شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر عفونت ادراری بر بارداری

1. سلام
    آيا عفونت ادراري مانع بارداري ميشه؟ و باعث از بين بردن اسپرم ها ميشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. narges90 نوشته است: سلام
    آيا عفونت ادراري مانع بارداري ميشه؟ و باعث از بين بردن اسپرم ها ميشه؟

سلام
    خیر عفونت ادراری مانعی برای بارداری نیست اما بهتره قبل از بارداری درمان بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام.عفونت ادراری نمی تونه باعث عدم بارداری بشه.ولی می تونه باعث زایمان زودرس در دوران بارداری بشه

4. با سلام   همانطور که دوستان جواب دادند عفونت ادراری مانع بارداری نمی شه وعفونت های دستگاه ادراری شایع ترین عفونت های باکتریایی در دوران بارداری هستند و ممکنه باعث زایمان زودرس و وزن کم هنگام تولدبشه  وچون شما در حال حاضر عفونت ادراری دارِِیدبهتره قبل از اقدام به بارداری  درمانش کنید تا دوران بارداری شیرینی رو سپری کنید.

5. man1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من خانم متاهل هستم و24 سالمه.یک هفته بعد پریدم خونریزی ولک بینی داشتم وقبل اون هیچ سوزش وخارشی نداشتم. اما با شروع خونریزی بی دلیل سوزش وحشتناکی بخصوص صبح ها وهنگام ادرار دارم وباید زود زود برم دستشویی احساس قشار در مصانه دارم.با این علایم رفتم دکتر زنان وکرم کلوتریمازول از 2نوع وقرص مترونیدازول تجویز کرد.الان یک هفته هست استفاده میکنم ولی اصلا فرقی نکردن فقط خونریزیم قطع شده.میخواستم بدونم ایا با این علایم اجتمال بارداری خارج رحم هست؟واگر نیست سوزش وخارشم از چیه اخه قبل خونریزی هیچ سوزشی نداشتم. وسوزشم سوزش ادرار نیست.

6. سلام علایم بارداری خارج رحمی که ایجاد میشوند مبهم وغیر اختصاصی اند مثل درد شکم -تهوع استفراغ -خونریزی غیر طبیعی  و...تشخیص بارداری های نابجاوخارج رحمی بابه کارگیری ترکیبی از سونوگرافی ترانس واژینال-سنجش انالیت های سرمی ویافته های بالینی  وBhcgسرمی مقداراولیه والگوی افزایش یا کاهش ان صورت می پذیردوعلایمی که ذکر کردید مثل سوزش ادرار و تکرر ادرار ...بیشترعلایم مربوط به عفونت ادراری رو داره بهتره یه ازمایش ادرار بدین

7. سلام
    خانمی 25ساله ومتاهل هستم وزایمان هم نداشتم یکسال ونیمه هرماه قبل از پریودی حدود6 روزلکه بینی شدید به رنگ قهوه ای تیره دارم،2باربه پزشک مراجعه کردم و ازمایش و نمونه گیری وسونوگرافی انجام دادم وضعیتم نرمال بود ولی درون واژن زخم داشتم+ترشح شیرداشتم که برای زخم هم شیاف و هم شستشوی بتادین انجام دادم،ولی با گذشت 3ماه همجنان این مشکل رو دارم،آیا این لکه بینی ها بدلیل زخم واژن هست یعنی اینکه زخمم خوب نشده؟خطرناک هست؟برای بارداری مشکل ایجادمیکنه؟دلیل بوجودآمدنش چیه؟(آیا زخم عفونیه یا براثرآسیب مکانیکی بوجوداومده وآیا ممکنه بدلیل پوزشن های رابطه جنسی وضربه ایجاد شده باشه؟)راه درمان قطعی داره؟آیا رابطه جنسی طی این لکه بینی ها مشکلی نداره چون هرماه طی این 6روز نزدیکی داشتم
    ازاین جهت دچاراسترس شدیدی شدم لطفا دقیق منو راهنمایی کنین باتشکر

8. با سلام ايا استفاده از كندوم 3يا چهار سال در حالي كه ما تازه ازدواج كريم باعث نازايي نمي شود

9. asal282 نوشته است: با سلام ايا استفاده از كندوم 3يا چهار سال در حالي كه ما تازه ازدواج كريم باعث نازايي نمي شود

سلام
    استفاده از کاندوم هیچ ارتباطی با نازایی نداره و اتفاقآ برای کسانی که تازه ازدواج کردند و بچه دار نشدند یکی از راههای بدون عارضه هست.

10. lilipari نوشته است: سلام
    خانمی 25ساله ومتاهل هستم وزایمان هم نداشتم یکسال ونیمه هرماه قبل از پریودی حدود6 روزلکه بینی شدید به رنگ قهوه ای تیره دارم،2باربه پزشک مراجعه کردم و ازمایش و نمونه گیری وسونوگرافی انجام دادم وضعیتم نرمال بود ولی درون واژن زخم داشتم+ترشح شیرداشتم که برای زخم هم شیاف و هم شستشوی بتادین انجام دادم،ولی با گذشت 3ماه همجنان این مشکل رو دارم،آیا این لکه بینی ها بدلیل زخم واژن هست یعنی اینکه زخمم خوب نشده؟خطرناک هست؟برای بارداری مشکل ایجادمیکنه؟دلیل بوجودآمدنش چیه؟(آیا زخم عفونیه یا براثرآسیب مکانیکی بوجوداومده وآیا ممکنه بدلیل پوزشن های رابطه جنسی وضربه ایجاد شده باشه؟)راه درمان قطعی داره؟آیا رابطه جنسی طی این لکه بینی ها مشکلی نداره چون هرماه طی این 6روز نزدیکی داشتم

برای درمان باید فریز کنید که زخم و عفونت رو درمان میکنه.
    برای انجام این کار پزشک شمارو راهنمایی می کنه که چه کارهایی رو انجام ندید.
    رابظه جنسی زخم رو بیشتر تحریک میکنه.
    به یک متخصص حاذق مراجعه کنید.

11. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    lilipari نوشته است: سلام

عمده توجهات  که کرایو  ایجاد میکنه به این قرار هست.
    1- درد خفیفی در ناحیه شکم لگنی که معمولا در اولین فریز ها هست
    2- شاید مهمترین مشکلی که کرایو ایجاد میکنه.. ایجاد ترشح هست که تا مدتی مداوما تولید خواهد شد که
    3-  انجام هر گونه مقاربت - گذاشتن هر گونه تامپون و یا چیز دیگه در مجرای رحم

12. man1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 24 ساله هستم. 6ماهه عروسی کردم اولای ازدواج حین رابطه جنسی اصلا سوزش یا درد نداشتم اما از یه ماه پیش که موقع ادرار سوزش داشتم (در این مورد تو همین پست بیماری سوزش رو با جزئیات مطرح کردم)وبه دکتر مراجعه کردم و دکتر 2 بار دارومو عوض کرد الان بهتر شدم اما الان موقع دخول سوزش شدیدی دارم.اصلا علایم عفونت یا ....ندارم هم با کاندوم سوزش دارم هم بی کاندوم.قبل دخول بدنم هم اماده میشه یعنی تحریک میشم اما نمی دونم چرا وسطا خشک میشم.آیا باید از روان کننده اشتفاده کنیم؟ایا احتمال داره بازم عفونت داشته باشم؟ بعد رابطه جنسی اطراف اونجا(...)یکم متورم میشه.آیا عادی هست؟

13. سلام/ببخشيد شما كه دخترييد ميتونييد ب من كم كنييد كه بگييد من يه ذره وار

14. با سلام من ابروهايم دير در مي امد ازمايع امپول پرژسترون رو ابروهايم زد ودر امد ايا مشكلي در هرمون هاي من ايجاد نمي كند

15. سلام asal282
    خواهر زاده من هم این مشکل تورا داشت پارسال همین آمپول رو زد ولی ظاهرا مشکلی نداشته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید