شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 80 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. raha_taranom نوشته است: باسلام
    یکی از علائم بارداری تپش قلب میتونه باشه  و اینکه تو قاعدگی منظم 28 تا 32 روزه امکان بارداری تو روز 3 پریود میتونه پیش بیاد ؟(با وجود لباس زیر و پد بهداشتی )

امکان بارداری در روز سوم پریود (در یک قاعدگی 28 تا 32 روزه) وجود ندارد. تپش قلب ممکنه به دلیل استرس و اضطراب باشه.

2. mhsafarian نوشته است: سلام
    اینکه میگید برخورد با واژن منظور کدوم قسمتهاست؟آیا کلیتوریس هم شاملش میشه؟یعنی برخورد پیش آب به این ناحیه خطرناکه؟
    باتوجه به مطلبي که بالا نوشتم بنظر شما با اينکه پريود نامنظمه رابطمون در زمان تخمک گذاري بوده يانه؟
    پس يعني اون لکه بيني مربوط به لانه گزيني نبوده؟

امروز46روز از اولين روز آخرين پريود گذشته و13 روز از 7آذر اين تاخير به چه علته؟البته قبلا هم چند بار تاخير داشته در دوره هاي قبل.خطرناک نيس؟

منظور از برخورد منی و پیشاب با واژن (به منظور عدم بارداری ناخواسته)، به غیر از مدخل ورودی واژن، با بقیه قسمت های آن مثل کلیتوریس و لبی ها نیز نباید منی با آن برخوردی داشته باشد. در صورت برخورد منی با این قسمتها باید بلافاصله آن ناحیه را با دستمال خشک کاملاً پاک نمائید. یعنی شما باید همه احتیاط های لازم را مد نظر قرار دهید.
    چونکه پریود نامنظمی دارند به طور دقیق نمیتوان گفت که نزدیکی روز تخمک گذاری بوده یا نه، ولی جهت تسریع در پریودی میتوانند از آمپول پروژسترون استفاده نمایند. تأخیر زیاد در پریودی به دلیل نامنظمی سیکل قاعدگی بوده و چونکه قبلاً سابقه تأخیر پریودی طی چند دوره داشتند پس بهتره این موضوع را با مراجعه به پزشک زنان بررسی نمایند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    1- تاریخ پریود منظم هست
    3- 21 روز
    4- 6 روز
    6- دقیقا روز تخمک گذاری رابطه داشتیم

7- با این توضیح که از کاندوم استفاده شد، به اندازه یک قطره منی داخل کاندوم پخش شد، بعد کاندوم رو در آوردم، آلت رو با دستمال کاملا خشک کردم(حتی سوراخشو)، و برای 3 ثانیه بدون کاندوم دخول کردم، بعد در آوردم و دوباره کاندوم گذاشتم.
    آیا احتمال بارداری هست؟؟؟یعنی ممکنه اسپرم زنده مونده باشه رو آلت؟؟

4. amir_68 نوشته است: سلام
    1- تاریخ پریود منظم هست
    2- 21 روز
    3- 6 روز
    4- دقیقا روز تخمک گذاری رابطه داشتیم

5- با این توضیح که از کاندوم استفاده شد، به اندازه یک قطره منی داخل کاندوم پخش شد، بعد کاندوم رو در آوردم، آلت رو با دستمال کاملا خشک کردم(حتی سوراخشو)، و برای 3 ثانیه بدون کاندوم دخول کردم، بعد در آوردم و دوباره کاندوم گذاشتم.
    آیا احتمال بارداری هست؟؟؟یعنی ممکنه اسپرم زنده مونده باشه رو آلت؟؟

اگر کاملاً آلت با دستمال خشک شده باشه، پس موقع دخول که فقط به مدت 3 ثانیه ادامه داشته، احتمال بارداری وجود ندارد.

5. raha1234

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام، من دوره بريود نا منظم دارم ماه قبل ٢٤ اذر بريود شدم البته با امبول بروزسترون كه دكتر تجويز كرد.و ١بسته قرص ياسمين هم مصرف كردم  كه امروز ٥روز هست كه تموم شده و من هنوز بريود نشدم. ٥ابان و ١٨اذر نزديكي تقريبا محافظت شده با كاندم داشتم كه به برخورد بيشاب مشكوك هستم.تا الان  بريود نشدم.من خيلي خيلي نكرانم . ميشه كمكم كنيد توروخدا دارم دق ميكنم ايا ح هستم؟جرا بريود نميشم؟هفته قبل هم حالت تهوع داشتم و هم تخمدان هام درد ميكشيد.من جيكار كنم؟خيلي از شما ممنونم فقط زود جواب بدين كه نميدونم جكار كنم.دق ميكنم.

6. raha1234 نوشته است: سلام، من دوره بريود نا منظم دارم ماه قبل ٢٤ اذر بريود شدم البته با امبول بروزسترون كه دكتر تجويز كرد.و ١بسته قرص ياسمين هم مصرف كردم  كه امروز ٥روز هست كه تموم شده و من هنوز بريود نشدم. ٥ابان و ١٨اذر نزديكي تقريبا محافظت شده با كاندم داشتم كه به برخورد بيشاب مشكوك هستم.تا الان  بريود نشدم.من خيلي خيلي نكرانم . ميشه كمكم كنيد توروخدا دارم دق ميكنم ايا ح هستم؟جرا بريود نميشم؟هفته قبل هم حالت تهوع داشتم و هم تخمدان هام درد ميكشيد.من جيكار كنم؟خيلي از شما ممنونم فقط زود جواب بدين كه نميدونم جكار كنم.دق ميكنم.

وقتی پس از اتمام نزدیکی در 5 آبان و 18 آذر ، در روز 24 آذر با کمک آمپول پروژسترون پریود شدین، به این مفهومه که شما هم باردار نیستید. چون اگر باردار بودید، پریود هم نمیشدین. بنابراین علت تأخیر پریود شما به سیکل قاعدگی نامنظمی که دارید مربوط می شود. چون گفتید پریود نامنظمی دارید پس باعث می شود در زمان مقرر خونریزی نداشته باشید. اگر تا چند روز دیگه پریود نشدین می توانید مثل گذشته از آمپول پروژسترون استفاده نمائید. ضمناً دلیل نامنظمی پریود را باید با مراجعه به پزشک زنان بررسی نمائید.

7. سلام خواهشمندم فوری جواب بدین

من دیشب با همسرم معاشقه داشتیم ومنی داخل واژن تخلیه شده با توجه به اینکه من پریودام منظمه و تو دوران تخمک گذاری هم نیستم  وفردا باید پریود بشم ایا احتمال بارداری هست که من از روش اورژانسی استفاده کنم

ممنون اگه زودتر جوابمو بدین

8. سلام
    من چند روز پيش يه رابطه داشتم كه پريودم هم تازه تموم شده بود.مني رويپاهام يعني روي ران پام تخليه شد .البته دخول هم انجام نشد... منم از روش اورژانسي استفاده كردم... الان دل درد و كمر درد دارم و صبح هم چندتا لك ديدم البته خيلي كم... ميخواستم راهنماييم كنيد ..امكان بارداري هست؟؟؟

9. asalbanoo123 نوشته است: سلام
    من چند روز پيش يه رابطه داشتم كه پريودم هم تازه تموم شده بود.مني رويپاهام يعني روي ران پام تخليه شد .البته دخول هم انجام نشد... منم از روش اورژانسي استفاده كردم... الان دل درد و كمر درد دارم و صبح هم چندتا لك ديدم البته خيلي كم... ميخواستم راهنماييم كنيد ..امكان بارداري هست؟؟؟

سلام دوست عزیز.
    با توجه به این که منی با واژن تماس نداشته احتمال بارداری وجود نداره با این حال شما از روش اورژانسی هم استفاده کردید پس اصلا جای نگرانی نیست. دلیل دل درد و کمر درد و همینطور لک بینی , استفاده از روش اورژانسی است. نگران نباشید.موفق باشید.

10. سلام
    من 20 سالمه و با شریکم
    فقط در حد بازی دادن از پشت رابطه داشتیم و اول که پیش اب میومد از کاندوم استفاده نکردیم ولی بعدش از کاندوم استفاده کردیم مطمئن نیستم که پیش اب به واژنم ریخته شده یا نه ولی پریودیم 2 رو عقب افتاده پریودی من همیشه منظم 30 روزه
    از روش پیشگیری استفاده نکردم چون احتمال نمیدادم حالا چیکار کنم
    قرصی هست که الان بخورم و بارداری احتمالی مختل بشه؟؟؟
    خواهش میکنم جواب بدین

11. 1365128 نوشته است: سلام
    من 20 سالمه و با شریکم
    فقط در حد بازی دادن از پشت رابطه داشتیم و اول که پیش اب میومد از کاندوم استفاده نکردیم ولی بعدش از کاندوم استفاده کردیم مطمئن نیستم که پیش اب به واژنم ریخته شده یا نه ولی پریودیم 2 رو عقب افتاده پریودی من همیشه منظم 30 روزه
    از روش پیشگیری استفاده نکردم چون احتمال نمیدادم حالا چیکار کنم
    قرصی هست که الان بخورم و بارداری احتمالی مختل بشه؟؟؟
    خواهش میکنم جواب بدین

مصرف قرص های ضدبارداری در روش اورژانسی، تا 3 روز پس از رابطه میتواند در پیشگیری از بارداری مؤثر باشد. اگر رابطه شما حداکثر بیش از 5 روز گذشته باشه، قرص های ضدبارداری مانند: LD - HD یا لونژیل، تأثیری در جلوگیری از بارداری ندارد. ولی رابطه شما در حدی نبوده که احتمال بارداری وجود داشته باشه. علت تأخیر پریود ممکنه به دلیل استرس و نگرانی بخاطر احتمال بارداری ناخواسته باشه.

12. mohammadjoon26 نوشته است: سلام خواهشمندم فوری جواب بدین
    من دیشب با همسرم معاشقه داشتیم ومنی داخل واژن تخلیه شده با توجه به اینکه من پریودام منظمه و تو دوران تخمک گذاری هم نیستم  وفردا باید پریود بشم ایا احتمال بارداری هست که من از روش اورژانسی استفاده کنم
    ممنون اگه زودتر جوابمو بدین

با توجه به اینکه پریود منظمی دارید و نزدیکی در دوران تخمک گذاری نبوده، پس احتمال بارداری هم وجود ندارد.

13. سلام دوستان

میشه بگین بعد از نزدیکی و احتمال بارداری اگه دوره ی پریود نامنظم باشه این دوره ممکنه چند روز جلو یا عقب بیفته؟؟؟

اگه منظم باشه هم امکان تاخیر داره؟؟چندروز؟

14. hatef14 نوشته است: سلام دوستان

میشه بگین بعد از نزدیکی و احتمال بارداری اگه دوره ی پریود نامنظم باشه این دوره ممکنه چند روز جلو یا عقب بیفته؟؟؟

اگه منظم باشه هم امکان تاخیر داره؟؟چندروز؟

تأخیر پریودی که اگر شخص باردار نباشه، ممکنه بین 3 تا 10 روز یا حتی گاهی بیشتر به تعویق بیفته. که دلایل متعددی باعث تأخیر پریودی میشوند. مثل استرس به خاطر ترس از بارداری ناخواسته. یا حتی ایجاد اختلالاتی در ترشح پروژسترون می تواند باعث اختلال در سیکل قاعدگی شوند.
    که قبلاً گفته شده اگر بیش از یک هفته از موعد اصلی پریود تأخیر داشت، به پزشک زنان مراجعه کنید تا اگر آزمایش خون بتا منفی باشه و هنوز پریود نشده اید، نسبت به آن اقدام کنند که رایج ترین آن تزریق آمپول پروژسترون بوده که باعث ایجاد خونریزی می شود.
    افرادی هم که پریود منظمی دارند، باز هم ممکنه به دلیل شرایط ذکر شده به طور موقت دچار تأخیر پریودی شوند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام
    ببخشید وقتی از تاخیر صحبت میشه منظور از آخرین روز آخرین پریود هست یا زمانی که انتظار داشتی پریود بعدی بشه ولی نشده؟
    راستی تا حالا کسی تجربه ای داشته که با پیش آب باردار شده باشه؟

من تو چند پست قبلی تو همین تاپیک شرایط رابطمونو گفتم الان 41 روز از آخرین پریودش میگذره هنوز نشده.شرایطشم طوری نیست که بتونه آزمایش بده حتی بی بیچک.خیلی میترسیم.تاکی ممکنه پریود عقب بیفته؟بخدا کاری نکردیم

چطوری میشه بفهمیم این عقب افتادگی واسه چیه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 80 از 111
رفتن به صفحه :    ... 80 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید