شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شباهت پرده بکارت مادر و دختر؟

1. biiib

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان میخواستم بدونم چند درصد احتمال داره که نوع پرده مادر و دختر یکی باشه؟؟؟؟؟ مرسی

2. biiib نوشته است: سلام دوستان میخواستم بدونم چند درصد احتمال داره که نوع پرده مادر و دختر یکی باشه؟؟؟؟؟ مرسی

هر وقت تونستین درصد احتمال شباهت اثر انگشت یه مادر و دختر رو تشخیص بدین مسلما به این جواب هم می رسید

آخه خواهر من، نوع پرده ی بکارت چه ربطی به نسبت های فامیلی داره؟
    البته سوال شما بیشتر جنبه ی ریاضی داره تا پزشکی!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. biiib

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    هر وقت تونستین درصد احتمال شباهت اثر انگشت یه مادر و دختر رو تشخیص بدین مسلما به این جواب هم می رسید

البته سوال شما بیشتر جنبه ی ریاضی داره تا پزشکی![/quote]

ببین خواهر من!!وقتی شکل پرده مامانم و خاله هام ودخترخاله هام شبیه همند،یعنی میخواین بگین 0% هم احتمال نداره پرده من شبیه اونا باشه؟؟؟؟!!!!!!

4. biiib نوشته است: هر وقت تونستین درصد احتمال شباهت اثر انگشت یه مادر و دختر رو تشخیص بدین مسلما به این جواب هم می رسید

البته سوال شما بیشتر جنبه ی ریاضی داره تا پزشکی!

ببین خواهر من!!وقتی شکل پرده مامانم و خاله هام ودخترخاله هام شبیه همند،یعنی میخواین بگین 0% هم احتمال نداره پرده من شبیه اونا باشه؟؟؟؟!!!!!![/quote]

خوب چرا پيشيه دكتر نميري تا معاينه بشي و ببيني شبيه هست يا نه ؟جوابشو براي ما هم بذار تا به اطلاعاتمون اضافه بشه

5. biiib نوشته است: سلام دوستان میخواستم بدونم چند درصد احتمال داره که نوع پرده مادر و دختر یکی باشه؟؟؟؟؟ مرسی

دوست عزیز احتمال داره که نوع پرده بکارت با اعضای خانواده و اقوام مانند خاله مادربزرگ یکی باشه خانم من نوع پردش با دوخواهر دیگش و مادر ومادربزرگ یکی از خاله هاش 2تا ازدختر خاله هاش یکی بود
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. biiib

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز احتمال داره که نوع پرده بکارت با اعضای خانواده و اقوام مانند خاله مادربزرگ یکی باشه خانم من نوع پردش با دوخواهر دیگش و مادر ومادربزرگ یکی از خاله هاش 2تا ازدختر خاله هاش یکی بود
    موفق باشید.[/quote]

واقعا؟؟ پس احتمالش زیاد شد که!!!
    ممنونم

7. نقل قول: ببین خواهر من!!وقتی شکل پرده مامانم و خاله هام ودخترخاله هام شبیه همند،یعنی میخواین بگین 0% هم احتمال نداره پرده من شبیه اونا باشه؟؟؟؟!!!!!!

برام خیلی جالبه که بدونم شما که 24 سالتونه، از کجا به زمان های دور برگشتین و نوع بکارت مادرتون رو می دونید! همینطور خاله هاتون؟
    حس می کنم تصوری که شما از نوع پرده ی بکارت دارین به خونریزی یا عدم خونریزی زمان ازاله بر می گرده
    در هر صورت، همون جوری که تاریخ تولد شما می تونه با میلیون ها نفر آدم در سراسر دنیا "یکی" باشه، این حرف هم درسته که مشابه پرده ی بکارت شما زیاد خواهد بود، هیچ ربطی هم به نسبت های فامیلی نخواهد داشت
    من دوتا خواهر متاهل دارم که پرده شون حلقوی معمولی بود و همراه با خونریزی خیلی خیلی زیاد.. در صورتی که من کاملا با اون ها متفاوتم.
    شاد باشی

8. این مورد امکان داره پیش بیاد که بکارت مادر و دختر یا حتی دختران یکی باشد ولی جز موارد نادر بحساب میاد و اینجور نیست که بخواهیم درصدی رو عنوان کنیم
    من نمیدونم وقتی پزشک هست و میتونه براحتی جواب شما رو با معاینه بده چرا اصرار میورزید؟؟؟
    جهت تشخیص به پزشک مراجعه کنید بدون معاینه نمیشه 100% گفت شباهت ندارید و نمیشه گفت دارید
    اگر جز موارد نادر باشید که 50-50 هستش و فقط پزشک میتونه مشکل رو حل کنه شباهت خواهید داشت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با سلام
    دوست عزیز،در دنیای پزشکی و ژنتیک احتمال رخ دادن اینگونه موارد میتونه زیاد باشه!اما دقیقاً چون هر چیزی مطلق نیست!این مورد هم قطعاً صددرصد صادق نبوده و نیست!اگه واقعاً براتون مهمه که این مطلب رو بدونید بهترین کار،ویزیت شدن توسط دکتر متخصص هست!اما منهم بسیار شنیدم که در خانواده ها بیشترین شباهتها  در این زمینه، بین دخترها و مادرها و یا خواهرها وجود داره!
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید