شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخيص رابطه مقعدي

1. perle
    شما سالم بودن رو در چی میبینید؟
    و دختر مناسب یعنی چی؟
    دختر خانما برن گواهی سلامت!بگیرن تقدیم همسر اینده شون که معلوم نیست با چند نفر رابطه داشته بکنن و بگن ما سالمیم و شما هرکاری کردی و با هر چند نفر که بودی نوش جونت؟!!
    یعنی از نظر شما یک خانم باید تا این حد شخصیت خودشو بیاره پایین؟
    از نظر شما اگر من نوعی با چندین نفر در حد معاشقه رابطه داشته باشم و اجازه بدم چندین نفر بدن منو لمس کنن در حدی که گواهی سلامت!!رو دریافت کنم سالم هستم,اما اگر با یک نفر از روی علاقه و احساس صادقانه,یا اینم نه,از روی بچگی و نادونی رابطه برقرار کنم و اون گواهی رو نتونم بگیرم ناسالمم؟
    وقتی یک خانم همچین نظری رو داشته باشه و عمومیش کنه نباید از یک مرد با عقاید مردونه و تفکراتش ایراد گرفت.

رابطه جنسی یک امر کاملآ شخصی و خصوصیه و به کسی ارتباطی نداره.نمی دونم چرا به خودمون اجازه میدیم به حریم شخصی دیگران وارد بشیم.در این رابطه زمانی حق اظهار نظر داریم که به طرفمون متعهد شدیم وپیمان زناشویی بستیم.
    ما انسانیم و برای زندگیمون فقظ یکراه پیش رو نداریم که همونو پیشش بگیریم که یک قانون برامون عملی باشه.

عادل عزیز,همه دختر خانمها جای دلسوزی ندارن.بعضی ها هستند که خودشون به این کار تمایل دارن.متاسفانه منطق و تفکر جای خودشو داده به یک سری دیدگاههای کهنه و تبعیضی.و خیلی ها برای شخصیت و زنانگی خودشون ارزش و احترامی قائل نیستند.
    من قصد توهین ندارم و دوستای عزیزم معذرت خواهی میکنم اگر کسی همچین برداشتی رو کرده.اما تا وقتی این ایده ها وجود دارند و بدتر از همه اینکه هم گیر میشن این احساسات ضد و نقیض تمومی نداره و هم به یک چشم دیده میشن و این اصلآ درست نیست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام به همگی عزیزان

گواهی سلامت گرفتن برای ازدواج، یه رسم قدیمی بوده که خیلی وقته توی خانواده های هر کدوم از ما رواج پیدا کرده. قبل از عقد دختر رو می برن معاینه اش می کنن تا یه تیکه کاغذ مهر و موم شده رو تحویل خانواده ی پسر بدن به این نیت که این تصور ایجاد بشه که دختر خانم سالم، پاک و البته "باکره" است
    این رسم وقتی توی خانواده هامون اوج گرفت که فساد و بی بند و باری توی نسل ما جوان ها روز به روز بیشتر شد، و ما دخترها به خودمون این جرات و جسارت رو دادیم که قبل از ازدواجمون، رابطه ی جنسی رو به هر نحوی که برامون تعریف شده است، تجربه کنیم. این بود که ذهنیت خانواده هامون به شدت تغییر جهت داد و هر کسی برای سالم و دست نخورده بودن دختر خودش، گواهی سلامت گرفتن رو یه قانون و یه اصل برای شروع مقدمات ازدواج قرار داد
    ذهن عامیانه و باکره ی ما انسان ها چه زمانی می خواد به بلوغ برسه خدا می دونه!!
    باکره بودن دختر ها در داشتن یه بافت نازک در ورودی واژنشون هست که به غول پرده ی بکارت همگی مون می شناسیمش. این غول گاهی انقدر برامون بزرگ می شه که از فکر نبودنش گاهی بی اراده ترس برمون می داره حتی اگه هیچ گونه رابطه ی جنسی رو نداشته باشیم توی زندگی مون...
    واقعا وجود پرده ی بکارت یعنی ملاک سالم بودن هر دختری؟
    الان توی این دوره و زمونه ای که با یه جراحی کوچیک 20 دقیقه ای می شه به راحتی دهانه ی ورودی واژن رو تنگ کرد و یه بکارت مصنوعی درست کرد، واقعا بکارت چه معنایی می تونه داشته باشه؟
    آقایانی که این غول رو مثل ما در ورودی هیچ عضو بدنشون ندارن، آیا واقعا باکره اند؟
    معرفت و شعور و انسانیتشون هم باکره است؟
    همین آقایونی که پرده ی بکارت ندارن و نخواهند داشت اما ممکنه در زمان تجردشون، خواسته یا نا خواسته، بکارت دخترهای زیادی رو از بین برده باشن
    همین آقایونی که خودشون با هر کسی که دلشون بخواد و فقط هوس آغوشش رو بکنن، به راحتی رابطه ی جنسی برقرار می کنن و اون لحظه حتی به این کار ندارن که این خانمی که در بستر منه آیا باکره است؟ آیا باکره نیست؟ آیا بعدا نمی خواد تشکیل زندگی بده؟ آیا بعدا نمی خواد تو بستر یکی باشه که همسرشه و خودش رو برای اون پاک و دست نخورده نشون بده؟ اصلا براشون مهمه این چیزا؟
    حرفامو توهین به هیچ آقا یا خانمی تلقی نکنید. همگی تون برای من مثل برادر و خواهرهام عزیز هستید. ما انسان ها باید افکارمون رو اصلاح کنیم. دیدمون رو تغییر بدیم. نگرشمون رو مثبت کنیم. دانسته هامون رو ترقی بدیم. سنت های غلطی که بر پایه ی باورهای غلط هست رو از بین ببریم. و اجازه ندیم کسی برای ما حد و مرزی تعیین کنه و اسم اون حد و مرز رو بذاره بکارت!
    دکتر شریعتی می گه شرافت مرد همچون بکارت یک دختر است، اگر یکبار لکه دار شد دیگر جبران پذیر نیست
    حرف آخرم اینه که، رابطه ی جنسی قبل از ازدواج، برای هر شخصی می تونه رخ بده، برای من..برای شما..برای خواهر یا برادر هر کدوممون.. این رابطه یا به زور و اجبار و قرار گرفتن توی شرایط خاص و غیر قابل کنترل هست و یا از روی عشق و صمیمیتی وصف ناپذیر...که دیگه واسه این دومی نمی شه هیچ دلیل عقلانی آورد. منی که با یه نفر رابطه دارم، دوستش دارم، عاشقانه بهش علاقه دارم، مسلما باهاش رابطه ی جنسی خواهم داشت. هرکسی این رابطه ی عاشقانه رو داشته باشه و بگه رابطه ی جنسی در کار نبوده به طور یقین داره دروغ می گه. اینو با اطمینان می گم! محاله توی یه رابطه ی عاشقانه هیچ معاشقه ای نباشه. اون رابطه ی عاشقانه پیش نیاز و پیش زمینه ی هر معاشقه و البته هر رابطه ی جنسی خواهد بود. اینکه دخول انجام بگیره یا نه بستگی به درک، فهم، کنترل کردن احساس، و البته آینده نگری داره. چون هر لحظه ممکنه بکارت با یه آسیب کوچیک از بین بره و این می تونه همه چیز رو تحت تاثیر قرار بده.
    شخصی که می خواد یه زندگی مشترک رو شروع کنه، چه زن و چه مرد، باید گذشته ی فرد مقابلش رو ندیده بگیره. هر شخصی یه گذشته ای داره که اون گذشته، تلخ یا شیرین، با همه ی فراز و فرود هاش فقط مربوط به اون شخص خواهد بود و کسی حق کنکاش در اون رو نخواهد داشت
    بیایم همگی با هم افکارمون رو اصلاح کنیم
    بهتره افکارمون رو از بکارت در بیاریم
    این واجب تره انگار...

شاد باشید همگی.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. بنظر من فکر بیمار جوامع و محدودیتهای عرفی و خیلی موارد باعث شده جوانان بجای داشتن رابطه متعارف جنسی تن به رابطه معقدی بدهند.

طی تجربه  و بررسی ، رفتاردر جوامع محدود و اینچنینی ،  براحتی و وضوح مشاهده میشود محدودیت جلوی رابطه جنسی را نگرفته بلکه فقط باعث انحراف از مسیر طبیعی و بروز مشکلات بعدی که اکثرا غیر قابل جبران هم هستند , هم شده است.

براستی همه میدانیم کسی که بخواهد مقید نباشد و پایبند به اخلاق و رعایت چارچوپ در روابط جنسی اش نباشد هیچ ارگان - سازمان - نیروی نظامی و انتظامی و حکومت و قانونی نمیتواند جلوی او را کامل بگیرد

پس بهتر نیست با کلاس بندی روابط و آموزش کافی رابطه ها را در مسیر سالم (لا اقل از نظر پزشکی) هدایت کنیم تا دست کم بیماری روحی و رفتاری کمتری در جامعه بسازیم
    چه بسا اگر روابط در مسیر سالم و با آموزش کافی انجام شود اصلا در مسیرهای اینچنینی قرار نگیرد.
    واقعا اگر رابطه واژنی بدلیل وجود عرف بکارت در جوامع محدود ؛ منع نمیشد اینهمه گرایش به رابطه معقدی وجود داشت ؟
    رابطه ای پرخطر - آسیب زا - خطرناک - مستعد انتقال بیماری های مهلک و ... که همگی از عواقب رابطه معقدی هستند زایده تفکر عرفی جامعه ما نسبت به بکارت دختران است!

همه یا بدنبال رابطه ای پنهان (بدون روش پیگیری) هستیم و نگران آشکار شدن آن ویا بدنبال راهی برای مخفی سازی و جسم درگیر خطرات رابطه غیر متعارف و روح درگیر و نگران از آشکار شدن آن !!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با تشکر از نظرات دوستان ،اساتید و  قشری از جامعه که کمی روشنتر و بازتر به مواضع مینگرند(یم)

موضوع برگه سلامت رو من اینجا مطرح کردم، ولی سو تفاهم اینجاست که لزومی بر آن نمیدانم.  و بنا به تفکر اشتباه قبلی(که چک آپ و برگه و . . . به صورت اجباری طی پروسه رسمی-اداری ازدواج انجام می شود)  این سوال رو پرسیدم.
    خواستن و حتی مطرح کردن مسئله برگه سلامت کاملا اشتباهه.رذالته  بابا یعنی چی؟به نظر من مطرح شدن این موضوع (برگه سلامت) در امر ازدواج خاطره خیلی خیلی زشت و تلخی خواهد بود.حتی شاید در صورت مطرح شدن از طرف مقابل تاکید بر عدم اطلاع خیلی بهتر باشه.
    مثال:
    اٍ ؟ ؟ ؟    من نمیدونستم!!‌‌‌‌  مگه همچین کاری هم میکنن؟؟  از کجا می فهمه که دکتر؟

اگه زیاد  تفره رفتم ببخشید.  فکر میکنم روابط رفتاری مسئله مهمتری باشه تو زناشویی

به امید این که همه جوانان در حال آماده شدن برای پیوند شیرین باشند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. haale نوشته است: سلام به همگی عزیزان

گواهی سلامت گرفتن برای ازدواج، یه رسم قدیمی بوده که خیلی وقته توی خانواده های هر کدوم از ما رواج پیدا کرده. قبل از عقد دختر رو می برن معاینه اش می کنن تا یه تیکه کاغذ مهر و موم شده رو تحویل خانواده ی پسر بدن به این نیت که این تصور ایجاد بشه که دختر خانم سالم، پاک و البته "باکره" است
    این رسم وقتی توی خانواده هامون اوج گرفت که فساد و بی بند و باری توی نسل ما جوان ها روز به روز بیشتر شد، و ما دخترها به خودمون این جرات و جسارت رو دادیم که قبل از ازدواجمون، رابطه ی جنسی رو به هر نحوی که برامون تعریف شده است، تجربه کنیم. این بود که ذهنیت خانواده هامون به شدت تغییر جهت داد و هر کسی برای سالم و دست نخورده بودن دختر خودش، گواهی سلامت گرفتن رو یه قانون و یه اصل برای شروع مقدمات ازدواج قرار داد
    ذهن عامیانه و باکره ی ما انسان ها چه زمانی می خواد به بلوغ برسه خدا می دونه!!
    باکره بودن دختر ها در داشتن یه بافت نازک در ورودی واژنشون هست که به غول پرده ی بکارت همگی مون می شناسیمش. این غول گاهی انقدر برامون بزرگ می شه که از فکر نبودنش گاهی بی اراده ترس برمون می داره حتی اگه هیچ گونه رابطه ی جنسی رو نداشته باشیم توی زندگی مون...
    واقعا وجود پرده ی بکارت یعنی ملاک سالم بودن هر دختری؟
    الان توی این دوره و زمونه ای که با یه جراحی کوچیک 20 دقیقه ای می شه به راحتی دهانه ی ورودی واژن رو تنگ کرد و یه بکارت مصنوعی درست کرد، واقعا بکارت چه معنایی می تونه داشته باشه؟
    آقایانی که این غول رو مثل ما در ورودی هیچ عضو بدنشون ندارن، آیا واقعا باکره اند؟
    معرفت و شعور و انسانیتشون هم باکره است؟
    همین آقایونی که پرده ی بکارت ندارن و نخواهند داشت اما ممکنه در زمان تجردشون، خواسته یا نا خواسته، بکارت دخترهای زیادی رو از بین برده باشن
    همین آقایونی که خودشون با هر کسی که دلشون بخواد و فقط هوس آغوشش رو بکنن، به راحتی رابطه ی جنسی برقرار می کنن و اون لحظه حتی به این کار ندارن که این خانمی که در بستر منه آیا باکره است؟ آیا باکره نیست؟ آیا بعدا نمی خواد تشکیل زندگی بده؟ آیا بعدا نمی خواد تو بستر یکی باشه که همسرشه و خودش رو برای اون پاک و دست نخورده نشون بده؟ اصلا براشون مهمه این چیزا؟
    حرفامو توهین به هیچ آقا یا خانمی تلقی نکنید. همگی تون برای من مثل برادر و خواهرهام عزیز هستید. ما انسان ها باید افکارمون رو اصلاح کنیم. دیدمون رو تغییر بدیم. نگرشمون رو مثبت کنیم. دانسته هامون رو ترقی بدیم. سنت های غلطی که بر پایه ی باورهای غلط هست رو از بین ببریم. و اجازه ندیم کسی برای ما حد و مرزی تعیین کنه و اسم اون حد و مرز رو بذاره بکارت!
    دکتر شریعتی می گه شرافت مرد همچون بکارت یک دختر است، اگر یکبار لکه دار شد دیگر جبران پذیر نیست
    حرف آخرم اینه که، رابطه ی جنسی قبل از ازدواج، برای هر شخصی می تونه رخ بده، برای من..برای شما..برای خواهر یا برادر هر کدوممون.. این رابطه یا به زور و اجبار و قرار گرفتن توی شرایط خاص و غیر قابل کنترل هست و یا از روی عشق و صمیمیتی وصف ناپذیر...که دیگه واسه این دومی نمی شه هیچ دلیل عقلانی آورد. منی که با یه نفر رابطه دارم، دوستش دارم، عاشقانه بهش علاقه دارم، مسلما باهاش رابطه ی جنسی خواهم داشت. هرکسی این رابطه ی عاشقانه رو داشته باشه و بگه رابطه ی جنسی در کار نبوده به طور یقین داره دروغ می گه. اینو با اطمینان می گم! محاله توی یه رابطه ی عاشقانه هیچ معاشقه ای نباشه. اون رابطه ی عاشقانه پیش نیاز و پیش زمینه ی هر معاشقه و البته هر رابطه ی جنسی خواهد بود. اینکه دخول انجام بگیره یا نه بستگی به درک، فهم، کنترل کردن احساس، و البته آینده نگری داره. چون هر لحظه ممکنه بکارت با یه آسیب کوچیک از بین بره و این می تونه همه چیز رو تحت تاثیر قرار بده.
    شخصی که می خواد یه زندگی مشترک رو شروع کنه، چه زن و چه مرد، باید گذشته ی فرد مقابلش رو ندیده بگیره. هر شخصی یه گذشته ای داره که اون گذشته، تلخ یا شیرین، با همه ی فراز و فرود هاش فقط مربوط به اون شخص خواهد بود و کسی حق کنکاش در اون رو نخواهد داشت
    بیایم همگی با هم افکارمون رو اصلاح کنیم
    بهتره افکارمون رو از بکارت در بیاریم
    این واجب تره انگار...

شاد باشید همگی.

من نمیخواستم وارد بحث شم ولی خب یه نظر میدم و بس گرچه اکثر کاربرا با عقیده من آشنا هستند
    اولا این تاپیک در مورد بکارت و داشتن رابطه جنسی قبل ازدواج نبوده یعنی بحث سر این نبود کی باکره است کی نیست
    نمیدونم جدیدا بین قشر خانمها این اپیدمی مد شده که شکاک باشن به آقایون با کسی دوست میشن یا میخوان ازدواج کنن شک میکنن و حتی به یقین هم میرسن که طرف قبلا رابطه جنسی داشته 1000% و بعضیها برای توجیه افکارشون میان میگن از پسره نمیپرسیم چون ممکن نیست پسر جماعت نداشته باشه
    شناختی که شما از طرفتون پیدا خواهید کرد این بنا رو برای شما ایجاد میکنه که طرف شما که پسره داشته یا نه خیلی هم ساده میشه تشخیص داد مثل آب خوردن
    اما دخترا بدون شناخت قبلی میان و قضاوت میکنن
    خیلی از پسرها هستند تنها برای یکبار قبل ازدواج این رابطه رو تجربه کردند این دسته کسانی هستند که بنا به شرایطی نتونستن کنترل کنن و گناهشون کمتر از دختری که مثلا با 2 تا پسر قبلا دوست بوده و با هر دو نه یکبار بلکه به دفعات رابطه برقرار کرده
    شما دخترا که تو ایران زندگی میکنید برحسب اون دید پاک و احساسی که دارید خودتون رو قانع میکنید من رابطه جنسیم با دوستم از رو عشق سرشار نشات میگیره تا حالا شده بپرسید از خودتون این عشق سرشار که شما میگید بر مبنای چه تعهدی داره صورت میگیره؟؟؟؟
    شما بیایید و مثلا چند سال با پسری دوست باشید و رابطه جنسی هم داشته باشید آیا این رابطه تا آخر عمر میتونه پا برجا باشه؟؟ 100% نه چون تعهدی نیست توش
    با 75 نفر از افراد که در کانادا زندگی میکردند صحبت کردم که 90% دخترا بودند در مورد رابطه جنسی سوال میکردم و یه سریشون میگفتند مثل غذا برای ما میمونه و فرقی نداره از عشق و علاقه نشات میگیره یا نه مثل این میمونه که شما گشنتونه و نیاز به غذا دارید رابطه جنسی با عشق مثل فردیه که غذای مورد علاقه شو میخوره و کسی که عادیه مثل فردیه که هر غذایی باشه میخوره و شکمش سیر بشه
    عده ای عنوان میکردند تا از طرف تعهد علاقه واقعی نبینند تن به رابطه نمیدن
    عده ای فقط بوسه و در آغوش هم خوابیدن رو ترجیح میدادند
    جالب اینجاست که بالغ بر 90% این افرادی که از عشق رابطه شون رو عنوان میکردند به ازدواج ختم شده بود
    در مورد گذشته افراد صحبت کردم چون انان در گذشته شون چیز وحشتناکی که براشون اتفاق میوفته رابطه جنسی نیست همه متحدالقول میگفتند گذشته فرد به خودش بستگی داره چرا چون چیزای وحشتناک اونا مثل داشتن پدری معتاد یا خانواده ای خلافکار و کلا مشکلات خانوادگی نشات میگیره
    در ایران خودمون خانواده هایی رو برخورد داشتم با افکار 100000% اروپایی اما زمانی که پای یک عمر زندگی دختر یا پسرشون میامد وسط اولین سوال تو ذهنشون این بود برم ببینم طرف حسابیه یا نه گذشته اش درست بوده چون گذشته حال و آینده رو میسازه
    و بر عکس این موضوع در ایران با 50 فرد صحبت کردم که همه دختر بودند و کسانی که قبل ازدواج با دوست پسرشون رابطه جنسی داشتن راه به جایی نبردند و کمتر کسانی بودند شاید 3 نفر که عاقبتی داشتن
    من نه میخوام داشتن رابطه جنسی رو قبل ازدواج بگم درسته یا غلطه بنظر من دوست داشتن واقعی اونیه که اصلا فکر اینگونه روابط رو نداشته باشه داشتن بوسه در آغوش گرفتن هم نشان از محبت هست اما عشق نیست
    من اینو با عقیده محکم میگم در ایران داشتن رابطه جنسی در دوران دوستی به ضرر دختر تموم میشه چون نوع نگرش غلطه
    کافیه آزمایش کنید طرف پسر بگید من قبلا رابطه جنسی داشتم ببینید آیا ااون پسری که میاد حرف میزنه و میگه گذشته ات مال خودته در این موردم همینو میگه؟؟؟
    شاید چیزی نگه ولی شک نکنید دل سرد میشه
    آیا ما هم مثل کانادایی ها 90% دوستیهایی که رابطه جنسی توشونه به ازدواج ختم میشه؟؟؟
    بنظر من نه !!! چون پسر میخواد لذت ببره و دوستی که در اون لذت نباشه واسش عذابه
    من نه میخوام بگم همه همینن و نه میخوام بگم دخترا همشون اشتباه میکنن حرف من اینه چشتون رو در رابطه با کسی هستید باز کنید و ببینید لایق این باز کردن دل و هویت شما هستش یا نه
    موفق باشید و شرمنده که زیاده گویی کردم

تشکر شده توسط : 8 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید