شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم جهش در بیرون آمدن منی

1. عرض سلام خدمت تمام دوستان                                                                                                                                من 45 سال دارم اما طی این مدت 10 سالی که ازدواج کردهام از رابطه جنسی که برقرار کرده ام هیچ موقع اوج لذت برایم میسر نگردیده است اولاٌ اگر خودم را در هنگام انزال کنترل کنم اصلا دیگر ادامه کار برایم لذت بخش نیست اگر در اولین جرقه لذت این انزال بگذارم صورت بپذیرد شاید 30 ثانیه هم طول نکشد  مسئله دوم اینکه هیچ موقع منی من بصورت جهشی بیرون نمی ریزد بلکه بصورت معمولی مشل یک مایع خارج می شود ایا این امر تاثیری دارد راهنمایی بفرمائید چون خیلی از این امر ناراحتم وتمایل زیادی به نزدیکی دارم اما لذتی حاصلم نمی شود

2. با عرض سلام
    دوست عزیز شاید شما مشکل میزان اسپرم داشته باشین
    آیا بچه دارین؟
    به نظر من با توجه به عدم جهش بهتره به اورولوژیست مراجعه کنید
    انشالله که مشکلی نیست

3. غلظت منی به نوع تغذیه برمیگرده
    ئر مورد جهش منی اگر فردا هر روز رابطه جنسی داشته باشه به دلیل فعالیت زیاد رگها و عضلات ناحیه تناسلی جهش کم میشه و در بعضی جاها جهشی نخواهد بود
    اینکه میگید براتون لذت بخش نبوده شما جمله کسانی هستید که ارگاسم یا لذت جنسی رو ندارید و فقط انزال دارید خود انزال بخشی از لذت رو شامل میشه اما نه هشو برای اینکه بیشتر لذت ببرید باید با خانمتون هماهنگ باشید و از ایشون بخواهید و با ایشون بیشتر معاشقه کنید تا ارتباط لذت بخش تر بشه
    سعی کنید از دخولهای عمیق کم استفاده کنید و همیشه با دخول سر آلات شروع کرده و بعد چند دخول یک دخول عمیق داشته باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست عزیز ، رابطه جنسی هدف نیست ، بلکه ابزاری هست برای رسیدن به حس آرامش و با هم بودن و یک دلی

سعی کنید قبل از رابطه جنسی ابتدا از اینکه همسرتان کنار شما هست و میتوانید گرمای محبت همدیگر را احساس کنید لذت ببرید

قدر لحظاتی که کنار هم هستید رو بدونید ، زندگی خیلی کوتاه هست

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. عدم جهش منی در شما دلیل اصلیش اینه که شما زود انزالی دارید و حتما برید پیش پزشک چون خیلی راحت علاج میشه
    بنظر من شما در دوران مجردی زیاد خودارضایی کردید شاید دلیل به ارگاسم نرسیدن وزود انزالیتون همین باشه به هر حال هر چه زود تر به پزشک متخصص مراجعه کنید تا درمان بشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام . تو رو به جان ابوالفظل ع جواب منو بده  من جوانی 29 ساله هستم که چند سال پبش بارها جلوی بیرون امدن اب منی خود را میگرفتم و الان 3 سال است که منی من اصلا جهش ندارد و خیلی اروم بیرون میریزه تو رو خدا جواب منو بدین ورزشهای کگل رو هم انجام دادم ولی تاثیری نداشت ایا با اینکه علم اینقدر پیشرفت کرده درمانی برای افراد بدبختی مثل من وجود ندارد؟ و این در حالیه که قبلا که سالم بودم جهش اب منی من بالای 1 متر پرتاب میشد  واقعا نمیدونم باید چکار مپکنم حتی چند بار میخواستم به خاطر این موضوع خودکشی کنم . اقای دکتر دستم به دامنت  به پات می افتم کمکم کن

7. سلام.این همه ناراحتی واسه چیه؟خوب جهش نداره که نداره چی میشه مگه؟این موضوع روی ازدواج شما و باروریتون اصلا تاثیر نداره.دلیل ناراحتیتونو نمیفهمم.ناراحت نباش لطفا.اگر خیلی واستون مهمه برید دکتر .خودکشی نداره که برادر من.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با عرض سلام.من 16 سال و 3 ماهمه.4ساله خودارضایی دارم به این صورت که هفته ای یکبار استمنا میکنم.اما متاسفانه با اینکه 15 سالم تمام شده است اما من هنوز منی ندارم و این موضوع مرا به شدت عصبانی کرده است.هنگامی که استمنا میکنم و زمانی که ارضا میشوم یک مایع بی رنگ لیز چسبناک از من خارج میشود(بدون جهش)لطفا مرا راهنمایی کنید زیرا این مشکل مرا از لحاظ روانی واقعا تحت تاثیر قرار داده است.
    mr_mars76@yahoo.com

9. mr_mars نوشته است: با عرض سلام.من 16 سال و 3 ماهمه.4ساله خودارضایی دارم به این صورت که هفته ای یکبار استمنا میکنم.اما متاسفانه با اینکه 15 سالم تمام شده است اما من هنوز منی ندارم و این موضوع مرا به شدت عصبانی کرده است.هنگامی که استمنا میکنم و زمانی که ارضا میشوم یک مایع بی رنگ لیز چسبناک از من خارج میشود(بدون جهش)لطفا مرا راهنمایی کنید زیرا این مشکل مرا از لحاظ روانی واقعا تحت تاثیر قرار داده است.
    mr_mars76@yahoo.com

با سلام
    دوست عزیز بسته به فیزیک هر شخص ،فرایند تولید منی در دستگاه تانسلی میتونه با تاخیر یا تعجیل در سنین مختلفی آغاز بشه لذا باید صبر کنید کم کم درست میشه اما توصیه اکید میکنم خودارضائی رو ترک کنید تا دچار عوارض ناشی از اون در آینده نشید
    موفق باشید.

10. amirshah نوشته است: سلام . تو رو به جان ابوالفظل ع جواب منو بده  من جوانی 29 ساله هستم که چند سال پبش بارها جلوی بیرون امدن اب منی خود را میگرفتم و الان 3 سال است که منی من اصلا جهش ندارد و خیلی اروم بیرون میریزه تو رو خدا جواب منو بدین ورزشهای کگل رو هم انجام دادم ولی تاثیری نداشت ایا با اینکه علم اینقدر پیشرفت کرده درمانی برای افراد بدبختی مثل من وجود ندارد؟ و این در حالیه که قبلا که سالم بودم جهش اب منی من بالای 1 متر پرتاب میشد  واقعا نمیدونم باید چکار مپکنم حتی چند بار میخواستم به خاطر این موضوع خودکشی کنم . اقای دکتر دستم به دامنت  به پات می افتم کمکم کن

سلام
    ببینید دوست عزیز مشکل شما مشکل مهمی هست. اینجور که شما میگید اسپرمت تحرک و جهش نداره و این فاکتور اسپرم تو باروری خیلی مهمه. اسپرم باید بتونه خودشو به تخمکهای زن برسونه تا عمل لقاح انجام بشه.

1- شما علاوه بر اینکه از رابطه جنسیتون لذت خیلی کمی میبرید ممکنه نتونید همستون رو طبیعی باردار کنید.

2- جلوگیری از خروج منی در دفعات زیاد ممکنه باعث گشاد شدن لوله های ادراری بشه که این امر باعث افت شدید سرعت اسپرم میشه.

3- یکی از بیماریهایی که باعث از بین رفتن تحرک اسپرم میشه واریکوسل هست که ممکنه شما داشته باشید.

4- در هر صور تاین مشکلتونو جدی بگیرید. با نشستن تو این سایت و کامنت گذاشتن مشکلتون حل نمیشه در اسرع وقت به پزشک اورولوژیست مراجعه کنید و از چیزی هم خجالت نکشید.

5- به این فکر کنید که ممکنه زندگی زناشویی آینده شما به شدت تحت تاثیر قرار بگیره بنابراین ذهنتون رو فقط متمرکز این مشکل کنید و هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید.

6- درمان مشکلات جنسی آقایون (به خاطر پیچیدگی بیشتر اندام جنسی اونها) زمان خیلی بیشتری نسبت به خانمها نیاز داره. با توجه به سن شما که در شرف ازدواج هستید سعی کنید فرصت رو از دست ندید و قبل از ازدواج تا حدی این مشکل رو رفع کنید.

موفق باشد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید