شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

راهنمایی برای بارداری شدن موفق

1. سلام من 25 سالمه
    میخوام بدونم استرس روی تخمک گذاری ضعیف تاثیر داره ؟
    من روز 14 پریود فولیکول 15 و روز 16 فولیکول10 و 14 داشتم
    نگرانم
    یک سال با ال دی جلوگیری داشتم و 4 ماهه یه طور دیگه جوگیری میکنم به نظرتون برم دکتر نمیخوام دارو بخورم
    پری هام همیشه منظم بوده

2. sody

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    من روز 27اذر پریودشدم .ازروز29روزی 2عدد به مدت 5روزلتروزول خوردم. و  4دی سونو دادم ویک فولیکول بالغ 18درسمت راست و 10 درسمت چپ .یک  hcgزدم و36 ساعت بعد نزدیکی برای پسر داشتم از 20دی لکه بینی5 روز داشتم ودیگه قطع شد.ایامن باردارم.لطفا مرا راهنمایی کنید

3. سلام خسته نباشید من تازه به جمع شما ملحق شدم امیدوارم جوابه سوالم را بگیرم
    من تا حالا دکتر زنان نرفتم میخواستم بدونم چه جوری میتونم بفهمم که میتونم بچه دار بشم یا نه؟ راهی هست که خودم امتحان کنم یا باید حتما برم دکتر؟
    ممنون میشم اگه جوابم را بدید

4. خودتون نمیتونید..باید به پزشک مراجعه کنید و ازمایش بدید
    البته این کار فایده چندانی نداره و فقط امکان باردار شدن در شما اهمیت نداره.سلامت همسر اینده تون و اینکه ایا شما با همسرتون قادر به بارداری هستید با نه و خیلی چیزای دیگه هم مد نظره که قبل از ازدواج باید ازمایشاتش انجام بشه.
    ولی در کل این کاری نیست که شما بتونی انجام بدیوباید به پزشک مراجعه کنی.

5. somaye136126 نوشته است:
    somaye136126 نوشته است: سلام
    پرويدهاي من نامنظم هستند آيا اين احتمال داره كه وقتي پريود نامنظم باشه زمان تخمک گذاری هم نامظنم باشه ؟
    من به توصيه پزشكم از روز 11 پريودي نزديكي داشتم روز 15و 16 كه روز تخمك گذاري بود موقع نزدكي دردي در زير شكمم بود قسمت راست كه خيلي شديد بود و تا يك هفته بعد هم باز موقع نزديكي اين درد بود حالا سوال من اينه كه ممكنه كه اين درد ناشي از تخمك گذاري باشه در صورتي كه من از روز 11 تا 14 هيچ دردي نداشتم
    در ضمن من از روز 5 تا 9 روزي 2 تا قرص كلومفين مصرف ميكردم .
    ممنون ميشم اگه جوابمو بدين

سلام
    زمان تخمک گذاری نامنطم نمیشه و تحت تاثیر نامنظم بودن پریود زمانش جا به جا میشه.درستش همون چهارده روزه.
    و نامنظمی پریود فقط باعث میشه نتونید زمان دقیق تخمک گذاری رو برای هر ماه دقیق مشخص کنید.
    درد شاید به علت تحریک تخمدان هست.با پزشکتون مشورت کنید.

6. من در اثر کیست تخمدان جنین 49 روزم از ضربان افتاد و تو شکمم مرد و 8 دی سقط کردم میخواستم بدونم اگر 4 ماهه دیگه برای بارداری اقدام کنم مشکلی نیست؟
    و آیا برای زایمان بعدم با توجه به عمل کیست تخمدانم که شکمم پاره شده آیا زایمانم طبیعی یا سزارین؟ممنون اگه 2 تا سوالم پاسخ بدید

7. nastaranomidi نوشته است: من در اثر کیست تخمدان جنین 49 روزم از ضربان افتاد و تو شکمم مرد و 8 دی سقط کردم میخواستم بدونم اگر 4 ماهه دیگه برای بارداری اقدام کنم مشکلی نیست؟
    و آیا برای زایمان بعدم با توجه به عمل کیست تخمدانم که شکمم پاره شده آیا زایمانم طبیعی یا سزارین؟ممنون اگه 2 تا سوالم پاسخ بدید

با سلام نه عزیزم مشکلی واسه بارداری اینده نداری برای نوع زایمان طبیعی یا سزارین  بستگی به خیلی از شرایط داره وخیلی از خانم ها خواهان زایمان طبیعی هستند ولی به خاطر تنگی لگن و... که در هنگامی که خانم با درد زایمان به بیمارستان مراجعه می کنه مشخص میشه وسزارین می شوند وشماهم شکمتون واسه برداشتن کیست برش خورده نه رحمتون  وامروزه با استفاده از تکنیک VBACخیلی از خانم هایی که سزارین قبلی داشتند هم می توانند زایمان طبیعی رو هم تجربه کنند

8. باسلام خدمت شما
    من بعد از سه ماه مصرف قرص بروموکریپتین آزمایش دادم و پرولاکتینم از 49 به 34 رسیده بود ولی روز 11 پریودی سونو انجام دادم که در اون سایز فولیکولها تا9 میلیمتر بود و دکتر متفورمین تجویز کرد .میخواستم بدونم دلیل اینکه تخمک بالغ نداشتم چیه چون دکترم گفت پرولاکتینت بالا نیست که نتونی باردار بشی....باتشکر

9. باسلام خدمت شما
    من بعد از سه ماه مصرف قرص بروموکریپتین آزمایش دادم و پرولاکتینم از 49 به 34 رسیده بود ولی روز 11 پریودی سونو انجام دادم که در اون سایز فولیکولها تا9 میلیمتر بود و دکتر متفورمین تجویز کرد .میخواستم بدونم دلیل اینکه تخمک بالغ نداشتم چیه چون دکترم گفت پرولاکتینت بالا نیست که نتونی باردار بشی....باتشکر

10. سلام اقاي دكتر
    من حدود 5/2سال است كه ازدواج كردم و حدود 3ماه پيش ديگر جلوگيري نداشتم و باردار نشدم بنابراين به نزد پزشك زنان رفتم و دكتر بعد از معاينه وجود زخم را تشخيص داد و گفت بايد فريز بشي بدون انكه ابتدا  دارو تجويز كند. خلاصه گفت تا 20روز نزديكي نداشته باشي و من عمل كردم نه تنها 20روز بلكه1ماه نزديكي نداشتيم.بعد از پاك شدن قاعدگي نزد دكتر رفتم و گفت عفونتت بيشتر شده و زخم هم خوب نشده.بنابراين برام يك كرم واژينال تريپل سولفا و 3بسته كپسول اموكسي سيلين نوشت و گفت بعد از مصرف به مدت 10روز دوباره به پيشش بروم.بعد از 10روز رفتم و بعد از معاينه گفت عفونتت بهتر شده ولي بايد دوباره فريز بشي.اقاي دكتر سوال من اينه كه آيا مني كه تابه حال باردار نشدم مي تونم دوبار فريز كنم؟2-آيا با وجود زخم مي تونم باردارشم؟3-نزديكي در زماني كه كرم واژينال استفاده مي كنم ضرر داره؟
    خيلي خيلي ممنون مي شم به سوالاتم جواب بدين.منتظرجوابتان هستم.

11. باسلام
    اقاي دكتر شما هنوز به سوالاتم جواب ندادين.من خيلي استرس دارم.خواهش مي كنم زودتر جوابمو بدين؟ممنون

12. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    maryam63joon نوشته است: سلام اقاي دكتر
    من حدود 5/2سال است كه ازدواج كردم و حدود 3ماه پيش ديگر جلوگيري نداشتم و باردار نشدم بنابراين به نزد پزشك زنان رفتم و دكتر بعد از معاينه وجود زخم را تشخيص داد و گفت بايد فريز بشي بدون انكه ابتدا  دارو تجويز كند. خلاصه گفت تا 20روز نزديكي نداشته باشي و من عمل كردم نه تنها 20روز بلكه1ماه نزديكي نداشتيم.بعد از پاك شدن قاعدگي نزد دكتر رفتم و گفت عفونتت بيشتر شده و زخم هم خوب نشده.بنابراين برام يك كرم واژينال تريپل سولفا و 3بسته كپسول اموكسي سيلين نوشت و گفت بعد از مصرف به مدت 10روز دوباره به پيشش بروم.بعد از 10روز رفتم و بعد از معاينه گفت عفونتت بهتر شده ولي بايد دوباره فريز بشي.اقاي دكتر سوال من اينه كه آيا مني كه تابه حال باردار نشدم مي تونم دوبار فريز كنم؟2-آيا با وجود زخم مي تونم باردارشم؟3-نزديكي در زماني كه كرم واژينال استفاده مي كنم ضرر داره؟
    خيلي خيلي ممنون مي شم به سوالاتم جواب بدين.منتظرجوابتان هستم.

خود فریز اگر در ست انجام نشه میتونه عامل عفونت باشه-بله اگر شدید باشه میتونه مانع از  بار داری بشه

13. افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح

من ابنجا اصلا جواب سوالم رو نگرفنم

قبلا پرسیدم می شه با وجود مصرف داروی گیاهی تخمک گذاری انجام نشه جواب می شه نه داروی گیاهی مثل بومادران و رازیانه و بابونه و پیازدرمانی می تونه کمک به  تخمک گذاری کنه حالا شاید یکی یا دو ماه طول بکشه

خواهشا جواب بدید وگرنه بگید برن جایی دیگه مثل نی نی سایت

14. reyhaneh110 نوشته است: افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح

من ابنجا اصلا جواب سوالم رو نگرفنم

قبلا پرسیدم می شه با وجود مصرف داروی گیاهی تخمک گذاری انجام نشه جواب می شه نه داروی گیاهی مثل بومادران و رازیانه و بابونه و پیازدرمانی می تونه کمک به  تخمک گذاری کنه حالا شاید یکی یا دو ماه طول بکشه

خواهشا جواب بدید وگرنه بگید برن جایی دیگه مثل نی نی سایت

شما که جوابتون رو گرفیتن دیگه مشکلتون چیه؟
    نمیشه دیگه دوست عزیز. اگه میخوای از تخمک گذاری جلوگیری کنی که باردار نشی قرص بهترین راه حله وگرنه دنبال راه حل گیاهی نباش.

15. سلام اقاي دكتر
    خواهش مي كنم به سوالاتم تك به تك پاسخ دهيد.ممنون
    1-دوبار فريز كردن مانع از بارداري مي شه؟
    2- آيا نزديكي كردن در حين استفاده از كرم هاي واژينال، مانع از رسيدن اسپرم به تخمك مي شه؟
    3-آيا با داشتن زخم رحم مي توان باردار شد.اگه شد مشكلي ايجاد نخواهد شد؟
    بي صبرانه منتظر پاسختون هستم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 29
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید