شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تجویز دارو برای ترک استمنا در صورت صلاحدید

1. ممنو ن دو ست عزیز

ممکن زیاد بپرسم اما به دلیل سوالهای زیادم و قانع نشدن توسط دکتران محترم باشه اینجا چند نفر جواب میدن و تا حدی مطمئن میشم

1.من حس میکنم اگر انگشت داخل واژن کنم از خارش و آلودگی کاسته میشه و از نظر علمی نمی دو نم اما حس میکنم با آمدن منی آلو دگی خارج میشه،بهم بگین این فکر من درسته یا غلط؟

2.خیلی زیاد دستشو یی میرم انقدر که خارج ازخو نه اصلاً مایعات نمی خورم در صورتی که مایعات برام لازمه،نمیدونم چیکار کنم و اقعاً هیچکسم راه درستی بهم نمیگه واقعاً خسته شدم از خارش و حساسیت مثانم به سرما و دستشویی رفتن زیادم سونوگرافی هم انجام دادم میگن تکرر ادرار ندارم اما مایعات هم نمی خورم باز 1ساعت یک بار میرم دستشو ی،چی کار کنم به نظرتون؟دوست دارم مثل دیگران باشم Sad

در ضمن به دلیل برگشت ادرار از کلیه به مثانم در کودکی 80% یکی از کلیه هام از بین رفت

3.آیا امکانش هست که آسیب دیدگی پردم به دلیل او ن عمل کودکیم که خدمتتون عرض کردم باشه؟

چون من هیچ درد یا سوزشی زمان دخول انگشت نداشتم
    شا پمادهایی گفتتین که من ان کردم اما بعد دزه دزمان تمام شدن استفاده باز قارچ میبینم
    +
    به نظر من استمنا مفید هست چطر بعضی از دستان بالا گفتن خب ترکش؟
    آقای دکتر ممنن میشم خدتن یک جاب کلی به من مخصص در مرد بالا بگید

2. sunken نوشته است: ممنو ن دو ست عزیز

ممکن زیاد بپرسم اما به دلیل سوالهای زیادم و قانع نشدن توسط دکتران محترم باشه اینجا چند نفر جواب میدن و تا حدی مطمئن میشم

1.من حس میکنم اگر انگشت داخل واژن کنم از خارش و آلودگی کاسته میشه و از نظر علمی نمی دو نم اما حس میکنم با آمدن منی آلو دگی خارج میشه،بهم بگین این فکر من درسته یا غلط؟

2.خیلی زیاد دستشو یی میرم انقدر که خارج ازخو نه اصلاً مایعات نمی خورم در صورتی که مایعات برام لازمه،نمیدونم چیکار کنم واقعاً هیچکسم راه درستی بهم نمیگه واقعاً خسته شدم از خارش و حساسیت مثانم به سرما و دستشویی رفتن زیادم سونوگرافی هم انجام دادم میگن تکرر ادرار ندارم اما مایعات هم نمی خورم باز 1ساعت یک بار میرم دستشو ی،چی کار کنم به نظرتون؟دوست دارم مثل دیگران باشم Sad

در ضمن به دلیل برگشت ادرار از کلیه به مثانم در کودکی 80% یکی از کلیه هام از بین رفت

3.آیا امکانش هست که آسیب دیدگی پردم به دلیل اون عمل کودکیم که خدمتتون عرض کردم باشه؟

چون من هیچ درد یا سوزشی زمان دخول انگشت نداشتم
    شا پمادهایی گفتتین که من ان کردم اما بعد دزه دزمان تمام شدن استفاده باز قارچ میبینم
    +
    به نظر من استمنا مفید هست چطر بعضی از دستان بالا گفتن خب ترکش؟
    آقای دکتر ممنن میشم خدتن یک جاب کلی به من مخصص در مرد بالا بگید

1- صحیح نیست.
    2- ممکنه به دلیل مشکلی بوده که در کودکی باعث شده 80% کارکرد یکی از کلیه ها مختل بشه.
    3- احتمالش ضعیفه، چون شما رابطه جنسی هم داشتید پس ممکن آسیب دیدگی پرده ناشی از دخول آلت باشه.
    4- چون پرده حلقوی دارید، که این پرده ها در زمان دخول به سختی پاره می شوند بنابراین ورود انگشت به داخل واژن باعث احساس درد و سوزش در پرده حلقوی نمی شود.
    5- دوره درمان را اگر کامل کنید قارچ ها هم از بین می روند. معمولاً بیماری های عفونی یا ویروسی نباشند، با درمان بهبود می یابند.
    6- استمناء کردن به دفعات زیاد عوارض مربوط به خودشو داره و در این مورد نباید افراط و تفریط کرد که منجر به عادت یا اعتیاد بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید