شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 82 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. دوستان خواهشا اگه کسی تا حالا با پیش آب باردار شده بیاد بگه؟؟؟

لطفا اگه میشه شکل رابطه هم بگید که واسه بقیه تجربه بشه

آخه آماری نیست معلوم بشه چند درصد با پیش آب باردار شدن؟

اگه هرکی تو سایت مشکلشو که میگه وقتی مشکلش حل شد یا به نتیجه ای رسید بیاد به بقیه بگه خیلی کمک میکنه به بقیه.

ممنون

2. سلام.دوست من تو دوران نامزديه تو 6 ماه 3 بار از روش اورژانسي استفاده كرده.روز 11 پريود رابطه بدون دخول داشته.با كاندوم.انزال روي شكمش انجام شده.ميگه نامزدش اول كاندومو برعكس گذاشته بعد متوجه شده.از اينكه دست به پيشاب آلوده باشه ميترسه.24 ساعت بعد 4 تا ال دي خورده بعد از 8 ساعت بالا آورده 12 ساعت بعدو نتونسته بخوره.بعد از چند روز هنوز حالت تهوع داره.امكان حاملگي هست؟ترو خدا جواب بديد چون من هر چي ميگم قبول نميكنه و ترسيده منم كچل كرده.بعد الان علائم سرماخوردگي داره و كمي گلوش خارش داره با بوسيدن عميق و يكبار خوردن آلت با وجودي كه آب دهنو بيرون بريزي و زبونو پاك كني بادستمال احتمال اينكه بيماري مقاربتي بگيري چقده؟

3. sama26 نوشته است: سلام.دوست من تو دوران نامزديه تو 6 ماه 3 بار از روش اورژانسي استفاده كرده.روز 11 پريود رابطه بدون دخول داشته.با كاندوم.انزال روي شكمش انجام شده.ميگه نامزدش اول كاندومو برعكس گذاشته بعد متوجه شده.از اينكه دست به پيشاب آلوده باشه ميترسه.24 ساعت بعد 4 تا ال دي خورده بعد از 8 ساعت بالا آورده 12 ساعت بعدو نتونسته بخوره.بعد از چند روز هنوز حالت تهوع داره.امكان حاملگي هست؟ترو خدا جواب بديد چون من هر چي ميگم قبول نميكنه و ترسيده منم كچل كرده.بعد الان علائم سرماخوردگي داره و كمي گلوش خارش داره با بوسيدن عميق و يكبار خوردن آلت با وجودي كه آب دهنو بيرون بريزي و زبونو پاك كني بادستمال احتمال اينكه بيماري مقاربتي بگيري چقده؟

وقتی روز یازدهم پریود رابطه بدون دخول داشته و حتی بعد از اتمام رابطه با کاندوم، روی شکم انزال کردند و باتوجه به اون 4 تا قرص که مصرف کردند احتمال بارداری وجود ندارد. هرچند روش اورژانسی را ناقص مصرف کردند ولی نوع رابطه آنها منجر به بارداری نمی شود. برای کاهش حالت تهوع بهشون بگید از آمپول ب 6 به صورت عضلانی تزریق کنند. در روابط آینده خود بجای مصرف قرص LD در روش اورژانسی از لونژیل استفاده کنه چون عوارض خیلی کمتری داره.
    در مورد رابطه دهانی که منجر به بیماری های مقاربتی میشه، حتماً یکی از طرفین باید دچار ویروس هرپس سیپلکس باشه که در هنگام رابطه دهانی منجر به سرایت ویروس بشه در غیر اینصورت اگر دو طرف سالم باشند مشکلی نخواهد داشت. ولی اگر مردی مثلاً دچار زگیل تناسلی باشه، پس نباید اجازه بده شریکش رابطه دهانی داشته باشه، چون آلت آلودست و امکان انتقال ویروس وجود دارد. حتی اگر بعد از اتمام رابطه دهانی، بزاق را بیرون بریزید یا زبان را با دستمال تمیز کنید ، نمیتواند در مقابل سرایت ویروس مقاومت کند.

4. mhsafarian نوشته است: دوستان خواهشا اگه کسی تا حالا با پیش آب باردار شده بیاد بگه؟؟؟
    لطفا اگه میشه شکل رابطه هم بگید که واسه بقیه تجربه بشه
    آخه آماری نیست معلوم بشه چند درصد با پیش آب باردار شدن؟
    اگه هرکی تو سایت مشکلشو که میگه وقتی مشکلش حل شد یا به نتیجه ای رسید بیاد به بقیه بگه خیلی کمک میکنه به بقیه.
    ممنون

اگر شخصی با پیشاب باردار بشه، قطعاً مقداری منی هم با آن ترکیب شده که این مورد بیشتر در زمانی اتفاق می افتد که میل جنسی در مرد افزایش پیدا کرده و به خاطر روابط سطحی یا معاشقه ی طولانی باعث شده مقداری منی با پیشاب خارج شود ولی چون آن شخص هیچ انزالی نداشته، فرض بر این میگذاره که هیچ مایع منی از او خارج نشده و به طریق اگر روابط آنها در روزهایی باشه که احتمال تخمک گذاری وجود داشته باشه و دو طرف از لحاظ بارداری مشکلی نداشته باشند و اینکه خیلی بدشانس باشه، احتمال وقوع بارداری ناخواسته وجود دارد از اینرو به شرکای جنسی یا زوجینی که از اطلاعات کافی در زمینه روابط جنسی برخوردار نیستند توصیه می شود پیش از اقدام به هر رابطه جنسی حتماً از کاندوم استفاده کنند تا منجر به بروز اتفاقات ناخواسته نشود

5. raha1234 نوشته است: سلام
    من  جند روز بيش يه بست كذاشتم و يكي از كاربراي عزيز كفتند كه احتمال حاملكي نيست.ميخام ببرسم كه من اين ماه بريود نشدم از جي ميتونه باشه؟ماه قبل من قرص ياسمين انداختم و قرار بود اين ماه بريود بشم كه نشدم.توروخدا راهنماييم كنين خيلي نكرانم خيلي.

شما پریود نامنظمی دارید و خیلی هم نگران و مضطرب هستید به طوری که در دوره قاعدگی گذشته، جهت پریودی از آمپول پروژسترون استفاده کردید.
    قبلاً بهتون گفتم علت نامنظمی پریود رو بررسی کنید ولی عکس العملی نشان ندادید و فقط نگران احتمال بارداری ناخواسته اید.
    از لحاظ تیروئید و پرولاکتین باید بررسی بشید و همچنین از لحاظ عملکرد تخمدان یا وجود کیست های احتمالی هم باید درنظر داشته باشید.
    برای داشتن یک پریودی منظم باید مطمئن باشید از لحاظ آزمایش های هورمونی کاملاً نرمال هستید، استرس و اضطراب نباید داشته باشید، اگر از بارداری خیلی هراس دارید پس باید در روابط خود از کاندوم استفاده کنید که حداقل مطمئن باشید رابطه محافظت شده داشته اید.

6. سلام
    یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر کسی در اثر استفاده از روش اورژانسی با قرص ld پریودش 6 روز با تاخیر اتفاق بیفته
    و در ماه بعد رابطه جنسی مشکوکی نداشته باشه
    یعنی اب و پیش اب دور از واژن تخلیه شه و اگر مقداری روی کمر هم ریخته باشه کامل با دستمال پاک شه
    دستم اگر به واژن زده شده باشه کاملا دست خشک باشه حتی اگرم قبلا به منی خورده باشه اینقدر ازش گذشته باشه که دست کاملا خشک باشه
    (با این تفاسیر فکر نمیکنم احتمال حاملگی وجود داشته باشه)
    حالا این ماه اگر هیچ استرسی وجود نداشته باشه و پریود به تاخیر افتاده باشه
    میتونه علتش استفاده از روش اورژانسی در ماه های قبل باشه؟

7. komaak نوشته است: سلام
    اگر کسی در اثر استفاده از روش اورژانسی با قرص ld پریودش 6 روز با تاخیر اتفاق بیفته
    یعنی اب و پیش اب دور از واژن تخلیه شه و اگر مقداری روی کمر هم ریخته باشه کامل با دستمال پاک شه
    دستم اگر به واژن زده شده باشه کاملا دست خشک باشه حتی اگرم قبلا به منی خورده باشه اینقدر ازش گذشته باشه که دست کاملا خشک باشه

جواب سوالتون بله هستش مصرف قرصهای ضد بارداری باعث بر هم خوردن بالانس هورمونی میشه که باعث تاخیر در پریودم میشه

8. Clooney نوشته است:
    komaak نوشته است: سلام

جواب سوالتون بله هستش مصرف قرصهای ضد بارداری باعث بر هم خوردن بالانس هورمونی میشه که باعث تاخیر در پریودم میشه

ممنوم از جوابتون
    اما منظور من این بود که قرص ld در ماه قبل مصرف شده و 6 روزم تاخیر انداخته و داخل این دوره از پریود مصرف نشده
    ایا میتونه روش اورژانسی در پریود دوم هم اثر بزاره؟
    * با توجه به چیزی که من گفتم که احتمال حاملگی وجود نداشت درسته؟

9. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سوالم راجع به احتمال بارداري است
    من با دوست دخترم روز اخر پريودش يعني روز 5 رابطه اي مشكوك داشتم والبته رابطه به اين شكل بوده كه كه من اب منيمو دور ريختم اما باقي مانده اش كه رو نوك التم بود رو با دستمال كاغذي پاك كردم چند لحظه بعد من به همون دستمال كاغذي دست زدم طوري كه فقط نوك انگشت دستم فقط كمي تر شد و نوك انگشتمو ماليدم به شلواركم و من چيزي حس نكردم رو شلواركم باشه...بعد حدود 10 دقيقه بعد اون قسمت از شلواركم(البته شك دارم) حدود يك الي چند دقيقه با روي واژن دوست دخترم در تماس بود.......پريود دوست دخترم منظمه هر 28 روز اتفاق ميفته...
    حالا با توجه با اين اطلاعات احتمال بارداري وجود داره؟

10. komaak نوشته است:
    Clooney نوشته است:

ممنوم از جوابتون
    اما منظور من این بود که قرص ld در ماه قبل مصرف شده و 6 روزم تاخیر انداخته و داخل این دوره از پریود مصرف نشده

بارداری منتفیه
    سیستم هورمونی خانمها بنا به 1001 دلیل میتونه بهم بریزه که یکیش هم مصرف قرص میتونه باشه
    به پزشک مراجعه کنند و علت تاخیر را جویا شوند

11. payman68 نوشته است: سوالم راجع به احتمال بارداري است
    من با دوست دخترم روز اخر پريودش يعني روز 5 رابطه اي مشكوك داشتم والبته رابطه به اين شكل بوده كه كه من اب منيمو دور ريختم اما باقي مانده اش كه رو نوك التم بود رو با دستمال كاغذي پاك كردم چند لحظه بعد من به همون دستمال كاغذي دست زدم طوري كه فقط نوك انگشت دستم فقط كمي تر شد و نوك انگشتمو ماليدم به شلواركم و من چيزي حس نكردم رو شلواركم باشه...بعد حدود 10 دقيقه بعد اون قسمت از شلواركم(البته شك دارم) حدود يك الي چند دقيقه با روي واژن دوست دخترم در تماس بود.......پريود دوست دخترم منظمه هر 28 روز اتفاق ميفته...
    حالا با توجه با اين اطلاعات احتمال بارداري وجود داره؟

احتمال بارداری در مورد شما با توجه به شرایط وجود ندارد

12. قبلن دوستان جواب دادن ، اشتباه شد

13. Clooney نوشته است:
    komaak نوشته است:
    Clooney نوشته است:

ممنوم از جوابتون

بارداری منتفیه
    سیستم هورمونی خانمها بنا به 1001 دلیل میتونه بهم بریزه که یکیش هم مصرف قرص میتونه باشه
    به پزشک مراجعه کنند و علت تاخیر را جویا شوند

حرف شما 100% صحیحه
    اما سوال من این بود
    ابا استفاده از روش اورژانسی روی پریود بعدی هم اثر میزاره یا خیر (بعد از روش اورژانسی با چند روز تاخیر پریود شدن) ایا این ماه اگر به تاحیر بیفته میتونه اثرات مطرف قرض ماه پیش باشه؟
    اگر اره ، استفاده از روش اورژانسی میتونه تا چند دوره بعدش اثر یزاره؟

14. با سلام وعرض تشکر می خواستم بدانم مصرف داروی هیدروکسی زین25 وزدن امپول ضد حساسیت در صورتی که ندونی بارداری  چه مشکلی رو روی جنین بوجود میاره وکلا کهیر زدن خودش برای جنین مشکلساز هست یانه ؟  زدن امپول پنی سیلین در هفته های اول چطور ؟ واینکه من چند روز هست که بجای هیدروکسی زین شربت پرومتازین مصرف میکنم وهنوز حساسیتم از بین نرفته به نظر شما با توجه به اینکه توی هفته 6بارداریم میتونم داروی ضد حساسیت مصرف کنم  وعفونت قارچیه خفیفی هم دارم از جوش شیرین برای رفع ان استفاده کنم یا ازپماد کلوتریمازول ؟لطفا راهنماییم کنین

15. سلام
    من 23 روز از پريودم ميگذره و تقريبا 6 روز ديگه بايد پريود بشم
    ديشب نزديكي داشتم كه دخول انجام نشد اما آلتها با هم تماس داشت و مني چند قطره اول روي بدنم ريخته شد من سريع بعدش پاك كردم و بدنم رو شستم.. از روش اورژانسي هم استفاده نكردم..احتمال بارداري هست تو اين شرايط ... اگر احتمال هست من از روش اورژانسي استفاده كنم؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 82 از 111
رفتن به صفحه :    ... 82 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید