شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچکی سینه

1. mina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    لطفا در مورد روشهای بزرگ کردن سینه اطلاعات بدهید
    بسیار ممنون می شوم
    لطفا بگید خیلی اذیت می شم واقعا برام ناراحت کننده شده...مادرم هم اجازه عمل نمی دهند. 21ساله هستم و بسیار از این موضوع ناراحت هستم...سینه های بسیار کوچکی دارم ... لطفا راهنماییم کنید ... متشکرم

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  2. mina نوشته است: لطفا در مورد روشهای بزرگ کردن سینه اطلاعات بدهید
    بسیار ممنون می شوم
    لطفا بگید خیلی اذیت می شم واقعا برام ناراحت کننده شده...مادرم هم اجازه عمل نمی دهند. 21ساله هستم و بسیار از این موضوع ناراحت هستم...سینه های بسیار کوچکی دارم ... لطفا راهنماییم کنید ... متشکرم

سلام ،
    همانطور که می دانید قسمت اعظم بافت پستان را ، بافت چربی تشکیل می دهد و این چربی رابطه مستقیمی با چربی کل بدن دارد . پس انتظار می رود هر فرد ، پستانی متناسب با چربی کل بدن خود داشته باشد . یعنی یک فرد لاغر به طور «طبیعی» پستانهایی کوچک و فردی چاق پستانهایی درشت خواهد داشت .
    البته شما ذکر نکردید که چاقید یا لاغر ولی به احتمال زیاد می بایست لاغر باشید پس این اندازه پستان متناسب با وضع جسمانی شماست . حالا اگر می خواهید هیکلی لاغر و پستانهایی درشت داشته باشید تنها راه جراحی و قرار دادن پروتز در پستان است . البته راههایی دیگری هم وجود دارد که می توان با وجود پستان کوچک آن را به طور کاذب بزرگ «نشان» داد؛ مثلا استفاده از سینه بندهای مخصوص یا ...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. mina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نقل قول:
    سلام ،
    همانطور که می دانید قسمت اعظم بافت پستان را ، بافت چربی تشکیل می دهد و این چربی رابطه مستقیمی با چربی کل بدن دارد . پس انتظار می رود هر فرد ، پستانی متناسب با چربی کل بدن خود داشته باشد . یعنی یک فرد لاغر به طور «طبیعی» پستانهایی کوچک و فردی چاق پستانهایی درشت خواهد داشت .
    البته شما ذکر نکردید که چاقید یا لاغر ولی به احتمال زیاد می بایست لاغر باشید پس این اندازه پستان متناسب با وضع جسمانی شماست . حالا اگر می خواهید هیکلی لاغر و پستانهایی درشت داشته باشید تنها راه جراحی و قرار دادن پروتز در پستان است . البته راههایی دیگری هم وجود دارد که می توان با وجود پستان کوچک آن را به طور کاذب بزرگ «نشان» داد؛ مثلا استفاده از سینه بندهای مخصوص یا ...

سلام ...
    من 45کیلو وزن دارم .... ولی خواهرم چاق است ولی ایشان هم سینه های بسیار کوچکی دارند ...
    من 2ساله پیش سینه های بسیار متناسبی داشتم ... ولی بر اثر ورزش ایروبیک کوچیک شد ... نمی دونم باید چی کار کنم ... لطفا راهنماییم کنید ... خیلی برام ناراحت کنندست ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. مینا نوشته است: سلام ...
    من 45کیلو وزن دارم .... ولی خواهرم چاق است ولی ایشان هم سینه های بسیار کوچکی دارند ...
    من 2ساله پیش سینه های بسیار متناسبی داشتم ... ولی بر اثر ورزش ایروبیک کوچیک شد ... نمی دونم باید چی کار کنم ... لطفا راهنماییم کنید ... خیلی برام ناراحت کنندست ...

سلام ،
    همانطور که در مطلب قبلی هم ذکر کردم ، بافت چربی پستان تابع بافت چربی بدن است و وقتی شما به ورزش شدید می پردازید و لاغر می شوید؛ همانطور که از بافت چربی شکم و پای شما کاسته می شود در همان حال چربی بافت پستان شما هم تحلیل خواهد رفت . پس برای داشتن پستانهای بزرگتر باید سعی کنید کمی وزن بگیرید و در صورتی که قسمتی از بدنتان ( مثلا شکم یا ران ها) چاق شد ورزشهای موضعی برای آن قسمت انجام دهید.

5. mina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    roham نوشته است:
    مینا نوشته است: سلام ...

سلام ،
    همانطور که در مطلب قبلی هم ذکر کردم ، بافت چربی پستان تابع بافت چربی بدن است و وقتی شما به ورزش شدید می پردازید و لاغر می شوید؛ همانطور که از بافت چربی شکم و پای شما کاسته می شود در همان حال چربی بافت پستان شما هم تحلیل خواهد رفت . پس برای داشتن پستانهای بزرگتر باید سعی کنید کمی وزن بگیرید و در صورتی که قسمتی از بدنتان ( مثلا شکم یا ران ها) چاق شد ورزشهای موضعی برای آن قسمت انجام دهید.

ولی من در زمانی که ورزش ایروبیک انجام میدادم اصلا وزن کم نکردم ... آن زمان هم 45کیلو بودم ...
    از داروهای گیاهی برای بالا بردن سطح هورمون زنانه نمی توان استفاده کرد ؟ مثل رازیانه ... ؟ گیاه دیگری را نمی شناسم برای این کار ...
    ؟

6. مینا نوشته است: ولی من در زمانی که ورزش ایروبیک انجام میدادم اصلا وزن کم نکردم ... آن زمان هم 45کیلو بودم ...
    از داروهای گیاهی برای بالا بردن سطح هورمون زنانه نمی توان استفاده کرد ؟ مثل رازیانه ... ؟ گیاه دیگری را نمی شناسم برای این کار ... ؟

به نظر من ابتدا باید اختلال هورمونی توسط آزمایش اثبات شود و سپس هورمون درمانی انجام گردد. اگر مشکلی نداشته باشید، با مصرف داروهای گیاهی حاوی هورمونهای زنانه ، تعادل هورمونی شما به هم می خورد و سیکلهای قاعدگی نامنظم شده و مشکلات متعدد دیگری هم ممکن است به وجود آید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. mina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خیلی ممنونم که جواب سئوالاتمو دادید ...
    ورزش خاصی نیست که انجام بدم ؟
    در یک وبلاگ خواندم که :
    "از آنجا كه بافت سينه ماهيچه ندارد پس با ورزش كردن نمي توان آن را بزرگ كرد، ولي با ورزش ماهيچه پكتوراليس زير سينه ها بزرگ مي شود كه كمي سينه ها را بالا مي آورد. "

ماهيچه پكتوراليس کجاست و چه ورزشی بر آن اثر می کند؟

8. mina نوشته است: خیلی ممنونم که جواب سئوالاتمو دادید ...
    ورزش خاصی نیست که انجام بدم ؟
    در یک وبلاگ خواندم که :
    "از آنجا كه بافت سينه ماهيچه ندارد پس با ورزش كردن نمي توان آن را بزرگ كرد، ولي با ورزش ماهيچه پكتوراليس زير سينه ها بزرگ مي شود كه كمي سينه ها را بالا مي آورد. "

ماهيچه پكتوراليس کجاست و چه ورزشی بر آن اثر می کند؟

سلام ،
    عضله پکتورالیس ماژور ( سینه ای بزرگ ) ، عضله ای است که بافت پستان بر روی آن بنا شده است ( تصویر نحوه قرار گیری بافت پستان بر روی این عضله ( Pectoralis Major ) را اینجا ببینید ) .
    این عضله به نقاط مختلفی متصل است ولی قسمتی که مورد نظر شماست در شکل زیر مشخص شده است ( ناحیه قرمز رنگ) :

برای تقویت این عضله روشهای مختلفی با استفاده از دستگاه های بدن سازی وجود دارد اما روشی که بتوان با استفاده از دمبل این عضله را تقویت نمود در شکلهای زیر نمایش داده شده است :

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  9. mina

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بسیار ممنونم ...شما واقعا بسیار عالی راهنمایی می کنید ... ممنون ...  
    آقای دکتر من بدنسازی میرم و حرکات 1و2 را انجام میدادم اما بعد از 2ماه سینه هام کوچکتر و سفت شد بخاطر همین دیگه انجام ندادم ...
    شما چه پیشنهادی می کنید ؟

10. mina نوشته است: بسیار ممنونم ...شما واقعا بسیار عالی راهنمایی می کنید ... ممنون ...  
    آقای دکتر من بدنسازی میرم و حرکات 1و2 را انجام میدادم اما بعد از 2ماه سینه هام کوچکتر و سفت شد بخاطر همین دیگه انجام ندادم ...

سلام ،
    در مورد سفت شدن و کوچکتر شدن پستانها پس از ورزشهای بدنسازی که این امر کاملا طبیعی است چون همانطور که با ورزش و ایجاد فعالیت در یک گروه عضلانی خاص آنها درشت تر (هیپرتروفی) می شوند در همان حال قدرت عضلانی و به قول شما سفتی آنها هم زیادتر خواهد شد .
    شما با توجه به وزنتان قطعا لاغر هستید و نباید انتظار داشته باشید پستانهایتان درشت باشد . یک راه حل همانطور که در پستهای قبلی هم ذکر کردم اینست که کمی چاقتر بشوید و اگر در قسمتهای از بدن چاقی موضعی پیدا کردید ، به ورزشهایی بپردازید که به آن ناحیه بخصوص مربوط می شود ( مثلا چاقی رانها که در خانمها بیشتر دیده می شود ) . اگر هم اندازه خوده پستانها برایتان مهم نیست ولی می خواهید بزرگتر « دیده » شوند می توانید از سینه بندهای مخصوص استفاده کنید .

11. من هم در همین مورد سوال داشتم. من یکی از سینه هام خیلی کوچکتر از دیگری است چکار میتونم بکنم . متشکرم

12. forouzan نوشته است: من هم در همین مورد سوال داشتم. من یکی از سینه هام خیلی کوچکتر از دیگری است چکار میتونم بکنم . متشکرم

سلام،
    اگر تفاوت اندازه دو سینه قابل ملاحظه است، بهتر است جهت معاینه به پزشک زنان مراجعه نمایید.

13. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یه سوال دیگه
    من تا 3 سال پیش با قد 160 و65 کیلو بودم که در آن زمان هم ران های درشت و باسن دنبه ای شل داشتم
    لگنم پهنه و به خاطر این همه می گفتن هر چقدر هم لاغر کنی لگنت پهم است و من هم ناامید شدم و به اصطلاح خمه چیز رو ول کردم که الاد شدم 85 کیلو
    واقعا دارم رنج می برم و چون استاد دانشگاه هسنم با این باسن و ران و سینه اعتماد به نفسم پایین اومده .دکتر رژیمم می گخ کخ ایروبیک الان نه تا وزنت بیاد پایین چون الان به زانو ها فشار میاد . لطفا کمکم کنید

14. sanam123 نوشته است: یه سوال دیگه
    من تا 3 سال پیش با قد 160 و65 کیلو بودم که در آن زمان هم ران های درشت و باسن دنبه ای شل داشتم
    لگنم پهنه و به خاطر این همه می گفتن هر چقدر هم لاغر کنی لگنت پهم است و من هم ناامید شدم و به اصطلاح خمه چیز رو ول کردم که الاد شدم 85 کیلو
    واقعا دارم رنج می برم و چون استاد دانشگاه هسنم با این باسن و ران و سینه اعتماد به نفسم پایین اومده .دکتر رژیمم می گخ کخ ایروبیک الان نه تا وزنت بیاد پایین چون الان به زانو ها فشار میاد . لطفا کمکم کنید

سلام،
    بهترین توصیه همان رژیم غذایی و ورزشهای هوازی است که می تواند باعث تناسب اندام بهتری در شما شود.

15. mina نوشته است: بسیار ممنونم ...شما واقعا بسیار عالی راهنمایی می کنید ... ممنون ...  

در مورد بدن سازی اکثر دوستانی که به این عمر موبادرت می ورزند این مسئله را مد نظر قرار نمی دهند بدنسازی به دو علت انجام می شود
    1.افزایش هجم ماهیچه
    2.افزایش قدرت ماهیچه
    برای منظور اول شما باید از وزنه های سبک استفده کنید و در این حالت نیز نباید تعداد دفعات انجام حرکت زیاد یا سریع باشد این عمل را باید با وزنه های سبک باعداد دفعات تکرار حرکت کم اما تمرکز بروی حرکت انجام داد بهتر است در این موقع چشمان خود را بسته و به اهستگی وزنه را بالا و پایین کنید و تمام حواس خود را به حرکت معطوف کنید تا احساس دم کردن گرم شدن ماهیچه در بدن شما حس شود

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید