شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

راهنمایی برای بارداری شدن موفق

1. سلام
    شنیدم برای درمان pco استفاده از عرق رازیانه مفیده ، چون خاصیت قاعده آوری داره ولی یه سوال دارم اگر در زمانی که از عرق رازیانه استفاده میکنیم بارداری رخ بده ،آیا مضره ؟یعنی باعث سقط میشه ؟

2. NaNazii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    مي خواستم بدونم فقط روزهاي تخمك گذاري بارداري صورت مي گيرد ؟؟؟؟

3. elinaz11 نوشته است: سلام
    شنیدم برای درمان pco استفاده از عرق رازیانه مفیده ، چون خاصیت قاعده آوری داره ولی یه سوال دارم اگر در زمانی که از عرق رازیانه استفاده میکنیم بارداری رخ بده ،آیا مضره ؟یعنی باعث سقط میشه ؟

سلام
    عرق های گیاهی از جمله رازیانه و بومادران نقش مفیدی در توازن سیستم هورمونی زنان ایفا میکنند
    باعث سقط نمیشود نگران نباشید فقط بعد بهتر است در زمان بارداری استفاده نشود

4. NaNazii نوشته است: با سلام
    مي خواستم بدونم فقط روزهاي تخمك گذاري بارداري صورت مي گيرد ؟؟؟؟

سلام بله فقط در زمان ازاد شدن تخمک بارداری صورت میگیرد
    که تخمک بعد از آزاد شدن 48 ساعت میتواند منتظر اسپرم بماند

5. labnews نوشته است:
    somaye136126 نوشته است:
    somaye136126 نوشته است: با سلام
    من مدت 1 سال و 6 ماه است كه ازدواج كردم من و همسرم هردو 29 سال داريم بعد از يكسال تصميم به بارداري گرفتيم در اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم توي آزمايشات قبل از بارداري  دكتر متوجه شد كه اندازه فوليكول من 15 هست و گفت كه ضعيفه و بايد دارو مصرف كني بعد از آمايش مايع مني همسرم هم متوجه شديم كه ايشون هم ضعيف هستند يعني 10 % از اسپرم ها حركت ندارند و 30 % هم شكل طبيعي ندارند حالا زير نظر پزشك دارو مصرف ميكنيم داروهاي همسرم عبارتند از سلن پلاس + ويتامين e400+ سولفات روي+ فوليك اسيد
    داروهاي من هم كه از روز 5 پريودي بود كلومفين كه از روز 5 تا 9 پريودي روز 2 تا بود +متوفورمين 500 روز يه دونه +بروموكريپتين كه بايد هر شب به داخل رحم بزنم + سلن پلاس
    در ضمن پريودهاي نامنظم هم دارم
    ميخواستم بدونم كه آيا من با اين دارو ها ميتونم نتيجه بگيرم و اين سيكل دارو براي سه ماه بايد مصرف كنيم آيا ممكنه توي ماه اول يا دوم نتيجه بگيرم در ضمن دكتر خيلي تاكيد كرده كه مواد غذايي كه طبع گرم دارند استفاده كنيم
    ممنون ميشم اگر جواب منو بدين

چرا هيچكس جواب منو نميده ؟؟
    لطفا جواب بدين

عجله نکنید موارد ذکر شده مانع بارداری نیست

ممنون كه جواب دادين من فقط ميخواستم بدونم كه چه قدر احتمال داره كه در ماه اول يا دوم  درمان حاملگي رخ بده و اينكه
    داروهايي كه من استفاده ميكنم براي اين تشخيص به جا هست يا نه ؟؟؟/

6. somaye136126 نوشته است: با سلام
    من مدت 1 سال و 6 ماه است كه ازدواج كردم من و همسرم هردو 29 سال داريم بعد از يكسال تصميم به بارداري گرفتيم در اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم توي آزمايشات قبل از بارداري  دكتر متوجه شد كه اندازه فوليكول من 15 هست و گفت كه ضعيفه و بايد دارو مصرف كني بعد از آمايش مايع مني همسرم هم متوجه شديم كه ايشون هم ضعيف هستند يعني 10 % از اسپرم ها حركت ندارند و 30 % هم شكل طبيعي ندارند حالا زير نظر پزشك دارو مصرف ميكنيم داروهاي همسرم عبارتند از سلن پلاس + ويتامين e400+ سولفات روي+ فوليك اسيد
    داروهاي من هم كه از روز 5 پريودي بود كلومفين كه از روز 5 تا 9 پريودي روز 2 تا بود +متوفورمين 500 روز يه دونه +بروموكريپتين كه بايد هر شب به داخل رحم بزنم + سلن پلاس
    در ضمن پريودهاي نامنظم هم دارم
    ميخواستم بدونم كه آيا من با اين دارو ها ميتونم نتيجه بگيرم و اين سيكل دارو براي سه ماه بايد مصرف كنيم آيا ممكنه توي ماه اول يا دوم نتيجه بگيرم در ضمن دكتر خيلي تاكيد كرده كه مواد غذايي كه طبع گرم دارند استفاده كنيم
    ممنون ميشم اگر جواب منو بدين

بله احتمالش هست
    نگران نباشید و امیدوار باشید مشکل حادی ندارید جای نگرانی نیست .

7. سلام
    من شنبه بعد از ظهر بعد از اینکه نزدیکی کردم درد شدیدی زیر نافم داشتم به حدی بود که سمت چپ و راستم تیر می کشید و الانم کمی درد دارم آیا میتونه این نشانه حاملگی باشه؟البته هنوز 1 هفته به پریودم مونده و تو پست های قبلی گفته بودم  که آمپول گونال اف . آمپول hcg رو زدم آیا میتونم امیدوار باشم به حاملگی؟
    ممنونم

8. mandana62 نوشته است: سلام
    من شنبه بعد از ظهر بعد از اینکه نزدیکی کردم درد شدیدی زیر نافم داشتم به حدی بود که سمت چپ و راستم تیر می کشید و الانم کمی درد دارم آیا میتونه این نشانه حاملگی باشه؟البته هنوز 1 هفته به پریودم مونده و تو پست های قبلی گفته بودم  که آمپول گونال اف . آمپول hcg رو زدم آیا میتونم امیدوار باشم به حاملگی؟
    ممنونم

الان؟!
    نه این زمان اصلآ بارداری خودش رو با این علائم نشون نمیده..
    اون درد هم برای شدت نزدیکیتون بوده و احتمالآ امپول.

البته ممکن هست باردار باشید اما صبر کنید.اگر تمام دستورات رو رعایت کردید،پریود عقب افتاد و علائم وجود داشت و تست دادید..
    انشاالله که هستید..

9. سلام ایا کیستهای ریز تخمدان باعث دیر باردار شدن یا نازایی میشه؟چطوری از بین میرن؟

10. سلام ایا کیستهای ریز تخمدان خطرناکن؟و ایا باعث نارایی میشه؟َ

11. سلام
    پرويدهاي من نامنظم هستند آيا اين احتمال داره كه وقتي پريود نامنظم باشه زمان تخمک گذاری هم نامظنم باشه ؟
    من به توصيه پزشكم از روز 11 پريودي نزديكي داشتم روز 15و 16 كه روز تخمك گذاري بود موقع نزدكي دردي در زير شكمم بود قسمت راست كه خيلي شديد بود و تا يك هفته بعد هم باز موقع نزديكي اين درد بود حالا سوال من اينه كه ممكنه كه اين درد ناشي از تخمك گذاري باشه در صورتي كه من از روز 11 تا 14 هيچ دردي نداشتم
    در ضمن من از روز 5 تا 9 روزي 2 تا قرص كلومفين مصرف ميكردم .
    ممنون ميشم اگه جوابمو بدين

12. heaven نوشته است: با سلام

ببخشید سوالمو اینجا مطرح میکنم چون توی سوالات موقت قبول نکرد ...
    یکساله که ازدواج کردم و حدود دو و نیم ماهه عروسی کردم ! دو هفتس متوجه شدم باردارم و الان در هفته هفتم بارداری هستم ... اوایل میل جنسی ام کاهش پیدا کرده بود و من نمیدونستم باردارم و برام عجیب بود چون من کلا در رابطه جنسی گرم بودم ! حدود 10 روزه که به شدت از رابطه جنسی نفرت دارم و حتی از اینکه شوهرم به من محبت کنه و بوسم کنه یا بغلم کنه بدم میاد و حالت تهوع میگیرم چه برسه به رابطه جنسی . چند باری هم که بخاطر شوهرم سعی کردم در تمام طول مدت حالم بده و لحظه شماری برای اتمامش دارم و حتی بعد از رابطه با یادآوریش حالم بد میشه .  گاهی حتی نمیخوام شوهرم نزدیکم بشه
    آیا این طبیعیه ؟ علتش چیه ؟  (البته نسبت به غذا هم تهوع دارم ولی مشکلی در خوردن غذا ندارم !)

سوال بعدی هم اینکه اون ترشحات زرد رو منم دارم آیا این عفونت برای بچه ضرر نداره ؟ با توجه به اینکه دکترم بدون اینکه منو معاینه کنه گفت اگه سوزشو خارش نداری لازم به درمان نیست ! و آیا روش زایمان برای من که عفونت دارم مهمه ؟ یعنی سزارین بهتره یا طبیعی ؟

ممنون میشم جوابمو بدین

دوست عزیز معمولا در 3 ماهه ی اول دوران بارداری میل به آمیزش جنسی در بعضی از زنان به شدت کاهش میابد.
    طي سه ماهه اول ممكن است دچار تهوع و ضعف باشيد. طي سه ماهه سوم ممكن است افزايش وزن، بزرگ شدن شكم و حساسيت سينه ها و ساير مشكلات باعث شوند كمتر ميل به تماس جنسي داشته باشيد. اين حالت طبيعي است. در مورد حس خود با همسرتان صحبت كنيد و سعي كنيد راهي بيابيد كه براي هر دوي شما رضايت بخش باشد.
    بعضي از مردان خانم باردار خود را جذابتر از هر وقت ديگر مي بينند و گروهي ديگر از شدت نگراني براي سلامت مادر و جنين تمايلات جنسي خود را سركوب كرده يا اصلا آنرا احساس نمي كنند. در هر صورت صحبت كردن مي تواند باعث شود تا تغيير در رفتارها براي طرف مقابل قابل درك شود.
    . اگر سابقه زايمان پيش از موعد داريد. ممكن است پزشك شما را آميزش جنسي و يا رسيدن به اوج لذت جنسي باز دارد. اوج لذت جنسي باعث انقباض هاي خفيف رحمي مي شود. مواد شميايي موجود در ترشحات جنسي مرد ( مني ) نيز مي توانند باعث تحريك انقباضات رحمي شوند. بنابراين شايد بهتر باشد كه همسر يك زن باردار از تخليه ترشحات جنسي خود داخل واژن اجتناب كند.

13. سلام.کارشناس محترم .
    من اخرین پریودیم در روز 11 ادرماه 90 بود و در روز 11دیماه 90 ازمایش تست خون برای بارداری دادم که جوابش 268.5 بود و پزشک گفت باردارم. و برای 19 دیماه یک سونو نوشت امروز سونو دادم و جواب سونو را براتون میفرستم میخواستم بدونم جوابش چیه؟ خواهش میکنم جواب بدهید من رو از نگرانی در بیارید
    gestational sac : 12mm
    grown-rump length(crl :0
    biparietal diameter(bpd :0
    femoral length(fl :0
    fetal movement : -
    presentation:-
    placental position :-
    amniotic fluid volume: normal volum
    finding are compatibe with: 5w+2days of g.a
    other : edc:91/6/19
    inleft adnex a crpus lutheal cyst in size 30*23 mmm is seen
    yolk sac&fetal pole in this time isnot detectable
    fallow trans vaginal songraphy 7-10 days later is also recommended
    imp: normal early pregnancy changes
    left sided corpus lutheal cyst
    خواهش میکنم جوابم بدهیدبا تشکر.جواب سونوی من چی است؟

14. aida29 نوشته است: سلام.کارشناس محترم .
    من اخرین پریودیم در روز 11 ادرماه 90 بود و در روز 11دیماه 90 ازمایش تست خون برای بارداری دادم که جوابش 268.5 بود و پزشک گفت باردارم. و برای 19 دیماه یک سونو نوشت امروز سونو دادم و جواب سونو را براتون میفرستم میخواستم بدونم جوابش چیه؟ خواهش میکنم جواب بدهید من رو از نگرانی در بیارید
    gestational sac : 12mm
    grown-rump length(crl :0
    biparietal diameter(bpd :0
    femoral length(fl :0
    fetal movement : -
    presentation:-
    placental position :-
    amniotic fluid volume: normal volum
    finding are compatibe with: 5w+2days of g.a
    other : edc:91/6/19
    inleft adnex a crpus lutheal cyst in size 30*23 mmm is seen
    yolk sac&fetal pole in this time isnot detectable
    fallow trans vaginal songraphy 7-10 days later is also recommended
    imp: normal early pregnancy changes
    left sided corpus lutheal cyst
    خواهش میکنم جوابم بدهیدبا تشکر.جواب سونوی من چی است؟

سلام  وتبریک میگم حاملگی شما نرمال بوده وتا به امروز حاملگی شما 5 هفته و 2 روز هستید وتاريخ زایمان شما 91/6/19هست  ویه کیست کوچولو دارید که این کیست در بعضی از خانمها در طی بارداری اتفاق می افته ونگران نباشید وبرای جنین شما هم اسیبی وارد نمی کنه واغلب بعد از بارداری نیز پسرفت می کند

15. somaye136126 نوشته است: سلام
    پرويدهاي من نامنظم هستند آيا اين احتمال داره كه وقتي پريود نامنظم باشه زمان تخمک گذاری هم نامظنم باشه ؟
    من به توصيه پزشكم از روز 11 پريودي نزديكي داشتم روز 15و 16 كه روز تخمك گذاري بود موقع نزدكي دردي در زير شكمم بود قسمت راست كه خيلي شديد بود و تا يك هفته بعد هم باز موقع نزديكي اين درد بود حالا سوال من اينه كه ممكنه كه اين درد ناشي از تخمك گذاري باشه در صورتي كه من از روز 11 تا 14 هيچ دردي نداشتم
    در ضمن من از روز 5 تا 9 روزي 2 تا قرص كلومفين مصرف ميكردم .
    ممنون ميشم اگه جوابمو بدين

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 29
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید