شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. من 1 سوال دارم و اینکه تخمک در بدن زن چه مدت قدرت باروری داره؟

2. ma_gh نوشته است:
    komaak نوشته است: ابا استفاده از روش اورژانسی روی پریود بعدی هم اثر میزاره یا خیر (بعد از روش اورژانسی با چند روز تاخیر پریود شدن) ایا این ماه اگر به تاحیر بیفته میتونه اثرات مطرف قرض ماه پیش باشه؟
    اگر اره ، استفاده از روش اورژانسی میتونه تا چند دوره بعدش اثر یزاره؟

سلام.
    تا جایی که من اطلاع دارم استفاده از روش
    اورژانسی فقط توی همون دوره ای که استفاده شده ممکنه که پریود رو عقب بندازه و توی دوره های بعدی اثری نداره.

ممنون از جوابتون
    ما این ماه رابطمون جوری بود که پیش اب و اب دور از واژن بود و مقداری روی کمر ریخته شد که با دستمال پاک کردم کامل و دستمم قبل از اینکه به واژن بخوره خشک بود یعنی قبلی که دست بزنم دستم رو چک کردم خشکه خشک باشه (اگرم منی بهش خورده بوده اینقدر ازش گذشته که دست کاملا خشک بود و احساس اصلا نمیشد)
    دوره پیش از 4 قرص ld در نوبت اول و 5 قرص ld در نوبت دوم استفاده شده بود که پریود هم با 6 روز تاخیر شروع شد
    و این ماه نه استرسی داشتن نه تغییر اب و هوا نه قرصی (فقط سردی زیاد خوردن) اما 2 روزه از زمانی که باید پریود بشن میگذره اما هیچ خبری از علائم پریود نیست (هیچ علائمی ندارن ، نه پریود نه حاملگی)
    به نظرتون علت این تاخیر چی می تونه باشه؟ به حاملگی ارتباط داره؟
    پریود ها همیشه منظم بوده فقط دوره قبل که قرص ld مصرف کردن ، پریود 6 روز عقب افتاد

3. komaak نوشته است:
    ma_gh نوشته است:
    komaak نوشته است: ابا استفاده از روش اورژانسی روی پریود بعدی هم اثر میزاره یا خیر (بعد از روش اورژانسی با چند روز تاخیر پریود شدن) ایا این ماه اگر به تاحیر بیفته میتونه اثرات مطرف قرض ماه پیش باشه؟

سلام.
    اورژانسی فقط توی همون دوره ای که استفاده شده ممکنه که پریود رو عقب بندازه و توی دوره های بعدی اثری نداره.

ممنون از جوابتون
    ما این ماه رابطمون جوری بود که پیش اب و اب دور از واژن بود و مقداری روی کمر ریخته شد که با دستمال پاک کردم کامل و دستمم قبل از اینکه به واژن بخوره خشک بود یعنی قبلی که دست بزنم دستم رو چک کردم خشکه خشک باشه (اگرم منی بهش خورده بوده اینقدر ازش گذشته که دست کاملا خشک بود و احساس اصلا نمیشد)
    دوره پیش از 4 قرص ld در نوبت اول و 5 قرص ld در نوبت دوم استفاده شده بود که پریود هم با 6 روز تاخیر شروع شد
    و این ماه نه استرسی داشتن نه تغییر اب و هوا نه قرصی (فقط سردی زیاد خوردن) اما 2 روزه از زمانی که باید پریود بشن میگذره اما هیچ خبری از علائم پریود نیست (هیچ علائمی ندارن ، نه پریود نه حاملگی)
    پریود ها همیشه منظم بوده فقط دوره قبل که قرص ld مصرف کردن ، پریود 6 روز عقب افتاد

سلام
    با احترام و تشکر از پاسخ دوستمون ma-gh باید بگم استفاده از روش اورژانسی میتونه پریود رو تا 2-3 دوره نامنظم کنه و این بستگی به بدن افراد مختلف داره. این تاخیر هم از اثرات مصرف قرصه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. Sahel_69 نوشته است: سلام...
    آیا آزمایش بتا تو روز 19 یا 20 بارداری رو نشون میده ( دوره 28 روزه )؟
    میخوام مطمئن بشم......

سلام
    بستگی داره چند روز قبلش نزدیکی داشتید. آزمایش بتا 48 ساعت بعد از آخرین نزدیکی جواب میده.

5. darknessjoon نوشته است: سلام
    قاعدگی منظم دارم (غیر از دو ماه طی تابستون که بخاطرفشارروحی پریودم عقب افتاد)طول دوره  30 روزه و خونریزی 7 روزه.ماه پش 26/8 پریود شدم در تاریخ 29/9(که هنوز پریود نشده بودم) با نامزدم رابطه ای از مقعد داشتم و احتمال میدم مقداری از آب روی واژنم ریخته باشه.نامزدم با اطمینان میگه که نریخته ولی من شک دارم چون بعدش روی واژنم خیس بود.
    واقعا استرس دارم و این اولین بارم بوده که رابطه برقرار کردم.نمیدونم ضرورت داره که قرص مصرف کنم یا نه؟
    ممنون میشم کمکم کنیدتاقبل ازینکه 72 ساعت بشه....

سلام
    29 آذر که از دوره 30 روزه ای که شما میگید گذشته بوده؟! (با توجه به این که 26 آبان پریود شده بودید). در هر صورت امکان بارداری وجود نداره. خیسی واژن هم میتونه از ترشحات خودتون باشه.

6. elinaze نوشته است:
    komaak نوشته است:
    ma_gh نوشته است:

سلام.

ممنون از جوابتون

سلام
    با احترام و تشکر از پاسخ دوستمون ma-gh باید بگم استفاده از روش اورژانسی میتونه پریود رو تا 2-3 دوره نامنظم کنه و این بستگی به بدن افراد مختلف داره. این تاخیر هم از اثرات مصرف قرصه.

ممنون بابت جواب
    تا چند روز تاخیر (در مورد این موضوع که در پست بالا توضیح دادم) طبیعی هست؟
    اخه همیشه 3-4 روز قبلش علائم دارن اما اینبار با وجودی که 2 روز از تاریخ پریود میگذره هیچ علائمی ندارن
    و فکر نکنم حداقل 3-4 روز اینده پریود شن

7. elinaze نوشته است:
    Sahel_69 نوشته است: سلام...
    آیا آزمایش بتا تو روز 19 یا 20 بارداری رو نشون میده ( دوره 28 روزه )؟
    میخوام مطمئن بشم......

سلام
    بستگی داره چند روز قبلش نزدیکی داشتید. آزمایش بتا 48 ساعت بعد از آخرین نزدیکی جواب میده.

توی دوستام آزمایش بتا بعد از 4 روز گذشت از موعد پریود شده بود 180 این حدودا... (روز 32 )
    یعنی ممکنه تو روز 20 نشون بده .... مقدارش کم نخواهد بود ؟!....

8. darknessjoon نوشته است: سلام
    قاعدگی منظم دارم (غیر از دو ماه طی تابستون که بخاطرفشارروحی پریودم عقب افتاد)طول دوره  30 روزه و خونریزی 7 روزه.ماه پش 26/8 پریود شدم در تاریخ 29/9(که هنوز پریود نشده بودم) با نامزدم رابطه ای از مقعد داشتم و احتمال میدم مقداری از آب روی واژنم ریخته باشه.نامزدم با اطمینان میگه که نریخته ولی من شک دارم چون بعدش روی واژنم خیس بود.
    واقعا استرس دارم و این اولین بارم بوده که رابطه برقرار کردم.نمیدونم ضرورت داره که قرص مصرف کنم یا نه؟
    ممنون میشم کمکم کنیدتاقبل ازینکه 72 ساعت بشه....

احتمال بارداری در مورد شما نیستش بیخودی نگرانید

9. سلام من هر ماه بین 10 تا 12 پریود میشم ماه آذر 10م پریود شدم و 19 ماه رابطه داشتم البته با کاندوم بعد هم برای اطمینان از قرص های مخصوص جلوگیری استفاده کردم. اما 2/10 خونریزی کمی هم داشتم با این شرایط امکان بارداری هست؟ این خونریزی به خاطر قرص هاس یا اینکه برای لانه گزینی؟

10. miina نوشته است: سلام من هر ماه بین 10 تا 12 پریود میشم ماه آذر 10م پریود شدم و 19 ماه رابطه داشتم البته با کاندوم بعد هم برای اطمینان از قرص های مخصوص جلوگیری استفاده کردم. اما 2/10 خونریزی کمی هم داشتم با این شرایط امکان بارداری هست؟ این خونریزی به خاطر قرص هاس یا اینکه برای لانه گزینی؟

سلام دوست عزیز.
    با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری وجود نداره و دلیل خونریزی که گفتید به علت مصرف قرص ضد بارداریه و جای نگرانی نیست.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام دوستان ببخشید من سه شنبه با دوست دخترم نزدیکی داشتم دوست من در روز چهارم پریودش به سر میبرد احساس کردم کاندوم در اومد و مقداری منی داخل واژن ریخت البته دوستم میگه نریخته من 20 دقیقه بعد روش اورژانسی رو با قرص لوونجسترل اجرا کردم به صورت این که یک قرص 20 دقیقه بعد از اتمام رابطه و12 ساعت بعد قرص دوم در رابطه ی قبلی( نزدیک به 50 روز پیش) هم از روش اورژانسی استفاده شده بود آیا با این وضع ممکن هست حاملگی پیش بیاد ضمنا 2 پریود قبلیش یکی از آن ها 38 روزه و دیگری 45 روزه بود با وصف این نا منظمی و اجرای روش اورژانسی امکان بارداری در روز چهارم پریود وجود دارد؟

12. سلام
    ترتیب پریود نامزد من به این شکله...ماه اول 21 ام و ماه بعد اینطور که خودش میگه 26 ام
    و این ماه ما روز 28 ام با هم رابطه سطحی داشتیم(الت به الت)تا این ماه تا الان پریود نشده
    میخواستم بدونم امکان حاملگی هست؟
    و اینکه اگه ما بخوایم تست بتا بدیم آزمایشگاه این کار رو انجام میده یا باید از دکتر نامه داشته باشیم؟

13. sara281

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت دوستان
    من 2دی ماه رابطه داشتم یعنی دیروز بعد من ارضا نشدم البته هیچوقت نمیشم هر چقدم نامزدم سعی میکنه ولی نمیشه
    رابطه من و اون محافظت نشده بود و التشون فقط روی الت من میکشیدن  ایشون شدید مست بودن و .... و التشون خیلی خیس شده بود ایشون اب منی شون روی کمرم من ریختن.
    من احساس خیلی درد شدید در قسمت ناحیه تناسلی دارم اکنون و قفسه سینم کمرم شدید درد میکنه البته هر دفعه اینطوریه ولی اینبار در ناحیه تناسلی شدید درد دارم
    1 ممکن من باردارشده باشم با توجه به اینکه ایشون ابشون روی کمرم ریخته ولی قبل ارضا شدن التشون خیلی خیس و لیز شده بود
    2 چرا در قسمت پهلو و الت تناسلیم درد دارم اینقدر

14. komaak نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    komaak نوشته است:
    ma_gh نوشته است:

سلام.

ممنون از جوابتون

سلام

ممنون بابت جواب
    تا چند روز تاخیر (در مورد این موضوع که در پست بالا توضیح دادم) طبیعی هست؟
    اخه همیشه 3-4 روز قبلش علائم دارن اما اینبار با وجودی که 2 روز از تاریخ پریود میگذره هیچ علائمی ندارن
    و فکر نکنم حداقل 3-4 روز اینده پریود شن

3 روز از زمانی که باید پریود میشدن میگذره و هیج علائمی ندارن
    با این وضع 3-4 روز اینده هم پریود نمیشن
    من نگران بارداری نباشم؟

15. واقعا عذر می خوام که اینقدر سوال می پرسم
    اگر دست مردی به منی خورده باشه و بعد از مدتی خشک شده باشه جوری که وقتی به دست ، دست بزنیم هیچ احساسی از وجود چیزی نکنیم و با چشم هم اصلا قابل مشاهده نباشه (دست پاکه پاک باشه) و کاملا خشک باشه
    ممکنه منی جذب دست شده باشه یا جایی خورده باشه که پاک شده باشه
    حالا اکر با این دست به واژن زن دست یزنیم
    احتمال حاملکی هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 84 از 111
رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید