شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر فرم اندام تناسلی

1. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
    پسری 26 ساله هستم واز شما عاجزانه درخواست کمک دارم تا بتوانم مشکل کوتاهی آلت را برطرف کنم من نیاز به 5 سانت طول بیشتر دارم
    اینقدر به خاطر این مشکل در اینترنت جستجو کردم که خسته شدم البته راجب طول مناسب مطالب زیادی خوانده ام و میدانم که با یک طول حداقل هم میشود رابطه داشت ولی من چون تجربه رابطه را داشته ام میدانم که مرد با طول الت کم فقط محدود به یک حرکت و یا خیلی حرکات محدود هست تازه اگر یکی از طرفین قدری هم چاق باشد که دیگر بیچاره است که در نتیجه روی لذت جنسی تاثیر بسیار بدی دارد خواهشا یا به من بگویید که درمانی ندارم ویا درمان آنرا مستقیما به من بگویید و مطمئن باشید که این کار تبلیغ محصول یا روشی نیست البته اکر هم باشد شما به عده بیشماری کمک کرده اید چون من نمیتوانم این مشکلم را از ترس به کسی بگویمحتی به دوستان نزدیک خودم
    بنابراین باز هم از شما عاجزانه درخواست کمک میکنم

2. سلام دوست عزيز
    من تا حدودي صحبتهاي شما رو متوجه شدم ولي يه مقداري از حرفهاتون برام مبهم بود. يعني چي اگر اندازه طول آلتتون كوچك باشه نمي تونيد رابطه داشته باشيد ؟
    شما بايد سوالتونو درست و كامل مطرح كنيد.
    اينكه اندازه آلت شما پس از بلند شدن چقدر است ؟
    آيا در زماني كه هنوز بلند نشده كوتاه است و اين شما را آزار مي دهد ؟
    چاقي كه مطرح كرديد نه تنها در حين رابطه مشكل ساز است، بلكه براي آقايان به دليل اينكه مسير عبوري رگهاي ناحيه آلتشونو چربيهايي ميگيرد دچار شل بودن آلت خواهند شد.
    در پايان فكر مي كنم بتوانيد به راحتي با يك جستجوي ساده دستگاه هاي بزرگ كننده آلت تناسلي را خريد فرمائيد.
    اين دستگاه ها مي تواند در بلندتر كردن آلتتان كمك كند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. 1735

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ولي من از آب اكسيژنه استفاده مي كنم كه داره زگيل ها رو از بين مي بره !

4. Hamshahri نوشته است:
    1735 نوشته است: سلام !

ببخشيد آيا " آب اكسيژنه" قادر به از بين بردن زگيل تناسلي هست ؟

آب اکسیژنه قادر به از بین بردن زگیل تناسلی نیست، ولی به جای آن می توانید از پماد آسیکلوویر استفاده نمائید.

اب اکسیژنه خاصیت ضد عفونی کننده داره دوست عزیز.میتونید از اب اکسیژنه 6% استفاده کنید.
    همونطور که hamshahri گفتن می تونید از اسیکلوویر استفاده کنید.
    اما مشاوره با پزشک عاقلانه ترین راهه.

5. mohammad17 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
    پسری 26 ساله هستم واز شما عاجزانه درخواست کمک دارم تا بتوانم مشکل کوتاهی آلت را برطرف کنم من نیاز به 5 سانت طول بیشتر دارم
    اینقدر به خاطر این مشکل در اینترنت جستجو کردم که خسته شدم البته راجب طول مناسب مطالب زیادی خوانده ام و میدانم که با یک طول حداقل هم میشود رابطه داشت ولی من چون تجربه رابطه را داشته ام میدانم که مرد با طول الت کم فقط محدود به یک حرکت و یا خیلی حرکات محدود هست تازه اگر یکی از طرفین قدری هم چاق باشد که دیگر بیچاره است که در نتیجه روی لذت جنسی تاثیر بسیار بدی دارد خواهشا یا به من بگویید که درمانی ندارم ویا درمان آنرا مستقیما به من بگویید و مطمئن باشید که این کار تبلیغ محصول یا روشی نیست البته اکر هم باشد شما به عده بیشماری کمک کرده اید چون من نمیتوانم این مشکلم را از ترس به کسی بگویمحتی به دوستان نزدیک خودم
    بنابراین باز هم از شما عاجزانه درخواست کمک میکنم

برای افزایش سایز آلت تناسلی بهترین راه مراجعه به اورولوژی (پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری) است که ضمن معاینه، راهنمائی خوبی را به شما ارائه خواهند داد. در مورد راحتی بیشتر در هنگام نزدیکی هم می توانید پوزیشن های مختلف را آزمایش کنید.
    میانگین اندازه طبیعی آلت در حالت شل بین 6 تا 10 سانتی متر و در حالت نعوظ بین 10 تا 20 سانتی متر، با توجه به سن و نژادهای مختلف متفاوت است.

6. سلام با تشکر اززحمات شما مقام محترم من دچار زود انزالی شدید هستم به پزشک هم مراجعه کردم ولی فایده ندارد خواهشمندم کمکم کنید

7. vahid4429 نوشته است: سلام با تشکر اززحمات شما مقام محترم من دچار زود انزالی شدید هستم به پزشک هم مراجعه کردم ولی فایده ندارد خواهشمندم کمکم کنید

اگر با مراجعه به پزشک هنوز زود انزالی شما برطرف نشده، پس سعی کنید در روابط جنسی خود از کاندوم های تأخیری که حاوی مواد بی حس کننده است استفاده کنید. در غیر اینصورت استفاده از اسپری تأخیری که حاوی 10% لیدوکائین باشد، میتواند تا حدود زیادی از انزال زود رس جلوگیری کند.
    برای درمان زود انزالی به غیر از استفاده از مواد بی حس کننده، مهمترین عامل كاهش اضطراب و حفظ آرامش در كنار كنترل بدن و احساسات با تمرين بيشتر، بهترين راه كار برای پيشگيری و درمان زود انزالی است.
    اگر زود انزالی در هنگام رابطه جنسی ایجاد میشه، بهترین راه حل استفاده از تكنيك ماستر و جانسون توصیه می شود.
    كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت جنسی است، لذا از جمله بهترين روشها برای افزايش مهارت جنسی محسوب می شود.
    برای آشنایی بیشتر، عنوان ماستر و جانسون را در سایت جستجو کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام دوستان
    دیدم دعوا بر سر نظر دادنه منم دلم نیومد نظر ندم  
    نظر من اینه که اینجا هرکی نظر میده یا تو یه منبع معتبر خونده و یا خودش یا نزدیکانش تجربه کردن
    مثلا در مورد سوزش و خارش آلت تناسلی
    تجربه ای که من دارم اینه که همسرم وقتایی که زیاد بیرونه یعنی صبحا سر کاره و بعد از ظهرها هم اضافه کار یا کلاسهای متفرقه میره عرق کردن زیاد که تو اون ناحیه چون به هم چسبیدست و به هم مالیده میشه دچار خارش و سوزش میشه
    حالت عرقسوز داره یعنی عرق پوست رو میسوزونه و حساس میکنه
    بعد از رابطه جنسی هم اگه نره خودشو خوب با آب گرم بشوره مایعات انزال خودش باعث این سوزش و خارش میشه
    شما که خودارضایی دارین من حدس میزنم بعد از انزال چون آدم بیحال میشه میخوابین و این خواب حد اقل 2ساعت طول میکشه که همین موندن مایعات انزال 2ساعت رو بدن اونم تو این نقطه ظریف و حساس باعث این مساله براتون شده
    سعی کنین بعد از هر بیرون رفتن از خونه و برگشت حد اقل محدوده آلتتون رو با آب گرم بشورین و شورتتون رو عوض کنین
    بهترین مسکن برای اینجور خارشها و سوزشها استفاده از پودر بچه هست
    استفاده کنین نتیجش رو میبینین
    و اما در مورد تغییر شکل
    مگه میشه یه جایی مالیده بشه بهش ماساژ داده بشه و تغییر شکل پیدا نکنه؟
    اگه اینطوره پس اینهمه دستگاه لاغری شکم و دماغ و فرم دهنده سینه که همشون هم اساسشون ویبره هست چطور کار میکنن؟
    جادو که نیست؟؟؟
    اثر مالش و ویبره هست
    و اما اینکه دکتر میتونه بفهمه یا نه؟
    معلومه که نمیتونه بفهمه!!!!!
    مگه همه آلت زنها مثل همه که اگه یکی تغییر کرد معلوم بشه دستکاری شده
    برای تحقیق برین یه تعداد فیلمهای پ و ر ن ببینین
    یه زنی لاغره آلتش گنده
    یکی چاقه آلتش کوچولو
    یکی گشاده یکی افتاده یکی ...
    فقط خودتون میفهمید که تغییر کرده که اونم اگه هی از این و اون دکتر خودتون نپرسین دکتر هم متوجه نمیشه
    زایمان واژینال و رابطه جنسی و اینا هم اثر داره که البته کاسش تو سر شوهر و فرزند مظلوم شکسته میشه و شما از این موضوع هم مصونی
    ببخشید که پرحرفی کردم و سرتون رو درد آوردم
    اما یه نصیحت برادرونه
    خودتو به دکتر نشون بده و تحت مراقبت باش
    به نظر من آلت زن بسیار حساسه
    من میگم زن گله و آلتش مثل پرچمهای وسط گل ظریف و آسیب پذیره
    خیلی مراقبشون باش تا همیشه سلامت و شاداب زندگی کنی
    شاد باشید
    بای

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. با سلام
    من تقریبا" هفته ای 1 بار نزدیکی دارم گاهی اوقات مجاری واژن من بازتر هستش و گاهی اندازه ی معمولی
    لطفا" علت و روش درمان این موضوع رو عنایت فرمایید
    با تشکر

10. donya_njr نوشته است: با سلام
    من تقریبا" هفته ای 1 بار نزدیکی دارم گاهی اوقات مجاری واژن من بازتر هستش و گاهی اندازه ی معمولی
    لطفا" علت و روش درمان این موضوع رو عنایت فرمایید
    با تشکر

این به دلیل انعطاف پذیر بودن وازن هستش و مشکلی نیست که درمانی هم بخواد کاملا طبیعیه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. Sad سلام من یه مشکلی دارم و اونم اینه که شکل ظاهری اندام من (لب کوچیک ) تغییر کرده و اونم بعد یه مسئله ای اتفاق افتاد
    تو دستشویی متوجه یه زخم شدم وبلافاصله اون زخم کنده شد و از اون موقع به بعد قسمت بالای لب کوچیک باز تر شده و درد هم دارم و هنوز به پزشک مراجعه نکردم تا اینکه با سایت شما اشنا شدم و سوالمو مطرح کردم ممنون میشم جواب بدین تا بدونم راه درمان هست این موضوع خیلی نگرانم کرده Sad

12. zx069 نوشته است: Sad سلام من یه مشکلی دارم و اونم اینه که شکل ظاهری اندام من (لب کوچیک ) تغییر کرده و اونم بعد یه مسئله ای اتفاق افتاد
    تو دستشویی متوجه یه زخم شدم وبلافاصله اون زخم کنده شد و از اون موقع به بعد قسمت بالای لب کوچیک باز تر شده و درد هم دارم و هنوز به پزشک مراجعه نکردم تا اینکه با سایت شما اشنا شدم و سوالمو مطرح کردم ممنون میشم جواب بدین تا بدونم راه درمان هست این موضوع خیلی نگرانم کرده Sad

تغییر شکل ظاهری اندام تناسلی مشکل خاصی محسوب نمیشه ولی بیشتر باید علت بوجود آمدن زخم بررسی شود و اینکه رابطه جنسی محافظت نشده داشته اید یا خیر نیز در تشخیص ضایعات تناسلی کمک می کند. پمادهایی وجود دارد که برای تسکین درد، سوزش و خارش در اندام تناسلی به کار می روند، ولی استفاده از آنها پس از معاینه توسط پزشک زنان تجویز می شود. بنابراین به علت اینکه احساس درد و ناراحتی دارید بهتر است به پزشک مراجعه نمائید.

13. 1735

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    قابل توجه آقايون و خانوماي دكتر :

استفاده از آب اكسيژنه بر روي زگيلهاي تناسلي پوست دور بدنه آلت بنده (زير كلاهك حشفه)  
    مؤثر واقع شده و روز بروز از حجم زگيلهام كاسته ميشه !
    معجزه اس و خوشحالم ! هر چند يكم سوزش داره ولي زگيلهارو ميسوزونه (چيزي شبيه عملكرد نيتروژن مايع و كرايو تراپي!) .
    آب اكسيژنه رو از عطاري معتبر خريده بودم و توي يك ظرف كوچيك شبيه ظرف عطر و اسانس هستش !
    حالا نظرتون چيه ؟

14. بنده جواني هستم 20 ساله البته بيست سالو 10 ماه قدم حدود 180 هست وزنم هم 78 کليو هست از نظر قد و وزن مشکلی ندارم بدنسازی هم کار میکنم و قدرت بسیار زیادی دارم ! فقط
    الت من از سن 10 سالگي 15 سانت بوده تا به الان هيچ تغييري هم نکرده نه الت نه تخمها !من مقاله هاي زيادي خوندم که پسر در سن 15 تا 18 سالگي تغيرات براش رخ ميده اول تخمها بزرگ ميشن بعد الت .......... پس چرا براي من همچين حالتي رخ نداده از همون 10 سالگي همينجور مانده.
    يه مقاله خوندم (بيضه ها در 14 سالگي فقط 10 درصد رشد دارند و بعد ازيک يا دو سال سرعت رشد آنها افزايش مي يابد و سپس کند مي شود به طوري که در20 تا21 سالگي اين رشد کامل مي گردد .)
    ايا امکانش هست که من در سن 21 سالگي اين تغيرات جنسي برام رخ بده(بزرگتر شدن الت)
    و يک سوال ديگر هورمون درماني چند درصد کمک ميکنه به بلوغ جنسي... (فقط با درصد بگيد)

15. yekta1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    memol99 نوشته است: سلام
    مرسی ازاینکه به سوالات جواب میدین خیلی وقته که دنبال یه جایی یا کسی هستم تاجواب سوالام روبگیرم اما افسوس...
    من 26 سالمه و مجردم تقریبا 8 ساله که خود ارضایی دارم  چند وقتی میبینم لب کوچک اندام تناسلی ام بزرگتر شده قبلا پایین تر از لب بزرگ بود اما الان بیرون زده  درضمن خارش شدید به خصوص بعد از خود ارضایی دارم میخام بدونم به
    خاطر خودارضایی ؟
    آیا بیماری خاصیه(با توجه به اینکه قبلا به این شکل نبوده )؟   اسم بیماری چیه؟
    اگه من برای تست تشخیص سلامت به دکتر زنان مراجعه کنم متوجه خود ارضایی من میشه ؟

سلام من می خوام راجع به این موضوع یک مساله ای بنویسم چون جواب هایی که به این پست داده شده رو خوندم و حس کردم حتما باید این موضوع رو مطرح کنم.
    من قبلا هم مشکلم رو تو سایت مطرح کرده بودم و نگرانیم برطرف شده بود و لازم می دونم تجربه شخصی خودم رو در مورد اندازه لبهای داخلی بگم.....

من مطمئنم که بزرگ شدن لبهای داخلی به دلیل خود ارضایی نیست
    چون خودم دقیقا این مشکل را دارم و دلیلی هم نداره اینجا  الکی جا نماز آب بکشم بگم خود ارضایی نداشتم چون کسی من رو نمی شناسه ....
    ولی من قبل از اینکه حتی یک بار خود ارضایی کرده باشم متوجه شدم لبهای داخلیم دارن بزرگ می شن
    حتی اون موقع نمی دونستم خود ارضایی چی هست و هیچ وقت هم به خودم دست نزده بودم و این اتفاق تو دوران بلوغ به طور خود به خودی برام افتاد ...
    لطفا انقدر نگید خودارضایی باعث این موضوع میشه ..
    می گم بزرگ شده بود نه اینکه یه ذره بیرون بزنه....یعنی کاملا  از لبهای خارجی بیرون زده و یکم  آویزون است و  لبهای خارجی بر خلاف اونچه تو سایت مختلف نوشته اصلا مماس هم نیستند و به خاطر بزرگی لبهای داخلی کاملا باز هستن  و از هم فاصله دارن ....
    یعنی با این اوصاف هر کس من رو ببینه اگر دیدش این باشه خود ارضایی باعث اینکار شده فکر می کنه من 24 ساعت در روز و از 10 سالگی خود ارضایی کردم در حالیکه تعدا د بارهایی رو که با لمس خود ارضایی کردم  خیلی کم بوده....
    بعد االان هم مدتی که بعضی وقت متاسفانه با لمس اونها  خود ارضایی کردم ولی بزرگتر نشده و همون جوری مونده

همون لحظه یعنی همون موقع  خودارضایی یکم بزرگتر می شن به خاطر تحریک شدن و بعدش دوباره اندازه قبلی خودشون می شن..

لطفا شما که اینجا این مطالب رو می خونید حرفای من رو باور کنید و بدونید اگر فردا با دختری ازدواج کردید که مشکل من رو داشته الکی تهمت خود ارضایی های وحشتناک و یا چیز دیگه بهش نزنید...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید