسی اچ دی استفاده کردم....میخوام بدونم رو پریودم که البته با ال دی منظم نگهش میدارم تاثیر میزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز استفاده اورژانسي از قرص ها باعث بهم خوردن نظم هورمون هاي بدن تون ميشه پس مكن هست كه پريودتون هم بهم بخوره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. raha1234

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    جرا هيشكس جواب منو نميده؟
    من پست قبل هم نظر نوشته بودم اما تا امروز متاسفانه پریود نشدم.
    نزدیکی من در حد تماس سطحی بودکه نگرانم ممکنه پیشایش برخورد کرده باشه با التم.قبل من غیر طبیعی پریود شدم.یعنی بعد از مصرف یاسمین پریود نشدم بعد از اینکه 4تا دیان انداختم پریود شدم.و 5روز بعد دوباره بقیه ی قرصارو خوردم.الانم که ١٤روزه قرصام تموم شده اما پریود نشدم.سینه هام کمی درد داره و عضلات پام گرفته و احساس خوابالودگی دارم.امرز حالت تهوع داشتم.خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید.5روز بعد نزدیکی تست خون دادم که دکتر خودش تو مطب ازم گرفت که منفی بود.الان با دکترم حرف زدم گفت باید دوباره بیای تست بگیرم واسه رد حاملگی.من چکار کنم؟از اون موقع تا الان نزدیکی نداشتم که.من خیلی میترسم تورو خدا راهنماییم کنین.
    امروز درضمن ترشح هم داشتم.اين از جي ميتونه باشه؟

8. raha1234 نوشته است: جرا هيشكس جواب منو نميده؟
    من پست قبل هم نظر نوشته بودم اما تا امروز متاسفانه پریود نشدم.
    نزدیکی من در حد تماس سطحی بودکه نگرانم ممکنه پیشایش برخورد کرده باشه با التم.قبل من غیر طبیعی پریود شدم.یعنی بعد از مصرف یاسمین پریود نشدم بعد از اینکه 4تا دیان انداختم پریود شدم.و 5روز بعد دوباره بقیه ی قرصارو خوردم.الانم که ١٤روزه قرصام تموم شده اما پریود نشدم.سینه هام کمی درد داره و عضلات پام گرفته و احساس خوابالودگی دارم.امرز حالت تهوع داشتم.خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید.5روز بعد نزدیکی تست خون دادم که دکتر خودش تو مطب ازم گرفت که منفی بود.الان با دکترم حرف زدم گفت باید دوباره بیای تست بگیرم واسه رد حاملگی.من چکار کنم؟از اون موقع تا الان نزدیکی نداشتم که.من خیلی میترسم تورو خدا راهنماییم کنین.
    امروز درضمن ترشح هم داشتم.اين از جي ميتونه باشه؟

دوست عزيز اين كه پريود نشدي مكنه از قرص هاي كه مصرف كردي باشي چون هورمون هاي بدنتو بهم ميريزه در هر صورت بهترين آپشن همون تست بارداري هست اگه باردار نباشي دكتر بهت آمپول پروژستون ميده تا پريود بشي

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با سلام و خسته نباشید.
    من این ماه 16 پریود شدم.اما برای مسایل کاری همسرم که دور از هم هستیم مجبور شدم روز سوم قرص بخورم تا خونریزی قطع بشه.بعد از حدود 8 روز دوباره پریود شدم که بازم مجبور شدم قرص بخورم.باز یک هفته بعد پریود شدم که خونریزی زیاد نبود و روز سومش نزدیکی داشتم و تقریبا وسطای رابطه یه دخول کوچولو داشتیم که بدون کاندوم بود اما بعدش همسرم کاندوم گذاشت.ایا ممکنه پیش آبی وارد شده باشه و باعث بارداریم بشه؟و اینکه من تو این ماه تخمک گذاری داشتم؟(امروز به شدت سرگیجه داشتم)

10. کسی اینجا نیست که جواب سوال منو بلد باشه!!!!!!!!!!!!!!

11. با سلام خدمت همه دوستان
    26 سالمه-پریود تقریبا منظم . مدت خونریزی 7 روز! به این صورت که در چند ماه سر 30 روز میشم اما بعدش 1-2 ماه ممکنه تا 42 روز طول بکشه که اینم واسه کیست تخمدان که دارم هستش که قبلا تحت دارو بودم اما الان با نظر دکترم نیاز به دارو ندارم.
    در تاریخ 8/10/90 آخرین خونریزیم بود که 3 روز قبلش یعنی5/10/90 رابطه به طور سطحی و بدون دخول و محافظت شده با کاندوم داشتم و منی داخل کاندوم تخلیه شد که 3 روز بعد رابطه پریود شدم مثل همیشه همون 7 روز و همون خونریزی که روان بود.
    حالا استرس همه وجودمو گرفته...
    احتمال حاملگی وجود داره؟

12. tarap نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    26 سالمه-پریود تقریبا منظم . مدت خونریزی 7 روز! به این صورت که در چند ماه سر 30 روز میشم اما بعدش 1-2 ماه ممکنه تا 42 روز طول بکشه که اینم واسه کیست تخمدان که دارم هستش که قبلا تحت دارو بودم اما الان با نظر دکترم نیاز به دارو ندارم.
    در تاریخ 8/10/90 آخرین خونریزیم بود که 3 روز قبلش یعنی5/10/90 رابطه به طور سطحی و بدون دخول و محافظت شده با کاندوم داشتم و منی داخل کاندوم تخلیه شد که 3 روز بعد رابطه پریود شدم مثل همیشه همون 7 روز و همون خونریزی که روان بود.
    حالا استرس همه وجودمو گرفته...
    احتمال حاملگی وجود داره؟

با سلام.احتمال حاملگی به هیچ وجه وجود نداره.

13. Clooney نوشته است:
    puyan_e نوشته است: با سلام... من ۲۷ ساله هستم و همسرم ۲۳ ساله... دارای پریود نامنظمه... حدود ۲ هفته پس از آخرین پریودش رابطه ای با هم داشتیم که به دخول منجر نشد اما انگشتی که فکر می کنم آلوده به منی بود (البته چند دقیقه ی قبل با دستمال کاغذی خشک شده بود) وارد آلت شد و چند سانتی فرو رفت... بعد از ۳ ساعت از گذشتن رابطه ۴ قرص LD مصرف کرد و پس از حدود ۱۰ ساعت بعد از مصرف مرحله ی اول ۴ تای دیگه که حدود ۴ ساعت بعد از مصرف سری دوم قرص ۲ بار استفراغ کرد... اول اینکه آیا احتمال حاملگی هست و دوم اینکه اگر قرض اثر کرده باشه چه مدت پس از مصرف قرص باید پریود بشه؟ یکی دو روز بعد یا اینکه پریود بعدی باید سر زمان طبیعیش حالا با چند روز تاخیر باشه؟!

مصرف قرص ال دی بر پریودشون تاثیر میذار و تعویق خواهند داشت و تعویق یا عدم تعویقشون به شرایط هورمونیشون بستگی داره که چقدر طول بکشه بودند کسانی که 20 روز تعویق پریود داشتند

درسته که روش اورژانسی رو درست مصرف نکردن... و زود مصرف کردن... اما به هر حال اگر هم آلودگی با اسپرم وجود داشته ( به هر حال یه سلوله دیگه... ممکنه چندتاش رو دست جا بمونن! ) هم همین روش اورژانسی ناقص اثرگذار بوده یا نه؟! یعنی اگر ۲ ساعت زودتر مصرف کنی همه ی اثرش از بین میره؟!

14. puyan_e نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    puyan_e نوشته است: با سلام... من ۲۷ ساله هستم و همسرم ۲۳ ساله... دارای پریود نامنظمه... حدود ۲ هفته پس از آخرین پریودش رابطه ای با هم داشتیم که به دخول منجر نشد اما انگشتی که فکر می کنم آلوده به منی بود (البته چند دقیقه ی قبل با دستمال کاغذی خشک شده بود) وارد آلت شد و چند سانتی فرو رفت... بعد از ۳ ساعت از گذشتن رابطه ۴ قرص LD مصرف کرد و پس از حدود ۱۰ ساعت بعد از مصرف مرحله ی اول ۴ تای دیگه که حدود ۴ ساعت بعد از مصرف سری دوم قرص ۲ بار استفراغ کرد... اول اینکه آیا احتمال حاملگی هست و دوم اینکه اگر قرض اثر کرده باشه چه مدت پس از مصرف قرص باید پریود بشه؟ یکی دو روز بعد یا اینکه پریود بعدی باید سر زمان طبیعیش حالا با چند روز تاخیر باشه؟!

درسته که روش اورژانسی رو درست مصرف نکردن... و زود مصرف کردن... اما به هر حال اگر هم آلودگی با اسپرم وجود داشته ( به هر حال یه سلوله دیگه... ممکنه چندتاش رو دست جا بمونن! ) هم همین روش اورژانسی ناقص اثرگذار بوده یا نه؟! یعنی اگر ۲ ساعت زودتر مصرف کنی همه ی اثرش از بین میره؟!

یه بار گفتم بارداری مورد شما منتفیه
    مصرف قرص هم بالانس هورمونیشون رو تغییر میده و تعویق در پریود یه تاثیر کوچیکی داره مصرف اما همسر شما قرصا رو پس دادند پس تاثیرشون از بین رفته ولی بارداری منتفیه

15. با سلام و خسته نباشید.
    من این ماه 16 پریود شدم.اما برای مسایل کاری همسرم که دور از هم هستیم مجبور شدم روز سوم قرص بخورم تا خونریزی قطع بشه.بعد از حدود 8 روز دوباره پریود شدم که بازم مجبور شدم قرص بخورم.باز یک هفته بعد پریود شدم که خونریزی زیاد نبود و روز سومش نزدیکی داشتم و تقریبا وسطای رابطه یه دخول کوچولو داشتیم که بدون کاندوم بود اما بعدش همسرم کاندوم گذاشت.ایا ممکنه پیش آبی وارد شده باشه و باعث بارداریم بشه؟و اینکه من تو این ماه تخمک گذاری داشتم؟(امروز به شدت سرگیجه داشتم)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 102 از 111
رفتن به صفحه :    ... 102 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید