شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 74 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. loveeli نوشته است: سلام من 21 سالمه. با نامزدم رابطه داشتم.
    1-نامنظم.2- دوره 30 روزه.     3-در تاریخ30/7/90    4-25/6/90

من شهریور ماه نزدیکی داشتم .30 مهر پریود شدم اما هنوز ابان پریود نشدم.
    نزدیکی به این صورت بود که الت داخل نشده.ولی اب ان روی بدنم ریخت و من رفتم بدنم و شستم.نگران اینم که در هنگام شستشد اب داخل رفته باشد.من 19 /6/90 پریود قبلیم بود.و من بعد 14 روز نزدیکی 3 بار در روز های مختلف بی بی چک استفاده کردم اما ج منفی بود.نگرانم که الان ابان پریود نشدم حامله باشم؟  خیلی نگرانم علت عقب ماندن پریودم چیه ؟

با توجه به 3 بار تست بی بی چک و نوع رابطه بارداری بکل منتفیه
    شما سابقه نامنظمی دارید و احتمالا استرس واسه بارداری که میتونه پریود رو به تاخیر بندازه
    اگر دیدید پریود نشدنتون زیاد طول کشید جهت پیگیری موضوع به پزشک مراجعه کنید ولی بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. loveeli نوشته است: سلام من 21 سالمه. با نامزدم رابطه داشتم.
    1-نامنظم.2- دوره 30 روزه.     3-در تاریخ30/7/90    4-25/6/90
    من شهریور ماه نزدیکی داشتم .30 مهر پریود شدم اما هنوز ابان پریود نشدم.
    نزدیکی به این صورت بود که الت داخل نشده.ولی اب ان روی بدنم ریخت و من رفتم بدنم و شستم.نگران اینم که در هنگام شستشد اب داخل رفته باشد.من 19 /6/90 پریود قبلیم بود.و من بعد 14 روز نزدیکی 3 بار در روز های مختلف بی بی چک استفاده کردم اما ج منفی بود.نگرانم که الان ابان پریود نشدم حامله باشم؟  خیلی نگرانم علت عقب ماندن پریودم چیه ؟

وقتی بعد از 14 روز از آخرین نزدیکی 3 بار در روزهای مختلف بیبی چک استفاده کردید و جواب آن منفی بوده یعنی اینکه باردار نیستید ولی بهترین نتیجه در مورد احتمال بارداری آزمایش خون beta hcg معلوم می کنه که جواب قابل اطمینانی داره.
    ولی چون در آبان پریود نشدین و فعلاً یازده روز از آذر میگذره بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید تا در مورد ایجاد پریودی راهنمائیتون کنند. ولی به احتمال زیاد استرس و نگرانی شما در مورد احتمال بارداری ناخواسته باعث شده پریود شما به تعویق بیفته که معمولاً با تزریق آمپول پروژسترون پریود می شوید پس سعی کنید زیاد اضطراب نداشته باشید. همچنین سعی کنید بعد از انزال ابتدا با دستمال، مایع منی را پاک نموده و سپس اقدام به شستشو نمائید. به هرحال با شستشو یا دوش گرفتن اسپرم ها داخل واژن نمی شود.

3. با سلام من 37 سال دارم دوره پریودی 26 روزه دارم ومدت پریودیم 3 الی 5 روزه است ماه قبل 17/8 پریود شدم و 23 نزدیکی داشتم ایا احتمال بارداری در من هست

4. سلام دوستان.کمکم کنید.
    من در دوران عقد هستم. از کاندوم برای پیشگیری استفاده میکنیم. من همیشه قبل از پریود لکه بینی دارم.نمیدونم علت چیه؟Sad کیست هم ندارم. الان دقیقا روزی که باید پریود میشدم دوباره پریودم با لکه بینی شروع شد. البته دیروز شروع شد.امروز هم ادامه داره. فردا باید خونریزیم شروع شه.البته گاهی تا 3 روز هم لکه بینی دار. لکه بینیم به رنگ قهوه ای هست. خیلی استرس میگیرم این جور مواقع.همش احساس میکنم خون لانه گزینی هست. اصلا درد ندارم.پریودم منظم هست.مثل همیشه هستم.این ماه 2 بار نزدیکی داشتم.اولین روز 8 دوره و آخرین بار روز 21 ذوره.منی هم در کار نبوده. از حاملگی در دوران عقد میترسم. یعنی خونریزیم شروع میشه؟ چیکار کنم زودتر شروع شه؟ قرص میزوپرستول که میگن چیه؟ از داروخانه میشه تهیه کرد؟اگر البته بارداری در کار باشه! کمکککک

5. erfanniyan نوشته است: با سلام من 37 سال دارم دوره پریودی 26 روزه دارم ومدت پریودیم 3 الی 5 روزه است ماه قبل 17/8 پریود شدم و 23 نزدیکی داشتم ایا احتمال بارداری در من هست

با توجه به دوره سیکل قاعدگی شما، نزدیکی در روزهایی که احتمال باردار شدن وجود دارد بین 8 تا 15 روز بعد از اولین پریودی خواهد بود.
    اگر قصد بارداری ندارید پس نباید در فواصل روزهایی که احتمال تخمک گذاری وجود دارد (با یکی دو روز اختلاف) نزدیکی داشته باشید.
    در غیر اینصورت برای احتیاط و پیشگیری از بارداری اگر شک کردید که منی با واژن تماس داشته، می بایست از روش اورژانسی استفاده نمائید.

6. sima63 نوشته است: سلام دوستان.کمکم کنید.
    من در دوران عقد هستم. از کاندوم برای پیشگیری استفاده میکنیم. من همیشه قبل از پریود لکه بینی دارم.نمیدونم علت چیه؟Sad کیست هم ندارم. الان دقیقا روزی که باید پریود میشدم دوباره پریودم با لکه بینی شروع شد. البته دیروز شروع شد.امروز هم ادامه داره. فردا باید خونریزیم شروع شه.البته گاهی تا 3 روز هم لکه بینی دار. لکه بینیم به رنگ قهوه ای هست. خیلی استرس میگیرم این جور مواقع.همش احساس میکنم خون لانه گزینی هست. اصلا درد ندارم.پریودم منظم هست.مثل همیشه هستم.این ماه 2 بار نزدیکی داشتم.اولین روز 8 دوره و آخرین بار روز 21 ذوره.منی هم در کار نبوده. از حاملگی در دوران عقد میترسم. یعنی خونریزیم شروع میشه؟ چیکار کنم زودتر شروع شه؟ قرص میزوپرستول که میگن چیه؟ از داروخانه میشه تهیه کرد؟اگر البته بارداری در کار باشه! کمکککک

اگر روابط شما همیشه با کاندوم بوده و گفتید که منی هم در کار نبوده پس مطمئن باشید احتمال بارداری وجود ندارد.
    در مورد لکه بینی هم نگران نباشید که فکر می کنید به خاطر لانه گزینی بوده، بلکه این لکه ها به دلایل مختلفی به غیر از حاملگی میتوانند بوجود آیند از جمله لکه بینی که ممکنه به دلیل تحریک یا التهاب دهانه رحم، یا به علت انجام نزدیکی بوده که این لکه ها ایجاد شده اند. هرچند دلایل دیگری هم وجود دارد ولی هرچی باشه در مورد شما بخاطر بارداری نیست.
    اگر پریود شما به موقع انجام نشد ممکنه به دلیل استرس زیاد باشه. در مورد توضیحات و موارد مصرف قرص میزوپرستول اینجا را کلیک کنید.

7. سلام خسته نباشید ممنون میشم بگید این تست خون منفی یا مثبت

test:beta HCG
    result: <2.0
    Unit: mIu/ml
    method:ELFA
    normal range : woman cyclic :<5
    menopausal:<10

normal ranges are according to the patients s.#.e.#.x and age

8. با سلام و خسته نباشید از شما تشکر می کنم که به سوالات جواب میدین .
    من در دوران عقد هستم و دارای سیکل منظم 7 روزه عادت و در تاریخ 90/9/1 پریود شدم و در تاریخ 9/8 رابطه داشتم با همسرم ولی دخول انجام نشد ولی از ریختن منی مطمئن نیستم , من به علت حساسیت به قرص ها از هیچ قرصی استفاده نکردم اگر احتمال بارداری زیاد هست آیا استفاده از قرص و روش اورژانسی تاثیری داره؟
    یک سوال دیگه نطفه چند ساعت یا چند روز بعد از رابطه بسته می شود؟

9. با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    من حدود یک ماه پیش ار روش اورزانسی استفاده کردم.و همان ماه مثل همیشه پریود شدم. اما الان چند روز بعد تمام شدن پریودم (23 آبان تا 28 آبان دوره پریود)
    از حدودا 1 آذر تا الان دچار تیر کشیدن پهلو و زیر شکم(کشاله ران) و پایین کمر و تیر کشیدن پا شده ام. شنیدم موقع حاملگی پهلو ها درد مگیرد. آیا امکان حاملگی هنوز هم وجود دارد؟ ( بیشتر پهلوهام درد میگیره)

10. sevda_aysan نوشته است: با سلام و تشکر از سایت خوبتون
    من حدود یک ماه پیش ار روش اورزانسی استفاده کردم.و همان ماه مثل همیشه پریود شدم. اما الان چند روز بعد تمام شدن پریودم (23 آبان تا 28 آبان دوره پریود)
    از حدودا 1 آذر تا الان دچار تیر کشیدن پهلو و زیر شکم(کشاله ران) و پایین کمر و تیر کشیدن پا شده ام. شنیدم موقع حاملگی پهلو ها درد مگیرد. آیا امکان حاملگی هنوز هم وجود دارد؟ ( بیشتر پهلوهام درد میگیره)

وقتی حدود یک ماه پش از روش اورژانسی استفاده کردید و بعد مثل سابق پریود شدین پس دیگر احتمال بارداری وجود ندارد.
    و علت تیر کشیدن و درد در ناحیه شکم اگر مربوط به اختلالات تخمدان نباشد باید مطمئن باشید که مربوط به حاملگی نیست.

11. mitraaaa نوشته است: با سلام و خسته نباشید از شما تشکر می کنم که به سوالات جواب میدین .
    من در دوران عقد هستم و دارای سیکل منظم 7 روزه عادت و در تاریخ 90/9/1 پریود شدم و در تاریخ 9/8 رابطه داشتم با همسرم ولی دخول انجام نشد ولی از ریختن منی مطمئن نیستم , من به علت حساسیت به قرص ها از هیچ قرصی استفاده نکردم اگر احتمال بارداری زیاد هست آیا استفاده از قرص و روش اورژانسی تاثیری داره؟

سلام
    احتمال بارداری وجود نداره.
    بله روش اورژانسی تاثیر داره!
    چون ماکزیمم زمانیکه اسپرم زنده می مونه 48 ساعنه میشه گفت بین چند ساعت تا دو روز پس از نزدیکی نطفه تشکیل میشه.اگر همه ی شرایط فراهم باشه.

12. mitraaaa نوشته است: با سلام و خسته نباشید از شما تشکر می کنم که به سوالات جواب میدین .

رابطه شما یک روز پس از اتمام دوره پریودی بوده و معمولاً احتمال بارداری یا دوران تخمک گذاری در این روز خیلی کم است. مگر اینکه دوران سیکل قاعدگی شما 26 روزه باشد که میشه گفت نزدیکی پس از 8 تا 15 روز پس از شروع اولین پریودی، دوران پرخطر محسوب می شود که نباید نزدیکی در این روزها انجام شود. بنابراین اگر مطمئن هستید که به قرص های ضدبارداری در روش اورژانسی حساسیت دارید پس بهترین راه این است که از کاندوم استفاده کنید تا دچار بارداری ناخواسته نشوید.

13. boyskaraj نوشته است: سلام خسته نباشید ممنون میشم بگید این تست خون منفی یا مثبت

test:beta HCG
    result: <2.0
    Unit: mIu/ml
    method:ELFA
    normal range : woman cyclic :<5
    menopausal:<10

normal ranges are according to the patients s.#.e.#.x and age

نتیجه آزمایش beta hcg برابر با 2 واحد بوده است به این مفهوم است که نتیجه آن منفی بوده و احتمال بارداری وجود ندارد.
    همچنین گفته شده که اگر مقدار hcg در طی یک سیکل طبیعی کمتر از 5 باشد و در زنان یائسه هم کمتر از 10 باشد یعنی اینکه باردار نیستند.

14. Hamshahri نوشته است:
    mitraaaa نوشته است: با سلام و خسته نباشید از شما تشکر می کنم که به سوالات جواب میدین .

رابطه شما یک روز پس از اتمام دوره پریودی بوده و معمولاً احتمال بارداری یا دوران تخمک گذاری در این روز خیلی کم است. مگر اینکه دوران سیکل قاعدگی شما 26 روزه باشد که میشه گفت نزدیکی پس از 8 تا 15 روز پس از شروع اولین پریودی، دوران پرخطر محسوب می شود که نباید نزدیکی در این روزها انجام شود. بنابراین اگر مطمئن هستید که به قرص های ضدبارداری در روش اورژانسی حساسیت دارید پس بهترین راه این است که از کاندوم استفاده کنید تا دچار بارداری ناخواسته نشوید.

خانمهایی که پریود هفت روزه دارن,سه روز بعد از اتمام هفت روز احتمال حاملگی براشون از کم شروع میشه..نه روز هشتم.
    بعد از انجام رابطه وقتی از کاندوم استفاده نشده دیگه چاره ای جز روش اورژانسی نیست.قرصهای زیادی هستند برای کسایی که با عوارض بعضی قرصها مشکل دارن.به هر حال وقتی امادگی بارداری نباشه تحمل حساسیت ها تنها راهه.مهم زمانیه که قرص تاثیرشو بذاره.
    در ماه روزهایی هستن که ترشح تو خانما شروع میشه و روز به زود زیاد تر میشه و روزی که ترشح به اوج برسه و کش بیاد مثل سفیده ی تخم مرغ اون روز تخمک گذاریه.و بعد دوباره کم میشه.کسانیکه پریود نامنظم دارن میتونن روزهای پر خطرشونو برای بارداری از این طریق هم پیش بینی کنن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. Ttara

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .من همه ی توضیحات ابتدای بحث رو خوندم ولی بازم واسم سوال پیش اومد . اگر جوابم رو مثل همیشه بدین واقعا لطف بزرگی کردین.
    خونریزی ای که در صورت لانه گزینی اتفاق  می افته چی جوری هستش؟ من خوندم که به صورت لکه بینی دیده میشه.یعنی از همون ابتدای شروعش فقط لکه بینی و خون آبه است؟ و اصلا مثل خونریزی پریود نیست و کمرنگه؟
    بعدم گفته بودید که 3 روزه .من حدودا پریود معمولیم 3 روزه!
    یه سوال دیگه هم داشتم.اینکه این خونریزی اگر برای لانه گزینی و به دنبال بارداری باشه فقط همون ماه اول بعد از رابطه دیده می شه؟ و ماه بعدش چون شخص بارداره دیگه هیچ خونریزی ای دیده نمیشه دیگه؟؟ نه خونریزی پریود نه خونریزی لانه گزینی؟
    بازم ازتون متشکرم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 74 از 111
رفتن به صفحه :    ... 74 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید