شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 85 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. komaak نوشته است: واقعا عذر می خوام که اینقدر سوال می پرسم
    اگر دست مردی به منی خورده باشه و بعد از مدتی خشک شده باشه جوری که وقتی به دست ، دست بزنیم هیچ احساسی از وجود چیزی نکنیم و با چشم هم اصلا قابل مشاهده نباشه (دست پاکه پاک باشه) و کاملا خشک باشه
    ممکنه منی جذب دست شده باشه یا جایی خورده باشه که پاک شده باشه
    حالا اکر با این دست به واژن زن دست یزنیم
    احتمال حاملکی هست؟

نه وقتی منی پاک شده باشه یا خشک شده باشه و بقول خودتون با چشم فابل رویت نباشه دیگه چیزی نیست که نگران کننده باشه

2. sara281 نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    من 2دی ماه رابطه داشتم یعنی دیروز بعد من ارضا نشدم البته هیچوقت نمیشم هر چقدم نامزدم سعی میکنه ولی نمیشه
    رابطه من و اون محافظت نشده بود و التشون فقط روی الت من میکشیدن  ایشون شدید مست بودن و .... و التشون خیلی خیس شده بود ایشون اب منی شون روی کمرم من ریختن.
    من احساس خیلی درد شدید در قسمت ناحیه تناسلی دارم اکنون و قفسه سینم کمرم شدید درد میکنه البته هر دفعه اینطوریه ولی اینبار در ناحیه تناسلی شدید درد دارم
    1 ممکن من باردارشده باشم با توجه به اینکه ایشون ابشون روی کمرم ریخته ولی قبل ارضا شدن التشون خیلی خیس و لیز شده بود
    2 چرا در قسمت پهلو و الت تناسلیم درد دارم اینقدر

شما باید ببینید زمان تخمک گذاریتون چه وقتی هست؟آیا پریودهای منظم دارید؟ همیشه میگن که در زمانهای پر خطر حتما از روش مطمئن استفاده کنید .در بعضی مواقع پیش آب هم دارای اسپرم میباشد
    ودرد شما هم شاید بخاطر حرکات اشتباه در رابطه و فشار زیادی که به شما وارد شده باشه.. والبته اینکه شما ارضا نشدید

3. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    2 تا سوال
    ازمايش خون رو ايا 6 يا 5 روز بعد از رابطه (نزديكي)مي توان انجام داد؟ جواب دقيق خواهد بود؟
    و سوال دوم اينه كه اگر ازمايش در دوران تخمك گذاري انجام بشه مشكلي وجود داره يا احتمال خطا تو جواب ازمايش هست؟

4. payman68 نوشته است: 2 تا سوال
    ازمايش خون رو ايا 6 يا 5 روز بعد از رابطه (نزديكي)مي توان انجام داد؟ جواب دقيق خواهد بود؟
    و سوال دوم اينه كه اگر ازمايش در دوران تخمك گذاري انجام بشه مشكلي وجود داره يا احتمال خطا تو جواب ازمايش هست؟

سلام
    1. بله بعد از گذشت 48 ساعت جواب دقیق میده.
    2. خیر هیچ مشکلی به وجود نمیاد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. komaak نوشته است:
    komaak نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    komaak نوشته است:
    ma_gh نوشته است:
    komaak نوشته است: ابا استفاده از روش اورژانسی روی پریود بعدی هم اثر میزاره یا خیر (بعد از روش اورژانسی با چند روز تاخیر پریود شدن) ایا این ماه اگر به تاحیر بیفته میتونه اثرات مطرف قرض ماه پیش باشه؟
    اگر اره ، استفاده از روش اورژانسی میتونه تا چند دوره بعدش اثر یزاره؟

سلام.
    تا جایی که من اطلاع دارم استفاده از روش
    اورژانسی فقط توی همون دوره ای که استفاده شده ممکنه که پریود رو عقب بندازه و توی دوره های بعدی اثری نداره.

ممنون از جوابتون
    ما این ماه رابطمون جوری بود که پیش اب و اب دور از واژن بود و مقداری روی کمر ریخته شد که با دستمال پاک کردم کامل و دستمم قبل از اینکه به واژن بخوره خشک بود یعنی قبلی که دست بزنم دستم رو چک کردم خشکه خشک باشه (اگرم منی بهش خورده بوده اینقدر ازش گذشته که دست کاملا خشک بود و احساس اصلا نمیشد)
    دوره پیش از 4 قرص ld در نوبت اول و 5 قرص ld در نوبت دوم استفاده شده بود که پریود هم با 6 روز تاخیر شروع شد
    و این ماه نه استرسی داشتن نه تغییر اب و هوا نه قرصی (فقط سردی زیاد خوردن) اما 2 روزه از زمانی که باید پریود بشن میگذره اما هیچ خبری از علائم پریود نیست (هیچ علائمی ندارن ، نه پریود نه حاملگی)
    به نظرتون علت این تاخیر چی می تونه باشه؟ به حاملگی ارتباط داره؟
    پریود ها همیشه منظم بوده فقط دوره قبل که قرص ld مصرف کردن ، پریود 6 روز عقب افتاد

سلام
    با احترام و تشکر از پاسخ دوستمون ma-gh باید بگم استفاده از روش اورژانسی میتونه پریود رو تا 2-3 دوره نامنظم کنه و این بستگی به بدن افراد مختلف داره. این تاخیر هم از اثرات مصرف قرصه.

ممنون بابت جواب
    تا چند روز تاخیر (در مورد این موضوع که در پست بالا توضیح دادم) طبیعی هست؟
    اخه همیشه 3-4 روز قبلش علائم دارن اما اینبار با وجودی که 2 روز از تاریخ پریود میگذره هیچ علائمی ندارن
    و فکر نکنم حداقل 3-4 روز اینده پریود شن

3 روز از زمانی که باید پریود میشدن میگذره و هیج علائمی ندارن
    با این وضع 3-4 روز اینده هم پریود نمیشن
    من نگران بارداری نباشم؟

اینقدر نگران نباشید لطفا. بارداری منتفیه.

6. با سلام
    سوال داشتم من تحت نظر دکتر بودم که با مصرف قرص کلومیفن و یه سری قرص دیگر روز 14 پریودیم سونو دادم که در تخمدان چپ بیش از 5 فولیکول 20 تا 35 و در تخمدان راست یک فولیکول 20 داشتم و 2 روز که از پریودم گذشت آزمایش خونم 248 بود اوایل بارداری زیر شکمم دردایی داشتم بعد از گذشت 2 هفته سمت چپ شکمم دقیقا بالا اومده بود و سفت شده بود دکتر که رفتم گفت سونو بده ولی متاسفانه از تزس تاثیر بر روی جنین نرفتم تا شد آخر هفته 7 بارداری که درد وحشتناکی سمت چپ شکمم یعنی قسمت تخمدان چپم داشتم که اصلا آروم نمیگرفت داشتم پس از مراجعه به بیمارستان و سونویی که ازم گرفتن جوابش این بود کیست بزرگ در تخمدان چپ که پیچیده بود و جنین ضربان داشت و بعد اورژانسی عملم کردن بعد از 2 روز از عملم سونو ازم گزفتن گفتن معلوم نیست جنین ضربان داره یا نه سه هفته دیگه سونو بده الان 2 هفته گذشته هیچ خونریزی نداشتم  تورو خدا راهنماییم کنید به نظر شما با این عمل که داشتم بچم زندست یا نه ؟آیا با گذشت 2 هفته مجدد سونو بدم خطری برای جنین داره ؟ ممنون اگه کامل راهنماییم کنید منتظر پاسختون هستم

7. سلام! ببخشید چون نتونستم سوال رو جای دیگه ای بپرسم، اینجا مطرح می کنم، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    مصرف قرص آهن در طول پریود ماهانه ی خانم ها ممکنه باعپ تشدید خونریزی ( خیلی زیاد) بشه؟
    با تشکر.

8. سلام...
    من امروز روز 21 پريود بودم(دوره 28 روزه اكثرا).... واسه اينكه بفهمم باردارم يا نه رفتم آزمايش دادم...زير 0.5 در اومد...
    من خوندم كه زير 5 هر موقع آز بدي يعني باردار نيستي... خيلي حالم گرفته شد....
    حالا ميخوام بگم آيا احتمالش هست که كسي كه آزمايشش تو روزاي قبل پري زير 5 در بياد ولي بعد بفهمه كه باردار بوده و زود آزمايش داده و بعدا عدد بالاتر رفته؟
    ممنون میشم .... جواب بدید ...

9. darya1919 نوشته است: سلام! ببخشید چون نتونستم سوال رو جای دیگه ای بپرسم، اینجا مطرح می کنم، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    مصرف قرص آهن در طول پریود ماهانه ی خانم ها ممکنه باعپ تشدید خونریزی ( خیلی زیاد) بشه؟
    با تشکر.

سلام
    خیر آهن روی خونریزی خیلی تاثیر نداره.

10. Sahel_69 نوشته است: سلام...
    من امروز روز 21 پريود بودم(دوره 28 روزه اكثرا).... واسه اينكه بفهمم باردارم يا نه رفتم آزمايش دادم...زير 0.5 در اومد...
    من خوندم كه زير 5 هر موقع آز بدي يعني باردار نيستي... خيلي حالم گرفته شد....
    حالا ميخوام بگم آيا احتمالش هست که كسي كه آزمايشش تو روزاي قبل پري زير 5 در بياد ولي بعد بفهمه كه باردار بوده و زود آزمايش داده و بعدا عدد بالاتر رفته؟
    ممنون میشم .... جواب بدید ...

سلام
    آز خون جواب دقیق میده. اگه بیشتر از 48 ساعت از رابطه تون گذشته به جوابش مطمئن باشید و بعد از پریودتون دوباره برای بارداری اقدام کنید.

11. با سلام من 30 سالمه امروز هم وسط سیکل ماهیانمه شب قبل و سه شب قبل به قست بارداری با شوهرم آمیزش داشتم و همیشه اواسط سیکلم درد خفیف در ناحیه زیر شکمم داشتم ولی این دفعه دردش خیلی بیشتر بود و طولانی دلیلش چیه ؟

12. sara281

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوستان
    22 اذر پریود شدم  2دی ماه رابطه داشتم بعد من ارضا نشدم البته هیچوقت نمیشم هر چقدم نامزدم سعی میکنه ولی نمیشه
    رابطه من و اون محافظت نشده بود و التشون فقط روی الت من میکشیدن  ایشون شدید مست بودن و .... و التشون خیلی خیس شده بود ایشون اب منی شون روی کمرم من ریختن.
    من احساس خیلی درد شدید در قسمت ناحیه تناسلی دارم اکنون و قفسه سینم کمرم شدید درد میکنه البته هر دفعه اینطوریه ولی اینبار در ناحیه تناسلی شدید درد دارم
    1 ممکن من باردارشده باشم با توجه به اینکه ایشون ابشون روی کمرم ریخته ولی قبل ارضا شدن التشون خیلی خیس و لیز شده بود
    2 چرا در قسمت پهلو و الت تناسلیم درد دارم اینقدر

3 در قسمت پهلو شکمم و زیر شکم درد دارم احتمال بارداری هست من امروز رفتم داروخانه پفتم قرص اورژانسی میخوام اونام یک تخته که دوتا قرص توش بود دادن هر دوتا را باهم خوردم درسته

13. NaNazii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام 26 سال دارم دوره سيكلم متغيره هميشه پريودم جلو مي افتاد ولي الان سه ماهه كه 5 يا 10 روز عقب مي افته اين ماه هم بايد 23/9/90 پريود ميشدم كه تاالان خبري نيست 12 روز عقب افتاده البته يه هفته ست كه فقط لك مي بينم البته جلوگيري طبيعي مي كنيم سه روز پيش بي بي چك هم تست كردم منفي بود لطفاً راهنماييم كنيد . متشكرم

14. NaNazii نوشته است: سلام 26 سال دارم دوره سيكلم متغيره هميشه پريودم جلو مي افتاد ولي الان سه ماهه كه 5 يا 10 روز عقب مي افته اين ماه هم بايد 23/9/90 پريود ميشدم كه تاالان خبري نيست 12 روز عقب افتاده البته يه هفته ست كه فقط لك مي بينم البته جلوگيري طبيعي مي كنيم سه روز پيش بي بي چك هم تست كردم منفي بود لطفاً راهنماييم كنيد . متشكرم

با سلام
    احتمال بارداری خیلی کمه.
    ولی برای پریودتون حتما به متخصص زنان مراجعه کنید
    در پناه حق

15. سلام....

من توی سایت ها خوندم که هرمون BHCG که عامل تشخیص حاملگی هست از جفت ترشح میشه که اونم بعد لانه گزینی تشکیل میشه...یعنی این هرمون بعد از لانه گزینی ترشح میشه و حاملگی رو نشون میده.

طبق اینجا مثلا:

http://memcomedical.persianblog.ir/post/112

این به این معنی نیست که حاملگی بعد لانه گزینی مشخص بشه ؟
    مرسی...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 85 از 111
رفتن به صفحه :    ... 85 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید