شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ظاهر دستگاه تناسلی

1. سلام
    میخواستم بدونم آیا دستگاه تناسلی همه ی زنان با هم مشابه است؟
    و ظاهر دستگاه چه قدر اهمیت دارد؟

2. لب های بزرگ دستگاه تناسلی من با هم تقارن وتناسب ندارند.لب بزرگ سمت راست  آلت من بزرگ و حالت افتاده و چروک دارد.آیا این مسئله یک نقص محسوب میشود؟آیا فقط من این مشکل را دارم؟این مسئله در زندگی آینده من مشکل ساز نیست؟
    با تشکر

3. 0261 نوشته است: سلام
    میخواستم بدونم آیا دستگاه تناسلی همه ی زنان با هم مشابه است؟
    و ظاهر دستگاه چه قدر اهمیت دارد؟

سلام،
    خیر به هم شبیه نیستند، همانطور که صورت همه زنان به هم شبیه نیست!
    ظاهر دستگاه تناسلی از نظر پزشکی تفاوتی ایجاد نمی کند، از سایر جهات هم یک موضوع خصوصی است و به فرد بستگی دارد.

4. 0261 نوشته است: لب های بزرگ دستگاه تناسلی من با هم تقارن وتناسب ندارند.لب بزرگ سمت راست  آلت من بزرگ و حالت افتاده و چروک دارد.آیا این مسئله یک نقص محسوب میشود؟آیا فقط من این مشکل را دارم؟این مسئله در زندگی آینده من مشکل ساز نیست؟
    با تشکر

سلام،
    بعید به نظر می رسد که مشکلی باشد با این حال در صورتی که تفاوت قابل ملاحظه است می تواند جهت معاینه به پزشک مراجعه نمایید. در مورد آینده به هیچ وجه در روابط جنسی یا بارداری شما تداخلی ایجاد نمی کند.

5. من هم همين مشكل رو دارم،لبه هاي بزرگ دستگاه تناسليم 3/4 ميليمتر تفاوت سايز دارن و تيره هم هستن در صورتي كه ژوست من كاملا"سفيده دستگاه تناسليم تيرست ،من خود ارضاي ميكنم به اين ربط داره؟مشكل من از چيه؟درمان داره؟

6. sara1365joon نوشته است: من هم همين مشكل رو دارم،لبه هاي بزرگ دستگاه تناسليم 3/4 ميليمتر تفاوت سايز دارن و تيره هم هستن در صورتي كه ژوست من كاملا"سفيده دستگاه تناسليم تيرست ،من خود ارضاي ميكنم به اين ربط داره؟مشكل من از چيه؟درمان داره؟

تیره بودن و نا متقارن بودن دستگاه تناسلی از عوامل ارثی میباشد و مشکلی ایجاد نخواهد کرد
    ربطی هم به خود ارضایی نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام  در قسمت دفع ادرار یعنی همون سوراخی که مخصوص ادرار هست یه ضایعه به شکل 8 هست وقتی هم ادرار میکنم این ضایعه تکان میخورد آیا امکان داره مال پرده باشه؟
    اصلا قسمت خروج ادرار الت من شبیه به عکس داخل سایت نیست
    اینطور نیست که فقط یه سوراخ اون بالا باشه
    لطفا راهنمایی کنید
    مرسی

8. میشه توضیح بدین نقطه جی دقیقا کجاست وچطور با تحریکش میشه به انزال رسید. ممنون

9. ladyinred نوشته است: میشه توضیح بدین نقطه جی دقیقا کجاست وچطور با تحریکش میشه به انزال رسید. ممنون

به اين پست مراجعه كنيد http://www.roham.ws/web/ftopict-2754-.html

10. 1735

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عذر مي خوام :
    چنتا سوراخ خروجي ادرار زير چوچوله وجود داره ؟
    و آيا در پسر ها هم ، 2 سوراخ خروجي ادرار (اصلي و يكي ريزتز پشتش) در نوك آلتشون وجود داره ؟

11. 1735 نوشته است: عذر مي خوام :
    چنتا سوراخ خروجي ادرار زير چوچوله وجود داره ؟
    و آيا در پسر ها هم ، 2 سوراخ خروجي ادرار (اصلي و يكي ريزتز پشتش) در نوك آلتشون وجود داره ؟

سلام
    در خانومها دوتا هست. یک محل خروج ادرار و یک ورودی واژن.
    در آقایون محل خروج ادرار و منی یکی هست و سوراخ دیگه ای نیست.

12. باسلام
    من راجع به شکل دستگاه تناسلی ام سوال داشتم؟به نظر خودم در دو طرف اصلا تقارن ندارد و لب سمت چپم بلندتر استو شکل عجیبی دارد؟ایا مشکلی وجود دارد؟راه حل چیست؟
    متشکرم

13. samira789 نوشته است: باسلام
    من راجع به شکل دستگاه تناسلی ام سوال داشتم؟به نظر خودم در دو طرف اصلا تقارن ندارد و لب سمت چپم بلندتر استو شکل عجیبی دارد؟ایا مشکلی وجود دارد؟راه حل چیست؟
    متشکرم

هیچ مشکلی نداری شما و کاملا طبیعی هستش
    در بعضی افراد لبه ها کوچیک و بزرکه و مشکلی هم پیش نمیاد

14. ATENA66

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    آیا لبه های بزرگ مشکلی در رابطه جنسی ایجاد نمیکنه؟
    لطفا خانوم های متاهلی که این حالت رو دارن جواب بدن!
    واکنش همسرتون با توجه به لبه های بزرگ چطور بود!!؟

15. ATENA66 نوشته است: سلام.
    آیا لبه های بزرگ مشکلی در رابطه جنسی ایجاد نمیکنه؟
    لطفا خانوم های متاهلی که این حالت رو دارن جواب بدن!
    واکنش همسرتون با توجه به لبه های بزرگ چطور بود!!؟

سلام من متاهلم نه هیچ مشکلی برای من که نبوده چون همسرم ومن علاقه خیلی شدیدی نسبت به همدیگه داریم واین چیزا برامون مهم نیست و همسرم خیلی هم راضیه شما هم نگران نباش
    زیاد به خودت سخت نگیر

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید