شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 96 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. shiva68 نوشته است: سلام من قبلا" هم اینجا سوال پرسیده بودم. اما امروز علائم جدیدی دارم. برای یادآوری مجددا" میگم که مندوره پریودیم 28 روزه است. 10/3 پریود شدم،10/10 پریودیم تموم شد و 10/15 نزدیکی بدون مجافظت داشتم.بلافاصله بعد نزدیکی 4ال دی و 12 ساعت بعدم 4 ال دی مصرف کردم که بعد از مصرف 4 تای اول چند قطره خون دیدم. الان ن 2روزه در ناحیه سینه درد خفیفی دارم. نگرانم تورو خدا بگید من حامله ام؟

درد سينه هاتون ناشي ازمصرف قرصهاست نگران نباشين در ضمن ممكن است دوره پريودتون تاخير داشته باشد كه فقط به دليل مصرف قرص هاست

2. سلام
    همونطور که دیروز گفتم من 1 یا 2 روز قبل از خونریزی لک بینی دارم. اگر در این روزها رابطه بدون محافظت داشته باشم (آب منی داخل واژن شود) آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟

3. سلام
    خیر احتمال بارداری تو این روزهایی که گفتید نیست.

4. با سلام
    من پریودهای تقریبا منظم با طول 4-5 روزه دارم.روز هفتم سیکلم رابطه ای داشتم به این صورت که با لباس زیر روی شکم خوابیده بودم و پارتنر من با پایین کشیدن لباس من التش را روی ناحیه گلوتئال من قرار داد و منی را همانجا روی ناحیه گلوتئال فوقانی من ریخت.ومن بدون اینکه تغییر پوزیشن بدهم که منی جای دیگر ریخته شود با دستمال  ناحیه را پاک کردم.بعید میدونم منی نزدیک واژنم شده باشد.میخواستم بدونم احتمال بارداری هر چند کم وجود دارد یا خیر؟

5. من قبلا هم پست گذاشته بودم(صفحه 94)
    5روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم.نسبت به اینکه پیشاب همسرم داخل شده باشه مشکوکم
    شما گفتید تو زمان پرخطر نبودم.جای نگرانی نیست
    امروز به دکتر مراجعه کردم و گفتند که در زمان پرخطر بودید و قرص hdدادند و با اینکه هنوز 72ساعت نشده گفتند قطعی نیست
    الان 2تا hdبعد از حدود 52ساعت از رابطه مصرف کردم.چقدر قابل اطمینان این قرص؟
    خیلی نگرانم

6. elnaz71 نوشته است: من قبلا هم پست گذاشته بودم(صفحه 94)
    5روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم.نسبت به اینکه پیشاب همسرم داخل شده باشه مشکوکم
    شما گفتید تو زمان پرخطر نبودم.جای نگرانی نیست
    امروز به دکتر مراجعه کردم و گفتند که در زمان پرخطر بودید و قرص hdدادند و با اینکه هنوز 72ساعت نشده گفتند قطعی نیست
    الان 2تا hdبعد از حدود 52ساعت از رابطه مصرف کردم.چقدر قابل اطمینان این قرص؟
    خیلی نگرانم

با سلام اگر قرصhdرو درست مصرف کنید باعث جلوگیری از بارداری تون میشه وتاثیر گذار  است ونگران نباشید وسعی کنید از روش جلوگیری از بارداری مطمئنی استفاده کنید تا مجبور نباشید از روش اورژانسی استفاده کنید.

7. سلام می خواستم بدونم این جواب توی آزمایش بتا یعنی چی ؟بارداری مثبته یا منفی ؟ و اگه میشه در مورد قسمت هاش توضیح بدین . ممنون .
    non pregnant up to 10
    suspicious 10-25
    pregnant > 25
    male < 5

8. با سلام:
    بعد از استفاده از روش اورژانسی دوره پریود بعدی کی شروع میشود؟ در همان دوره پریو قبلی؟ تا چند وقت بعد از استفاده از روش اورژانسی پریود شروع نشود احتمال بارداری وجود دارد؟

9. سلام من روز 13 پریود با همسرم رابطه داشتم و الان که حدود 12 روز میگذره زیر دلم و دور نافم میسوزه و بعضی وقتها درد میکنه. احساس میکنم که دمای بدنم هم بالا رفته و میبخشید یبوست هم دارم. اینها میتونه نشانه های بارداری باشه؟ و از چه زمانی میتونم مطمئن بشم که باردارم. لطفاً جواب منو سریع بدین. خیلی دوست دارم زود بدونم.
    باز هم از شما ممنونم.

10. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مي دونم پريود شدن نشانه ي عدم بارداري است
    اما يه شرايط رو براتون مي گم شما جواب بديد.دوست دخترم پريوداش 28 روزه است منظم..
    من با دوست دخترم روز وسط اين دوران يك رابطه داشتيم و يك رابطه هم روز 22 يعني 6 روز مونده به پريودش داشتيم....بعد 3 روز مونده به پريودش لكه بينيش شروع شد تا امروز كه روز پريودش هست و صبح پريود شد كاملا با خونريزي ...
    حالا دوتا سوال داشتم
    1-چند روز قبل از پريود شدن لكه بيني طبيعيه؟
    2-با اين توضيحاتي كه دادم احتمال بارداري هست؟

11. daryagroup نوشته است: سلام من روز 13 پریود با همسرم رابطه داشتم و الان که حدود 12 روز میگذره زیر دلم و دور نافم میسوزه و بعضی وقتها درد میکنه. احساس میکنم که دمای بدنم هم بالا رفته و میبخشید یبوست هم دارم. اینها میتونه نشانه های بارداری باشه؟ و از چه زمانی میتونم مطمئن بشم که باردارم. لطفاً جواب منو سریع بدین. خیلی دوست دارم زود بدونم.
    باز هم از شما ممنونم.

شما دو روز بعد رابطه میتونید آزمایش خون بدید واسه بارداری ولی واسه اینکه جواب دیگه قطعی باشه و شک و شبه نباشه یه هفته بعد نزدیکی جواب آزمایش خون مطمئن مطمئن هستش بعد 12 روز هم میتونید بی بی چک استفاده کنید ولی آزمایش خون جوابش دقیقتر خواهد بود

12. payman68 نوشته است: مي دونم پريود شدن نشانه ي عدم بارداري است
    اما يه شرايط رو براتون مي گم شما جواب بديد.دوست دخترم پريوداش 28 روزه است منظم..
    من با دوست دخترم روز وسط اين دوران يك رابطه داشتيم و يك رابطه هم روز 22 يعني 6 روز مونده به پريودش داشتيم....بعد 3 روز مونده به پريودش لكه بينيش شروع شد تا امروز كه روز پريودش هست و صبح پريود شد كاملا با خونريزي ...
    حالا دوتا سوال داشتم
    1-چند روز قبل از پريود شدن لكه بيني طبيعيه؟
    2-با اين توضيحاتي كه دادم احتمال بارداري هست؟

جواب سوال 1 - بستگی به شرایط هورمونی داره
    جواب 2 - بارداری کلا منتفیه

13. sayna00 نوشته است: با سلام:
    بعد از استفاده از روش اورژانسی دوره پریود بعدی کی شروع میشود؟ در همان دوره پریو قبلی؟ تا چند وقت بعد از استفاده از روش اورژانسی پریود شروع نشود احتمال بارداری وجود دارد؟

روش اورژانسی بارداری رو منتفیه میکنه شک نکنید
    بستگی به شرایط هورمونی هر فرد پریود اتفاق میوفته
    نمونه هایی بودند حتی تا 20 روز بعد روش اورژانسی پریود نشدند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام:
    من چند روز پیش هم پست گداشته بودم . من از روش اورژاننسی استفاده کردم میخوام بدونم بعد از روش اورژانسی چه مدت بعد دوره پریودم شروع میشه و اگر تا چه مدت عقب افتاد احتمال بارداری هشت.باید در همان دوره قبلی پریودم پریود شوم؟ یا زودتر یا دیرتر؟
    ممنون

15. roya102 نوشته است: با سلام
    من پریودهای تقریبا منظم با طول 4-5 روزه دارم.روز هفتم سیکلم رابطه ای داشتم به این صورت که با لباس زیر روی شکم خوابیده بودم و پارتنر من با پایین کشیدن لباس من التش را روی ناحیه گلوتئال من قرار داد و منی را همانجا روی ناحیه گلوتئال فوقانی من ریخت.ومن بدون اینکه تغییر پوزیشن بدهم که منی جای دیگر ریخته شود با دستمال  ناحیه را پاک کردم.بعید میدونم منی نزدیک واژنم شده باشد.میخواستم بدونم احتمال بارداری هر چند کم وجود دارد یا خیر؟

شما در دوران پر خطر نبودين در ضمن با توجه به شرايطي كه گفتين مني وارد نشده
    احتمال بارداري صفر است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 96 از 111
رفتن به صفحه :    ... 96 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید