شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج بي موقع مني بعد از ادرار

1. سلام
    من ديشب وقتي رفتم دستشويي بعد از ادرارم مني ازم خارج شد اون خيلي زياد به اندازه اي كه تو يه رابطه بيرون ميريزه من برا اولين بار بود اينجوري شدم و ديشب هم اصلا تحريك نشدم فقط يه پيام از يكي دوستام خوندم كه برا يه لحظه كوتاه فكرم سمت رابطه جنسي رفت
    به نظر شما دليلش چي ميتونه باشه خيلي نگرانم
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز به احتمال زیاد تحریک شدی
    اما در واقع هیچ امری برای اولین بارقطعیت نداره پس اگر برای بار دوم یا سوم این مشکل پیش اومد باید دنبال دلیل بگردی
    زیاد سخت نگیر
    شاد باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزیز این یه خورده غیر عادیه اصلا بدون تحریک انزال صورت نمیگیره یه سوال پیش میاد آیا آلت شماحالت نعوظ داشت؟اگرجواب مثبته پس حتما تحریک شدیداگر درحالت عادی بود باید به پزشک مراجعه کنید و پیگیر مشکلتان باشید.
    موفق باشید.

4. سلام. دوست عزیز اینکه میفرمایید که به اندازة یک رابطه منی ازتون خارج شده جای بررسی داره ولی بعضی اوقات هست که این اتفاق در حد بسیار کم (مثلا در حدود چند قطره) در حین خروج مدفوع رخ میده که دلیلش تا جایی که بنده اطلاع دارم به علت یبوست و فشار زیاد در حین خروج مدفوع می باشد.
    به نظر بنده شما بهتره خوب فکر کنی و همونطور که دوستان گفتند اگر آ ل ت شما در حالت نعوظ بوده شما تحریک شدید و با تماس دستتون این اتفاق افتاده وگرنه بهتره که به پزشک متخصص مراجعه کنید.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. خروج مقداری منی بعد از تخلیه ادرار ممکنه به دلیل حجم زیاد منی بوده که به علت افزایش حجم آن باعث شده بعد از ادرار خارج شود.
    و اینکه گفتید دیشب هم اصلاً تحریک نشدم، پس علت این موضوع نمیتونه بخاطر خیال پردازی در مورد مسائل جنسی باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. باتشكر ازدوستان
    الت من در حالت نعوظ نبود و خيلي هم عادي بودم حدود 7روز پيش هم مني تخليه شده بود آيا بازم ميتونه دليلش حجم زياد مني بوده باشه وقبل ازاينكه من بخوام به التم دست بزنم يكم از مني بيرون اومده بود ولي حالت جهنده نداشت
    ممنون

7. Tanha61 نوشته است: باتشكر ازدوستان
    الت من در حالت نعوظ نبود و خيلي هم عادي بودم حدود 7روز پيش هم مني تخليه شده بود آيا بازم ميتونه دليلش حجم زياد مني بوده باشه وقبل ازاينكه من بخوام به التم دست بزنم يكم از مني بيرون اومده بود ولي حالت جهنده نداشت
    ممنون

دوست عزیز با زیاد شدن حجم منی به صورت غیر عادی انزال صورت نمی گیره .7روز عادیه خیلی حجم منی بالا نمیره که بخواد اینجور بدون تحریک انزال داشته باشی

8. اگر سابقه استمناء به دفعات زیاد دارید ممکن است این حالت شما یعنی دفع بی اختیار منی (اسپرماتوره) به همین دلیل باشد. چون در این حالت شخص بدون اینکه احساس لذتی نماید منی خود بخود با ادرار دفع می شود. مثلاً در اثر تحریکات خیلی عادی و در اثر یک نعوض مختصر ، منی خود بخود دفع میشود و علت این امر آنست که وقتی در استمناء افراط شود نظر به اینکه تحریکات مکرر روی دستگاه تناسلی و مجاری انزالی و کیسه های منوی وارد میاید، این عضوها حساسیت زیادی پیدا کرده و عضلات آن شل شده و قدرت نگهداری خود را کمی از دست میدهد. در این صورت در اثر تحریک جزئی یا فشار یا نعوظ خیلی کم، به ندرت انزال به شخص دست میدهد.
    اگر این مورد صحت داشته باشد برای رفع مورد مذکور می بایست دفعات استمناء را کمتر نموده و از ترکیبات مقوی و ویتامینهای مختلف استفاده نمائید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. ممنون ميشم اگه بگيد چه ويتامينهاي مصرف كنم
    من درحال حاضر ويتامينE قرص روي و قرص دي ويتامين پلاس به تجويز دكتر مصرف ميكنم
    ضمنا دارم تعداد دفعات استمنا رو هم كم ميكنم 2يا 3 هفته اي يكبار

10. ویتامین های مختلف مانند کپسول زینک پلاس که حاوی روی هستند که دارای ویتامینهای B12 ، B6 ، B1 هستند برای شما مفید است.
    ویتامینهای گروه D - A - E - مصرف مواد غذایی حاوی فسفر - کلسیم - پتاسیم - گوشت ماهی - شیر - جگر - خرما - میوه جات مثل پرتقال - موز و سبزیجات برای شما اهمیت دارد. به طور کلی با مصرف منابع غذایی مفید و اراده کافی جهت کاهش دفعات استمناء تأثیر مثبتی در کاهش دفع بی اختیار منی دارد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. اين ترشحات هنگام برانگيختگي جنسي بوجود مي آيند ولي چون تحريك كامل وجود ندارد با حالت جهنده خارج نمي شوند. گاهي اوقات نيز اين مشكل در هنگام برخي بيماريها يا مشكلات كه باعث شلي اسفنكتر كيسه هاي مني مي گردند ايجاد مي شود. عفونتها نيز ممكن است باعث اين مشكل شوند.
    اگر باز تکرار شد پیشنهاد میکنم به اورولوژیست مراجعه کنید
    ولی به احتما قوی همون تحریک بوده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام

من یه سوال دیگه داشتم میخواستم بدونم مایع منی که از مرد خارج میشه ازقبل درون بیضه ها به همین شکله یا درحین رابطه به این شکلی که بیرون میریزه درست میشه?
    نمیدونم منظورمو درست متوجه شدین?
    اگه کسی اطلاع داره کل فرایند تولید تا خروج منی روتوضیح بده ممنون میشم من خیلی رو این موضوع کنجکاوم
    باتشکر

13. Tanha61 نوشته است: سلام

من یه سوال دیگه داشتم میخواستم بدونم مایع منی که از مرد خارج میشه ازقبل درون بیضه ها به همین شکله یا درحین رابطه به این شکلی که بیرون میریزه درست میشه?
    نمیدونم منظورمو درست متوجه شدین?
    اگه کسی اطلاع داره کل فرایند تولید تا خروج منی روتوضیح بده ممنون میشم من خیلی رو این موضوع کنجکاوم
    باتشکر

بیضه ها در واقع غدد جنسی آقایان می باشند. این غدد جنسی در پنجمین هفته بعد از انعقاد نطفه در رحم مادر، در زیر کلیه های جنین شکل می گیرند و بعد همراه با رشد جنین، بیضه ها رو به پائین، بسمت کشاله رانها حرکت می کنند و در هفتمین ماه جنین با لغزشی از کشاله رانها بیرون زده و در کیسه پوستی بیضه ها جا می گیرند.
    این پوسته بیضه ها دارای دو قسمت است که هر بیضه در یکی از آنها (به طور آویزان) قرار می گیرد. بیضه ها تقریباً بیضی شکل و دارای ۴- ۵ سانتی متر طول و وزن هر کدام در حدود ۱٨- ۲۵ گرم می باشد. بیضه ها دارای لایه ای کپسول مانند هستند. این لایه در قسمت پشتی خود ضخیم تر و دارای حدود ۳۰۰- ۶۰۰ لوب (محفظه) کوچک بوده که در هر لوب ۲- ۴ مجرای منی قرار دارد. سلولهایی که این مجاری منی از آنها تشکیل شده اند، اسپرماتوزوئید (سلول منی) تولید می کنند (از طریق تقسیم شدن و ازدیاد خود). البته گاهی در همین منطقه سلولهایی هم یافت می شوند که هورمونهای مردانه تولید می کنند.
    به هر حال این کانالها یا مجاری تولید اسپرم که می توان آنها را مخازن اسپرم هم گفت. بیش از اندازه کوچک هستند. امّا تعداد آنها آنقدر زیاد است که اگر پشت سر هم ردیف شوند به طول حدود ۹۰۰ متر می رسند. بنیان کانالها در همان دورۀ جنینی در شکم مادر شکل می گیرد ولی در سن ۷ سالگی کودک به مجاری منی تغییر شکل می دهند. با این همه تولید اصلی سلولهای جنسی مردانه در ۱۰- ۱۴ سالگی که همان شروع بلوغ پسران است، آغاز می شود. تولید اسپرم زنانی شروع می شود که سلولهای بزرگتر (سلولهای مادر) شروع به تقسیم شدن می کنند. از لحظه شروع پروسۀ تولید اسپرمهای اولیه تا زمانی که اسپرم کامل آماده شده و وارد مجاری اسپرم شود، حدود ۷۰ روز طول می کشد. هر اسپرم سلول بسیار کوچکی است که وظیفه انتقال وراثت ژنتیکی مرد به تخمک زن و از آن طریق به جنین را دارد.
    به این جهت اسپرم ها برای حرکت خود دارای یک «دم» هستند که آنها را قادر به «شنا» کردن و حرکت می کنند. البته این سلولهای اسپرم هر چند که دارای دم هستند ولی در این مرحله که در کانالهای مجاری قرار دارند، قادر به حرکت نیستند بلکه این کانالها از سلولهای خاصی تشکیل شده اند که در هماهنگی با هم و انقباض و انبساط منظم، باعث انتقال اسپرم به جلو (به کانالهای بیضه) می شوند. بعد از این تعداد کانالها بسیار زیاد کم شده و تعداد آنها به ۱۰- ۱۵ عدد کاهش می یابد.
    اسپرم از این کانالها و از طریق یک عضو کوچک در بالای هر بیضه گذشته و وارد مجاری اسپرم می شوند. مجاری اسپرم (۲ عدد یکی از بیضه چپ و دیگری از بیضه راست) که حدود ۴۵ سانتی متر طول دارند و به همراه عصب های بیضه در یکجا واقع شده اند. از بیضه ها شروع، از پوسته ها گذشته و از طریق کشاله رانها به قسمت زیرین شکم رسیده و در این نقطه مسیر خود را عوض کرده و به پشت مثانه (محل تجمع ادرار) می رسند و در همین جا با یک کانال (مجرای دیگر) که از کیسۀ اسپرم می آید یکی می شوند و تشکیل یک کانال یا مجرای واحد می دهند. این مجرا از وسط پروستات گذشته و به مجرای ادرار در آلت مرد می ریزد و به این طریق خارج می شود.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید