شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 100 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. saghar15 نوشته است:
    protars2 نوشته است:
    saghar15 نوشته است: یک قطره پیش اب روی باسن به هیچ شکلی نمیتونه باعث بارداری بشه!!!
    کلآ همه شرایطی که گفتیدم نمیتونه باعث بارداری بشه

کاش خانمایی که از استرس زیاد با رابطه ی دائم و ریختن کامل منی داخل رحمشون نمیتونن مادر بشن به اندازه شما خوشبین بودن(البته برای شما بدبینیه!)

سوالتون خیلی عجیب و غریب بود
    شما اصلآ سایت رو مطالعه نکردید!
    در کل این یکی اصلآ احتمال بارداری نداشت

سلام
    حرف شما 100% صحیح
    مطالب سایت رو خوندم و میدونم پیش اب ممکنه حاوی اسپرم باشه (البته عرض کردم فبلش ادرار انجام شده)
    میدونم منی یا پیش اب روی باسن بریزه احتمال حاملگی نیست (تا قبل از اینکه به واژن برسه)
    من سوالم اینه در این حالت که عرض کردم ممکنه پیش اب یک قطره روی باسن افتاده باشه یا بین شکاف  عرض کردم چطوری رابطه جنسی انجام شده)
    ممکنه این قطره پرتاب شده باشه و یا سر خورده باشه و به واژن رسیده باشه و وارد واژن بشه و حاملگی رخ بده؟ (واژن اون موقع خیسه خیس بود که فکر کنم به علت ترشحات زنانه بود)

یک قطره پیش اب که معلومم نیست کجا رفته چرا شما رو نگران کرده؟
    دوست عزیزم احتمال بارداری اصلآ وجود نداره.مطمئن باشید.
    استرس رو هم کنار بذارید که پریودتون عقب نیفته.
    احتمال بارداری برای شما صفره.

سلام
    امروز روز 25 ام قائدگیشون هست و یکم کمر درد داشتن و چند قطره خون دیدن (چند قطره خون که اومد فکر کردن پریود شدن اما فقط همین یک قطره بود)
    این قطره خون میتونه چی باشه؟ . به چه دلیل ممکنه باشه؟

2. saghar15 نوشته است:
    mhsafarian نوشته است:
    komaak نوشته است:
    mhsafarian نوشته است: سلام من در این پست http://www.roham.ws/web/ftopicp-57063.html#57063
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    در 14و15آذر یعنی 1هفته بعد از زمان مورد انتظار واسه پریود فقط لکه بینی داشت و پریود نشد.
    این ماه هم 15و16دی فقط 2روز لکه بینی داشت وبازهم پریود نشد.
    قبل از آخرین پریودش(7آبان)به مدت 15روزقرص ldخورده بود.وتقریبااز25آذرهم 7روزldخورده بود.
    بخاطرشرایطی که واسش وجود داره نمیتونه نه آزخون بده ونه از بی بی چک استفاده کنه.
    حالا با توجه به مطالب بالا از کارشاناسای محترم و خود آقای دکتر صادقی میخوام لطفا راهنماییم کنن
    این لکه بینی ها چیه؟وچرا 2ماه بجای پریود فقط 2روز لکه بینی داره اونم 7روز بعداز زمان مورد انتظار؟
    آیا بارداره؟

سلام
    با این همه قرصی که مصرف کردن اگر پریود طبیعی داشتن باید تعجب می کردید !
    این چیزایی که شما گفتید می تونه از علائم مصرف قرص ها و به هم خوردن بالانس هورمونی بدنشون باشه

پس اوناییکه قرصهای ld رو واسه جلوگیری از بارداری میخورن دیگه پریود تو اون 7روز که قرص هارو قطع میکنن پریود نمیشن؟

لکه بینی لانه گزینی چند دوره اتفاق میفته؟یعنی ممکنه 2ماه پشت سرهم اتفاق بیفته؟

اگه بی بی چک بلافاصله کلش نارنجی رنگ بشه چه معنی داره؟

سلام.
    نمیشه که پریود نشن.اگر درست و طبق دستور مصرف بشه پریود هم میشن.
    تقریبآ زمان پریود بعدی مشاهده میشه.خیر.
    اون کله ی نارنجی خط استاندارد هست! اگر هر دو خط پر رنگ شد و یا دومی کمرنگ یعنی جواب مثبته و نشانه بارداری.
    در غیر اینصورت منفیه.

منظورم کله نبود منظورم همه ی بی بی چک نارنجی رنگ بشه چه معنی داره؟

اگه فقط رنگ نارنجی یا استاندارد دیده بشه معنیش چیه؟

3. mohammadjoon26 نوشته است:
    mhsafarian نوشته است:
    komaak نوشته است:
    mhsafarian نوشته است: سلام من در این پست http://www.roham.ws/web/ftopicp-57063.html#57063
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    در 14و15آذر یعنی 1هفته بعد از زمان مورد انتظار واسه پریود فقط لکه بینی داشت و پریود نشد.
    این ماه هم 15و16دی فقط 2روز لکه بینی داشت وبازهم پریود نشد.
    قبل از آخرین پریودش(7آبان)به مدت 15روزقرص ldخورده بود.وتقریبااز25آذرهم 7روزldخورده بود.
    بخاطرشرایطی که واسش وجود داره نمیتونه نه آزخون بده ونه از بی بی چک استفاده کنه.
    حالا با توجه به مطالب بالا از کارشاناسای محترم و خود آقای دکتر صادقی میخوام لطفا راهنماییم کنن
    این لکه بینی ها چیه؟وچرا 2ماه بجای پریود فقط 2روز لکه بینی داره اونم 7روز بعداز زمان مورد انتظار؟
    آیا بارداره؟

سلام
    با این همه قرصی که مصرف کردن اگر پریود طبیعی داشتن باید تعجب می کردید !
    این چیزایی که شما گفتید می تونه از علائم مصرف قرص ها و به هم خوردن بالانس هورمونی بدنشون باشه

پس اوناییکه قرصهای ld رو واسه جلوگیری از بارداری میخورن دیگه پریود تو اون 7روز که قرص هارو قطع میکنن پریود نمیشن؟

لکه بینی لانه گزینی چند دوره اتفاق میفته؟یعنی ممکنه 2ماه پشت سرهم اتفاق بیفته؟

اگه بی بی چک بلافاصله کلش نارنجی رنگ بشه چه معنی داره؟

هرکسی بعد مصرف قرص 7روز قرص نمیخوره که پریود بشه وگرنه لازم نبود بگن اون هفت روز رو نخور

لکه بینی فقط توی ماه اول دوم میتونه طبیعی باشه وگرنه باید به دکتر مراجعه کنین که مشکلی برای جنین اتفاق نیافته
    بیبی چک کلش نارنجی نمیشه فقط وقتی درست داخل ادرار گذاشته بشه خطوطی روش میاد یک خط منفیه واگه دو خط و یه خط پررنگ یکی کم رنگ  باشه مثبته

مگه  نمیگن خوردن قرص ها روی پریود تاثیر میذاره؟پس چرا تو اون 7روز پریود میشن؟

منظورم ازلکه بینی تو ماه اول ودوم همه ی روز ها نبود اگه به دقت پست قبلی هامو بخونید بعد رابطه درماه اول دقیقا2روز لکه بینی و2باره درماه دوم

هم 2روز لکه بینی اتفاق افتاده.میخواستم ببینم لکه بینی لانه گزینی چندباراتفاق میفته؟

بعد اگه دقیقا2ماه پشت سرهم در روزهای معین بجای پریود فقط 2روزلکه بینی داشته باشی یه چه معنی هست؟

4. سلام
    من ماه پیش رابطه داشتم که 10 روز بعدش آزمایش خون دادم و جواب منفی بود.هفته پیش هم که 1 هفته مانده به پریودم بود رابطه داشتم که البته دخول انجام شد و منی هم خارح تخلیه شد. و من ا ز روش اورژانسی استفاده کردم. اما امروز 2 روزه از زمان پریودم میگذره و هنوز نشدم. با این توضیحات احتمال بارداری هست؟در ضمن من پریودام نقریبا منظم و 28 روزه است.

5. sami22 نوشته است: سلام
    من ماه پیش رابطه داشتم که 10 روز بعدش آزمایش خون دادم و جواب منفی بود.هفته پیش هم که 1 هفته مانده به پریودم بود رابطه داشتم که البته دخول انجام شد و منی هم خارح تخلیه شد. و من ا ز روش اورژانسی استفاده کردم. اما امروز 2 روزه از زمان پریودم میگذره و هنوز نشدم. با این توضیحات احتمال بارداری هست؟در ضمن من پریودام نقریبا منظم و 28 روزه است.

با سلام شما باردار نیستید وتاخیر پریودتون هم به خاطر استفاده از روش اورژانسی هست سعی کنید کمتر از روش اورژانسی استفاده کنید تا ریتم هورمونی بدنتان بهم نخورد

6. سلام...چند ماهیه برای جلوگیری از بارداری از روز 5 پریود ال دی مصرف میکنم....ماه قبل چند شب فراموش کردم اتبته رابگه پر خطر هم نداشتم....اما امروز که روز 12 مصرف این ماهمه و تو این ماه 1 شب رو فراموش کردم ساعت 5 عصر رابطه پر خطر داشتم که ساعت 7 عصر 2 تا اچ دی مصرف کردم و 2تای بعدی رو 7 صبح میخورم...میخدام بدونم با توجه به مصرف ال ددی و این روش پیشگیری اورجانسی احتمال بارداری زبونم لال هست؟؟؟؟؟؟در ضمن از فروردین ماه مصرف ال دی رو شروع کردم

7. titka نوشته است: سلام...چند ماهیه برای جلوگیری از بارداری از روز 5 پریود ال دی مصرف میکنم....ماه قبل چند شب فراموش کردم اتبته رابگه پر خطر هم نداشتم....اما امروز که روز 12 مصرف این ماهمه و تو این ماه 1 شب رو فراموش کردم ساعت 5 عصر رابطه پر خطر داشتم که ساعت 7 عصر 2 تا اچ دی مصرف کردم و 2تای بعدی رو 7 صبح میخورم...میخدام بدونم با توجه به مصرف ال ددی و این روش پیشگیری اورجانسی احتمال بارداری زبونم لال هست؟؟؟؟؟؟در ضمن از فروردین ماه مصرف ال دی رو شروع کردم

با سلام سعی کنید قرص ها رو سر ساعت مصرف کنید تا کارایی بهتری داشته باشند وبا توجه به اینکه شما از روش اورژانسی استفاده کردید احتمال بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. sami22 نوشته است: سلام

باتئجه به استفاده از روش اورژانسي امكان بارداري نيست دليل تاخير در پريودي استفاده از قرص هاست

9. سلام....من دیروز 5 عصر رابطه پرخطر داشتم......7عصر از 2اچ دی استفاده کردم...امروز هم 7 صبح 2تا دیگه خوردم...اما استفراغ که نداشتم هیچ حالت تهوع هم نداشتم اصلا هیچ مشکل و ناراحتی پیدا نکردم...سوالم اینه یعنی روش پیشگیریم خوب عمل نکرده؟؟؟زبونم لال احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. titka نوشته است: سلام....من دیروز 5 عصر رابطه پرخطر داشتم......7عصر از 2اچ دی استفاده کردم...امروز هم 7 صبح 2تا دیگه خوردم...اما استفراغ که نداشتم هیچ حالت تهوع هم نداشتم اصلا هیچ مشکل و ناراحتی پیدا نکردم...سوالم اینه یعنی روش پیشگیریم خوب عمل نکرده؟؟؟زبونم لال احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش اورژانسی بدرستی انجام شده بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. من بعد از استفاده از روش اورجانسی با اینکه به موقع و دقیق بوده یعنی 2 ساعت بعد از رابطه پر خطر هیچ استفراغ و حالت تهوع و مشکلی نداشتم...یعنی روش اورجانسی تو بدنم خوب عمل نکرده که حالم بد نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زبونم لال احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟

12. raha1234

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 30 ام ماه پیش که دی بود پریود شدم.دوره هام نامظمن و بهمین دلیل دکتر واسم قرص یاسمین داد.اونو انداختم و تموم شد بعد 1هفته قرار بود پریود بشم اما نشدم.در طول مصرف قرص همش تهوع داشتم و خیلی از این نگران بودم که شاید حامله باشم.چون نزدیکیه محافظت نشده بدون خروج منی داشتم.دکتر گفت بخاطر تهوع یاسمین ننداز در عوض دیان بنداز.من بدون اینکه پریود شم دیانو شروع کردم و 4 یا 5 تا که انداخته بودم پریود شدم که 4روز اینا خونریزی داشتم.بعد 5روز پریود همان بقیه قرصو مصرف کردمو الان تقریبا 10روزه که قرصام تموم شده.البته من بسته کامل قرصو نخوردم.الان پریود نشدم و خیلی خیلی نگرانم که پریود نشم.تورو خدا کمکم کنید.درضمن دکترم گفت که باید تا 2شنبه پریود بشم که تا الان نشدم.چی کار کنم کمک؟
    البته 5روز هم که از نزدیکیم گذشته بود تست حاملگی دادم که دکتر خودش تو مطب گرفت که به گفته خودش کیت بود و فقط + و - رو نشون میداد و گفت -اومد.

13. titka نوشته است: من بعد از استفاده از روش اورجانسی با اینکه به موقع و دقیق بوده یعنی 2 ساعت بعد از رابطه پر خطر هیچ استفراغ و حالت تهوع و مشکلی نداشتم...یعنی روش اورجانسی تو بدنم خوب عمل نکرده که حالم بد نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زبونم لال احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟

اگر درست مصرف کردید احتمال بارداری وجود نداره.
    حتمآ که نباید حالت تهوع داشت!طبیعیه ومشکلی نیست.

14. mhsafarian نوشته است: کسی نیست پستهای 1490 و 1491 رو جواب بده؟!!

دوست عزیز جوابتون رو در پیغام خصوصی گذاشتم

15. سلام
    اممروز که 4 روز در پریودم تاخیر داشتم  و 10 روز از رابطه میگذره از بی بی چک استفاده کردم منفی بود.. میتونم به جوابش اطمینان کنم؟؟؟ البته من از روش اورژانسی استفاده کرده بودم که امروز 4 روز از پریودم میگذره و هنوز نشدم. بعد از چند روز تاخیر باید به پزشک مراجعه کنم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 100 از 111
رفتن به صفحه :    ... 100 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید