شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج باد از واژن در زمان پریود

1. خدمت دوستان عزيزم

جستجوي سايت رو گشتم و مطالبي رو هم مطالعه كردم اما متاسفانه جواب خودم رو پيدا نكردم

خروج بادهاي صدا دار از واژن، در دوران پريود، براي دختر خانمي كه هيچ رابطه اي هم نداره نشونه ي چي مي تونه باشه و آيا موجب نگراني هست؟

2. خب نمیتونه خطر ناک باشه حس می کنم دلیلش داشتن عفونی در ناحیه واژن باشه.

3. haale نوشته است: خدمت دوستان عزيزم

جستجوي سايت رو گشتم و مطالبي رو هم مطالعه كردم اما متاسفانه جواب خودم رو پيدا نكردم

خروج بادهاي صدا دار از واژن، در دوران پريود، براي دختر خانمي كه هيچ رابطه اي هم نداره نشونه ي چي مي تونه باشه و آيا موجب نگراني هست؟

سوال شما یه چند باری در سایت عنوان شده بود
    خیلی از خانمها چنین حالتی رو دارند و طبیعی هستش
    اما این موردی که میگید صدا دار خیلی عجیبه!!!!
    خروج باد از واژن ربطی به داشتن رابطه یا نداشتن رابطه نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. عزیزم خروج این بادها کاملا طبیعی هست و ربطی به این نداره که شما رابطه داشتین یا نه.
    معمولا در دوران پریودی یه کم تعدادشون بیشتر میشه و شما بیشتر اونها رو احساس میکنید.ولی اینکه میگید صدا داره عجیبه.چون فقط میشه حسشون کرد.روزهای اول پریودی که خونریزی زیادتره این بادها هم بیشترن.احتمالا شما فکر میکنید که صدادارن.یعنی میخواید بگید که شما با گوشتون صداشونو میشنوین؟؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدید تا بتونیم بهتر راهنماییتون بکنیم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلا هاله جان
    در دوران پریودی زیاد شدن خروج باد از واژن و مقعد طبیعی هستش همونطوری که عطش زیاد طبیعی هست
    ممکنه یکی کمتر داشته باشه و یکی بیشتر اما وجودش طبیعیه
    من حس میکنم مدام به خدت فشار میاری و واژنت رو منقبض میکنی که این بادها خارج نشه و این امر باعث میشه که باد بصورت صدادار خارج بشه
    اون بادی که بعد از رابطه جنسی از واژن خارج میشه با این فرق داره و این معنی اون و ماهیت اون رو نداره
    شاد و سلامت باشید
    (یادت باشه باد بی صدا مایه نفاقه و باد صدا دار مایه خنده و شادی)    
    شاد باشی
    بای

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید