شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم شدن جهش منی

1. خدمت همه دوستان

دوستان تقریبا" دوساله که قدرت جهش منی ام کم شده قبلا" مشکلی نداشتم اما الان طوری شده که بعضی وقتا آروم و بدون هیچ جهشی یا جهش خیلی کم از التم بیرون میاد.
    توی یه مطلب پزشکی خوندم که اگه از خروج منی جلوگیری بشه میتونه باعث گشاد شدن مجاری ادرار بشه که موجم کم شدن جهش منی میشه.
    این موضوع میتونه صحت داشته باشه اخه من یه مدت این کارو میکردم.
    چه طوری میتونم قدرت پرتاب منی رو تقویت کنم؟
    ایا درمان دارویی داره؟به چه پزشکی مراجعه کنم؟
    در ضمن یک ساله که ازدواج کرده ام
    حالا دوستان اگه جواب یا راهنمایی دارن در اختیار بنده بزارن ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. تغییر سایز مجاری تا حدودی درست هست اما فکر نمیکنم با چند بار فشار آوردن این اتفاق بیافته

اما درمورد علت کم شدن میزان جهش ، شاید بعلت انجام دفعات متعدد انزال حجم منی کم شده یا شاید علتش استرس باشه ( اینکه حساس شدید ببینید چقدر مایع جهش دارد)

در مورد تولید مثل هم نگران نباشید

در نهایت می توانید به یک اورولوژیست مراجعه کنید

موفق باشید

3. nafaszendegi نوشته است: خدمت همه دوستان

دوستان تقریبا" دوساله که قدرت جهش منی ام کم شده قبلا" مشکلی نداشتم اما الان طوری شده که بعضی وقتا آروم و بدون هیچ جهشی یا جهش خیلی کم از التم بیرون میاد.
    توی یه مطلب پزشکی خوندم که اگه از خروج منی جلوگیری بشه میتونه باعث گشاد شدن مجاری ادرار بشه که موجم کم شدن جهش منی میشه.
    این موضوع میتونه صحت داشته باشه اخه من یه مدت این کارو میکردم.
    چه طوری میتونم قدرت پرتاب منی رو تقویت کنم؟
    ایا درمان دارویی داره؟به چه پزشکی مراجعه کنم؟
    در ضمن یک ساله که ازدواج کرده ام
    حالا دوستان اگه جواب یا راهنمایی دارن در اختیار بنده بزارن ممنون میشم.

سلام
    حجم و اندازه مایع منی به موارد زیادی از جمله مهمترین انها به تغذیه  و تعدد انزال مربوط میباشد
    برای اینکه بدونید علت چیست
    بهتر است به مدت یک هفته از مواد پروتئین  گرمی جات و موز و آجیل بیشتر استفاده کنید و چند ور ز از انزال خوداری بشه بعد امتحان کنید باید حجم منی تغییر داشته باشد و با جهش بیرو بیاید
    دفعات انزال از حجم اون میکاهد

4. سلام
    کم شدن قدرت پرتاب منی تاثیری روی تولید مثل نداره ونیاز نیست که بخواین دوباره کاری کنید که پرتابش زیاد بشه ولی دلیل عمده اون میتونه
    1.تعداد زیاد دفعات انزال باشه
    2.بیش از حد طول دادن یک رابطه و دیر ارضا شدن
    3.جولوگیری مداوم از خروج منی در طول جندین رابطه
    برای امتحان میتونید در یک رابطه خیلی زود کاری کنید که منی ازتون خارج بشه میبینید که هم حجم منی زیاده هم جهشش چون هرچه رابطه طولانی تر بشه مایع منی اون حالت لخته مانند خودش رو ازدست میده وبه صورت آب روان تر بیرون میاد
    موفق باشید

5. سلام.
    میشه بفرمایید وقتی یه مرد تحریک جنسی داره و نعوض پیدا میکنه مدت طبیعی موندن نعوض چقدره؟
    اخه دوست من 32سالشه و میگه که 20 تا 30 دقیقه داره؟نرماله؟
    بیشتر اوقات هم شق شدن رو بدون انزال داره و دفعات انزالش هفته ای یکبار یا2هفته یکباره اونم خروج با فشار.البته بیشتر وقتا سعی میکرده جلو انزال رو بگیره.
    وظعیتش نرماله یا باید بره دکتر؟

6. michkajoon نوشته است: سلام.
    میشه بفرمایید وقتی یه مرد تحریک جنسی داره و نعوض پیدا میکنه مدت طبیعی موندن نعوض چقدره؟
    اخه دوست من 32سالشه و میگه که 20 تا 30 دقیقه داره؟نرماله؟
    بیشتر اوقات هم شق شدن رو بدون انزال داره و دفعات انزالش هفته ای یکبار یا2هفته یکباره اونم خروج با فشار.البته بیشتر وقتا سعی میکرده جلو انزال رو بگیره.

وظعیتش نرماله یا باید بره دکتر؟

فرق داره
    ممکنه کسی تا یه ساعت و بیشتر هم مشکلی نداشته باشه.
    جلو گیری از انزال درست نیست

7. سلام
    ممنون
    <if> <w> <w>Normal</w> <w>0</w> <w>21</w> <w> <w> <w>false</w> <w>false</w> <w>false</w> <w>  <w>  <w>  <w>  <w>  <w> </w> <w>MicrosoftInternetExplorer4</w> </w><endif><if> <w> </w><endif><if><endif>

ایشون اهل خودارضایی هم نیس بخاطراعتقاداتش

.

مثلا دفعه قبل 1:30 نعوض داشته و توی دقیقه 40ام انزالداشته یعنی دیر ارضا میشه؟؟
    چون قراره ازدواج کنیم و سنش بالای 30هست یه مقدار حساسم
    حتی میترسم برا بچه مشکل پیدا کنیم اخه تصمیم بچه دارشدن برا 38-39سالگیش داریم
    بنظرتون مراجعه ب اورولوژیست خیالم رو راحت میکنه؟؟

8. با سلام
    در ابتدا متوجه نشدم حساسیت شما روی جهش منی به چه دلیل است!؟
    اگر نگران باروری هستید ، نیازی  به جهش خاصی نیست. بدن زن طوری خلق شده که فقط اگر انزال داخل واژن صورت بگیرد و اگر منی از نظر تعداد کروموزوم باروری در شرایط خوبی باشد وهمچنین از نظر سیکل ماهانه زن در روزهای باروری باشد ؛ باروری احتمالا صورت میگیرد و تقریبا" جهش منی آخرین و کم اثر ترین فاکتور در این موضوع است.

اگر با جهش منی بدنبال ایجاد فانتزی در رابطه جنسی هستید که میتوانم بگویم

1)تغذیه (خوردن غذاها و خوراکی هایی با طبع گرم)
    2)برقراری رابطه ؛ در زمانی که از آخرین انزال قبلی مدت بیشتری گذشته باشد
    3)طول دادن رابطه جنسی از نظر زمان
    4)معاشقه بیشتر و عدم توجه به جهش و بیشتر متمرکز شدن روی کیفت رابطه
    5) ورزش مداوم  بهمراه تغذیه مناسب
    فاکتور هایی هستند که بشما میتوانند منی پرجهش تری داشته باشید.

موفق باشید

9. دوستان عزیزم
    سوال من راجع به جهش زیاد از اندازه ی خروج منی هست
    فردی که در روابط جنسی اش، جهش خروج منی اش، کاملا طبیعی هست، یعنی نه خیلی سریع و جهنده و تیز و نه خیلی بی حال و کم قدرت در جهش و خارج شدن،
    اما زمانی که در خواب، محتلم می شه و منی ازش خارج می شه، به اندازه ای سرعت خروج و جهش منی اش بالا هست که اگه نتونه کنترلش کنه مشکل ساز می شه و همه جا رو کثیف می کنه
    خوب واضحه که کنترل کردن مداوم حتی در خواب، خیلی سخته!
    آیا این قدرت بالای جهش منی و سرعت خروجش، دلیل خاصی داره؟ آیا مشکل محسوب می شه؟ و آیا راهی برای کنترلش هست؟

10. haale نوشته است: دوستان عزیزم
    سوال من راجع به جهش زیاد از اندازه ی خروج منی هست
    فردی که در روابط جنسی اش، جهش خروج منی اش، کاملا طبیعی هست، یعنی نه خیلی سریع و جهنده و تیز و نه خیلی بی حال و کم قدرت در جهش و خارج شدن،
    اما زمانی که در خواب، محتلم می شه و منی ازش خارج می شه، به اندازه ای سرعت خروج و جهش منی اش بالا هست که اگه نتونه کنترلش کنه مشکل ساز می شه و همه جا رو کثیف می کنه
    خوب واضحه که کنترل کردن مداوم حتی در خواب، خیلی سخته!
    آیا این قدرت بالای جهش منی و سرعت خروجش، دلیل خاصی داره؟ آیا مشکل محسوب می شه؟ و آیا راهی برای کنترلش هست؟

سوالتون کمی گیج کننده و ابهام برانگیزه
    شما از طرفی میگید طرف در خواب محتلم میشه پس چه جوری میتونه تشخیص بده که منی جهش دار بوده و یا با شدت خارج شده؟؟؟؟چون طرف هنگام محتلم شدن خواب هستند
    از طرفی دیگه میگید همه جا رو کثیف میکنه و میخوام بدونم آیا طرف هنگام خواب لباس زیر بر تن نداره؟؟؟؟ چون منی بعد خروج در لباس طرف تخلیه میشه و فقط لباس رو کثیف میکنه پس کثیفی به اون شدت رخ نمیده
    هیچ دلیل خاصی این جهش و سرعت نداره و از طبیعات بدن انسان هست چون منی به صورت پمپاژ از بدن خارج میشه و سوال شما اینگونه مثل این میمونه که بپرسید چرا خون در بدن جریان داره و بی حرکت نیست
    مشکل خاصی محسوب نمیشه
    تنها راه کنترلش هم به طرف بستگی داره که بتونه ماهیچه های بدن رو کنترل کنه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. خدمت همه دوستان

در مورد سوال هاله خانوم خدمتتون عرض كنم كه بنده يه شب تو خواب محتلم شدم حجم زيادي از مني با فشار خيلي زياد ازم خارج شد كه برام خيلي تعجب برانگيز بود چون تو بيداري اين جور انزالي اصلا" برام پيش نمياد و چند بار ديگه به همين حالت تو خواب محتلم شدم بعد متوجه اين قضيه شدم كه به طور طبيعي احتلام در خواب با فشار زيادي همراهه.خودتونو بيخودي نگرون نكنيد كه اين مورد طبيعيه.

12. اگه قبلا جهش زیاد بوده و الن کم شده توصیه میکنم از سلامت پروستات مطمئن بشید .یه سونو از پروستات ، و کشت کامل ادرار حتما انجام بدین و با یه ارولژ خوب مشورت کنید .
    ممکنه اشکال از پروستات باشه

13. مدت زمان نعوظ و انزال در هر شخصی فرق میکنه و بستگی به سن ، اناتومی ، میل و تغذیه و خیلی چیزهای دیگه داره .
    اگه خودش مشکلی نداره که ایرادی نداره طولانی باشه ! همه از زمان کوتاه مینالن
    ولی اگه خودش براش مشکلی بوجود اومده و اذیت میشه از طولانی بودن رابطه و راحت ارضا نشدن حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنن

14. سلام منم یه سوالی داشتم...

من هراز گاهی بخاطر یه حالتایه خاصی مثه سفت شدن سینه ام و اینا یا حالتای دیگه  مجبور شدم که خودمو ارضا کنم...که واقعا بدم ازاین کار میاد...
    حدود 3 هفته ای بود که راحت بودمو حتی ذره ای منی هم ازم خارج نمیشد و خیلی خوشحال بودم  اما دیرووز بازم اون حالتا برام پیش اومدو ارضا شدم Sad

میخواستم بدونم چرا زود تحریک میشم...چرا با خوندن یا شنیدن بعضی چیزا زود یه مایعی ازم خارج میشه؟! راهی داره که روزی برسه دیگه اینحوری ارضا نشمو راحت باشم...
    هربار توبه میکنم اما بعد یه مدت مجبور میشم که ارضا بشم...آیا این حالتام طبیعیه؟
    تورو خدا بهم جواب مطمئن وآرامش بخشی بهم بدین... کی دیگه این روزا تموم میشه و منم مثه خیلیای دیگه محکم میشم؟!؟!؟ راستی خیلی وقتا فرق بین منی یا مایعات دیگه رو نمی دونم و همش میرم حموم . تورو خدا جوابمو بدین   منتظر لطفتون هستم.

15. سلام دوست عزیز
    این مسئله شما به خاطر داشتن مل جنسی بالا و همچنین بالا بودن قوۀ تحریک پذی شماست بهتره شما از چیزایی که باعث تحریک پذیریتون میشه و میل جنسیتون رو بالا میبره وو در نهایت به سمت خود ارضایی کشیده میشین مثل خوندن یع مطلب تحیک آمیز دید فیلم یا شنیدن موسیقی خاصی و ... کاملا دوری کنید و هیچگاه تنها نباشید و در جمع حضور پیدا کنید در یه مکان به مدت طولانی نمونید و جاتونو عوض کنید و همیشه کاری برای انجام دادن به خودتون بدین  مسئله دیگر خوردن بعضی خوراکیها باعث افزایش و تقویت میل جنسی میشه
    مثلا بعضي غذاها مهاركننده‌هاي قواي جنسي را كاهش مي‌دهند و به اين ترتيب باعث افزايش ميل جنسي مي‌شوند، بعضي ديگر جريان خون سيستم تناسلي را افزايش مي‌دهند و تعدادي ديگر از غذاها نيز هورمون‌هاي شادي ترشح مي‌كنند. به‌طور كلي غذاها و نوشيدني‌هاي پرانرژي و ساير غذاهاي ادويه‌دار جزو مواد خوراكي تقويت‌كننده قواي جنسي به‌شمار مي‌روند كه اين خاصيت را مديون تاثيرات فيزيولوژيك خود هستند، زيرا باعث افزايش ضربان قلب و تعريق مي‌شوندفلفل تند و غذاهاي ادويه‌دار و تند كه باعث افزايش پمپاژقلب مي‌شوند.
    موز كه حاوي مواد شيميايي خاصي است و ازنظر روحي فرد را بانشاط مي‌كند و اعتماد به نفس را تقويت مي‌كند.
    هويج كه به علت داشتن مقادير زيادي فيبر باعث مي‌شود ميل جنسي افزايش پيدا كند
    شكلات كه نه تنها حاوي كافئين است بلكه اسيد آمينه‌اي با نام فنيل آلانين دارد كه ميزان ماده‌اي به نام فنيل اتيل آمين را در مغز افزايش مي‌دهد. اين ماده يك آمفتامين طبيعي است كه محرك سيستم مغزي محسوب مي‌شود.‌
    زنجبيل كه باعث افزايش جريان خون دستگاه تناسلي در مرد و زن مي‌شود.
    زيتون كه نوع سبز آن در مردان و نوع سياه آن در زنان باعث تقويت قواي جنسي مي‌شود.‌
    گوجه‌فرنگي كه به آن سيب عشقي مي‌گويند و محرك نيروي جنسي است.
    سيب كه اين ميوه نيز باعث افزايش قواي جنسي مي‌شود.
    و خوراکیهای دیگه مثل انجیر ، پیتزای پنیر ، کدو حلوایی ، ذرت بوداده ،عسل و ....
    اما در عوض دوغ ، ماست ، خیار ، کاهو ، ماکارونی و .... باعث سردیو کاهش میل جنسی میشه

واما در مورد ترشحات هر گاه حس کردی به یه حالتی از سستی یا لذت یا یه جورایی حس ارضا شدن رسیدی و حس کردی یه مایع داره از بدنتون خارج میشه اون مایع منی است که معمولا وقتی در موقعیت تحریک آمیزی قرار میگیری این اتفاق میفته  ولی ترشحات دیگر که در حالت عادی اتفا میفته بون هیچ حس خاصی ترشحات واژنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید