شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلوگيري

1. sarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.2تا سوال داشتم اقاي دكتر عزيز. ميخواستم بدونم بعد از نزديكي 2يا3ساعت بعد 2 عدد قرص ld خوردم و فرداش هم 1 عدد خوردم. ايا باز هم امكان بارداري هست يا جلوگيري شده. لطفا راهنماييم كنيد. مطلب ديگه اينكه من چند بار بدون خروج از سايت خارج شدم وحس ميكنم نكنه حك شده باشم. با تشكر

با سلام مجدد اقاي دكتر من به سوالم اينو هم اضافه كنم كه نزديكي من 4 تا 6روز بعد از پريدم بوده يعني 4 تا 6 روز بعد اينكه پريودم تموم شده نزديكي داشتم و چون حس كردم مني داخل ريخته شد 2 الي 3 ساعت بعدش 2تا ld خوردم و فرداش هم يكي ديگه.

اقاي دكتر عزيز معذرت ميخوام كه سوالم رو مرتب تكرار ميكنم اما خيلي ضروريه. من ماه پيش نزديكي داشتم و البته بعدش از baby check استفاده كردم كه منفي بود و با يكي دو روز تاخير اما پريد شدم بطر طبيعي هم بود پريدم. با توجه به اين ايا باز امكان بارداري هست با اينكه پريود شدم. ؟  بعد هم 5 تا 6 روز بعد پريدم باز نزدكي داشتم اما 2 الي 3 ساعت بعد ld خردم 2تا و فرداش هم1 خوردمو تا 10روز ادامه دادم ايا جلوگيري شده؟ لطفا جواب 2تا سوالمو بدين. تشكر

2. سلام با اجازه مدير محترم سايت
    البته جواب تكميلي را آقاي دكتر محبت ميكنند
    من فقط عرض كنم كه براي جلوگيري از بارداري به صورت اورژانسي شما ميبايستي 4 عدد قرص ال دي را تا 12 ساعت بعد از نزديكي محافظت نشده مصرف نماييد و 12 ساعت بعد دوباره 4 قرص ديگر مصرف كنيد
    مصرف 2 قرص و از روز بعد تا ده روز هر روز يك روز نه تنها به منزله اورژانس جلوگيري از بارداري نخواهد بود بلكه ميتواند توازن هورموني شما را نيز بر هم بزند ( به دليل مصرف قرص تا ده روز و بعد قطع آن )
    انشاء اله كه باردار نشده ايد و لي  از اين به بعد قبل از مصرف قرص حتما طريقه صحيح مصرف آن را جويا باشيد.
    مطالب زيادي در مورد روش هاي جلوگيري از بارداري و اورژانس جلوگيري در سايت وجود دارد با استفاده از امكان جستجو از آنها بهره ببريد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید