شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 90 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. setayeshasal نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:
    sinadarak نوشته است: سلام من 3روز پیش که رابطه داشتم با دوس دختر یکم اب منی رو چیزش ریخت دوره های پریودشم نامنظمه قرار بود یه هفته دیگه بشه ولی دیشب پریود شده احتمال بارداری که وجود نداره؟؟؟چنددرصده ؟؟

سلام
    کافی بود چند صفحه از این قسمت رو مرور میکردین جوابتون رو میگرفتید
    وقتی پریود شده بارداری منتفی هستش

مي خواستم بگم كه پريود شدن دليل بر عدم بارداري نيست خود من سه ماه بود كه بارداربودم و پريود هم ميشدم بعداز سه ماه ديگرپريود نشدم آزمايش دادم باردار بودم وقتي سونوگرافي رفتم گفت جنين 4 ماهه هست البته من چون بچه مي خواستم خيلي خوشحال شدم اما خواستم بگم پريو دشدن دليل بر عدم بارداري نيست
    اين اتفاق براي يكي از دوستانم هم افتاده بود

تا جایی که بنده اطلاع دارم اگر خونریزی همانند دوره های قبلی رخ بده احتمال بارداری وجود نداره
    خونریزی شما حتما مانند دوره های قبلی نبوده و با خون پریود اشتباه گرفتید

2. NaNazii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خانمي 26 ساله و متاهل هستم 19 روز پريوديم عقب افتاده قبلا پريوديم دو يا سه روز جلو مي افتاد سابقه نداشتم اينقدر عقب بيافته جلوگيري طبيعي انجام ميديم هفته پيش بي بي چك تست كردم منفي بود مي خواستم بدونم علت پريودنشدن به غير از بارداري چي مي تونه باشه ؟؟؟؟
    با تشكر فراوان

3. NaNazii نوشته است: با سلام
    خانمي 26 ساله و متاهل هستم 19 روز پريوديم عقب افتاده قبلا پريوديم دو يا سه روز جلو مي افتاد سابقه نداشتم اينقدر عقب بيافته جلوگيري طبيعي انجام ميديم هفته پيش بي بي چك تست كردم منفي بود مي خواستم بدونم علت پريودنشدن به غير از بارداري چي مي تونه باشه ؟؟؟؟
    با تشكر فراوان

بر هم خوردن بالانس هورمونی خانمها و تعویق پریود دلایل بسیاری میتونه باشه شایع ترین دلایل استرس - شرایط عصبی - داشتن کیست و... شما هم تا مورد بررسی واقع نشید نمیشه دقیق نظر داد و اینکه میگید همیشه یکی دو روز تعویق داشتید معلومه که پریودتون منظم بوده
    به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با بررسی شرایط و صلاح دید با زدن آمپول پریود شید

4. با سلام

با توجه به صحبتی که اون خانم داشتن که 3 ماه حاملگی شون کاملاً پریود میشدن واقعا ً امکان داره خیلی نگرانم کرد حرفشون ؟

5. Hamshahri نوشته است:
    sama26 نوشته است: سلام.دوست من تو دوران نامزديه تو 6 ماه 3 بار از روش اورژانسي استفاده كرده.روز 11 پريود رابطه بدون دخول داشته.با كاندوم.انزال روي شكمش انجام شده.ميگه نامزدش اول كاندومو برعكس گذاشته بعد متوجه شده.از اينكه دست به پيشاب آلوده باشه ميترسه.24 ساعت بعد 4 تا ال دي خورده بعد از 8 ساعت بالا آورده 12 ساعت بعدو نتونسته بخوره.بعد از چند روز هنوز حالت تهوع داره.امكان حاملگي هست؟ترو خدا جواب بديد چون من هر چي ميگم قبول نميكنه و ترسيده منم كچل كرده.بعد الان علائم سرماخوردگي داره و كمي گلوش خارش داره با بوسيدن عميق و يكبار خوردن آلت با وجودي كه آب دهنو بيرون بريزي و زبونو پاك كني بادستمال احتمال اينكه بيماري مقاربتي بگيري چقده؟

وقتی روز یازدهم پریود رابطه بدون دخول داشته و حتی بعد از اتمام رابطه با کاندوم، روی شکم انزال کردند و باتوجه به اون 4 تا قرص که مصرف کردند احتمال بارداری وجود ندارد. هرچند روش اورژانسی را ناقص مصرف کردند ولی نوع رابطه آنها منجر به بارداری نمی شود. برای کاهش حالت تهوع بهشون بگید از آمپول ب 6 به صورت عضلانی تزریق کنند. در روابط آینده خود بجای مصرف قرص LD در روش اورژانسی از لونژیل استفاده کنه چون عوارض خیلی کمتری داره.
    در مورد رابطه دهانی که منجر به بیماری های مقاربتی میشه، حتماً یکی از طرفین باید دچار ویروس هرپس سیپلکس باشه که در هنگام رابطه دهانی منجر به سرایت ویروس بشه در غیر اینصورت اگر دو طرف سالم باشند مشکلی نخواهد داشت. ولی اگر مردی مثلاً دچار زگیل تناسلی باشه، پس نباید اجازه بده شریکش رابطه دهانی داشته باشه، چون آلت آلودست و امکان انتقال ویروس وجود دارد. حتی اگر بعد از اتمام رابطه دهانی، بزاق را بیرون بریزید یا زبان را با دستمال تمیز کنید ، نمیتواند در مقابل سرایت ویروس مقاومت کند.

پريود دوست من 26 و 27 روزست.3 روز زودتر از موعد پريود شده ولي با گذشته فرق داشته و با حجم خيلي كم بوده ولي 6 روز طول كشيده.الان بعد 4 روز كه پريودش تموم شده حالت تهوع و معده درد داره.امكان داره لانه گزيني بوده باشه؟

6. sama26 نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:
    sama26 نوشته است: سلام.دوست من تو دوران نامزديه تو 6 ماه 3 بار از روش اورژانسي استفاده كرده.روز 11 پريود رابطه بدون دخول داشته.با كاندوم.انزال روي شكمش انجام شده.ميگه نامزدش اول كاندومو برعكس گذاشته بعد متوجه شده.از اينكه دست به پيشاب آلوده باشه ميترسه.24 ساعت بعد 4 تا ال دي خورده بعد از 8 ساعت بالا آورده 12 ساعت بعدو نتونسته بخوره.بعد از چند روز هنوز حالت تهوع داره.امكان حاملگي هست؟ترو خدا جواب بديد چون من هر چي ميگم قبول نميكنه و ترسيده منم كچل كرده.بعد الان علائم سرماخوردگي داره و كمي گلوش خارش داره با بوسيدن عميق و يكبار خوردن آلت با وجودي كه آب دهنو بيرون بريزي و زبونو پاك كني بادستمال احتمال اينكه بيماري مقاربتي بگيري چقده؟

وقتی روز یازدهم پریود رابطه بدون دخول داشته و حتی بعد از اتمام رابطه با کاندوم، روی شکم انزال کردند و باتوجه به اون 4 تا قرص که مصرف کردند احتمال بارداری وجود ندارد. هرچند روش اورژانسی را ناقص مصرف کردند ولی نوع رابطه آنها منجر به بارداری نمی شود. برای کاهش حالت تهوع بهشون بگید از آمپول ب 6 به صورت عضلانی تزریق کنند. در روابط آینده خود بجای مصرف قرص LD در روش اورژانسی از لونژیل استفاده کنه چون عوارض خیلی کمتری داره.
    در مورد رابطه دهانی که منجر به بیماری های مقاربتی میشه، حتماً یکی از طرفین باید دچار ویروس هرپس سیپلکس باشه که در هنگام رابطه دهانی منجر به سرایت ویروس بشه در غیر اینصورت اگر دو طرف سالم باشند مشکلی نخواهد داشت. ولی اگر مردی مثلاً دچار زگیل تناسلی باشه، پس نباید اجازه بده شریکش رابطه دهانی داشته باشه، چون آلت آلودست و امکان انتقال ویروس وجود دارد. حتی اگر بعد از اتمام رابطه دهانی، بزاق را بیرون بریزید یا زبان را با دستمال تمیز کنید ، نمیتواند در مقابل سرایت ویروس مقاومت کند.

پريود دوست من 26 و 27 روزست.3 روز زودتر از موعد پريود شده ولي با گذشته فرق داشته و با حجم خيلي كم بوده ولي 6 روز طول كشيده.الان بعد 4 روز كه پريودش تموم شده حالت تهوع و معده درد داره.امكان داره لانه گزيني بوده باشه؟

سلام دوست عزیز.
    همونطور که اقای همشهری در پست قبلی جواب دادن , توی شرایطی که گفتین امکان بارداری وجود نداره و جای نگرانی نیست. ممکنه دلیل کم بودن حجم پریود مصرف قرص ld باشه.

7. سلام.چندروز پیش با دوتم رابطه داشتم از مقعد یه مقدار منی روی چیزش ریخت ماهانشم که نامنظمه احتمال حاملگی چند درصده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. sinadarak نوشته است: سلام.چندروز پیش با دوتم رابطه داشتم از مقعد یه مقدار منی روی چیزش ریخت ماهانشم که نامنظمه احتمال حاملگی چند درصده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر منی وارد واژن شده باشه و روز تخمک گذاری هم باشه (چون گفتید نامنظم هست نمیشه روز تخمک گذاری رو تشخیص داد)
    احتمال حاملگی وجود داره
    اما معمولا در این مدل رابطه ها احتمال کمه منی وارد واژن بشه

9. raha_taranom نوشته است: با سلام

با توجه به صحبتی که اون خانم داشتن که 3 ماه حاملگی شون کاملاً پریود میشدن واقعا ً امکان داره خیلی نگرانم کرد حرفشون ؟

اگر مانند پریود قبلیتون ، پریود شدید جای نگرانی وجود نداره
    بعضی خانم ها خون ناشی از لانه گزینی رو به حساب پریود میزارند

10. komaak نوشته است:
    raha_taranom نوشته است: با سلام

يعني به نظر شما من تا سه ماه همش خون ناشي از لانه گزيني داشتم هر ماه هم دقيقا همون زمان كه بايستي پريود ميشدم ؟

11. sama26 نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:

خیر این خونریزی به لانه گزینی ارتباطی ندارد.خونریزی مربوط به لانه گزینی دوره کوتاهتری نسبت به زمان پریود دارد و مقدار زیادی تفاوت مقدار.تو سایت درموردش مطالبی هست..
    حالت تهوع به همراه معده درد دلایل زیادی داشته باشه مثل یک ویروس گوارشی یا مسمومیت یا چیزای دیگه..

12. setayeshasal نوشته است:
    komaak نوشته است:
    raha_taranom نوشته است: با سلام

يعني به نظر شما من تا سه ماه همش خون ناشي از لانه گزيني داشتم هر ماه هم دقيقا همون زمان كه بايستي پريود ميشدم ؟

خونریزی مربوط به لانه گزینی مشابه خونریزی پریود نیست
    خونریزی ناشی از لانه گزینی همونطور که از اسم مشخصه مربوط به فرو رفتن تخمک بارور شده به دیواره رحم هست..همون دیواره ای که زمان پریود تخریب میشه و همراه با خون خارج میشه..پس بین این دو نوع خونریزی تفاوت های زیادی هست..مثل نوع خونریزی و مقدار و رنگ..
    وقتی خانمی پریود میشه دیواره رحم یا اندومتر تخریب میشه..همون دیواره ای که زمان بارداری تخمک بارور درونش رشد میکنه..پس اگر بارداری صورت گرفته باشه پریود منتفیه چون در این صورت لایه تخریب شده و تخمک درونش نمیمونه...اصلآ امکان نداره زمان حاملگی پریود صورت بگیره..
    خونریزی میتونه دلایل دیگه داشته باشه.

13. سلام
    1-میخواستم از خدمت دوستان سوال کنم چرا امکان استفاده از  IUD قبل از زایمان اول وجود نداره؟ خطرات و مضراتش چیه؟(19 سالمه)
    من تا 4-5 سال قصدباردار شدن ندارم
    سعی میکنیم از کاندوم استفده کنیم ولی در اثر وسواس زیاد در عرض 6 ماه 2-3 بار اقدام به مصرف قرص های جلوگیری اورزانسی کردم
    چون همیشه شک و وسواس زیادی دارم در مورد اینکه آیا پیشاب با بدنم تماس داشته یانه!
    2-ضمنا میخاستم بدونم در روز 6-7 دوره ،نزدیکی محافظت نشده موجب بارداری میشه یانه؟
    3- در اثر چند بار استفاده از قرص های اورزانسی پریودم نامنظم شده
    قبلا دقیقا27 روزه بود و 7 روز طول میکشید ولی الان بین 26-29 روز شده یکبار هم دوره 40 روزه داشتم
    غیر از کاندوم و استفاده منظم از قرص چه روشی وجود داره؟

14. سلام . بارداری فقط توی آزمایش بتا مشخص می شه یا توی هر آزمایش خونی مشخصه ؟ چند روز بعد از نزدیکی می شه آزمایش خون داد ؟

15. سلام من ماه پیش 10 ماه پریود شدم و روز 19 رابطه داشتم البته با کاندوم و بعدش هم از قرص های مخصوص جلوگیری استفاده کردم توی همین سایت پرسیدم گفتن احتمال بارداری نیست اما من از روز 29 همون ماه تا الان خونریزی دارم البته خیلی کم گاهی هم به صورت لکه قهوه ای و فقط روی دستمال میخوام بدونم ابن خونریزی برای چی هست؟ و واقعا احتمال بارداری نیست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 90 از 111
رفتن به صفحه :    ... 90 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید