شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 81 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. mhsafarian نوشته است: سلام
    ببخشید وقتی از تاخیر صحبت میشه منظور از آخرین روز آخرین پریود هست یا زمانی که انتظار داشتی پریود بعدی بشه ولی نشده؟
    راستی تا حالا کسی تجربه ای داشته که با پیش آب باردار شده باشه؟

من تو چند پست قبلی تو همین تاپیک شرایط رابطمونو گفتم الان 41 روز از آخرین پریودش میگذره هنوز نشده.شرایطشم طوری نیست که بتونه آزمایش بده حتی بی بیچک.خیلی میترسیم.تاکی ممکنه پریود عقب بیفته؟بخدا کاری نکردیم

چطوری میشه بفهمیم این عقب افتادگی واسه چیه؟

تاخیر تاخیره فرقی نمیکنه که آخرین پریود باشه یا موعدی که انتظار داشته باشی و نشی
    غیر از مراجعه به پزشک متخصص هیچ جور دیگه نمیتونید بفهمید علت تاخیر چیه
    با پیش آب احتمال بارداری هست اما خیلی نادر و کم پیش میاد مگر اینکه خیلی بدشانس باشید

2. با سلام وعرض خسته نباشید

من کودک 9ماهه ای دارم که به او شیر خودمو میدم باوجود شیر دهی وجلوگیری از بارداری به روش طبیعی پریودیم عقب افتاده حدود 21روز از اخرین روز پریود اخرم که گذشته بود تست خون جهت بارداری دادم (چون به اشتباه فکرمیکردم عقب انداختم اینقدر زود ازمایش خون دادم)جواب مشکوک به حاملگی بود دو روز که عقب انداختم تست بی بی چک گرفتم که جوابش مثبت شد اما خطی که حاملگی رو نشون میداد خیلی کمرنگ بود حالا سوال من این است ایا الان که 5روز عقب انداختم (یعنی از تاریخی که ازمایش خون دادم ومشکوک نشون داد یک هفته میگذرد)اتکرار ازمایش خون نشون میده که باردارم یانه اگر خدایی نکرده باردار بودم میتونم به شیر دهیم ادامه بدم چون پسرم واقعا به شیرم وابسته است؟ ممنون

3. darush364 نوشته است: با سلام وعرض خسته نباشید

من کودک 9ماهه ای دارم که به او شیر خودمو میدم باوجود شیر دهی وجلوگیری از بارداری به روش طبیعی پریودیم عقب افتاده حدود 21روز از اخرین روز پریود اخرم که گذشته بود تست خون جهت بارداری دادم (چون به اشتباه فکرمیکردم عقب انداختم اینقدر زود ازمایش خون دادم)جواب مشکوک به حاملگی بود دو روز که عقب انداختم تست بی بی چک گرفتم که جوابش مثبت شد اما خطی که حاملگی رو نشون میداد خیلی کمرنگ بود حالا سوال من این است ایا الان که 5روز عقب انداختم (یعنی از تاریخی که ازمایش خون دادم ومشکوک نشون داد یک هفته میگذرد)اتکرار ازمایش خون نشون میده که باردارم یانه اگر خدایی نکرده باردار بودم میتونم به شیر دهیم ادامه بدم چون پسرم واقعا به شیرم وابسته است؟ ممنون

به احتمال زیاد شما باردار هستید
    آزمایش خون را دوباره تکرار کنید ولی بعید میدونم آزمایش خون جواب قطعی نداده دفعه اول و مشکوک به بارداری بودید
    از نظر شیردهی هم مشکلی نخواهید داشت و بستگی به شرایط بدنیتون داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Clooney نوشته است:
    miladking نوشته است: با سلام
    من در اين ماه با همسرم رابطه محافظت شده با كاندوم داشتم
    مراقب پيش آب هم بودم . اما ترس از اين دارم باز دستم با پيش آب خودم برخورد داشته و البته شستم ولي باز با آلت همسرم برخورد كرده باشد . الان در اين دوره قاعدگي شدند اما با اين تفاوت كه 4 روز زودتر شدند . خون پريود هم مثل هميشه هست . هميشه قاعدگي دردناك و منظم داشتند اين سري هم همانطور اما 4 روز فقط جلو افتاده است . امروز روز سوم قاعدگي بود و ميزان خون بسيار كم شده بود . آيا اين عوامل نشانه اي از بارداري است؟ ايشان هيچكدام از عوامل پست اول مثل تهوع و غيره را ندارد .
    ضمنا الان سرما خورده اند و قرص كلداكس سرما خوردگي هم مصرف ميكنند آيا اين قرص تاثيري روي ميزان خون قاعدگي داشته؟ يا نه ما بايد نگران مسئله حاملگي باشيم؟ ضمنا خودشان حس ميكنن امروز كمي شكمشان فقط بزرگ شده است كه به نظر من بي معني است

با سپاس از شما

در مرود شما با توجه به نوع رابطه و پریود شدن ایشون بارداری منتفیه
    قرص ذکر شده بر روی قاعدگی هیچ تاثیری نداره
    بالا و پایین شدن بالانس هورمونی و دیر یا زود شدن پریود بستگی به خیلی عوامل داره ولی نگران نباشید بارداری منتفیه

متشكرم از راهنمايي شما
    حرف شما كاملا متين فقط برام الان اين سوال هست كه آيا كلا وقتي بعد از رابطه جنسي و پريود شدن كامل سر موعد مقرر حاملگي منتفي است يا خير باز هم ممكن هست فرد حامله باشد؟ چون الان همسر بنده به علت سرماخوردگي و افتادن فشار دچار سردرد و دوبار هم دچار تهوع آبكي شده است . آيا اين نگران كننده است يا اينكه وقتي ايشان پريود كامل شدند ما ديگر اصلا نگران نباشيم؟

با سپاس از شما

5. miladking نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    miladking نوشته است: با سلام
    من در اين ماه با همسرم رابطه محافظت شده با كاندوم داشتم
    مراقب پيش آب هم بودم . اما ترس از اين دارم باز دستم با پيش آب خودم برخورد داشته و البته شستم ولي باز با آلت همسرم برخورد كرده باشد . الان در اين دوره قاعدگي شدند اما با اين تفاوت كه 4 روز زودتر شدند . خون پريود هم مثل هميشه هست . هميشه قاعدگي دردناك و منظم داشتند اين سري هم همانطور اما 4 روز فقط جلو افتاده است . امروز روز سوم قاعدگي بود و ميزان خون بسيار كم شده بود . آيا اين عوامل نشانه اي از بارداري است؟ ايشان هيچكدام از عوامل پست اول مثل تهوع و غيره را ندارد .
    ضمنا الان سرما خورده اند و قرص كلداكس سرما خوردگي هم مصرف ميكنند آيا اين قرص تاثيري روي ميزان خون قاعدگي داشته؟ يا نه ما بايد نگران مسئله حاملگي باشيم؟ ضمنا خودشان حس ميكنن امروز كمي شكمشان فقط بزرگ شده است كه به نظر من بي معني است

با سپاس از شما

در مرود شما با توجه به نوع رابطه و پریود شدن ایشون بارداری منتفیه
    قرص ذکر شده بر روی قاعدگی هیچ تاثیری نداره
    بالا و پایین شدن بالانس هورمونی و دیر یا زود شدن پریود بستگی به خیلی عوامل داره ولی نگران نباشید بارداری منتفیه

متشكرم از راهنمايي شما
    حرف شما كاملا متين فقط برام الان اين سوال هست كه آيا كلا وقتي بعد از رابطه جنسي و پريود شدن كامل سر موعد مقرر حاملگي منتفي است يا خير باز هم ممكن هست فرد حامله باشد؟ چون الان همسر بنده به علت سرماخوردگي و افتادن فشار دچار سردرد و دوبار هم دچار تهوع آبكي شده است . آيا اين نگران كننده است يا اينكه وقتي ايشان پريود كامل شدند ما ديگر اصلا نگران نباشيم؟

با سپاس از شما

پریود شدن=عدم بارداری

6. el4811

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و عرض خسته نباشید
    من روز جمعه، 13 آبان رابطه ای داشتم و در میانه دوره هم بودم. به فاصله 2 ساعت بعد یک عدد قرص لوونوژسترول (لونژیل) و 11 ساعت بعد از اولی هم قرص دوم رو خوردم و پنجشنبه 19 هم پریود شدم اما خونریزیم کم و در حد دو روز بود + دو روز هم خونریزی خفیف و یک روز لکه. باید روز پنجشنبه 17 آذر پریود میشدم اما امروز تقریبا 10 روز از تاریخش میگزره و هنوز هیچ خبری نیست. فقط این هفته ترشحات بدنم زیاد شده و سر تاریخ هم دو شب کمی دل درد خفیف داشتم. از شب 21 آذر (روز چهارم تاخیر) شروع کردم به خوردن قرص مدروکسی پروژسترون 5 که 4 قرص اول رو 12 ساعتی خوردم و بقیه رو جفتی 24 ساعتی. امشب هم جفت آخر رو میخورم. بی نهایت نگران احتمال بارداری هستم و خواهش دارم به این سوالاتم جواب بدین.

با توجه به گزشتن 38 روز از شروع پریود قبلی و 46 روز بعد از رابطه

1- اگر احتمال بارداری رو در نظر بگیریم راه تشخیص 100 درصدیش چیه؟
    2- تا کی فرصت دارم چه برای آزمایش و چه برای اقدام؟
    3- قرصی که خوردم رو وضعیتم و نبیجه آزمایش چه تاثیری داره؟

به خدا اگر تو مرکز استان بودم وقا شما رو نمیگرفتم پس خواهش میکنم به سوالاتم کامل جواب بدین چون توی شهر کوچیکی هستم که دسترسی به جواب ندارم و میخوام ببینم چه کار باید بکنم.
    من حتی یک هزارم درصد هم نباید باردار شم. بی صبرانه منتظر پاسختون هستم

7. el4811 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
    من روز جمعه، 13 آبان رابطه ای داشتم و در میانه دوره هم بودم. به فاصله 2 ساعت بعد یک عدد قرص لوونوژسترول (لونژیل) و 11 ساعت بعد از اولی هم قرص دوم رو خوردم و پنجشنبه 19 هم پریود شدم اما خونریزیم کم و در حد دو روز بود + دو روز هم خونریزی خفیف و یک روز لکه. باید روز پنجشنبه 17 آذر پریود میشدم اما امروز تقریبا 10 روز از تاریخش میگزره و هنوز هیچ خبری نیست. فقط این هفته ترشحات بدنم زیاد شده و سر تاریخ هم دو شب کمی دل درد خفیف داشتم. از شب 21 آذر (روز چهارم تاخیر) شروع کردم به خوردن قرص مدروکسی پروژسترون 5 که 4 قرص اول رو 12 ساعتی خوردم و بقیه رو جفتی 24 ساعتی. امشب هم جفت آخر رو میخورم. بی نهایت نگران احتمال بارداری هستم و خواهش دارم به این سوالاتم جواب بدین.

با توجه به گزشتن 38 روز از شروع پریود قبلی و 46 روز بعد از رابطه

1- اگر احتمال بارداری رو در نظر بگیریم راه تشخیص 100 درصدیش چیه؟
    2- تا کی فرصت دارم چه برای آزمایش و چه برای اقدام؟
    3- قرصی که خوردم رو وضعیتم و نبیجه آزمایش چه تاثیری داره؟

به خدا اگر تو مرکز استان بودم وقا شما رو نمیگرفتم پس خواهش میکنم به سوالاتم کامل جواب بدین چون توی شهر کوچیکی هستم که دسترسی به جواب ندارم و میخوام ببینم چه کار باید بکنم.
    من حتی یک هزارم درصد هم نباید باردار شم. بی صبرانه منتظر پاسختون هستم

وقتی در روز 13 آبان رابطه داشتید و پس از مصرف صحیح و به موقع از قرص لونژیل در روز پنجشنبه 19 آبان پریود شدین یعنی اینکه احتمال بارداری منتفی شده. خونریزی کم و لکه بینی هم ناشی از مصرف قرص لونژیل بوده و جای نگرانی وجود ندارد.
    احتمالاً استرس و نگرانی زیاد شما باعث شده در این دوره پریود به تعویق بیفتد. اگر با مصرف قرص مدروکسی پروژسترون پریود نشدید میتوانید از آمپول پروژسترون استفاده نمائید. معمولاً با تزریق این آمپول خونریزی خواهید داشت و احتیاج به آزمایش خون جهت تشخیص احتمال بارداری هم ندارید.

8. سلام...
    یک سوال...
    امکان داره که بی بی چک روز 12 پریود نشون بده ؟ ( فقط سواله ... )
    تو دوره 28 روزه...

9. سلام
    دوستان خواهشا اگه کسی تا حالا با پیشاب پریود شده بیاد بگه؟؟؟

الان 50 روز از آخرین پریود گذشته.بازم نشده.

آماری هست که معلوم بشه چند درصد با پیش آب باردار شدن؟

10. سلام یه سوال  دارم به پریود زیر 3 روز هم پریود میگن یعنی در حالی که 2 روز و نیم زیاد  باشه همراه با دردهای قاعدگی و   بعد از 2 روز و نیم کم بشه خیلی کم  این میتونه نشانه لانه گزینی باشه  البته اون پریودم سر موعدش باشه .؟ همش زیر دلم درد میکنه حالت تهوع دارم

11. raha_taranom نوشته است: سلام یه سوال  دارم به پریود زیر 3 روز هم پریود میگن یعنی در حالی که 2 روز و نیم زیاد  باشه همراه با دردهای قاعدگی و بعد از 2 روز و نیم کم بشه خیلی کم  این میتونه نشانه لانه گزینی باشه البته اون پریودم سر موعدش باشه؟ همش زیر دلم درد میکنه حالت تهوع دارم

مقدار پریودی در هر فرد متفاوت است و با توجه به نوسان هورمونی ناشی از مصرف قرص های ضد بارداری، استرس زیاد، مشکلات روحی، اختلالات تیروئید و عملکرد تخمدانها یا وجود کیست های احتمالی، مدت زمان خونریزی بین 3 تا 7 روز متغیر است.
    مواردی که گفتید به خونریزی لانه گزینی مربوط نمی شود. با توجه به سوابق پست های ارسالی شما، احتمال بارداری منتفی است.

12. با سلام وتشکر از اینکه جواب سوالم رادادین شما درست گفتین ازمایش دادم وباردار بودم  وقصد دارم تا جایی که شیر دارم به شیر دهیم ادامه بدم
    سوالم راجع به همسرم است او زخم اثنی عشر دارد  علائمش فقط مدفوع سیاه قیری رنگ بود که با اندوسکوپی مشخص شد زخم عمیقی در اثنی عشر داره که به رگ رسیده وباعث خون ریزی شده وبا تیکه برداری  از زخم متوجه شدن که میکروب هم دخالت داره
    الان کپسول اموکسیسیلین و قرص پنتوپرازول وبیسموت  ویک قرص دیگه که برای از بین بردن میکروب بود والان به خاطر ندارم  میخوره از وقتی که این دارو هارو مصرف میکنه با اینه دکتر گفت با خوردن بیسموت مدفوع سیاه میمونه اما رنگ مدفوع به حالت اول برگشته بود و بعد از یک هفته از خوردن بیسموت رنگ ان سیاه شد می خاستم بدونم ایا بیسموت رنگ مدفوعش رو دوباره سیاه  کرده واینکه اگر از بیسموته چرا یک هفته اول که این قرص ومصرف میکرد رنگ مدفوعش طبیعی شده بود؟

13. با سلام
    همسر بنده از قرص پیشگیری یاز استفاده میکنه..در 15 امین روز مصرف نزدیکی داشتیم منی هم  وارد شد..مصرف قرصها ادامه داشت. تا اینکه سه روز از موعد قاعدگی ایشون گذشت اما خبری از قاعدگی نبود! استرس زیادی هم داشتن..علائمی مثل سر درد، سر گیجه هم داشتن + احساس سرما + حالت نفخ
    در حالیکه مطمئن بودیم ایشون بارداره به پزشک مراجعه کردیم و پزشک گفت این علائم اصلا ربطی به بارداری نداره! بلکه علائم کمبود خون و آهنه و دلیل عدم پریود ایشون هم اینه..یه آمپولی تزریق کردن (نمیدونیم چی بود) و به همسرم گفت شب پریود میشی و همین اتفاق هم افتاد! یکسری قرص آهن و .. هم دادن
    به نظر شما نظر ایشون درست بوده؟ اون آمپوله چی بود؟ با وجود پریود شدن ایشون بازم نیازی به گرفتن آزمایش خون و سونوگرافی هست؟
    با تشکر

14. MisiM نوشته است: با سلام
    همسر بنده از قرص پیشگیری یاز استفاده میکنه..در 15 امین روز مصرف نزدیکی داشتیم منی هم  وارد شد..مصرف قرصها ادامه داشت. تا اینکه سه روز از موعد قاعدگی ایشون گذشت اما خبری از قاعدگی نبود! استرس زیادی هم داشتن..علائمی مثل سر درد، سر گیجه هم داشتن + احساس سرما + حالت نفخ
    در حالیکه مطمئن بودیم ایشون بارداره به پزشک مراجعه کردیم و پزشک گفت این علائم اصلا ربطی به بارداری نداره! بلکه علائم کمبود خون و آهنه و دلیل عدم پریود ایشون هم اینه..یه آمپولی تزریق کردن (نمیدونیم چی بود) و به همسرم گفت شب پریود میشی و همین اتفاق هم افتاد! یکسری قرص آهن و .. هم دادن
    به نظر شما نظر ایشون درست بوده؟ اون آمپوله چی بود؟ با وجود پریود شدن ایشون بازم نیازی به گرفتن آزمایش خون و سونوگرافی هست؟
    با تشکر

با سلام
    وقتی ایشون از قرص ضدباردارری استفاده می کردند احتمال بارداری چیزی حدود صفر است چون 99.9% از بارداری جلوگیری می کند. پریود شدن = عدم بارداری
    بهتر همسر شما یک آزمایش کم خونی بدهند تا کم خون بودن و میزان کم خونی ایشون مشخص بشه و زیر نظر دکتر بر طرف بشه.
    در پناه حق

15. raha1234

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من  جند روز بيش يه بست كذاشتم و يكي از كاربراي عزيز كفتند كه احتمال حاملكي نيست.ميخام ببرسم كه من اين ماه بريود نشدم از جي ميتونه باشه؟ماه قبل من قرص ياسمين انداختم و قرار بود اين ماه بريود بشم كه نشدم.توروخدا راهنماييم كنين خيلي نكرانم خيلي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 81 از 111
رفتن به صفحه :    ... 81 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید