شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریزش موی سر

1. ELI

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وتشکر از پاسخهای مفید شما
    آیا قطره ماینوکسیدیل برای ریزش موی سر همه افراد جواب میدهد من آزمایش هورمون وکم خونی دادم  درآزمایش هورمون پرولاکتین بالا بود که چند دوره بروموکریپتین مصرف کردم وپایین آمد ودیگه موردی نبود ولی کمخونی داشتم که چند ماه قرص آهن و اسید فولیک خوردم با این وجود احساس میکنم حجم موهایم خیلی کم است قطره ماینوکسیدیل هم استفاده کردم اول ریزش مو بدتر شد بعد هم تغییری نکرد گوشه ها و پشت سرم تقریبا کم موشده آیا راه درمانی وجود دارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ELI نوشته است: با سلام وتشکر از پاسخهای مفید شما
    آیا قطره ماینوکسیدیل برای ریزش موی سر همه افراد جواب میدهد من آزمایش هورمون وکم خونی دادم  درآزمایش هورمون پرولاکتین بالا بود که چند دوره بروموکریپتین مصرف کردم وپایین آمد ودیگه موردی نبود ولی کمخونی داشتم که چند ماه قرص آهن و اسید فولیک خوردم با این وجود احساس میکنم حجم موهایم خیلی کم است قطره ماینوکسیدیل هم استفاده کردم اول ریزش مو بدتر شد بعد هم تغییری نکرد گوشه ها و پشت سرم تقریبا کم موشده آیا راه درمانی وجود دارد

سلام ،
    با توجه به آزمایشات و علایمی که ذکر کردید ، شما به احتمال زیاد دچار ریزش مو با الگوی مردانه هستید که محلول مينوکسیدیل موضعی بهترین درمان برای آن می باشد . فقط باید توجه داشته باشید که : پاسخ افراد به این دارو مختلف است ، پاسخ به دارو آهسته می باشد و احتیاج به چندین ماه درمان دارد ، روند بیماری را تغییر نمی دهند و استفاده مداوم برای ادامه رشد لازم است . حداکثر پاسخ وقتی حاصل می شود که قبل از خواب استعمال شود . در ضمن در کنار اين اقدامات بر طرف کردن علت زمينه اي ( تغييرات هورموني ) نيز مفيد مي باشد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. roham نوشته است:
    ELI نوشته است: با سلام وتشکر از پاسخهای مفید شما

سلام ،
    با توجه به آزمایشات و علایمی که ذکر کردید ، شما به احتمال زیاد دچار ریزش مو با الگوی مردانه هستید که محلول مينوکسیدیل موضعی بهترین درمان برای آن می باشد . فقط باید توجه داشته باشید که : پاسخ افراد به این دارو مختلف است ، پاسخ به دارو آهسته می باشد و احتیاج به چندین ماه درمان دارد ، روند بیماری را تغییر نمی دهند و استفاده مداوم برای ادامه رشد لازم است . حداکثر پاسخ وقتی حاصل می شود که قبل از خواب استعمال شود . در ضمن در کنار اين اقدامات بر طرف کردن علت زمينه اي ( تغييرات هورموني ) نيز مفيد مي باشد.
    سلام عرض می کنم به شما ،
    من 21 سال سن دارم و می تونم بگم بغلهای موی سرم خالی شده. از داروهای متعددی استفاده کردم. به نظر شما چه کار کنم موهام نازک و شکننده و کم حجم شده است. سوال دیگر اینکه در کاشت مو چرا بغل سر مو نمی کارند؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. roham نوشته است:
    ELI نوشته است: با سلام وتشکر از پاسخهای مفید شما

سلام ،
    با توجه به آزمایشات و علایمی که ذکر کردید ، شما به احتمال زیاد دچار ریزش مو با الگوی مردانه هستید که محلول مینوکسیدیل موضعی بهترین درمان برای آن می باشد . فقط باید توجه داشته باشید که : پاسخ افراد به این دارو مختلف است ، پاسخ به دارو آهسته می باشد و احتیاج به چندین ماه درمان دارد ، روند بیماری را تغییر نمی دهند و استفاده مداوم برای ادامه رشد لازم است . حداکثر پاسخ وقتی حاصل می شود که قبل از خواب استعمال شود . در ضمن در کنار این اقدامات بر طرف کردن علت زمینه ای ( تغییرات هورمونی ) نیز مفید می باشد.
    سلام عرض می کنم به شما آقای دکتر،
    می خواستم ببینم این پودرهای جلوه دهنده بود می تواند مشکل من را تا حدودی حل کند، من سرم تاس می باشد و عوارض جانبی ندارد

5. پرشیا نوشته است: سلام عرض می کنم به شما ،
    من 21 سال سن دارم و می تونم بگم بغلهای موی سرم خالی شده. از داروهای متعددی استفاده کردم. به نظر شما چه کار کنم موهام نازک و شکننده و کم حجم شده است. سوال دیگر اینکه در کاشت مو چرا بغل سر مو نمی کارند؟

سلام ،
    دلیل ریزش مو در این موارد بیشتر عوامل هورمونی است و می بایست ابتدا علت اصلی را مشخص نمود تا درمان با توجه به عامل اصلی انجام شود . در صورت اختلال هورمونی با درمان، وضعیت موها بهتر خواهد شد و تمام اینها در صورتی است که بیماری موضعی در آن ناحیه وجود نداشته باشد . در مورد کاشت مو هم متاسفانه من اطلاعی ندارم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. خوشگل نوشته است: سلام عرض می کنم به شما آقای دکتر،
    می خواستم ببینم این پودرهای جلوه دهنده بود می تواند مشکل من را تا حدودی حل کند، من سرم تاس می باشد و عوارض جانبی ندارد

سلام ،
    من تجربه ای در مورد پودرهایی که شما گفتید ندارم .

7. roham نوشته است:
    خوشگل نوشته است: سلام عرض می کنم به شما آقای دکتر،

سلام ،
    ba salam be aghaye doctor  3 soal  dashtam aval inke  moohaye poshte goosh man shadidan mirizad mikhastam beporsam elat chist va bad rahe halesh  dovomin soalam inke  gorse pro pershia asari dar rooyesh darad va bad avarez  shadidi darad ya na sevom inke  nazare shoma dar morede mavadeh masrafi shampoo gelan chist albate giyahish mamnoon misham javab bedin

8. parsian نوشته است:
    roham نوشته است:
    خوشگل نوشته است: سلام عرض می کنم به شما آقای دکتر،

سلام ،
    ba salam be aghaye doctor  3 soal  dashtam aval inke  moohaye poshte goosh man shadidan mirizad mikhastam beporsam elat chist va bad rahe halesh  dovomin soalam inke  gorse pro pershia asari dar rooyesh darad va bad avarez  shadidi darad ya na sevom inke  nazare shoma dar morede mavadeh masrafi shampoo gelan chist albate giyahish mamnoon misham javab bedin
    aghaye doctor age javabe mano nemidin be webloge degeeeeeee moraje  konam?

9. دوست عزیز سلام ،
    اول اینکه شما مختار هستید که هر جا میل دارید ، تشریف ببرید.
    بعد اینکه من با پیام خصوصی هم به شما توجه دادم که قوانین را رعایت فرمایید ، ولی متاسفانه شما رعایت نکردید.

10. ایا کوتاه کردن از ته موهای سر و یا تیغ کشیدن بر ریزش مو تاثیر دارد

11. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    خیر

12. سلام خدمت دکتر صادقی من هر روز روزی 2 بار خود ارضایی دارم و مدتی است مو هایم به شدت می ریزد ایا این دلیل ریزش موهایم می شود Question

13. bahmanM نوشته است: سلام خدمت دکتر صادقی من هر روز روزی 2 بار خود ارضایی دارم و مدتی است مو هایم به شدت می ریزد ایا این دلیل ریزش موهایم می شود Question

سلام،
    تا به حال ارتباطی بین خود ارضایی و ریزش مو پیدا نشده است!

14. سلام خدمت تمام عزیزان .سوال من اینه که من مدت 1 ماهه که پوست سرم شدید چرب شده البته تا 3ماه پیش سرم به طور زیاد شوره داشت وخشک بود  ولی یهو چرب شد و ریزش موهام هم زیاد به طوری که
    پوست سرم تقریبا از جلو  پیداست من حدودا 3 ماهه اعتیاد  2 ساله به سیگار رو کنار گذاشتم همچنین در 2ماه اخیر دچار یک مشکل عشقی شدم  و دچار افسردگی شدید شدم1- آیا دلیل ریز ش موهام میتونه ترک سیگار یا افسردگی باشه ؟ ضمن اینکه من موهام مدت 2 ساله که به صورت خیلی کم ریزش داره ولی ارثی نیست ..2-ایا میتونم از ماینوکسیدل استفاده کنم ؟.3-ایا ماینوکسیدل فقط واسه ریزش ارثی است ؟4-مصرف ماینوکسیدل تاکی باید ادمه پیدا کنه ؟چون میگن اگه ولش کنی مو دچار ریزش شدید میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون از همگی

15. ماینوکسیدل استفاده نکن چون استفاده کنی باید تا آخر عمر مصرف کنی مرتبت به محض وقفه افتادن موهات سریع میریزه به طور وحشتناک

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید