شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 94 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. elnaz71 نوشته است: با سلام
    من 9 ساعت قبل رابطه جنسی داشتم و محافظت شده و از کاندوم استفاده کردیم
    اما  بین کاندوم و قسمت زیرین الت همسرم خیس بوده( البته اب منی از همسرم خارج نشده بود و کاندوم کاملا سالم بوده)
    نسبت به خیس بودن الت همسرم و اینکه مایع خارج شده از بدن من یا  پیشاب همسرم بوده نگرانم
    ایا از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    درضمن پریودی نامنظمی دارم و 5روز از اخرین پریودی ام میگذرد
    لطفا راهنمایی کنید

باتوجه به مواردي كه گفتين و اينكه در دوران پر خطر هم نيستين احتمال بارداري وجود ندارد تا جايي كه ميتونيد كمتر ار روش اورژانسي استفاده نماييد چون هورمون هاتون بهم ميريزه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اگر پیشاب همسرم بوده باشه. باز هم جای نگرانی نیست؟(پریودی نامنظمی دارم)
    اگر1% احتمال بارداری وجود دارد لطفا بگویید تا از روش اورژانسی استفاده کنم...
    مرسی از راهنماییاتون

3. naj6171 نوشته است: سلام
    1 هفته قبل از عادت نامزدم رابطه داشتم .. حدود 20 روز پیش .. نامزدم پرده باکرگی شو داره .. مقداری از م.ن.ی بالایه واژنش ریخت که سریع با دستمال پاکش کردیم .. اما کار های اورژانسی رو انجام ندادیم.. عادتش یه هفته با تاخیر شروع شد .. همه علائمش درست بود بجز این که به صورت لکه خون ریزی داشت .. که چند روز قبل هم تموم شد .. امروز یه تست خونگی گرفت که جوابش مثبت بود.. می خواستم بدونم چقدر احتمال داره که این تست اشتباه باشه.. آیا احتمال حاملگیش زیاده؟
    این و هم بگم که چند بار عادتش نامنظم شده بود اما تو این چند ماه همیشه منظم بوده تا این سری که این جوری شده..
    ممنون میشم اگه سریع تر راهنماییم کنین..

مدت خونریزیشون چند روز طول کشید؟
    اگر مطمئن نیستید که این خونریزی مربوط به پریود بوده و خونریزی متفاوت بوده با توجه به اینکه جواب ازمایشتون هم مثبت شده حتما به یک ازمایشگاه برید و ازمایش بدید ، به جواب ازمایشگاه 100% می تونید اعتماد کنید

4. سلام  خسته نباشيد دكتر.من ميخواستم بدونم اگه دست زن با مايعي كه قبل از مني مياد تماس سطحي داشته باشه و دست زن به روي التش بخوره يا مرد هم همچين تماس سظحي داشته و الت زن رو فقط بماله و لمس كنه احتمال حاملگي (با توجه به حرفايي كه راجب دارا بودن مقداري اسپرم در اين مايع!)وجود داره؟متاسفانه من هم  كيست و پريود نامنظم دارم هم استرس زيادSad   فقط اينكه من به قرار دكتر زنان بايد اسپيرولوناكتون وسيپروتن كامپاد رو  از روز 5 قاعدگيم بعديم شروع ميكردم  اما 1ماه كه قاعدگيم عقب افتاد و ديدم نميشه همينطوري شروع كردم مصرفشونو...بعد 21روز كه اولين بسته تموم شد اون رابطه سطحي رو داشتم الان 3 روز ديگه بايد بسته ديگه سيپروتنم شروع كنم ..نمي دونم اگه پريود نشمم به حرف دكتر ادامه بدم؟ يعني ميترسم نكنه اين دفعه به خاطر رابطه عقب افتاده باشه؟يعني امكانش هست؟Sad((( گيج شدم...

5. با سلام
    من 9 ساعت قبل رابطه جنسی داشتم و محافظت شده و از کاندوم استفاده کردیم
    اما  بین کاندوم و قسمت زیرین الت همسرم خیس بوده( البته اب منی از همسرم خارج نشده بود و کاندوم کاملا سالم بوده)
    نسبت به خیس بودن الت همسرم و اینکه مایع خارج شده از بدن من یا  پیشاب همسرم بوده نگرانم
    ایا از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    درضمن پریودی نامنظمی دارم و 5روز از اخرین پریودی ام میگذرد

اگر پیشاب همسرم بوده باشه. باز هم جای نگرانی نیست؟(پریودی نامنظمی دارم)
    اگر1% احتمال بارداری وجود دارد لطفا بگویید تا از روش اورژانسی استفاده کنم...
    مرسی از راهنماییاتون

لطفا راهنمایی کنید

6. سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 9-10-90 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-10-90 یک رابطه جنسی داشتم. البته من در دوران عقد هستم و پرده بكارتم پاره نشده و هيچ عمل دخولي صورت نگرفته مقداري از آب مني بر روي واژنم ريخته شد. چون خيلي ترسيده بودم از داروخانه قرص اورژانسي گرفتم. در روز 19-10-90 قرص اول  لوونورژسترل خوردم . و قرص بعدي رو با 12 ساعت  بعد بخورم . ولي خيلي ميترسم ، آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

7. سلام   ELNAZ71  لطفا مشخص کنید 5 روز از شروع پریودتون میگذره یا 5 روز از اتمام خونریزی میگذره ... در هر دو حالت امکان حاملگی کمه ..  در ضمن سیکل پریود قبلیتون هم چند روز بوده؟ ... ولی در کل شما تو دوره خطر حاملگی نبودید... پس نگران نباشید

8. 5روز از اخرین روز پریودی میگذره. پریودیم 7روزه است.

9. minaejlali نوشته است: سلام،
    من 24 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 9-10-90 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 17-10-90 یک رابطه جنسی داشتم. البته من در دوران عقد هستم و پرده بكارتم پاره نشده و هيچ عمل دخولي صورت نگرفته مقداري از آب مني بر روي واژنم ريخته شد. چون خيلي ترسيده بودم از داروخانه قرص اورژانسي گرفتم. در روز 19-10-90 قرص اول  لوونورژسترل خوردم . و قرص بعدي رو با 12 ساعت  بعد بخورم . ولي خيلي ميترسم ، آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

با سلام رابطه شما اصلا تو دوره پر خطر هم نبوده و احتمال بارداری هم  وجود نداره

10. سلام
    من معمولا 1 یا 2 روز قبل از پریودم لک بینی دارم. این ماه بعد از اولین لک که دیدم و با توجه به نزدیکی به دوره پریودم 2 بار (به فاصله 6 ساعت) رابطه محافظت نشده داشتم و در هر نوبت آب منی داخل واژنم شد. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ البته بعد از 12 ساعت از رابطه اول 2 قرص لونژسترون خوردم

11. ryhan نوشته است: سلام
    من معمولا 1 یا 2 روز قبل از پریودم لک بینی دارم. این ماه بعد از اولین لک که دیدم و با توجه به نزدیکی به دوره پریودم 2 بار (به فاصله 6 ساعت) رابطه محافظت نشده داشتم و در هر نوبت آب منی داخل واژنم شد. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ البته بعد از 12 ساعت از رابطه اول 2 قرص لونژسترون خوردم

سلام خیر چون شما نزدیک دوره پریودتونه واز روش اورژانسی درست استفاده کردین احتمال بارداری هم نیست

12. سلام
    دو تا سوال دشتم:
    1_بعد از گذشت 2 ماه از رابطه ممکنه بیبی چک جواب رو اشتباه نشون بده؟
    (جواب منفی بود)
    2_برای آزمایش خون بارداری نیازی به نسخه پزشک هست؟

با تشکر

13. fati86 نوشته است: سلام
    دو تا سوال دشتم:
    1_بعد از گذشت 2 ماه از رابطه ممکنه بیبی چک جواب رو اشتباه نشون بده؟
    (جواب منفی بود)
    2_برای آزمایش خون بارداری نیازی به نسخه پزشک هست؟

با تشکر

بيبي چك بعد از 2 ماه جوابش درسته
    براي آزمايش خون هم نيازي به نسخه پزشك نداره

14. ryhan نوشته است: سلام

احتمال بارداري صفر هست در اين موارد از روش اورژانسي استفاده نكنيد چون برايهورمونهاي بدنتون ضرر داره

15. elnaz71 نوشته است: 5روز از اخرین روز پریودی میگذره. پریودیم 7روزه است.

شما دردوره پر خطر نبودين نگران نباشين

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 94 از 111
رفتن به صفحه :    ... 94 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید