شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 76 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. kotlasa نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:
    kotlasa نوشته است:
    با سلام
    نامزدم رو همون روز بردم آزمایش داد هم ادرار، هم خون که هر دو جواب منفی بود ولی با گذشت این همه مدت هنوزم که هنوزه پریود نشده و من نگرانم به نظر شما چیکار باید بکنیم دو سه روز پیش رفته بود متخصص زنان براش قرص دادند اما نمیدونم اسمش چیه الان آیا راه دیگه ای هم هست؟

اگر با مصرف قرص پریود نشدند میتوانند مجدد به پزشک خود مراجعه نمایند و در مورد تزریق آمپول پروژسترون جهت تسریع در پریودی مشورت کنند.

سلام
    یه سوال داشتم و اون هم اینکه چقدر میتونونه آزمایش beta HCG‌ درست و دقیق باشه؟ خیلی نگرانم نامزدم علائم چون کمردرد و غیره رو داره ولی پریود نشده خودش میگه که همیشه قبل از پریود کمردرد میشده اما چند روزه این اطفاق میوفته اما از پریود خبری نیست.

ازمایش Beta HCG دقیقترین آزمایش هستش و جوابش کاملا دقیق و قابل اعتماد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام   من 13 ماه پیش پریود شدم  که 26 یه معاشقه داشتم  که اصلاً من کاملاً لباس تنم بود  و هیج ارتباطی الت ها با هم نداشتند شریکم با دست من ارضا شد و بعد از چند لحظه التشو با دستمال پاک کرد و لباسشو  پوشید و  و فقط یه لحظه دستشو برد  داخل لباسم بعد از پوشیدن لباسش  و از پشت روی باسنم کشید اسپرم میتونه رو دستش مونده باشه میدونم سوالم کمی احمقانس اما امروز 32 روز گذشته و من پریود نشدم  هنوز  سابقه نداشته دوره پریود من 28 الی 30 روزس امکان بارداری هست ؟

3. raha_taranom نوشته است: با سلام   من 13 ماه پیش پریود شدم  که 26 یه معاشقه داشتم  که اصلاً من کاملاً لباس تنم بود  و هیج ارتباطی الت ها با هم نداشتند شریکم با دست من ارضا شد و بعد از چند لحظه التشو با دستمال پاک کرد و لباسشو  پوشید و  و فقط یه لحظه دستشو برد  داخل لباسم بعد از پوشیدن لباسش  و از پشت روی باسنم کشید اسپرم میتونه رو دستش مونده باشه میدونم سوالم کمی احمقانس اما امروز 32 روز گذشته و من پریود نشدم  هنوز  سابقه نداشته دوره پریود من 28 الی 30 روزس امکان بارداری هست ؟

امکان بارداری در مورد شما نیست استرسی که دارید موجب تاخیر شده
    استرس میتونه باعث تاخیر حتی تا 20 روز بشه 2 روز یا 4 روز چیزی نیست اگه دیدید زیاد طول کشید به پزشک مراجعه کنید تا علت تاخیر معلوم شه یا حتی با زدن آمپول پریود شید

4. سلام تروخدا یکی که اطلاع داره زود جواب منو بده دارم میمیرم از دلهره.من در ادامه پست 968 اگر بخونیدش .من دوباره پریود شدم  یعنی فقط در حد لکه بینی هستش.چرا اینجوریه الان 4 روزه که دوباره لکه بینی دارم .یعنی ممکنه جواب بتا غلط بوده باشه؟و من سقط کرده باشم و اینا بخاطر اون باشه؟ئشد 21 همین ماه 2هفته پریود بودم ولی حجم خونریزی خیلی کم بود و اصلا مثل سابق نبود. اینا میتونه به خاطر اون امپول دپوفم بوده باشه؟من دوباره روز دهم پریودیم بتا دادم و منفی بود و عددش 4 بود.دفعه قبلش عددش 2 بود.مسئولش گفت زیر 10 منفیه؟پس چرا این دفعه زیادتر شده؟

5. fargoljoon نوشته است: سلام تروخدا یکی که اطلاع داره زود جواب منو بده دارم میمیرم از دلهره.من در ادامه پست 968 اگر بخونیدش .من دوباره پریود شدم  یعنی فقط در حد لکه بینی هستش.چرا اینجوریه الان 4 روزه که دوباره لکه بینی دارم .یعنی ممکنه جواب بتا غلط بوده باشه؟و من سقط کرده باشم و اینا بخاطر اون باشه؟ئشد 21 همین ماه 2هفته پریود بودم ولی حجم خونریزی خیلی کم بود و اصلا مثل سابق نبود. اینا میتونه به خاطر اون امپول دپوفم بوده باشه؟من دوباره روز دهم پریودیم بتا دادم و منفی بود و عددش 4 بود.دفعه قبلش عددش 2 بود.مسئولش گفت زیر 10 منفیه؟پس چرا این دفعه زیادتر شده؟

به دلیل عوارض جانبی آمپول دپوفم، مدت پریودی شما افزایش پیدا کرده و زمانی که عوارض آن کاهش یابد، مقدار و زمان خونریزی کاهش پیدا می کند پس به همین دلیل پریودی شما مثل سابق نبود.
    وقتی به طور مجدد روز دهم پریودی آزمایش بتا دادید و باز هم نتیجه آن منفی و برابر با 4 بود یعنی اینکه باردار نیستید. ولی اگر باردار بودین تا این مدت خونریزی نداشتید و به علت نوسان هورمونی این مقدار کم و بیش متغیر است. وقتی هم به شما گفتند زیر 10 منفیه پس باید خیالتون راحت باشه که احتمال بارداری وجود نداره و جواب آزمایش بتا به علت خطاهای آزمایشگاهی نبوده و میتوانید به جواب آن اطمینان کنید.

6. با سلام و خسته نباشید
    من الان آخر هفته 7 بارداری هستم هفته های اول زیر شکمم شدید درد میگرفت
    ولی الان 2 روزه شدید کمرم گاه گاه درد میگیره خیلی میترسم لطفا راهنمایی کنید مشکلی پیش اومده ممنون

7. nastaranomidi نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من الان آخر هفته 7 بارداری هستم هفته های اول زیر شکمم شدید درد میگرفت
    ولی الان 2 روزه شدید کمرم گاه گاه درد میگیره خیلی میترسم لطفا راهنمایی کنید مشکلی پیش اومده ممنون

کمر دردی که به ندرت در دوران بارداری ایجاد بشه معمولاً بخاطر همین دورانی است که طی می کنید و به دلیل اینکه این درد به طور مداوم تداوم نداشته پس نمی تواند مشکل خاصی باشد. بنابراین باید بیشتر احتیاط کنید که از انجام کارهای سخت یا بلند کردن اجسام نیمه سنگین خودداری کنید. ولی اگر احساس درد و ناراحتی بیشتری داشتید میتوانید تحت نظر پزشک زنان باشید.

8. 28 سال دارم
    1- پریود نا منظم دارم 2 - بین 28 تا 35 روز 3- طول دوره 4 روزه 4- آخرین با 15/8 پریود شدم 5- در تاریخ 28/8- 2/9 و 13/9 رابطه مقعدی داشتم و احتمال ریختن منی روی آلت خیلی کم است. الان 2 روز است که کمر درد و حالت های نزدیکی پریود را دارم اما هنوز پریود نشدم. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
    با تشکر

9. سلام و خسته نباشید

من 4 روز مونده به پریودم نزدیکی داشتم البته از کاندوم استفاده کردیم و فقط در زمان ترشحات اولیه همسرم بود که کاندوم نداشت و برای چند لحظه دخول انجام دادن ، سیکل پریودم 18 هر ماه بوده و فقط 2 ماه اخیر یک بار ششم و ماه قبل شانزدهم بوده ، بعد این 4 روز امروز من باید عادت می شدم اما حتی لکه بینی هم ندارم می خواستم ببینم با اون شرایط نزدیکی ، احتمال حاملگی من هست ؟ خیلی نگرانم و استرس دارمبا تشکر
    .

10. karena نوشته است: 28 سال دارم
    1- پریود نا منظم دارم 2 - بین 28 تا 35 روز 3- طول دوره 4 روزه 4- آخرین با 15/8 پریود شدم 5- در تاریخ 28/8- 2/9 و 13/9 رابطه مقعدی داشتم و احتمال ریختن منی روی آلت خیلی کم است. الان 2 روز است که کمر درد و حالت های نزدیکی پریود را دارم اما هنوز پریود نشدم. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
    با تشکر

اگر احتمال میدهید در آخرین رابطه یعنی روز سیزدهم آذر، نزدیکی شما به طوری بوده که منی با واژن تماس داشته، میتوانید از روش اورژانسی استفاده کنید ولی اگر مطمئن اید که رابطه شما فقط در حد مقعدی بوده، در اینصورت احتمال بارداری منتفی است و حالات شما بیشتر به علائم پریودی مربوط می شود.
    علت نامنظمی پریودی را با مراجعه به پزشک متخصص زنان بررسی نمائید. و در روابط خود اگر قصد بارداری ندارید حتماً از یک روش مطمئن جلوگیری از بارداری مثل کاندوم استفاده کنید چون نزدیکی در روزهای پرخطر که احتمال تخمک گذاری وجود داشته باشد،  منی نباید با واژن تماس داشته باشد.

11. mastaneh67 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من 4 روز مونده به پریودم نزدیکی داشتم البته از کاندوم استفاده کردیم و فقط در زمان ترشحات اولیه همسرم بود که کاندوم نداشت و برای چند لحظه دخول انجام دادن ، سیکل پریودم 18 هر ماه بوده و فقط 2 ماه اخیر یک بار ششم و ماه قبل شانزدهم بوده ، بعد این 4 روز امروز من باید عادت می شدم اما حتی لکه بینی هم ندارم می خواستم ببینم با اون شرایط نزدیکی ، احتمال حاملگی من هست ؟ خیلی نگرانم و استرس دارم با تشکر

احتمال بارداری وجود ندارد فقط اگر قصد بارداری ندارید حتی نباید پیشاب با واژن تماس داشته باشه چون ممکنه کمی حاوی اسپرم باشه و اگر نزدیکی در زمان تخمک گذاری باشه، احتمال اینکه دچار بارداری ناخواسته شوید وجود دارد پس برای احتیاط بیشتر قبل از دخول حتماً از کاندوم استفاده کنید. اگر استرس بیشتری داشته باشید ممکنه باز هم پریود به تأخیر بیفته. بنابراین اگر بیش از یک هفته پریود نشدین میتوانید به پزشک مراجعه کنید تا در خصوص ایجاد خونریزی اقدامات لازم انجام شود.

12. Hamshahri نوشته است:
    zohreh_r نوشته است: من سایت رو تا جایی که میشد خوندم اما جواب دقیق نگرفتم! گر سوالم تکراریه پوزش!

من قاعدگی نامنظم دارم و مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک هستم و حداقل در یکسال گذشته که بدون قرص پریود نشدم. ماه پیش یاسمین خوردم اما این ماه هیچی. معمولا روز 30 ام مدروکسی پروژسترون میخورم. دوره های من بین 32 تا 35یا36 روز هست. امروز روز 16 بود که از مقعد رابطه داشتم. من فقط موقع تمیز کردن با دستمال ، دستمالم به سمت جلو حرکت کرد و نمیدونم وارد واژن شده یا نه. روش اورژانسی رو هم شروع کردم، فعلا 4قرص ال دی خوردم. احتمال بارداری چقدره؟ ممنون
    درضمن من باکره هستم.

احتمال بارداری وجود نداره چون اگر منی بر روی مقعد ریخته شده باشه، بعد از تمیز کردن جذب دستمال میشه. ولی شما هم برای احتیاط بیشتر فعلاً یک نوبت از روش اورژانسی را استفاده کردین و قراره 12 ساعت بعد 4 تای دیگه LD مصرف کنید. بنابراین احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

سلام
    ممنون که راهنمایی میکنید. اما من چون استرس دارم مجبورم یه سوال دیگه هم بپرسم.
    اونم اینکه من 2ساعت بعد از رابطه مقعدی که داشتم 2تاقرص مدروکسی پروژسترون خوردم چون فکر میکردم به پیشگیری کمک میکنه، بعد یک ساعت بعد 4تا ال دی خوردم و کلا سه بار هر 12ساعت یکبار 4تا ال دی خوردم. میخواستم بدونم مشکلی نیست؟ پیشگیری اورژانسی انجام شده؟
    در ضمن من روزی یک عدد متفورمین میخوردم، اما الان نخوردم میخواستم بدونم بخورم یا نه؟ الانم تخمدانهای من دردناک شده، نگرانم نمیدونم علامت پریوده یا نه. لطفا راهنمایی کنید ممنون

13. zohreh_r نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:
    zohreh_r نوشته است: من سایت رو تا جایی که میشد خوندم اما جواب دقیق نگرفتم! گر سوالم تکراریه پوزش!

من قاعدگی نامنظم دارم و مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک هستم و حداقل در یکسال گذشته که بدون قرص پریود نشدم. ماه پیش یاسمین خوردم اما این ماه هیچی. معمولا روز 30 ام مدروکسی پروژسترون میخورم. دوره های من بین 32 تا 35یا36 روز هست. امروز روز 16 بود که از مقعد رابطه داشتم. من فقط موقع تمیز کردن با دستمال ، دستمالم به سمت جلو حرکت کرد و نمیدونم وارد واژن شده یا نه. روش اورژانسی رو هم شروع کردم، فعلا 4قرص ال دی خوردم. احتمال بارداری چقدره؟ ممنون
    درضمن من باکره هستم.

احتمال بارداری وجود نداره چون اگر منی بر روی مقعد ریخته شده باشه، بعد از تمیز کردن جذب دستمال میشه. ولی شما هم برای احتیاط بیشتر فعلاً یک نوبت از روش اورژانسی را استفاده کردین و قراره 12 ساعت بعد 4 تای دیگه LD مصرف کنید. بنابراین احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

سلام
    ممنون که راهنمایی میکنید. اما من چون استرس دارم مجبورم یه سوال دیگه هم بپرسم.
    اونم اینکه من 2ساعت بعد از رابطه مقعدی که داشتم 2تاقرص مدروکسی پروژسترون خوردم چون فکر میکردم به پیشگیری کمک میکنه، بعد یک ساعت بعد 4تا ال دی خوردم و کلا سه بار هر 12ساعت یکبار 4تا ال دی خوردم. میخواستم بدونم مشکلی نیست؟ پیشگیری اورژانسی انجام شده؟
    در ضمن من روزی یک عدد متفورمین میخوردم، اما الان نخوردم میخواستم بدونم بخورم یا نه؟ الانم تخمدانهای من دردناک شده، نگرانم نمیدونم علامت پریوده یا نه. لطفا راهنمایی کنید ممنون

پیشگیری اورژانسی انجام شده بیشتر از اونی که فکرشو کنید به دلیل مصرف شدید قرص که اصلا ضروری نبود پریودتون احتمالا تاخیر دار شه
    قرض ذکر شده هم میتنونید مصرف کنید مشکلی نداره

14. من یه سوال کلی داشتم . تخمک گذاری تو زنی که حامله می شه ، انجام نمی شه؟ و ترشحات واژن که معمولا قبل از وقوع پریود هست اتفاق می افته یا نه ؟ کلا احساس پریود  رو هر ماه داره ؟ (مثل کمر درد ، درد سینه ها و ... )

15. maryamjuju نوشته است: من یه سوال کلی داشتم . تخمک گذاری تو زنی که حامله می شه ، انجام نمی شه؟ و ترشحات واژن که معمولا قبل از وقوع پریود هست اتفاق می افته یا نه ؟ کلا احساس پریود  رو هر ماه داره ؟ (مثل کمر درد ، درد سینه ها و ... )

ترشحات واژن در دوران بارداری به صورت لزج - اغلب ژله مانند و به رنگ شیری بوده، البته بدون بو کاملا طبیعی هست. ولی اگر این ترشحات دچار تغییر رنگ و توأم با بوی زننده باشه که اغلب همراه با التهاب ، خارش یا سوزش باشه باید علت این مورد را پیگیری کرد.
    علائم دوران بارداری مانند خستگی، کمر درد، دل درد، حساس شدن سینه ها که بعضی از این موارد شبیه حالات قبل از پریودی است در هر فرد متفاوت است و مقدار این حالات در ماه های بعد متغیر است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 76 از 111
رفتن به صفحه :    ... 76 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید