شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آيا همجنس بازي يك بيماريست ؟

1. سلام

احساس ميكنم كه همجنس بازم و يا شايد يك دو جنسه !

بي رو دروايسي بايد بگم كه :

تمام اندام هاي من مردونه هستن و از نظر ظاهري هيچ فرقي با يه مرد ندارم به جز اينكه فقط كمي لاقرم كه اين ارثي هستش و كلا تمام خانواده پدري من لاغر اندامند

بدنم مو داره و تمام اندام جنسي من هم به خوبي كار ميكنن .

تنها مشكل من اينجاست كه من اصلا دلم نميخواد يه پسر باشم و دلم ميخواد ميخواد كه يه جسم دختر داشتم . آخه خيلي به پسرهاي ديگه علاقه مند ميشم و خيلي دوست دارم باهاشون رابطه جنسي بر قرار كنم . Embarassed

حتي الان عاشق يه پسري شدم كه روم نميشه برم بهش بگم كه چه قدر دوسش دارم . آخه مسله من رو شدن فقط نيست اون منو به عنوان يه پسر ميبينه و اين خيلي تابلو و ناجوره كه من يعني يه پسر برم به يه پسر ديگه بگم كه چه قدر دوسش دارم .

در ضمن اگه من ميخوام رابطه جنسي بر قرار كنم از نوع زنانه هستش يعني منظورم اينه كه مفعول واقع بشم و ... Embarassed  Embarassed  Embarassed

از وضعيت خودم به شدت رنج ميبرم براي اينكه اون چيزي نيستم كه هستم

رفتار خيلي شبيه دخترها نيست ولي گاهي اوقات در رفتار من آثاري از رفتار يك دختر معلوم ميشه

مثلا خيلي آدم احساسي هستم و بسيار دل نازكم . اصلا دلم نميخواد با كسي دعوا كنم حتي لفظي و مخصوصا از ورزش اونم فوتبال خيلي خيلي بدم مياد .

و به خاطر اين موضوع اكثر اطرافيانم به من ميگن بچه سوسول .

تا جايي كه يادم مياد يعني از 6 - 7 سالگي كه تقريبا ميتونستم بعضي چيزها رو بفهمم احساس ميكردم كه بايد دوستهاي اطراف من دختر باشن و اصلا دلم نميخواست كه با يه پسر دوست شم و يه جورايي حجالت ميكشيدم كه با يه پسر دوست شم . با دخترا رابطه خوبي برقرار ميكردم و طوري صحبت ميكنم كه خيلي با هم گرم ميگيريم .
    از كاراي زنونه خيلي خوشم مياد .

دكتر صادقي خيلي نوشتم . فكر كنم كه سرتون رو درد آوردم. راستي من نيما هستم 17 ساله از تهران .

2. gay نوشته است: سلام
    احساس ميكنم كه همجنس بازم و يا شايد يك دو جنسه !
    بي رو دروايسي بايد بگم كه :
    تمام اندام هاي من مردونه هستن و از نظر ظاهري هيچ فرقي با يه مرد ندارم به جز اينكه فقط كمي لاقرم كه اين ارثي هستش و كلا تمام خانواده پدري من لاغر اندامند
    بدنم مو داره و تمام اندام جنسي من هم به خوبي كار ميكنن .
    نها مشكل من اينجاست كه من اصلا دلم نميخواد يه پسر باشم و دلم ميخواد ميخواد كه يه جسم دختر داشتم . آخه خيلي به پسرهاي ديگه علاقه مند ميشم و خيلي دوست دارم باهاشون رابطه جنسي بر قرار كنم . Embarassed
    حتي الان عاشق يه پسري شدم كه روم نميشه برم بهش بگم كه چه قدر دوسش دارم . آخه مسله من رو شدن فقط نيست اون منو به عنوان يه پسر ميبينه و اين خيلي تابلو و ناجوره كه من يعني يه پسر برم به يه پسر ديگه بگم كه چه قدر دوسش دارم .
    در ضمن اگه من ميخوام رابطه جنسي بر قرار كنم از نوع زنانه هستش يعني منظورم اينه كه مفعول واقع بشم و ... Embarassed  Embarassed  Embarassed
    از وضعيت خودم به شدت رنج ميبرم براي اينكه اون چيزي نيستم كه هستم
    رفتار خيلي شبيه دخترها نيست ولي گاهي اوقات در رفتار من آثاري از رفتار يك دختر معلوم ميشه مثلا خيلي آدم احساسي هستم و بسيار دل نازكم . اصلا دلم نميخواد با كسي دعوا كنم حتي لفظي و مخصوصا از ورزش اونم فوتبال خيلي خيلي بدم مياد . و به خاطر اين موضوع اكثر اطرافيانم به من ميگن بچه سوسول .
    تا جايي كه يادم مياد يعني از 6 - 7 سالگي كه تقريبا ميتونستم بعضي چيزها رو بفهمم احساس ميكردم كه بايد دوستهاي اطراف من دختر باشن و اصلا دلم نميخواست كه با يه پسر دوست شم و يه جورايي حجالت ميكشيدم كه با يه پسر دوست شم . با دخترا رابطه خوبي برقرار ميكردم و طوري صحبت ميكنم كه خيلي با هم گرم ميگيريم .از كاراي زنونه خيلي خوشم مياد .
    دكتر صادقي خيلي نوشتم . فكر كنم كه سرتون رو درد آوردم. راستي من نيما هستم 17 ساله از تهران .

دوست عزیز سلام ،
    در مورد عنوان موضوع یعنی «آیا همجنس گرایی بیماریست؟» باید بگم که ، این رفتار یک اختلال (Disorder) رفتاری است و 1% مردان و 25/0% زنان فقط  تجربه جنسی با جنس موافق دارند . با این وجود 6% مردان و 3% زنان کم و بیش تجربیات جنسی با هم جنس خود دارند . در این رفتار فرد به جنسیت خود واقف است و با توجه به آن به رابطه با جنس موافق علاقمند می باشد .
    اما چیزی که شما آن را بیان کردید ، همجنسگرایی نیست بلکه اختلالی است که به آن اختلال هویت جنسی یا  Gender Identity Disorder می گویند .  در این اختلال  (Transs.#.e.#.xualism)فرد معتقد است به جنس مخالف آنچه که اعضا تناسلی او نشان می دهد تعلق دارد . شخص علاقمند به تغییر دستگاه تناسلی خارجی خود می باشد تا بیشتر به افراد غیر همجنس خود شبیه شود . اکثر مبتلایان به این اختلال مرد می باشند . در این افراد اعتقاد به زن بودن غالبا پیش از سن بلوغ ظلهر می شوذ لیکن تا اوایل جوانی بیمار در پی کمک پزشکی نمی باشد . تعداد زیادی از مبتلایان به این اختلال تلاش می کنند که به شکل زنان نزدیک تر شوند به همین منظور شکل خانمها صحبت می کنند و شبیه زنان راه می روند . با الکترولیز ، موهای خود را از بین می برند و با خوردن استروژن یا جراحی ، پستانهای خود را بزرگ می کنند . همچنین خواهان قطع آلت تناسلی مردانه و ایجاد واژن مصنوعی هستند . درمان منطقی این اختلال یک شیوه روانشناختی برای تغییر دادن باورهای شخص در مورد هویت جنسی می باشد .
    با توجه به توضیحات بالا به نظر من بهترین راه برای شما مراجعه به یک روانپزشک و مشاوره است .

3. دکتر رهام عزیز من از اونجایی که فقط 16 - 17 سال دارم باید حتما به والدین خودم اطلاع دهند و چون از قبل من چند بار با مادرم راجع به اینکه دو جنسه ها چه آثاری دارند یا اینکه اگه یه نفر دو جنسه باشه دیگه خدمت سربازی نمیره صحبت کردم ! برای همین الان به هیچ عنوان جرات نمیکنم که بهشون بگم که من این مشکل رو دارم چون اونها فکر میکنن که من دارم یا به شوخی میگم یا اینکه میخوام خدمت سربازی رو به این وسیله بپیچونم که من فکر میکنم بلاخره اگر مشکلی باشه 100 در صد راه تشخیصش هست دیگه نه ؟

راستش تاحالا برای اینکه کسی به من شک نکنه همش راجع به دخترها و دوست دخترهای مجازی خودم حرف میزدم تا کسی شک نکنه و حالا با این وضعیت نمیدونم چیکار کنم .  Sad  Sad  Sad

شما خودتون کجا کار میکنید ؟ آیا تو ایران هستید ؟ تو تهران هستید ؟

من تو تهران زندگی میکنم .

ممنون از اینکه راهنمایی کردین .

4. gay نوشته است: دکتر رهام عزیز من از اونجایی که فقط 16 - 17 سال دارم باید حتما به والدین خودم اطلاع دهند و چون از قبل من چند بار با مادرم راجع به اینکه دو جنسه ها چه آثاری دارند یا اینکه اگه یه نفر دو جنسه باشه دیگه خدمت سربازی نمیره صحبت کردم ! برای همین الان به هیچ عنوان جرات نمیکنم که بهشون بگم که من این مشکل رو دارم چون اونها فکر میکنن که من دارم یا به شوخی میگم یا اینکه میخوام خدمت سربازی رو به این وسیله بپیچونم که من فکر میکنم بلاخره اگر مشکلی باشه 100 در صد راه تشخیصش هست دیگه نه ؟
    راستش تاحالا برای اینکه کسی به من شک نکنه همش راجع به دخترها و دوست دخترهای مجازی خودم حرف میزدم تا کسی شک نکنه و حالا با این وضعیت نمیدونم چیکار کنم .  Sad  Sad  Sad
    شما خودتون کجا کار میکنید ؟ آیا تو ایران هستید ؟ تو تهران هستید ؟
    من تو تهران زندگی میکنم .
    ممنون از اینکه راهنمایی کردین .

سلام ،راه تشخیص که هست ، شما می تونید به یک روانپزشک مراجعه کنید و اگر این تشخیص که من توضیح دادم برای شما اثبات شود ، شما را به پزشکی قانونی معرفی می کنند و همه چیز حل می شود .
    بله من تهران هستم ، ولی تشخیص، از حیطه کاری من خارج هست و شما می بایست به متخصص روانپزشکی مراجعه کنید.

5. یک دنیا ممنونم دکتر صادقی

6. kesi ke khodesh tahrik mishe chi?
    halesh bad mishe?aya avarezi dare?

7. nino نوشته است: kesi ke khodesh tahrik mishe chi?
    halesh bad mishe?aya avarezi dare?

دوست عزیز و تازه وارد سلام ،
    سوال شما مبهم است و معلوم نیست به این تاپیک مربوط است یا نه ؟ پس :
    لطفا قبل از ارسال سوال، قوانین
    را مطالعه کنيد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید