شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 87 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. payman68 نوشته است: من شنيدم تخمك تنها سلولي كه با چشم غير مسلح مي شه ديدتش ايا اين درسته؟ من دوست دخترم چند روز پيش روز تخمك گذاريش بود...بعد امروز به گفتهي خودش اون تخمكش دفع شد و بيرون اومد و مي گفت اون تخمكش كه دفع شده و شكلش هم ژله اي مانند است ....ايا چنين چيزي درسته..يعني 3 روز بعد از تخمك گذاري اون تخمك بارور نشه و دفع شه  و بشه ديدتش؟
    بعد ميشه دفع اين تخمك رو نشانه ي 100 درصد براي عدم بارداري دونست؟؟؟
    اگه ممكنه به سوالام دون دونه و جدا پاسخ بديد ممنون

من که تاحالا همچین چیزی نشنیدم
    تخمک که اعلام نمیکنه که میخواد دفع بشه ودوران تخمک گذاری مشخصه های دیگه ای داره ترشحات داره وافزایش دمای بدن
    اگه رابطه محافظت نشده داشتین باید از روش اورژانسی جلوگیری استفاده میکردین ولی اگه استفاده نکردین والان سه روز گذشته احتمال بارداری هست
    بیشتر توضیح بدین تا اگه میتونم راهنماییتون کنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.من 23 سالمه پریدی نامنظم دارم.آخرین بار  2آبان پرید شدم و 6آبان تموم شد.16آبان رابطه حفاظت نشده داشتم البته دخول نبوده حتی آلت ها با هم تماس نداشتن و آبی هم به وازن نرسیده(بیشتر معاشقه بوده) فقط آلت نامزدم به ساق پام خورد که البته آبی نیومد ولی 3ساعت قبلش نامردم جنب شده بود که کاملا شستشو داده بود امکان داره اسپرم رو دستش مونده باشه و به آلت من زده باشه باردار بشم؟من 26آذر آزمایش بتا اچ سی جی دادم منفی و 0 بود.ولی تا امروز که 6 دی هست هنوز پرید نشدم،امکان بارداری هست؟با توجه به نتیجه آزمایش امکان بارداری خارج از رحم چی؟

3. [quote="zendegi67"]سلام.من 23 سالمه پریدی نامنظم دارم.آخرین بار  2آبان پرید شدم و 6آبان تموم شد.16آبان رابطه حفاظت نشده داشتم البته دخول نبوده حتی آلت ها با هم تماس نداشتن و آبی هم به وازن نرسیده(بیشتر معاشقه بوده) فقط آلت نامزدم به ساق پام خورد که البته آبی نیومد ولی 3ساعت قبلش نامردم جنب شده بود که کاملا شستشو داده بود امکان داره اسپرم رو دستش مونده باشه و به آلت من زده باشه باردار بشم؟من 26آذر آزمایش بتا اچ سی جی دادم منفی و 0 بود.ولی تا امروز که 6 دی هست هنوز پرید نشدم،امکان بارداری هست؟با توجه به نتیجه آزمایش امکان بارداری خارج از رحم چی؟[/quote
    با سلام
    با توجه به نوع رابطه و آزمایش بارداری منتفیه.
    امکان بارداری خارج رحم نیز وجود نداره وگرنه در آزمایش میزد مشکوک به بارداری.
    100%شما باردار نیستید
    در پناه حق

4. با سلام چند سوال داشتم ؟

1-احتمال بارداری بدون دخول و بدون انزال چند درصده؟
    2- روز 21 ام بعد از پریود احتمال بارداری چقدره ؟
    3-با مالیده شدن الت به باسن و بالای الت تناسلی خانم امکان بارداری با پیشاب چند درصد امکان داره؟

5. zendegi67 نوشته است: سلام.من 23 سالمه پریدی نامنظم دارم.آخرین بار  2آبان پرید شدم و 6آبان تموم شد.16آبان رابطه حفاظت نشده داشتم البته دخول نبوده حتی آلت ها با هم تماس نداشتن و آبی هم به وازن نرسیده(بیشتر معاشقه بوده) فقط آلت نامزدم به ساق پام خورد که البته آبی نیومد ولی 3ساعت قبلش نامردم جنب شده بود که کاملا شستشو داده بود امکان داره اسپرم رو دستش مونده باشه و به آلت من زده باشه باردار بشم؟من 26آذر آزمایش بتا اچ سی جی دادم منفی و 0 بود.ولی تا امروز که 6 دی هست هنوز پرید نشدم،امکان بارداری هست؟با توجه به نتیجه آزمایش امکان بارداری خارج از رحم چی؟

با سلام  اصلا رابطه تون طوری نبوده که شما باردارشویدو شمابارداری خارج رحمی هم نداریددر پناه حق

6. raha_taranom نوشته است: با سلام چند سوال داشتم ؟

1-احتمال بارداری بدون دخول و بدون انزال چند درصده؟
    2- روز 21 ام بعد از پریود احتمال بارداری چقدره ؟
    3-با مالیده شدن الت به باسن و بالای الت تناسلی خانم امکان بارداری با پیشاب چند درصد امکان داره؟

شما خیلی کلی سوال کردید
    1.صفره اما اگه پیشاب بوده باشه احتمال کم هست
    2.خیلی کم چون احتمالا توی دوران تخمک گذاری نیستید اگه پریودهاتون منظم باشه
    3.تا به ورودی واژن نرسه صفره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. sody

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید من همیشه پریودم منظم بوده یعنی اول هرماه . اما اذر ماه به دلیل استفاده از داروهای هورمونی مثل لتروزول وhmgو     hcg درماههای قبلی.     از 20 آذر لکه بینی داشتم برای اینکه منظم بشه 7 عدد قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کردم. و از 27 آذر خونریزی شدید من شروع شد. سه روز بعد 2تا 2تا لتروزول خوردم تا 5 روز روز 6 سونو دادم یک فولیکول بالغ 18 در سمت راست و یک فولیکول 10 در سمت چپ داشتم یک hcg زدم و 36 ساعت بعد برای حامله شدن به قصد فرزند پسر نزدیکی داشتم سوال اینکه آیا فولیکول 10 نیز با hcg آزاد شده یا ممکن است بالغ شود و مشگل ایجاد کند.
    آیا دوباره باید سونو بدم چند وقت دیگه تست حاملگی بدم . باتشکر فراوان

8. سلام
    من روز 7 پریودم هست و امروز رابطه داشتم دخول انجام نشد اما آلتها با هم تماس داشت.. و من نگران پیش آب هستم.. از روش اورژانسی هم استفاده نکردم هنوز
    با این وضعیت احتمال بارداری هست؟ من از روش اورژانسی استفاده کنم؟

9. sami22 نوشته است: سلام
    من روز 7 پریودم هست و امروز رابطه داشتم دخول انجام نشد اما آلتها با هم تماس داشت.. و من نگران پیش آب هستم.. از روش اورژانسی هم استفاده نکردم هنوز

سلام
    احتمال بارداری وجود نداره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. elinaze نوشته است:
    sami22 نوشته است: سلام

سلام

یعنی روز آخر ÷ریود اگر رابطه ای داشته باشیم امکان بارداری نیست؟یعنی دیگه لازم نیست از روش اورژانسی استفاده کنم؟ اگه حتی 1درصد هم احتمال بارداری هست به من بگید من از روش اورژانسی استفاده کنم

11. سلام.من دو هفته قبل از پریودیم  با نامزدم  رابطه داشتم البته به صورت  لاپایی  و من لباس زیر تنم بود  و منی رو روی شکمم  ریخت بعد با دستمال پاک کرد  و بعد 1ساعت به حمام رفتم .تاخیری پریودی من  همیشه بین 3 تا 5 روزه  و طول قاعدگیم 10 روزست که  خونریزی روزهای اول  معمولا خیلی  خیلی کم بعد  3 روز زیاد میشه و به روز های اخر قاعدگیم میرسه کمتر میشه  ولی اینبار  از روز اول خونریزی داشتم  و روز 6 پاک شدم.ایا ممکن  باردار شده باشم؟

12. sarina_69 نوشته است: سلام.من دو هفته قبل از پریودیم  با نامزدم  رابطه داشتم البته به صورت  لاپایی  و من لباس زیر تنم بود  و منی رو روی شکمم  ریخت بعد با دستمال پاک کرد  و بعد 1ساعت به حمام رفتم .تاخیری پریودی من  همیشه بین 3 تا 5 روزه  و طول قاعدگیم 10 روزست که  خونریزی روزهای اول  معمولا خیلی  خیلی کم بعد  3 روز زیاد میشه و به روز های اخر قاعدگیم میرسه کمتر میشه  ولی اینبار  از روز اول خونریزی داشتم  و روز 6 پاک شدم.ایا ممکن  باردار شده باشم؟

سلام.
    در مورد شما اصلا امکان بارداری وجود نداره . همونطور که بارها توی سایت گفته شده پریود=عدم بارداری و با لباس زیر امکان بارداری وجود نداره.
    در ضمن منی طبق گفته خودتون روی شکم ریخته شده.

لطفا قبل از طرح سوال اول توی سایت رو بگردید و اگه جواب نگرفتید سوالتون رو مطرح کنید.
    موفق باشید.

13. sami22 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    sami22 نوشته است: سلام

سلام

یعنی روز آخر ÷ریود اگر رابطه ای داشته باشیم امکان بارداری نیست؟یعنی دیگه لازم نیست از روش اورژانسی استفاده کنم؟ اگه حتی 1درصد هم احتمال بارداری هست به من بگید من از روش اورژانسی استفاده کنم

خیر اصلآ احتمال بارداری نیست.

14. payman68 نوشته است: من شنيدم تخمك تنها سلولي كه با چشم غير مسلح مي شه ديدتش ايا اين درسته؟ من دوست دخترم چند روز پيش روز تخمك گذاريش بود...بعد امروز به گفتهي خودش اون تخمكش دفع شد و بيرون اومد و مي گفت اون تخمكش كه دفع شده و شكلش هم ژله اي مانند است ....ايا چنين چيزي درسته..يعني 3 روز بعد از تخمك گذاري اون تخمك بارور نشه و دفع شه  و بشه ديدتش؟
    بعد ميشه دفع اين تخمك رو نشانه ي 100 درصد براي عدم بارداري دونست؟؟؟
    اگه ممكنه به سوالام دون دونه و جدا پاسخ بديد ممنون

سلام
    خیر آن چیزی که مشاهده کرده تخمک نبوده اصولا تخمک سلول نسبتا بزرگی به شمار می‌آید و به دلیل داشتن ذخیره غذایی زیاد، حدود ۰٫۱ میلی متر قطر دارد و با چشم آن هم با دقت فراوان و در محیط آزمایشگاه قابل روئیت است
    ولی به این صورت که شما در نظرتان هست امکان مشاهده وجود ندارد چون تخمک به این صورت از واژن خارج نمیشود .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با سلام امروز بعد از اینکه 10 روز از نزدیکی مشکوکم میگذشت رفتم تست بارداری دادم.نتیجش 1 اومد. میخواستم ببینم ایا به نتیجش مییتونم اعتماد کنم.یا اگه پریودم عقب افتاد باز برم تست بدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 87 از 111
رفتن به صفحه :    ... 87 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید