شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

یک سوال در مورد عملی شبیه استمنا

1. با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر و سایر دوستان.

من یک سوال داشتم و امیدوارم جواب اون رو در این سایت توسط شما عزیزان پیدا کنم.

میل جنسی در من خیلی قوی است و من 29 سالمه و امکان ازدواج ندارم.

متا سفانه بنده چند سالی است که به یک عادت بد دچار شده ام و هنوز نتونستم ترکش کنم.

من در مورد مضرات استمنا مطالبی رو می دونم و این کار رو انجام نمی دهم بلکه کاری مشابه استمنا رو برای فروکش کردن میل

جنسی ام انجام می دهم به این ترتیب که با دیدن عکسهای تحریک آمیز شروع به جلق زدن می کنم که در حین انجام این کار

مایعی شفاف (pre cum) از من خارج می شه و درست وقتی که احساس می کنم دارم ارضا می شم و تخلیه منی می خواهد

صورت بگیره عمل جلق زدن را متوقف می کنم تا اینکه آلت کاملا بر انگیختگی را از دست می دهد و بعد از چند لحظه دوباره

همان عمل را انجام می دهم. این چرخه 6-5 بار یا شایدم بیشتر انجام می شه ولی در نهایت انزالی صورت نمیگیره.

بعضی وقتها بعد از این عمل احساس درد خفیفی رو در بیضه چپم احساس می کنم و بیشتر وقتها حین انجام این

عمل یا بعد از آن احساس می کنم که مثانه ام پر شده و باید تخلیه ادراری صورت بگیره. و به ندرت 2- 3 بار هم شده که ادرار

رنگش شیری رنگ شده و کمی غلیظ که احساس می کنم با مایعی مخلوط شده.

سوال من اینه که آیا با هر بار انجام دادن این کار مایع منی به مثانه برگشت داده می شه ؟ یا نه ؟ یا مایعی دیگر به مثانه

میریزه؟

و اون مایعی که همراه با ادرار بیرون می یاد منی هست یا چیز دیگه ؟

خیلی سعی می کنم که این عمل رو انجام ندم اما متاسفانه موفق نمی شم Sad

با تشکر از نظرات و جوابهای شما عزیزان.

2. ata_m3 نوشته است: با عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر و سایر دوستان.

من یک سوال داشتم و امیدوارم جواب اون رو در این سایت توسط شما عزیزان پیدا کنم.

متا سفانه بنده چند سالی است که به یک عادت بد دچار شده ام و هنوز نتونستم ترکش کنم.

من در مورد مضرات استمنا مطالبی رو می دونم و این کار رو انجام نمی دهم بلکه کاری مشابه استمنا رو برای فروکش کردن میل

جنسی ام انجام می دهم به این ترتیب که با دیدن عکسهای تحریک آمیز شروع به جلق زدن می کنم که در حین انجام این کار

مایعی شفاف (pre cum) از من خارج می شه و درست وقتی که احساس می کنم دارم ارضا می شم و تخلیه منی می خواهد

صورت بگیره عمل جلق زدن را متوقف می کنم تا اینکه آلت کاملا بر انگیختگی را از دست می دهد و بعد از چند لحظه دوباره

همان عمل را انجام می دهم. این چرخه 6-5 بار یا شایدم بیشتر انجام می شه ولی در نهایت انزالی صورت نمیگیره.

بعضی وقتها بعد از این عمل احساس درد خفیفی رو در بیضه چپم احساس می کنم و بیشتر وقتها حین انجام این

عمل یا بعد از آن احساس می کنم که مثانه ام پر شده و باید تخلیه ادراری صورت بگیره. و به ندرت 2- 3 بار هم شده که ادرار

رنگش شیری رنگ شده و کمی غلیظ که احساس می کنم با مایعی مخلوط شده.

سوال من اینه که آیا با هر بار انجام دادن این کار مایع منی به مثانه برگشت داده می شه ؟ یا نه ؟ یا مایعی دیگر به مثانه

میریزه؟

و اون مایعی که همراه با ادرار بیرون می یاد منی هست یا چیز دیگه ؟

خیلی سعی می کنم که این عمل رو انجام ندم اما متاسفانه موفق نمی شم Sad

با تشکر از نظرات و جوابهای شما عزیزان.

این عمل 1000 برابر مضرتر از استمنا هستش چون فشاری رو که شما بر روی مثانه و بیضه ها و کیسه حاوی اسپرمتو ایجاد میکنید و با توجه به اینکه تخلیه هم نمیشود امکان اینکه در آینده دچار بیماری های مربوطه بشید خیلی زیاده
    مایع اولیه که ازتون خارج میشه پیشاب هستش و مایع ثانوی منی هستش
    سعی کنید این عادت را ترک کنید و به نظر من استمنا کنید و تخلیه کنید خیلی بهتر هستش تا چنین کنید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. ata_m3 نوشته است:
    متأسفانه بنده چند سالی است که به یک عادت بد دچار شده ام و هنوز نتونستم ترکش کنم.
    با دیدن عکسهای تحریک آمیز شروع به جلق زدن می کنم که در حین انجام این کار مایعی شفاف از من خارج می شه و درست وقتی که احساس می کنم دارم ارضا می شم و تخلیه منی می خواهد صورت بگیره عمل جلق زدن را متوقف می کنم
    خیلی سعی می کنم که این عمل رو انجام ندم اما متاسفانه موفق نمی شم

با توجه به اینکه گفتید: امکان ازدواج ندارم و با دیدن عکس های تحریک آمیز شروع به ... و اینکه گفتید: خیلی سعی می کنم که این عمل رو انجام ندم اما متأسفانه موفق نمی شم. پس شما باید کاری انجام دهید که میزان حساسیت آلت در زمان خود ارضایی کاهش یاید. برای این منظور میتوانید از اسپری های تأخیری که حاوی 10% لیدوکائین باشند برای بی حسی ناحیه آلت استفاده کنید. پس از 5 دقیقه از اسپری کردن به ناحیه آلت تناسلی باعث بی حسی آن قسمت شده و در نتیجه هنگام خود ارضایی مثل سابق لذت نمی برید چون آلت بی حس شده ، با این روش بیشتر میتوانید خودتونو کنترل کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. davd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز

به نظر من سعی کنید مواقعی که احساس میکنیدنیاز به تخلیه جنسی دارید از تنها ماندن پرهیز کنید

خودتونو به جمع خونواده یا دوستان برسونید سعی کنید که احکام دینی رو بهتر انجام دهید

چون هر انسانی که با خدا بیشتر رابطه داشته باشد کمتر به دام شیطان میوفته

به هر حال این کاری که شما میکنید همینطوری که دوستان گفتند ضرر ان خیلی بیشتر از

استمناع هستش شما اگه بتونید از نظر روحی خودتونو معالجه کنید 90 درصد بهبودی رو

انجام دادید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید