شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نگرانی در مورد مطرح کردن اندازه الت

1. با عرض سلام خدمت تمام دوستان                                                                                                                                 من پسری 22 ساله هستم موضوعی که منو حدود دو ساله که به خودش مشغول کرده و هر چی توی اینترنت و این سایت جستجو کردم مطلبی نمیبینم و دوست دارم از دو دیدگاه جوابمو بگیرم هم از طرف مردان وهم از طرف خانم ها.                                                                           تا حالا خیلی از دوستان اومدن و در مورد اندازه کوچک الت صحبت کردن وخیلی از جواب های تکراری رو بارها شنیدیم.اما من با این مسئله کنار اومدم وحالا میخوام ازدواج کنم.واسم مهمه که بدونم این مسئله رو اول اینکه چه جوری باید با طرف مقابل در میون بزارم دوم اینکه لازمه این مسئله رو قبل از عقد با اون در میون بزارم.و یه موضوع دیگه از خواهران گرامی میپرسم که اگه خواستگار اونا بیادو بگه من مشکل کوچکیه الت دارم چه جوری با این مسئله بر خورد میکنن. با تشکر خواهش می کنم با نظراتتون منواز این چالش ذهنی نجات بدین

2. سلام
    راستش من چون انتظار ندارم چیزی در مورد اندازه الت تو روز خواستگاریم بشنوم نمیدونم چه جوابیم میدم!
    اما اگه اونقدر با اندازه نرمال فاصله داشته باشه و درمانم نشه من حتمآ جواب منفی بهش می دم چون مسئله بزرگیه و اگه کسی بیاد بگه نه من مشکلی ندارم...

اگه خیلی براتون جدیه و اونجوری که بالا گفتم هست قبل از عقد گفتن یه کم دیره..اینجوری اگه اونموقع طرف بگه نه ضربه بدی خواهید خورد.

بعد از جلسه اول اشنایی اگه یه مرحله جلو رفتید و بحث در مورد روابط جنسی شروع شد(به نظر من همونقدر که صحبت در مورد سطح و فرهنگ و پول و این چیزا مهمه صحبت در این مورد هم مهمه) اون موقع مطرح کنید..مثلآ بگید تو رابطه جنسی چه چیزی از همسرش براش مهمه..اینجوری بحثو باز کنید و شاید قبل از اینکه شما مشکلتونو بگید جوابتونو بگیرید.

ولی بهتره با اعتماد به نفس برید جلو

شاید اصلآ موضوع انقدر که خودتون فکر میکنید حاد نباشه و طرفتونم مشکلی نداشته باشه

بعدشم...میشه گفت اون خانومی که به ازدواج با شما میشینه فکر می کنه یه الت فرازمینی از شما نمیخواد...در حد نرمال...

مهم اینه که نعوظ داشته باشید و بتونید نیازهای جنسی همسرتون رو برطرف کنید

اگه از عهده ش بر میاین و با خودتونم کنار اومدین نگران چیزی نباشین

ولی بازم من ترجیح میدم این موضوع رو روز خواستگاریم نشنوم...

شاید اصلآ به جایی نرسه که این موضوع مطرح بشه...باشه واسه اشنایی های بعدی..(اگه از قبل اشنایی نبوده باشه)

ابن نظر من..

موفق یاشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    ببینید چون واقعا تعریف و دیدگاه مشخصی در مورد "کوچیک" بودن آلت وجود نداره بیان کیفی شما هم نمی تونه گرای مناسبی برای اظهار نظر بده!همونطور که به تجربه دیدم از هر 10 مورد هشت مورد نگرانی بی مورد و وسواس فکریه!مگر اینکه شما مطمئن باشید که سایز آلتتون با نرم استانداردش فاصله زیادی داره!
    در این صورت بنده هم با نظر عزیز بالایی موافقم و قبل از عقد یه کم که چه عرض کنم خیلی  دیره!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست خوبم

اولا" شما نگفتي التتون اندازش چقدره؟
    در طول اين دو سال تا حالا به پزشك مراجعه كردي ببيني اندازش نرماله يا نه؟
    مشخص شده اين مشكل جنبه رواني داره يا وسواس فكريه؟
    تو تايپيكهاي قبلي هم عرض كردم كه مهم كار آلته نه شكل و ظاهر اون.
    در نهايت هم اگر مشكلي وجود داشته باشه دنيا كه به آخر نرسيده روشهاي زيادي براي درمان كوچكي آلت وجود داره كه تو بيشتر مراكز درماني كشورمون داره انجام ميشه و طبيعتا" با نتايج بسيار عالي همراهه.
    پس تا دير نشده به فكر درمان باش با توجه به اينكه قصد ازدواج هم داري.
    در كل سعي كن قبل ازدواج مشكلت كاملا" حل بشه و اونو وارد زندگي ايندت نكن.

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. من از شما یک سوال دارم چون احتمال میدم که شما هم مثل خیلی از پسرا وسواس بی جا در مورد اندازه آلتتون داشته باشید سوالم اینه :
    اندازه آلتتون چقدره ؟ بهتر بگم طول و محیط آلتتون چقدره؟
    بعد از جواب این سوال خدمتتون عرض میکنم که طبیعی هست یا نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با تشکر از نظرات مفید شما دوستان عزیز مخصوصا saghar خانم که توضیح کاملی دادند در خصوص سوال دوست خوبم اقاعادل  باید بگم درست فکر کردین اندازه الت من از نظر علمی نرماله و درحالت نعوض(البته با عرض معذرت)15 سانت طول و12 سانت محیط اونه.ولی ترس من از اینه که این استرس توی زندگیم تاثیر بزاره واز طرف همسرم تحقیر بشم.و نوع مطرح کردن این مسئله حراس دارم.امیدوارم که دوستان دیگری که در این زمینه تجربه دارن با نظراتشون این برادر کوچکتون رو راهنمایی کنید من هم تنها کاری که میتونم براتون انجام بدم دعا کردنه

7. سلام.. خواهش میکنم

سایز التتون کاملآ در حالت نرمال قرار داره و به هیچ وجه نگرانی نداره..
    این مسئله اصلآ ارژش مطرح کردن رو مقابل همسر اینده تون نداره و مشکل محسوب نمی شه..
    افکارتون فقط ناشی از یک وسواس فکریه که بهتره بگذاریدش کنار و از این بابت خیالتون اسوده باشه.
    همسرتون هم به هیچ وجه حق تحقیر کردن شما رو در این باره نداره..
    البته مطمئنم که همچین مسئله ای هم پیش نمیاد..
    چون هیچ الت تناسلی مردانه ای(اگه به اندازه قابل توجهی کوچیک نباشه!) برای هیچ الت تناسلی زنانه ای کوچک نیست..چون واژن عضوی ارتجاعیه...

امیداوارم این مسئله دیگه فکرتون رو مشغول نکنه و روی خودتون الکی عیب نذارید!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. دوست عزیز اندازه آلتتون کاملا طبیعیه
    15 سانیمتر دیگه چی میخوای بابا   
    بهتون اطمینان میدم که هیچ زنی در دنیا وجود نداره که این اندازه آلت ارضاش نکنه با کمتر از این هم ارضا میشه
    برو خدا رو شکر کن اصلا هم نگران نباش

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. ا عرض سلام خدمت تمام دوستان                                                                                                                                من 45 سال دارم اما طی این مدت 10 سالی که ازدواج کردهام از رابطه جنسی که برقرار کرده ام هیچ موقع اوج لذت برایم میسر نگردیده است اولاٌ اگر خودم را در هنگام انزال کنترل کنم اصلا دیگر ادامه کار برایم لذت بخش نیست اگر در اولین جرقه لذت این انزال بگذارم صورت بپذیرد شاید 30 ثانیه هم طول نکشد  مسئله دوم اینکه هیچ موقع منی من بصورت جهشی بیرون نمی ریزد بلکه بصورت معمولی مشل یک مایع خارج می شود ایا این امر تاثیری دارد راهنمایی بفرمائید چون خیلی از این امر ناراحتم وتمایل زیادی به نزدیکی دارم اما لذتی حاصلم نمی شود

10. amir6941 نوشته است: ا عرض سلام خدمت تمام دوستان                                                                                                                                من 45 سال دارم اما طی این مدت 10 سالی که ازدواج کردهام از رابطه جنسی که برقرار کرده ام هیچ موقع اوج لذت برایم میسر نگردیده است اولاٌ اگر خودم را در هنگام انزال کنترل کنم اصلا دیگر ادامه کار برایم لذت بخش نیست اگر در اولین جرقه لذت این انزال بگذارم صورت بپذیرد شاید 30 ثانیه هم طول نکشد  مسئله دوم اینکه هیچ موقع منی من بصورت جهشی بیرون نمی ریزد بلکه بصورت معمولی مشل یک مایع خارج می شود ایا این امر تاثیری دارد راهنمایی بفرمائید چون خیلی از این امر ناراحتم وتمایل زیادی به نزدیکی دارم اما لذتی حاصلم نمی شود

سلام
    دوست عزیز شما مشکل زود انزالی رو دارید
    این تاپیک رو مطالعه بفرمایید

انزال زودرس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید