شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 72 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. omid2012 نوشته است:
    جهت تسریع در پریودی اگر پس از استفاده از جوشانده الاله و زعفران دم کرده نتیجه نگرفتید می توانید با نظر پزشک از آمپول پروژسترون جهت ایجاد پریودی استفاده نمایند. ولی رابطه قبلی شما در حدی نبوده که منجر به بارداری شود ولی اگر از این لحاظ نگرانید بهتره که در روابط بعدی خود از کاندوم استفاده نمائید که حداقل از این بابت نگران احتمال بارداری نباشید و این برداشت را داشته باشید که عدم پریودی به دلیل ناراحتی های عصبی که یا هر مورد دیگری که منجر به درد در ناحیه گردن شود باعث شده سیکل قاعدگی را تحت تأثیر قرار دهد. به هرحال برای تشخیص احتمال بارداری می توانند از تست خانگی بیبی چک یا دقیقتر از آن آزمایش خون beta hcg انجام دهند.[/quote]
    با تشكر از حضرتعالي كه وقتتون و در اختيار بنده ميگذاريد.
    البته با توجه به محدوديت ارسال پست كه جز قوانين سايت هستش و بنده به اون احترام ميگذارم.
    امروز سئوالم اينه :
    با توجه به فرمايشات شما بنده ديروز دوشنبه 7 اذر ماه با استفاده از بي بي چك تست كردم و جواب اون منفي شد.
    براي اطمينان بيشتر از نامزدم ازمايش بتا هم گرفتيم كه ازمايشگاه مقدار اون رو 5 و در واقع منفي اعلام كرد.
    و كمي استرس و اضطراب از بنده  دور شد.
    اما حالا اين استرس رو دارم كه چون رابطه مشكوك ما 26 ابان ماه بوده و ايشون هم 4 روز مونده به شروع سيكلشون بوده كه نزديكي صورت گرفته. در واقع ازمايش ما حدودا 7 تا 8 روز بعد از عقب انداختن سيكل بوده ايا ميشه روي ازمايش بتا كاملا اطمينان حاصل نمود ؟
    با توجه به اينكه 48 ساعت از مصرف جوشانده الاله و زعفران دم كرده هم ميگذره اما هنوز خبري از شروع پريودي نيست.!
    ضمن اينكه روز 27 ابان ماه و بعد از گذشت يك روز از رابطه ما ايشون سه عدد آمپول متوكاربامول رو همزمان براي رفع گرفتگي و درد گردنشون تزريق كردن. و البته ناگفته نماند كه بحثهايي هم داشتن كه باعث عصبي شدن و استرس داشتن شده. كه با توجه به مطالب سايت كه بنده مطالعه كردم مستقيما در عقب انداختن سيكل ماهانه تاثير داره.
    ايا اين امپول هم ميتونه اين مورد رو ايجاد كرده باشه ؟
    براي اينكه ايشون زودتر پريود بشن ايا حتما بايد پزشك ايشون رو معاينه و دارو تجويز كنه ؟
    ببخشيد كه بنده اين روزهاي خيلي مزاحم شما ميشم. حقيقت امر اينه كه استرس زيادي دارم.
    متشكرم از وقتي كه براي بنده ميگذاريد.[/quote]

نگرانی فوق العاده بی موردی دارید در مورد بارداری
    آمپول فوق هیچ تاثیری بر روی پریود نداره
    اگر دیدید پریود نشدنشون خیلی طول کشید به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز آمپول ایشون پریود شن
    همچنین تحت نظر پزشک باشن تا دلیل این تعویق مشخص شه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. من 3 روز بعد از خوردن قرص لونژیل پریود شدم و 4 روز بعد تموم شد.  می خواستم بدونم توی سیکل بعدی من با این تاریخ پریود می شم یا با تاریخ پریود قبلیم؟ چون می خوام بدونم که دوره تخمک گذاری کی می شه . ممنون .

3. maryamjuju نوشته است: من 3 روز بعد از خوردن قرص لونژیل پریود شدم و 4 روز بعد تموم شد.  می خواستم بدونم توی سیکل بعدی من با این تاریخ پریود می شم یا با تاریخ پریود قبلیم؟ چون می خوام بدونم که دوره تخمک گذاری کی می شه . ممنون .

با سلام
    تاریخ آخرین قاعدگی رو حساب کنید. ممکنه در سیکل بعدی هم بی نظمی داشته باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام من حدود 4 سال قرص سيپروترون استفاده مي كردم به دليل نازك بودن ديواره تخمدان سمت چپم كه حدود 2 ماه است از اين قرص استفاده نمي كنم ماه اول سر وقت مريض شدم اما اين ماه حدود 15 روز است مريض نشدم ميزان استرس بالا بود و همچنان بالا هست از بيبي چك هم استفاده كردم جواب منفي بود دليل اين عقب افتادن چيست؟ چكار كنم؟

5. سلام من با دوستم که در شرف عقدیم رابطه جنسی کردم از پشت ابم روی التشون ریخت و روز اخر پریودیش بود بعد از ریختن سریع با اب شستش ولی خیلی ترسیدیم و نیم ساعت بعد 2تا ldخورد و 4ساعت بعدش یکی دیگه خورد.دو روز بعدش یکی دیگه خورد و 4 روز بعد از رابطه جنسی یکی دیگه خورده الان 1هفنه گذشته و امروز متوجه شده مقداری خون از التش اومده ولی کم میخواستم ببینم احتمالش هست حامله شده باشه و بدبخت شده باشیم یا نه؟  در ضمن دورش منظمه ممنونم کمکم کنین عجله دارم بفهمم اقای دکتر

6. سلام من رایطه حفاظت نشده داشتم و  بار اول بعد از نزدیکی 2 قرط hd و فردایش 1 قرص در بار دوم  6 ساعت بعد نزدیکی 1 قرص و فرداش 2 قرص hd خوردم در ضمن من تازه سقط کردم و خون ریزی دارم و دکتر به من گفنه 40 روز دیگر پریود میشوم و از این که منی وارد نشده مطمئنم اما از پیشاب میترسم ایا احتمال بارداری مجدد هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. farinazjoon نوشته است: سلام من حدود 4 سال قرص سيپروترون استفاده مي كردم به دليل نازك بودن ديواره تخمدان سمت چپم كه حدود 2 ماه است از اين قرص استفاده نمي كنم ماه اول سر وقت مريض شدم اما اين ماه حدود 15 روز است مريض نشدم ميزان استرس بالا بود و همچنان بالا هست از بيبي چك هم استفاده كردم جواب منفي بود دليل اين عقب افتادن چيست؟ چكار كنم؟

دلایل زیادی میتونه در تعویق شما دخیل باشه ولی هرچی هست بنظرم مربوط به بارداری نیست
    جهت پیگیری به پزشک مراجعه کنید تا علت را جویا شید و سعی کنید تا جایی که ممکن هست استرس نداشته باشید چون عامل اصلی تعویق بیشتر همین استرس و نگرانی هستش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. keihan نوشته است: سلام من با دوستم که در شرف عقدیم رابطه جنسی کردم از پشت ابم روی التشون ریخت و روز اخر پریودیش بود بعد از ریختن سریع با اب شستش ولی خیلی ترسیدیم و نیم ساعت بعد 2تا ldخورد و 4ساعت بعدش یکی دیگه خورد.دو روز بعدش یکی دیگه خورد و 4 روز بعد از رابطه جنسی یکی دیگه خورده الان 1هفنه گذشته و امروز متوجه شده مقداری خون از التش اومده ولی کم میخواستم ببینم احتمالش هست حامله شده باشه و بدبخت شده باشیم یا نه؟  در ضمن دورش منظمه ممنونم کمکم کنین عجله دارم بفهمم اقای دکتر

نوع رابطه طوری نبوده که بارداری رخ بده به دلیل مصرف ناصحیح قرصها که بی رویه هم مصرف شدند تعویق در پریود خواهند داشت نگران نباشید
    خون مربوطه هم میتونه به بالا و پایین شدن بالانس هورمونی برگرده

9. maryam132 نوشته است: سلام من رایطه حفاظت نشده داشتم و  بار اول بعد از نزدیکی 2 قرط hd و فردایش 1 قرص در بار دوم  6 ساعت بعد نزدیکی 1 قرص و فرداش 2 قرص hd خوردم در ضمن من تازه سقط کردم و خون ریزی دارم و دکتر به من گفنه 40 روز دیگر پریود میشوم و از این که منی وارد نشده مطمئنم اما از پیشاب میترسم ایا احتمال بارداری مجدد هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمال بارداری در مورد شما بعید بنظر میرشه (با توجه به شرحی که دادی) شما هم به دلیل مصرف بی رویه قرص که بصورت نا صحیح مصرف کردید در پریودتون تغییراتی ایجاد خواهد شد و نگران نباشید

10. [/quote]

اگر دیدید پریود نشدنشون خیلی طول کشید به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز آمپول ایشون پریود شن
    همچنین تحت نظر پزشک باشن تا دلیل این تعویق مشخص شه[/quote]
    با تشكر از شما كه واقعا وقت ميگذاريد و به سئوالات بنده پاسخ ميديد.
    در مورد نگراني فوق العاده ايي كه فرمودين كاملا درسته متاسفانه خيلي فكر من و نامزدم رو درگير كرده كه انشالله زودتر برطرف بشه.
    امروز براشون وقت دكتر گرفته بودم كه دكتر گفت با توجه به سنشون ( 21 ) امپول ميتونه خيلي خطرناك باشه و نوعي قرص رو پيشنهاد كردن به نام ال دي صورتي ! كه سه شب و به مقدار 2 عدد مصرف كنند. و اگه نشدن بايد امپول تزريق كنند.
    در مورد اون امپولها هم امروز متوجه شدم كه روباكسين و  پيروكسكام بوده كه براي تسكين درد گردن تزريق شده.
    البته همونطوري ك قبلا هم عرض كردم استرس و ناراحتي هاي عصبي زيادي در اين چند روزه داشتند.
    حضرتعالي در اين مورد نظري نداريد ؟
    ببخشيد بخدا خيلي سئوال ميپرسم. اما هر بار بعد از پاسخ شما به ارامش ميرسم اما بازهم كمي اضطراب همراه من هست.
    با تشكر و پوزش فراوان

11. omid2012 نوشته است:

همچنین تحت نظر پزشک باشن تا دلیل این تعویق مشخص شه[/quote]
    با تشكر از شما كه واقعا وقت ميگذاريد و به سئوالات بنده پاسخ ميديد.
    در مورد نگراني فوق العاده ايي كه فرمودين كاملا درسته متاسفانه خيلي فكر من و نامزدم رو درگير كرده كه انشالله زودتر برطرف بشه.
    امروز براشون وقت دكتر گرفته بودم كه دكتر گفت با توجه به سنشون ( 21 ) امپول ميتونه خيلي خطرناك باشه و نوعي قرص رو پيشنهاد كردن به نام ال دي صورتي ! كه سه شب و به مقدار 2 عدد مصرف كنند. و اگه نشدن بايد امپول تزريق كنند.
    در مورد اون امپولها هم امروز متوجه شدم كه روباكسين و  پيروكسكام بوده كه براي تسكين درد گردن تزريق شده.
    البته همونطوري ك قبلا هم عرض كردم استرس و ناراحتي هاي عصبي زيادي در اين چند روزه داشتند.
    حضرتعالي در اين مورد نظري نداريد ؟
    ببخشيد بخدا خيلي سئوال ميپرسم. اما هر بار بعد از پاسخ شما به ارامش ميرسم اما بازهم كمي اضطراب همراه من هست.
    با تشكر و پوزش فراوان[/quote]

دادن پستهای تکراری خلاف قوانین هستش ولی باز تکرار میکنم
    موارد ذکر شده جهتب از شدن رگ و از بین رفتن کوفتگی هستش و روی هورمونها تاثیر نداره
    استرس ایشون تنها موردی هست که فعلا میشه گفت باعث تعویق شده
    به متخصص مراجعه کنید ضرر نمیکنید

12. سلام من در روز 1/9 نزدیکی داشتم که از کاندوم استفاده کردیم اما من چون شک کردم که شاید کاندوم پاره شده باشه روز 7/9 آزمایش بتا دادم که منفی بود میخوام بدونم این جواب چقدر قابل اعتماد هست؟

13. miina نوشته است: سلام من در روز 1/9 نزدیکی داشتم که از کاندوم استفاده کردیم اما من چون شک کردم که شاید کاندوم پاره شده باشه روز 7/9 آزمایش بتا دادم که منفی بود میخوام بدونم این جواب چقدر قابل اعتماد هست؟

شما آزمایش بتا رو که میشه 2 روز بعد رابطه انجام داد رو به موقع انجام دادید و میتویند بینهایت مطمئن باشید که بارداری منتفیه

14. با سلام
    من 26 سالمه
    پریودم هم میش گفت منظمه
    طول دوره 28 روزه اس و 8 روز هم پریودیم هستش
    آخرین بار 90.8.11 شروع شد
    ما 90.9.1 برای بارداری اقدام کردیم
    بعد از گذشت 6 روز از رابطه آزمایش بتا دادم و جواب بتام 0.1 بود و منفی
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟ممکنه که چون زود آزمایش دادم تیجه درست نبوده باشه؟

15. ALIFA11 نوشته است: با سلام
    من 26 سالمه
    پریودم هم میش گفت منظمه
    طول دوره 28 روزه اس و 8 روز هم پریودیم هستش
    آخرین بار 90.8.11 شروع شد
    ما 90.9.1 برای بارداری اقدام کردیم
    بعد از گذشت 6 روز از رابطه آزمایش بتا دادم و جواب بتام 0.1 بود و منفی
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟ممکنه که چون زود آزمایش دادم تیجه درست نبوده باشه؟

نتیجه آزمایش شما 100% صحیح هستش و شک نکنید
    بعد دو روز از رابطه میشه آزمایش بتا داد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 72 از 111
رفتن به صفحه :    ... 72 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید