شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 99 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. وای تورو خدا کمکم کنید
    دارم از دلشوره میمیرم

من در روز 4شنیه 30 آذر ساعت 3 عصر پریود شدم
    دقیقا 4شنیه بعدش با همسرم بصورت لاپایی رابطه داشتم که منی ایشون ریخت روی تخت، البته من شورت پام بود و حس میکنم که مقدار کمی از منیش روی شورتم هم ریخت چون من گرماشو حس کردم، یکی دو دقیقه بعد خودم رو با دستمال پاک کردم،اما شورتم بوی منی میداد،فکر کنم رطوبتش بود،حدود 20 دقیقه بعد هم خودمو شستم و ازاونجایی که نمیتونستم شورتمو عوض کنم ، یه دستمال گذاشتم رو مهبلم و شورتم رو پوشیدم که رظوبت منی به واژنم نرسه، اون موقع ایشون هیچ لباسی نداشتن،شاید اون بو بخاطر رطوبت منی بوده اما در هر حال من حتی تو فاصله زمانی که خودمو تمیز کردم و شستم هم دستمال گذاشتم.
    در ضمن سیکل من 28 روزه هست، و من روز 18 دی یعنی 11روز بعد از رابطه آزمایش خون دادم که منفی بود، دو، سه روزی هست که علائم پریود شدن رودارم اما هیچخبری نیست،دوباره امروز رفتم آزمایشگاه، در ضمن دو سیکل قبلیم هم از روش اورژانسی استفاده کردم و دوره بعدیم 32 روزه بود و دوره بعدترش 27 روزه که میشد همین 30 اذر، اما تا امروز هنوز پریود نشدم و شدیدا استرس دارم.
    متشکرم

2. nicesmile نوشته است: وای تورو خدا کمکم کنید
    دارم از دلشوره میمیرم

من در روز 4شنیه 30 آذر ساعت 3 عصر پریود شدم
    دقیقا 4شنیه بعدش با همسرم بصورت لاپایی رابطه داشتم که منی ایشون ریخت روی تخت، البته من شورت پام بود و حس میکنم که مقدار کمی از منیش روی شورتم هم ریخت چون من گرماشو حس کردم، یکی دو دقیقه بعد خودم رو با دستمال پاک کردم،اما شورتم بوی منی میداد،فکر کنم رطوبتش بود،حدود 20 دقیقه بعد هم خودمو شستم و ازاونجایی که نمیتونستم شورتمو عوض کنم ، یه دستمال گذاشتم رو مهبلم و شورتم رو پوشیدم که رظوبت منی به واژنم نرسه، اون موقع ایشون هیچ لباسی نداشتن،شاید اون بو بخاطر رطوبت منی بوده اما در هر حال من حتی تو فاصله زمانی که خودمو تمیز کردم و شستم هم دستمال گذاشتم.
    در ضمن سیکل من 28 روزه هست، و من روز 18 دی یعنی 11روز بعد از رابطه آزمایش خون دادم که منفی بود، دو، سه روزی هست که علائم پریود شدن رودارم اما هیچخبری نیست،دوباره امروز رفتم آزمایشگاه، در ضمن دو سیکل قبلیم هم از روش اورژانسی استفاده کردم و دوره بعدیم 32 روزه بود و دوره بعدترش 27 روزه که میشد همین 30 اذر، اما تا امروز هنوز پریود نشدم و شدیدا استرس دارم.
    متشکرم

nدوست عزيز رابطهشما طوري نبوده كه منجر به بارداري بشه در ضمن شما در دوران پر خطر نبوديد و مني هم داخل تخليه نشده در ضمن شما آزمايش بارداري داديد و منفي بود پس بارداري شما كاملا منتفي است. هيچ استرس نداشته باشيد و عقب افتادن پريود هم بخاطر استرس هم بخاطر روش اورژانسي اس كه هرمونهاي بدن شما بهم ريخته

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    من با نامزدم رابطه دارم و 7 روز بعد از اولین روز پریود که طبق اطلاعاتی که از سایت گرفتم شروع تخمک گذاری بوده (دوره پریودش 24 روزه هست و 4 روز هم طول میکشه) رابطه محافظت نشده داشتیم و روش اورژانسی هم استفاده نکردیم. البته دخول کامل نداشتیم چون باکره هست. دخول در حد کمی بوده که به پرده بکارت آسیب نرسه و منی هم روی شکم تخلیه شد.
    با توجه به اینکه برای بار دوم بود و ببین بار اول و دوم ادرار نکردم  ممکن هست به وسیله اسپرم داخل پیش آب باردار شده باشه؟
    همون شب خانومم موقع ادرار لخته خونی دیده. ممکنه به رابطه همون روزمون و بار دار شدن یا آسیب دیدن پرده مربوط بشه؟

4. kami2010 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه دارم و 7 روز بعد از اولین روز پریود که طبق اطلاعاتی که از سایت گرفتم شروع تخمک گذاری بوده (دوره پریودش 24 روزه هست و 4 روز هم طول میکشه) رابطه محافظت نشده داشتیم و روش اورژانسی هم استفاده نکردیم. البته دخول کامل نداشتیم چون باکره هست. دخول در حد کمی بوده که به پرده بکارت آسیب نرسه و منی هم روی شکم تخلیه شد.
    با توجه به اینکه برای بار دوم بود و ببین بار اول و دوم ادرار نکردم  ممکن هست به وسیله اسپرم داخل پیش آب باردار شده باشه؟
    همون شب خانومم موقع ادرار لخته خونی دیده. ممکنه به رابطه همون روزمون و بار دار شدن یا آسیب دیدن پرده مربوط بشه؟

سلام
    بله امکانش هست این اتفاق بیفته.
    اما لخته خونی که ایشون دیده هیچ ارتباطی به بارداری نداره وبا توجه به اینکه گفتید دخول داشتید ممکنه پرده اسیب دیده باشه.
    تا پریود بعدی صبر کنن اگه تاخیر داشت بیبی چک بگیرن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام من در این پست http://www.roham.ws/web/ftopicp-57063.html#57063
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    در 14و15آذر یعنی 1هفته بعد از زمان مورد انتظار واسه پریود فقط لکه بینی داشت و پریود نشد.
    این ماه هم 15و16دی فقط 2روز لکه بینی داشت وبازهم پریود نشد.
    قبل از آخرین پریودش(7آبان)به مدت 15روزقرص ldخورده بود.وتقریبااز25آذرهم 7روزldخورده بود.
    بخاطرشرایطی که واسش وجود داره نمیتونه نه آزخون بده ونه از بی بی چک استفاده کنه.
    حالا با توجه به مطالب بالا از کارشاناسای محترم و خود آقای دکتر صادقی میخوام لطفا راهنماییم کنن
    این لکه بینی ها چیه؟وچرا 2ماه بجای پریود فقط 2روز لکه بینی داره اونم 7روز بعداز زمان مورد انتظار؟
    آیا بارداره؟

6. sara281

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    جون من جواب بدهید سریع
    با سلام ببخشید
    من و نامزدم دیروز رابطه داشتیم یکم دخول داشتم چون باکره هستم
    ایشون موقع ارضا شدن ابشون روی شکمم ریختن بعد هم پاک کردیم از روی شکمم
    و اینکه من ارضا نشدم
    ایا با اب شهوت امکانپذیر هست بارداری چون الت ایشون بسیار خیس بود
    و اینکه چند باری ایشون الت شون دخول کردن و من درد داشتم ایا امکان پارگی پرده هست البته هیچ خونریزی نداشتم
    راستی یه چیز الان داخل التم خیلی احساس سوزش وخارش دارم رابطه جنسیمونم یک ساعت بیست دقیقه طول کشید ایا علت این درد میتونه رابطه جنسی طولانیمون باشه
    و اینکه بعد پریودم من ترشحات تخم مرغی و زرد رنگی دارم و بوی بدی میدهد و دوباره نزدیک پریودم همین ترشحات میاد علتش چیه
    ممنون میشم جواب بدهید

7. سلام . من روز 14 آذر پریود شدم و روز آخر پریودم (22 آذر ) نزدیکی محافظت نشده داشتم. همان روز 1 عدد لونژیل و 12 ساعت بعد قرص بعدی را خوردم. 27 آذر دوباره پریود شدم و تا روز یکم یا دوم دی ادامه داشت. در روز 6 دی نزدیکی داشتم که بعد از انزال نامزدم یک نزدیکی سطحی داشتیم که فکر می کنم  مایع منی کاملا" پاک نشده بود . روز 20 دی آزمایش بتا دادم که result را 2 نوشته بود . ولی هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم . دلیل پریود نشدنم چیه ؟ آیا باردارم ؟؟ لطفا راهنمایی کنید . خیلی فوریه ! ممنون .

8. maryamjuju نوشته است: سلام . من روز 14 آذر پریود شدم و روز آخر پریودم (22 آذر ) نزدیکی محافظت نشده داشتم. همان روز 1 عدد لونژیل و 12 ساعت بعد قرص بعدی را خوردم. 27 آذر دوباره پریود شدم و تا روز یکم یا دوم دی ادامه داشت. در روز 6 دی نزدیکی داشتم که بعد از انزال نامزدم یک نزدیکی سطحی داشتیم که فکر می کنم  مایع منی کاملا" پاک نشده بود . روز 20 دی آزمایش بتا دادم که result را 2 نوشته بود . ولی هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم . دلیل پریود نشدنم چیه ؟ آیا باردارم ؟؟ لطفا راهنمایی کنید . خیلی فوریه ! ممنون .

سلام
    شما باردار نیستید و به جواب آزمایش میتونید اعتماد کنید
    علت تاخیر پریودتون ممکنه بر هم خوردن بالانس هورمونی و یا استرستون باشه

9. sara281 نوشته است: جون من جواب بدهید سریع
    با سلام ببخشید
    و اینکه من ارضا نشدم
    و اینکه چند باری ایشون الت شون دخول کردن و من درد داشتم ایا امکان پارگی پرده هست البته هیچ خونریزی نداشتم
    راستی یه چیز الان داخل التم خیلی احساس سوزش وخارش دارم رابطه جنسیمونم یک ساعت بیست دقیقه طول کشید ایا علت این درد میتونه رابطه جنسی طولانیمون باشه
    و اینکه بعد پریودم من ترشحات تخم مرغی و زرد رنگی دارم و بوی بدی میدهد و دوباره نزدیک پریودم همین ترشحات میاد علتش چیه
    ممنون میشم جواب بدهید

سلام ممکنه پیش اب حاوی اسپرم باشه
    باید بگید کی رابطه داشتید و پریودتون چند روزست
    اگر در زمان تخمک گذاری چنین رابطه ای داشتید ، احتمال حاملگی وجود داره
    به علت اینکه التشون رو داخل کردن ، احتمال اینکه پرده اسیب دیده باشه هم وجود داره
    تا پریود صبر کنید اگر پریودتون تاخیر داشت از babycheck استفاده کنید
    (هنوز هم وقت دارید که از روش اورژانسی استفاده کنید)

10. mhsafarian نوشته است: سلام من در این پست http://www.roham.ws/web/ftopicp-57063.html#57063
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    در 14و15آذر یعنی 1هفته بعد از زمان مورد انتظار واسه پریود فقط لکه بینی داشت و پریود نشد.
    قبل از آخرین پریودش(7آبان)به مدت 15روزقرص ldخورده بود.وتقریبااز25آذرهم 7روزldخورده بود.
    حالا با توجه به مطالب بالا از کارشاناسای محترم و خود آقای دکتر صادقی میخوام لطفا راهنماییم کنن
    این لکه بینی ها چیه؟وچرا 2ماه بجای پریود فقط 2روز لکه بینی داره اونم 7روز بعداز زمان مورد انتظار؟
    آیا بارداره؟

سلام
    با این همه قرصی که مصرف کردن اگر پریود طبیعی داشتن باید تعجب می کردید !
    این چیزایی که شما گفتید می تونه از علائم مصرف قرص ها و به هم خوردن بالانس هورمونی بدنشون باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. komaak نوشته است:
    mhsafarian نوشته است: سلام من در این پست http://www.roham.ws/web/ftopicp-57063.html#57063
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    آیا بارداره؟

سلام
    این چیزایی که شما گفتید می تونه از علائم مصرف قرص ها و به هم خوردن بالانس هورمونی بدنشون باشه

پس اوناییکه قرصهای ld رو واسه جلوگیری از بارداری میخورن دیگه پریود تو اون 7روز که قرص هارو قطع میکنن پریود نمیشن؟

لکه بینی لانه گزینی چند دوره اتفاق میفته؟یعنی ممکنه 2ماه پشت سرهم اتفاق بیفته؟

اگه بی بی چک بلافاصله کلش نارنجی رنگ بشه چه معنی داره؟

12. mhsafarian نوشته است:
    komaak نوشته است:
    mhsafarian نوشته است: سلام من در این پست http://www.roham.ws/web/ftopicp-57063.html#57063
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    آیا بارداره؟

سلام

پس اوناییکه قرصهای ld رو واسه جلوگیری از بارداری میخورن دیگه پریود تو اون 7روز که قرص هارو قطع میکنن پریود نمیشن؟

سلام.
    نمیشه که پریود نشن.اگر درست و طبق دستور مصرف بشه پریود هم میشن.
    تقریبآ زمان پریود بعدی مشاهده میشه.خیر.
    اون کله ی نارنجی خط استاندارد هست! اگر هر دو خط پر رنگ شد و یا دومی کمرنگ یعنی جواب مثبته و نشانه بارداری.
    در غیر اینصورت منفیه.

13. maryamjuju نوشته است: سلام . من روز 14 آذر پریود شدم و روز آخر پریودم (22 آذر ) نزدیکی محافظت نشده داشتم. همان روز 1 عدد لونژیل و 12 ساعت بعد قرص بعدی را خوردم. 27 آذر دوباره پریود شدم و تا روز یکم یا دوم دی ادامه داشت. در روز 6 دی نزدیکی داشتم که بعد از انزال نامزدم یک نزدیکی سطحی داشتیم که فکر می کنم  مایع منی کاملا" پاک نشده بود . روز 20 دی آزمایش بتا دادم که result را 2 نوشته بود . ولی هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم . دلیل پریود نشدنم چیه ؟ آیا باردارم ؟؟ لطفا راهنمایی کنید . خیلی فوریه ! ممنون .

سلام دوست عزيز
    با توجه به آزمايش خون بارداري شماه منتفي هست علت عدم پريودي شما هم ممكنه استرس اين مدت باشه

14. sara281 نوشته است: جون من جواب بدهید سریع
    با سلام ببخشید
    و اینکه من ارضا نشدم
    ممنون میشم جواب بدهید

در مورد ترشحات قبل از پريوديتون به پزشك مراجعه كنيد ممكنه عفونت داشته باشين

15. mhsafarian نوشته است:
    komaak نوشته است:
    اطلاعات رابطمونو نوشتم.
    آیا بارداره؟

سلام

هرکسی بعد مصرف قرص 7روز قرص نمیخوره که پریود بشه وگرنه لازم نبود بگن اون هفت روز رو نخور

لکه بینی فقط توی ماه اول دوم میتونه طبیعی باشه وگرنه باید به دکتر مراجعه کنین که مشکلی برای جنین اتفاق نیافته
    بیبی چک کلش نارنجی نمیشه فقط وقتی درست داخل ادرار گذاشته بشه خطوطی روش میاد یک خط منفیه واگه دو خط و یه خط پررنگ یکی کم رنگ  باشه مثبته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 99 از 111
رفتن به صفحه :    ... 99 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید