شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوشهاي ريز بعد از اصلاح صورت در آقايان

1. سلام
    من وقتي صورتمو باتيغ اصلاح ميكنم يك روز بعداز اصلاح در ناحيه فك وچونه خودم جوشهاي ريز وسفيد رنگي كه اغلب زير پوستي هستن زده ميشه و تادو سه روز ادامه داره ضمنا بعد از اصلاح از افترشيو هم استفاده ميكنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    میخواستم بدونم قرمزی گونه ها رو که دائمی هستش چطور میشه کامل از بین برد؟آیا داروی خاصی وجود داره؟با تشکر
    ببخشید من دقت نکردم و پستم رو در طرح موقت 2 نوشتم هر کاری کردم نتونستم پاکش کنم.

3. Tanha61 نوشته است: سلام
    من وقتي صورتمو باتيغ اصلاح ميكنم يك روز بعداز اصلاح در ناحيه فك وچونه خودم جوشهاي ريز وسفيد رنگي كه اغلب زير پوستي هستن زده ميشه و تادو سه روز ادامه داره ضمنا بعد از اصلاح از افترشيو هم استفاده ميكنم

با سلام
    بهتر است شما از محلول کلیندامایسین استفاده کنید به احتمال زیاد خیلی کمتر میشوند.
    در پناه حق

4. دوست عزيز

سلام
          ممكن پوست صورت شما به تيغي كه استفاده ميكنيد حاس باشه يكي از راه حلها اينه كه فواصل بين اصلاحتون رو با تيغ بيشتر كنيد ودر اين فاصله از ماشين اصلاح استفاده كنيد ونوع تيغ مصرفيتونم عوض كنيد ودر صورتي كه پوستتون خيلي خشك ميشه از آفتر شيوهاي نرم ومرطوب كننده كه كمي هم چرب هستند وحالت كرم دارند استفاده كنيد

5. سلام.
    برادرهاي من هميشه بعد از اينكار از عطر و ادكلن استفاده ميكنن و معتقدن كه باعث ميشه صورتشون جوش نزنه و جالبه كه نظرشون كاملا درسته!

6. fa_ansari نوشته است: سلام.
    برادرهاي من هميشه بعد از اينكار از عطر و ادكلن استفاده ميكنن و معتقدن كه باعث ميشه صورتشون جوش نزنه و جالبه كه نظرشون كاملا درسته!

مرسی منم از ادکلن استفاده کردم خوب بود ولی شنیدم زدن ادکلن به ÷وست تازه اصلاح شده خیلی ضرر داره برا همین دیگه استفاده نکردم

7. Drshirazi نوشته است: دوست عزيز

سلام
          ممكن پوست صورت شما به تيغي كه استفاده ميكنيد حاس باشه يكي از راه حلها اينه كه فواصل بين اصلاحتون رو با تيغ بيشتر كنيد ودر اين فاصله از ماشين اصلاح استفاده كنيد ونوع تيغ مصرفيتونم عوض كنيد ودر صورتي كه پوستتون خيلي خشك ميشه از آفتر شيوهاي نرم ومرطوب كننده كه كمي هم چرب هستند وحالت كرم دارند استفاده كنيد

مرسی دوست عزیز من  تیغ اصلاحم رو عوض کردم ولی هیچ تاثیری نداشت ضمنا گفتم که از افتر شیو استفاده میکنم وپوست صورتم تقریبا چربه
    ممنون از پاسخ همه دوستان

8. Tanha61 نوشته است:
    Drshirazi نوشته است: دوست عزيز

سلام

مرسی دوست عزیز من  تیغ اصلاحم رو عوض کردم ولی هیچ تاثیری نداشت ضمنا گفتم که از افتر شیو استفاده میکنم وپوست صورتم تقریبا چربه
    ممنون از پاسخ همه دوستان

با سلام
    دوست عزیز،بنابه تجربه،4 مورد در جوش زدن این ناحیه که برای همه آقایون هم رخ میده،وجود داره که عبارتند از:
    1-نفسه استفاده از تیغ!! (این نظر شخصیه خودمه)کلاً تیغ باعث برداشته شدن یک لایه پوست همراه با موهای اون از صورت میشه!پس پوست نازکتر شده(و در دراز مدت هم باعث چروکی پوست اون ناحیه میشه!) و مواد چرکی بدن ،بصورت جوش در پوستهایی که نازک ترند سر در میارن!پس این قسمت از بدن بیشتر جوش میزنه!! (البته شاید علل دیگه ای هم داشته باشه که من نمیدونم اساتید بیشتر میتونن راهنمایی کنن)این از علتش!!
    اگر میتونید از تیغ استفاده نکنید از ماشینهای برقی و یا باطری داره ،اصلاح صورت استفاده کنید!البته در این مورد هم گاهاً صورت جوش میزنه اما کمتر از تیغ هست!
    2- تعدد اصلاح صورت!! ببینید من خودم وقتی مثلاً هر روز اصلاح میکنم جوش زدن صورتمم زیاد میشه!اما اگه دو روز در میون اصلاح کنم هم جوش زدنش کم میشه و هم اون سوزشی که بعد از استفاده افترشیو ایجاد میشه کمتر و قابل تحمل تر میشه!امتحانش ضرری نداره!سعی کنید زمان بین دو اصلاح رو کمی بیشتر کنید!
    3-نوع افتر شیو!! کلاً بسته به پوست هر فرد،انتخاب افتر شیو میتونه متفاوت باشه!توصیه میکنم هنگام خرید این کالا،به کاتالوگی که بصورت برچسب روی اون چسبانده شده دقت کرده و برای پوستهای حساس انتخاب کنید!و ضمناً افترشیوهای استاندارد و معروف رو تهیه کرده و استفاده کنید
    4- نوع تیغ!! تجربه نشون داده هرچه تیغ مرغوب تر،تیز تر و استاندارد باشه در کاهش جوش تاثیر بسزائی داره!در این مورد هم دقت کنید و تیغهای با کیفیت و تیز تری رو انتخاب کنید البته بنظرم از استفاده تیغهای صابون دارهم باید پرهیز کنید!چون شاید نوع صابونش باعث حساسیت در پوست بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. Aylana

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Tanha61 نوشته است: سلام

سلام
    اينها آكنه هاي سرسفيد يا سر بسته هستند كه پوستهاي چرب بيشتر مستعد اينگونه جوشها ميباشند و گاها با كلونيزه شدن ميكربهاي روي پوست به حالت متورم و قرمز و حتي چركي تبديل ميشوند. شما ميتونيد قبل از اصلاح از صابون آنتي باكتريال و محلول كليندامايسين يا اريترومايسين و الكل كه در داروخانه ها موجود ميباشد استفاده كنيد. البته اگه پوستتون خيلي چربه ميتونيد 2 شب در ميان از يك لايه نازك ژل ترتينوئين روي جوشهاي سرسفيد يا سرسياه استعمال كنيد. در ضمن بهتره قبل از اصلاح تيغ اصلاح رو با الكل پاك كنيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید