شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افراط در خودارضايي

1. با سلام لطفا در اين مورد مرا راهنمايي كنيد. من دختري 33 ساله‌ام كه مدتهاست (20 سال) خودارضايي ميكنم. از يك طرف هنوز امكان ازدواج برايم فراهم نشده است درحالي كه آدم گرمي هستم و خيلي به رابطه جنسی مايلم و از طرف ديگر ميدانم كه خودارضايي خيلي ضرر دارد (جسمي و روحي) و تجربه اين را به من ثابت كرده است. علاوه بر اين از اين كار احساس گناه ميكنم.اما اراده‌ام ضعيف است. چه كنم؟تازه جديدا دارم به اين فكر ميكنم كه حتي اگر ازدواج كنم شايد نتوانم همسرم را درست ارضا كنم و خودم هم از رابطه آنطور كه ميخواهم لذت ببرم چون تازگي احساس ميكنم شايد هم وسواسي شده‌ام به هر حال فكر مي‌كنم زود ارضا مي‌شوم.خيلي افراط ميكنم حتي يك روز 3 بار خودم را ارضا كردم.به نظر شما چه كنم؟ممنون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اراده کن ترک کنی سخته ولی ممکنه بعدشم دراولین موقعیت مناسب ازدواج کن وبدون که لذتی که در رابطه با جنس مخالف هست در خود ارضایی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ببین عزیزم من متاسفانه خودم به این درد  دچارم اما خیلی تونستم خودم کنترل کنم اول از همه از خدا بخواه کمکت کنه بعد ورزش کن عکس و فیلم تحریک کننده نبین و غذای گرم مثل موز و شکلات نخور من این کارارارو کردن کمی بهتر شدم البته حق داری کاملا میفهمم نیاز به رابطه داری من 20 سالمه گاهی از شدت نیاز عصبی میشم وای به حال شما اگرم میتونی به یک مشاوره برو من خودم میخوام این کار بکنم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. sheidashifte نوشته است: با سلام لطفا در اين مورد مرا راهنمايي كنيد. من دختري 33 ساله‌ام كه مدتهاست (20 سال) خودارضايي ميكنم. از يك طرف هنوز امكان ازدواج برايم فراهم نشده است درحالي كه آدم گرمي هستم و خيلي به رابطه جنسی مايلم و از طرف ديگر ميدانم كه خودارضايي خيلي ضرر دارد (جسمي و روحي) و تجربه اين را به من ثابت كرده است. علاوه بر اين از اين كار احساس گناه ميكنم.اما اراده‌ام ضعيف است. چه كنم؟تازه جديدا دارم به اين فكر ميكنم كه حتي اگر ازدواج كنم شايد نتوانم همسرم را درست ارضا كنم و خودم هم از رابطه آنطور كه ميخواهم لذت ببرم چون تازگي احساس ميكنم شايد هم وسواسي شده‌ام به هر حال فكر مي‌كنم زود ارضا مي‌شوم.خيلي افراط ميكنم حتي يك روز 3 بار خودم را ارضا كردم.به نظر شما چه كنم؟ممنون.

عزيزم
    دوستمون خوب نوشتند که اگر ذهنت رو مشغول مسائل ديگر بکنی اين مشکلت کمتر می شه. مثل ورزش و مطالعه و با دوستان بيرون بودن.

سعی کن زياد تنها نباشی و فيلم و عکس اونجوری نبینی و مهم هست که موقع فکر کردن به اين مسائل ذهنت رو منحرف کنی به يک موضوع ديگه.

غذاهای داغي هم که دوستمون اشاره کرده مثل فلفل و پياز و شکلات ... کمتر مصرف کنی. در ضمن اگه سعی کنی که لاغرتر بشی کمتر اين حالت بهت دست می ده.

اما در نهايت می خواستم اين رو برات بنويسم که خودارضايی برای دخترها ضرر جسمی و روحی نداره مگر اينکه کمی حالت آلت رو تغيير بده . اين چيزها رو به خودت تلقين نکن و عذاب وجدان هم نداشته باش، اگه هم مايل بودی دوست پسر بگير.

اين رو نوشتم برای اينکه بدونی که اگر بخوای از چيزی دوری کنی آن بيشتر سراغت می ياد و ذهنت رو بیشتر مشغول میکنه. بهش فکر نکن.
    اين کارهايی که بهت گفتيم رو انجام بدی احساس خواستنت صفر نمی شه ولی کمتر می شه.

زياد سخت نگير و به همسر هم فکر نکن اگر وقتش برسه ازدواج هم می کنی ولی ممکن هم هست که هيچوقت ازدواج نکنی. منظورم اين هست که ذهنت رو مشغول اين چيزها نکنی.

در عوض در زندگی برای خودت هدف تعيين کن و تلاشت رو برای رسيدن به هدفت بيشتر کن.

به طور مثال می تونی ادامه تحصيل رو هدف قرار بدی.
    می تونی کمک در موسسات خيريه رو هدف قرار بدی.
    می تونی فعاليت های ورزشی يا فرهنگی رو هدف قرار بدی.

به زندگی و هدف فکر کن.

به نظر می رسد هدف دختر ايرانی ازدواج بوده و هست!!!!!!!!!!

شاداب باشيم آگاه در هوشياری

ژاسينا

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. سلام
    من یه جایی خوندم ایستاده ادار کردن میل جنسی رو کم میکنه !!!!!!!

6. mahdi2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    از نظر علمی : چون در ایستاده ادرار کردن مثانه قادر به انقباض حداکثری نیست پس زمینه برای افزایش رزیجوا(ادرار باقی مانده در مثانه)ایجاد میشه نتیجه اش هم سیستیت یا عفونت مثانه یا حتی سنگ مثانه است ولی کم شدن حس جنسی نشنیدم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید