شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد کلیتوریس و ناحیه تناسلی و عدم ارضا

1. gelare_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به پزشکان و کاربران عزیز...
    دختری 22 ساله هستم و مدت 7ماه نامزدم اما به علت خاطرات بد رابطه جنسی در دوران بچه گی و نوجوانی(این خاطرات مربوط میشه به رابطه جنسی هایی که گاهی از پدرو مادرم یا اقوام میدیدم یا اینکه از وقتی چشم
    باز کردم ماهواره داشتیم و همه چی و می دیدم و اینکه به علت شغل پدرم اکثر اوقات کشورهای اروپایی و امریکایی هستیم و خوب این چیزا اون جاها عادی ولی اینا همش باعث
    شده که من تصویر نادرستی از رابطه جنسی داشته باشم)و عقاید نادرست که باعث شد بود که رابطه ای نداشته باشم اما نامزدم تونست نظر من را
    راجب رابطه جنسیی که با عشق باشد عوض کند..حالا در این یک ماه گذشته 3بار ارتباطی در حد معاشقه و تماس داشتم و اینم بگم که قرار گذاشتیم تا قبل ازدواج هیج رابطه ی عمیقی نداشته باشیم...
    مشکل من این است که مثل ایشون علاقه ای به رابطه جنسی ندارم و ایشون قبلا بارها رابطه جنسی داشتند ولی از اخرین رابطه جنسیشون 2سالی میگذره اما من بیشتر به معاشقه علاقه مند هستم.وقتی کلیتوریس من و ماساژ میدن
    من درد دارم و کلا قسمت تناسلیم خیلی حساس هست با این که خیلی اروم هم این کارو انجام میده ولی بازم درد دارم .تحریک میشم و کاملا ترشح دارم ولی درد هم دارم و تا حالا ارضا هم نشدم
    و از این بابت خیلی ناراحت هستم که نه خودم ازضا میشم نه می تونم کمکی به همسرم کنم و ایشون فقط درد میکشن و من عاشق همسرم هستم و اصلا راضی به درد ایشون نیستم و خواهش می کنم که من و راهنمایی کنید...
    سوال دیگم این که ترشحی که دختر وقتی تحریک میشه و اماده ی رابطه جنسی میشه باید چه مزه ای باشه؟چون جایی خونده بودم که باید شیرین باشه اما وقتی راجب خودم
    از نامزدم پرسیدم گفت که شوره و من نگران این موضوع هستم به طور معمول اکثر اوقات ترشح دارم و گاهی اوقات بوی بدی داره و اینم بگم چون هورمون تستوسترونم
    بالاست 1سالی میشه از اسپیرونولاکتون استفاده می کنم .ایا این دارو به بی تمایلیم و مزه و بوی ترشحم تاثیر داره؟
    یه سوال دیگه که این حقیقت داره که حتی در صورت باکره بودن ترشحاتی که از دختر و پسر هنگام معاشقه خارج میشه اگه وارد بدن دختر بشه امکان حاملگی هست؟
    ببخشید اگه سوال زیاد پرسیدم چون سخت میتونم سوالاتم و مطرح کنم و یه دنیا ممنون که جواب سوالاتم و میدید

2. سلام دوست عزیز.
    دلیل کم بودن تمایلتون به رابطه جنسی همونطور که خودتون مطرح کردین ذهنیت بدیه که قبلا داشتید ولی جای نگرانی نیست و به مرور با رفتار ملایمی که نامزدتون داره این مسئله حل میشه.
    فقط سعی کنید در حین رابطه تمرکز داشته باشید و استرس و افکار بد رو از خودتون دور کنید و سعی کنید که ازرابطه و نامزدتون لذت ببرید. اگه به حد کافی تحریک بشید دردی که گفتید هم از بین میره.
    در مورد نگرانیتون از بارداری باید بگم که حتا با وجود بکارت باز هم احتمال بارداری وجود داره و باید مواظب باشید. مخصوصا مواظب باشید منی با وازن تماس پیدا نکنه.
    امیدوارم خوشبخت و موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. mahdi2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز نترسید مزه ترشحات خانما معمولا شوره یا بی مزه شیرین نیست اگه شیرین بود مردا مگه.....................

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام
    میشه بفرمایید که
    1.راهی هست که با تغذیه روی مزه و بوی ترشحات واژن تاثیر گذاشت؟
    2.ترشحات حین رابطه جنسی با ترشحات روزانه چ فرقی دارن؟
    ممنون

5. gelare_s نوشته است: سلام به پزشکان و کاربران عزیز...
    دختری 22 ساله هستم و مدت 7ماه نامزدم اما به علت خاطرات بد رابطه جنسی در دوران بچه گی و نوجوانی(این خاطرات مربوط میشه به رابطه جنسی هایی که گاهی از پدرو مادرم یا اقوام میدیدم یا اینکه از وقتی چشم
    باز کردم ماهواره داشتیم و همه چی و می دیدم و اینکه به علت شغل پدرم اکثر اوقات کشورهای اروپایی و امریکایی هستیم و خوب این چیزا اون جاها عادی ولی اینا همش باعث
    شده که من تصویر نادرستی از رابطه جنسی داشته باشم)و عقاید نادرست که باعث شد بود که رابطه ای نداشته باشم اما نامزدم تونست نظر من را
    راجب رابطه جنسیی که با عشق باشد عوض کند..حالا در این یک ماه گذشته 3بار ارتباطی در حد معاشقه و تماس داشتم و اینم بگم که قرار گذاشتیم تا قبل ازدواج هیج رابطه ی عمیقی نداشته باشیم...
    مشکل من این است که مثل ایشون علاقه ای به رابطه جنسی ندارم و ایشون قبلا بارها رابطه جنسی داشتند ولی از اخرین رابطه جنسیشون 2سالی میگذره اما من بیشتر به معاشقه علاقه مند هستم.وقتی کلیتوریس من و ماساژ میدن
    من درد دارم و کلا قسمت تناسلیم خیلی حساس هست با این که خیلی اروم هم این کارو انجام میده ولی بازم درد دارم .تحریک میشم و کاملا ترشح دارم ولی درد هم دارم و تا حالا ارضا هم نشدم
    و از این بابت خیلی ناراحت هستم که نه خودم ازضا میشم نه می تونم کمکی به همسرم کنم و ایشون فقط درد میکشن و من عاشق همسرم هستم و اصلا راضی به درد ایشون نیستم و خواهش می کنم که من و راهنمایی کنید...
    سوال دیگم این که ترشحی که دختر وقتی تحریک میشه و اماده ی رابطه جنسی میشه باید چه مزه ای باشه؟چون جایی خونده بودم که باید شیرین باشه اما وقتی راجب خودم
    از نامزدم پرسیدم گفت که شوره و من نگران این موضوع هستم به طور معمول اکثر اوقات ترشح دارم و گاهی اوقات بوی بدی داره و اینم بگم چون هورمون تستوسترونم
    بالاست 1سالی میشه از اسپیرونولاکتون استفاده می کنم .ایا این دارو به بی تمایلیم و مزه و بوی ترشحم تاثیر داره؟
    یه سوال دیگه که این حقیقت داره که حتی در صورت باکره بودن ترشحاتی که از دختر و پسر هنگام معاشقه خارج میشه اگه وارد بدن دختر بشه امکان حاملگی هست؟
    ببخشید اگه سوال زیاد پرسیدم چون سخت میتونم سوالاتم و مطرح کنم و یه دنیا ممنون که جواب سوالاتم و میدید

به نظرم در مورد مشكلت با يه روانشناس صحبت كني بهتر كمك ميكنه تا اون خاطرات قبل رو فراموش كني
    سعي كن به عشق و علاقه به همسرت بيشتر فكر كني تا رابطه جنسي
    بد نيست بابت اينكه خيالت راحت بشه پيش يه دكتر زنان هم بري تا با معاينه از بابت اينكه مشكلي نداري مطمئن باشي
    اميدوارم موفق و خوشبخت بشي

6. michkajoon نوشته است: سلام
    میشه بفرمایید که
    1.راهی هست که با تغذیه روی مزه و بوی ترشحات واژن تاثیر گذاشت؟
    2.ترشحات حین رابطه جنسی با ترشحات روزانه چ فرقی دارن؟
    ممنون

سلام
    1
      بوی بد واژن دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
    اگر بوی بد واژن با سوزش،خارش،التهاب یا ترشح غیر طبیعی همراه باشه دلیلش عفونت مجرای رحم یا عدم وجود برخی باکتریها هست.
    و اگر همچین علائمی نباشه مشکل مربوط به قسمت خارجی هست که با شستشوی روزانه با اب و صابون یا لوسیونهای بهداشتی رفع میشه.

2
    ترشحات هنگام رابطه جنسی پس از تحریک بوجود میان و وظیفه شون لزج کردن واژن برای اماده سازی و دخول هست.و مقدارش بیشتر از ترشحات طبیعیه.
    و ترشحات عادی روزانه باعث مرطوب نگه داشتن و همینطور کمک به سلامت و پاک شدن واژن میشه.و در روزهای مختلف ماه با توجه به زمان تخمک گزاری مقدارش متغیره.

برای رژیم غدایی و استفاده از خوراکیهایی که فکر می کنید موٍثره ابتدا باید ازمایش خون بدید و رژیم غذاییتون رو سرخود عوض نکنید.شاید بعضی مواد براتون ضرر داشته باشه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. مطمئن باشید عدم تمایلتون به خاطر ذهنیت های قبلی و بی تجربگی تون در این زمینه ست و بعد از شروع روابط عاشقونه تون کم کم از بین میره و جاش رو لذت می گیره. خیلی ها این طور هستن. حتی در بدن های مختلف خیلی فرق می کنه. بعضی ها خیلی زود عادت می کنن و بعضی ها ممکنه کمی طول بکشه. فقط سعی کنید رابطه ی خودتون و نامزدتون رو در حد خیلی خوب نگه دارید که تاثیر مثبت در رابطه ی جنسی تون هم داشته باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. gelare_s نوشته است: سلام به پزشکان و کاربران عزیز...

سلام دوست عزیز
    مشکل شما به خاطر مسائل روانیه به یک روانشناس مراجعه کنید مشکل شما حل میشه جای نگرانی نیست.
    درد در ناحیه تناسلی هم به مرور ازبین میره جای نگرانی نیست.
    ترشحات واژینال در زنان طبیعیه اگر با بو وسوزش دفع بشه احتمال عفونت هست باید به متخصص زنان مراجه کنید
    مزه ترشح بعداز تحریک در خانومها شورمزه
    است.
    موفق باشید

9. سلام من با نامزدم رابطه کامل دارم در هفته 5 یا 6 بار رابطه داریم
    نامزدم خیلی پر انرژی و عاشق رابطه جنسی
    منم چون دوسش دارم باهاشم نمیگم از این کار بدم میاد
    ولی هیچ وقت باهاش ارضا نشدم
    خیلی خوب تحریکم میکنه وقتی بوسم میکنه و... احساس دارم اما وقتی کامل اون کارو میکنه من حس ندارم یعنی از این همه رابطه یه بارم ارضا نشدم میشه بگید باید چی کار کنم؟

10. sarneveshtjoon نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه کامل دارم در هفته 5 یا 6 بار رابطه داریم
    خیلی خوب تحریکم میکنه وقتی بوسم میکنه و... احساس دارم اما وقتی کامل اون کارو میکنه من حس ندارم یعنی از این همه رابطه یه بارم ارضا نشدم میشه بگید باید چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز.
    اولین کاری که باید بکنی اینه که با نامزدت در این مورد خیلی واضح صحبت بکنی. بهش بگو از چه کارهایی لذت میبری و چه کارهایی رو زیاد دوست نداری در ضمن ازش بخواه که زمان بیشتری برای معاشقه صرف کنه تا اماده بشی.
    دومین کار اینه که از پوزیشن های مختلف استفاده کنید و ببینید از کدوم بیشتر لذت میبرید. این کار نیاز به تمرین و گذشت زمان داره. شما کم کم با هم هماهنگ میشید نگران نباش.
    سومین و مهمترین موضوع از نظر من اینه که بدونی رسیدن به ارگاسم بیشتر از اینکه دست نامزدت باشه دست خودته. باید سعی کنی موقع معاشقه تمرکز داشته باشی و تمام حواست به رابطتون باشه. سعی کن از رابطه لذت ببری.
    ارگاسم بیشتر جنبه ذهنی داره تا فیزیکی بنابراین سعی کن از لحاظ ذهنی قبل و در حین رابطه خودت رو اماده کنی.

11. sarneveshtjoon نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه کامل دارم در هفته 5 یا 6 بار رابطه داریم

حتما با نامزدت در اين مورد صحبت كن چون اين روشي كه پيش گرفتي در آينده مشكلات زيادي براي ارضا برات پيش مي آره
    و اين رو هم بدون اگه نامزدت بدونه كه تو ارضا ميشي و علاقه داري خيلي خوشحال ميشه و اذت اون بيشتر ميشه اما اگه بفهمه اينو ازش پنهان كردي ناراحت ميشه پس بهش بگو و راه حلي براش پيدا كنيد

12. sarneveshtjoon نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه کامل دارم در هفته 5 یا 6 بار رابطه داریم

دوست عزیز اول باید علت ارضانشدنت روپیداکنی چون بعضی خانومها ازراه دخول ارضا نمیشن بعد روشی که شمادراون کاملا راحت هستیدو باآرامش کامل به اوج لذت میرسید انتخاب کنید چون ارضا منشا روانی دارد باید آرامش داشته باشید وازنظرروانی خودتون رودراون شرایط قراربدید.
    موفق باشید

13. gelare_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوباره سلام ....
    من به تمامی پیشنهادات دوستان عزیز که لطف کردند و پاسخ دادم عمل کردم اما این مسئله جدیدی که پیش امد خیلی برام جالب بود تا نگرانی...
    2روز پیش با همسرم رابطه داشتم و روز قبلش کاملا اماده بودم و داغ . اما همون روز که رابطه داشتیم ایشون هر کاری کرد حتی مثل قبل که فقط تحریک می شدم اصلا تحریک که نشدم ترشحم به هیچ عنوان نداشتم منم که دیدم اصلا تحریک نمی شم کارهایی که ایشون دوست دارندو براشون انجام دادم و چون خیلی درد داشتند رابطه از ناحیه ی مقعد را خواستند و منم بر خلاف میلم قبول کردم ایشون 2 بار ارضا شدند اما من نه تحریک شدم نه ازضا شدم ... اما شبش ترشحات سفید رنگ غلیظی داشتم...
    علت این سردی من چیه؟

14. gelare_s نوشته است: دوباره سلام ....
    من به تمامی پیشنهادات دوستان عزیز که لطف کردند و پاسخ دادم عمل کردم اما این مسئله جدیدی که پیش امد خیلی برام جالب بود تا نگرانی...
    2روز پیش با همسرم رابطه داشتم و روز قبلش کاملا اماده بودم و داغ . اما همون روز که رابطه داشتیم ایشون هر کاری کرد حتی مثل قبل که فقط تحریک می شدم اصلا تحریک که نشدم ترشحم به هیچ عنوان نداشتم منم که دیدم اصلا تحریک نمی شم کارهایی که ایشون دوست دارندو براشون انجام دادم و چون خیلی درد داشتند رابطه از ناحیه ی مقعد را خواستند و منم بر خلاف میلم قبول کردم ایشون 2 بار ارضا شدند اما من نه تحریک شدم نه ازضا شدم ... اما شبش ترشحات سفید رنگ غلیظی داشتم...
    علت این سردی من چیه؟

سلام دوست عزيز
    اول اينكه همون روز كه آمادگي داري اين كار رو بكن دوم اينكه شما تمام فكرت اينه كه ارضا بشي اما سعي كن از رابطه ات لذت ببري اگه نمي توني لذت ببري همون جا به نامزدت بگو يه مقدار صبر كنيد اصلا فكرتون رو از قضيه دور كنيد بعد آهسته آهسته با نوازش هاي همسرتون آماده بشين يادتون باشه وقتي تمام فكرتون اين باشه كه بايد ارضا بشين يا چرا من ارضا نميشم چرا هيچ ترشحي ندارم و..... هيچوقت تمركز كافي براي لذت بردن و در نتيجه ارضا شدن نخواهيد داشت اينقدر فداكاري نكن

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. منظورت از این که همسرم درد دارند یعنی چی؟ یعنی آلتشون درد داره؟
    در مورد رابطه اخیرتون هم بنظر من شما همش تو فکر این بودین که چه جوری تحریک میشید یا چه جوری به لذت میرسی در کل منظورم اینه فکرت مشغول بوده در حالی که باید خودتو رها کنی و بذاری لذت خودش به سراغت بیاد منظورم اینه که تو این فکر نباشی که کی لذت به سراغت میاد خودتو رها کن و به خودت اطمینان بده که لذت میبری مطمئن باش که لذت خودش میاد سراغت در ضمن با نامزدت راحت باش و شرم رو بذار کنار چون شرم داشتن در دختران یکی از مهمترین عواملیه که نمیزاره لذت ببرن
    ترشحات سفید رنگ غلیظ نشونه اینه که تحریک شدی و نشون میده دستگاه تناسلیت مشکلی نداره ولی خودت یعنی فکرت اجازه نداده لذت ببری
    در مورد رابطه مقعدی هم بهت توصیه میکنم این کارو دوباره تکرار نکنی شاید هم تخسیر همین بوده که لذت نبردی چون رابطه مقعدی خودت میدمنی بجز درد بخصوص اگه بار اولت باشه نداره
    در کل غصه نخور درست میشه لذت نبردن کافی و به ارگاسم نرسیدن در این اوایل برای خیلی از دخترا بخاطر شرمشون و راحت نبودنشون و تصورات غلطی که از رابطه جنسی دارن پیش میاد همه چیز یواش یواش درست میشه اصلا نگران نباش
    امیدوارم زندگی خوبی داشته باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید