شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

مشکل در استفاده از کاندوم تاخیری

1. shiva15 نوشته است: ضمن احترام به همه نظرات دوستان عرض کنم که اکثر مشکلات زود انزالی اقایان توسط همسرانشون قابل درمان هست البته اگر خانمها علت زود انزالی طرفشون رو و همچنین راه درمانش رو بلد باشند
    اینطوری خیلی راحت و بدون دارو میشه از رابطه جنسی لذت کامل رو برد

خوب عزيزم اين روش درمان رو برای آقايون و خانوم ها می نوشتی که ياد بگيرند و عمل کنند.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Tanha61 نوشته است: سلام
    از دوستان يه سوال داشتم
    آيا داروي هست(گياهي يا....) كه بشه در دوران مجردي به پوست الت ماليد كه پوست الت كلفت تر بشه تا اون  نازكي و لطافتي كه پوست الت داره از بين بره و حساسيتش كمتر بشه  كه تو دوران متاهلي زود انزالي كمتر بشه

ممنون

سلام دوست عزيز
    من فكر نمي كنم مشكل زود انزالي در آقايان مربوط به نازكي پوست آلتشون باشه.
    معمولاً زود انزالي به مسائل ديگه بر مي گرده.

3. با سلام

میخواستم در مورد قرص مگنا ار ایکس توضیح بدین ایا این قرص موثر هست یا نه

4. aliaghajoon نوشته است: با سلام

میخواستم در مورد قرص مگنا ار ایکس توضیح بدین ایا این قرص موثر هست یا نه

چنین قرصهایی بیشتر جنبه تجاری دارن تا درمانی
    افزایش آلت و این چزها که در موردش گفته شده اگر تاثیر داشته باشه تاثیرش موقتی هستش و یا شما هر وقت قرص رو مصرف کنید این حالت رو خواهید داشت

5. سلام دوست عزيز
    معمولاً زود انزالي به مسائل ديگه بر مي گرده.[/quote]

اگه امكان داره بيشتر توضيح بديد و دوستان ديگه هم اگه درمورد پست قبلي من اطلاعاتي دارن ممنون ميشم راهنمايي كنن

6. bahi نوشته است:
    Tanha61 نوشته است: سلام
    از دوستان يه سوال داشتم
    آيا داروي هست(گياهي يا....) كه بشه در دوران مجردي به پوست الت ماليد كه پوست الت كلفت تر بشه تا اون  نازكي و لطافتي كه پوست الت داره از بين بره و حساسيتش كمتر بشه  كه تو دوران متاهلي زود انزالي كمتر بشه

ممنون

سلام دوست عزيز
    معمولاً زود انزالي به مسائل ديگه بر مي گرده.

دوستان

در مورد زود انزالی قبلن در اين سايت نوشته شده و من هم روش هايی رو برای آن در جواب دو نفر در دو پست نوشته ام که برای مرور دوباره می نويسم

بله حساس بودن پوست آلت هم در زود انزالی موثر هست اما علت اصلی به ماهيچه های ريشه آلت مربوط می شود
    علت ديگر  ذهنی است که با تمرکز به آن ناحيه انرژی در آن ناحيه متمرکز شده و انزال رخ می دهد.

1-برای نازکی و حساس بودن آلت نمی توان کاری صورت داد جز مصرف کاندوم.

2- برای اينکه تمرکز ذهن در آن ناحيه نباشد بهتر هست که عمل حرکت آلت در درون آلت به آرامی صورت گيرد و معاشقه با لب و گردن و پستان ها  انجام گيرد که انرژی ذهنی و جسمی توزيع گردد.  دست ها در تمان نقاط بدن گردش کند اين مورد گردش و ماساژ با دست شايسته است که توسط هر دو طرف برای طرف مقابل انجام گيرد. اگر خانم در حين دخول بدون حرکت نماند و با دست کمر و باسن و پشت و سينه و بيضه ها و همه نقاط بدن آقا را لمس کند باعث توضيع انرژی خواهد شد و اگر مرد لب ها و گردن زن را ببوسد و پستان های زن را ماساژ دهد تمرکز ذهنی خود را توضيع خواهد کرد.

3- ماهيچه های ريشه در اکثر مردان ايرانی ضعيف هست به دليل اينکه از زمان بلوغ عمل جنسی را انجام نداده اند. يا خود ارضايی داشته اند يا هيچ کاری نکرده اند که در هر دوصورت اين ماهيچه ها چون وظيفه خود را انجام نداده اند ضعيف شده اند.
    ماهيچه های دو طرف آلت تقريبن از روی مثانه شروع می شه و دو طرف آلت رو در بر می گيره و بالای مقعد به هم می رسند.

برای تقويت اين ماهيچه ها تمرين هایی وجود دارند که به تمرينات کيگل معروف شده اند.

اما تمريناتی قديمی نيز وجود دارند که از تمرينات يوگا هستند برای دير انزالی تا بتوان تانترا را به خوبی اجرا کرد.

يکی از تمرينات فرو بردن آلت در درون شکم است. در حالتی که نشسته ايد آلت را از طريق ماهيچه های دو طرف و ماهيچه خود آلت به درون شکم خود فرو ببريد. بدون اينکه دست خود را به کار گيريد.
    10 ثانيه در اين انقباض ماهيچه بمانيد و ماهيچه ها را رها کنيد. 10 ثانيه صبر کنيد و دوباره ماهيچه های ناحيه آلت را منقبض کنيد و به درون شکم فرو ببريد. اين کار را 25 بار در روز انجام دهيد. با اين کار ماهيچه های مقعد نيز منقبض خواهند شد چون ماهيچه های کناری آلت برای کنترل مقعد نيز به کار می روند.

تمرين ديگر تانترا اين است که آلت خود را به دست بگيريد و ماهيچه ريشه آلت را که نزديک مقعد می باشد منقبض کنيد و رها کنيد. اين انقباص و رها کردن انقباض را در حين اينکه آلت خود را در درون دست خود گرفته ايد 81 يک بار انجام دهيد.

تمرين ديگر که يک روش قديمی می باشد و برای شناسايی ماهيچه های آلت مفيد هست ، نگهداشتن و رها کردن ادرار می باشد.
    در حين ادرار ، ادرار خود را قطع کنيد و دوباره ادار کردن را ادامه دهيد و دوباره قطع کنيد و دوباره ادامه دهيد. اين کار را چند بار حين ادار انجام دهيد. مضرات اين روش : الف - اين روش ممکن است که به پروستات مضر يا مفيد باشد در اين مورد تحقيقی صورت نگرفته است. ب- ممکن است ادرار وارد مجرای بيضه ها شود و عفونت ايجاد کند پس بعد از انزال که مجاری بيضه نيمه باز هستند به هيچ وجه اينکار را انجام ندهيد

ماهيچه ها ی کناری آلت و ريشه آلت را همواره تقويت کنيد تا هنگام عمل جنسی ماهيچه ها قوی باشند و خسته نشده و انزال را زود رها نکنند.

خانم ها نيز با تمرينات انقباضی ماهيچه های کناری آلت می توانند که تنگی واژن خود را حفظ کنند و با يادگيری آن  می توانند در حين عمل جنسی با منقبض و رها کردن اين ماهيچه ها به خود و طرف مقابل لذت بيشتری بدهند.

در حين عمل جنسی هنگامی که مرد احساس می کند که انزال می خواهد رخ دهد از حرکت باز ايستد و خانم انتهای آلت مرد را که به شکم چسبيده در دست گرفته و فشار دهد تا عمل انزال باز ايستد و عمل جنسی ادامه يابد. اگر انزال رخ داده است اين کار را انجام ندهيد و مانع خروج مايع نشويد اما اگر هنوز اتفاق نيافتاده و فقط احساس آن را داريد می توانيد با همکاری هم مانع آن شويد.

شاداب باشيم

ژاسينا

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. با تشکر از دوست خوبمون برای مرور دوباره ی نکات، باید بگم تکنیک ماستر و جانسون که من خودم از طریق همین تاپیک باهاش آشنا شدم بسیار خوب و مؤثره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام خدمت آقای دکتر مدت زمانی که به انزال میرسم حدود 15دقیقه بعضی وقتها بیشتر می شه بعد تواین مدت خیلی بدنم گرم میشه وزیادعرق می کنم طوری که قطره قطره میریزه زمین وصحنه ناخوشایندی برای خودم وهمسرم درست کرده از این وضعیت نگرانم مشکلی وجود داشته باشه علت چیست؟ یه سوال دیگری هم دارم که  حدود چندماهی میشه که موقع انزال سوزش سرآلت دارم وقتی منی کاملا تخلیه میشه سوزش خوب میشه پرتاب منی خیلی کم شده دفعات نزدیکی من هفته ای یک یا دوباراست.علت سوزش چی میتونه باشه چرا پرتاب منی من خیلی کم شده باید چیکارکنم که پرتاب خوب شه؟جوابای سوالامو هرجاگشتم ندیدم ودرست متوجه نشدم

9. hajiyan نوشته است: سلام خدمت آقای دکتر مدت زمانی که به انزال میرسم حدود 15دقیقه بعضی وقتها بیشتر می شه بعد تواین مدت خیلی بدنم گرم میشه وزیادعرق می کنم طوری که قطره قطره میریزه زمین وصحنه ناخوشایندی برای خودم وهمسرم درست کرده از این وضعیت نگرانم مشکلی وجود داشته باشه علت چیست؟ یه سوال دیگری هم دارم که  حدود چندماهی میشه که موقع انزال سوزش سرآلت دارم وقتی منی کاملا تخلیه میشه سوزش خوب میشه پرتاب منی خیلی کم شده دفعات نزدیکی من هفته ای یک یا دوباراست.علت سوزش چی میتونه باشه چرا پرتاب منی من خیلی کم شده باید چیکارکنم که پرتاب خوب شه؟جوابای سوالامو هرجاگشتم ندیدم ودرست متوجه نشدم

علت گرم شدن بدن و تعریق زیاد به دلیل طولانی شدن زمان انزال و افزایش فعالیت بدنی و خستگی در حین رابطه می تواند تاحدودی باعث کاهش میل جنسی شود مایع منی در موقع انزال با پرتاب خارج نشود بلکه با مقدار و سرعت کمتری خارج می شود.
    برای برطرف شدن این مشکل، اگر از کاندوم های تأخیری استفاده می کنید، برای دفعات بعدی نوع ساده آن را تهیه کنید.
    نوع پوزیشن خود را تغییر دهید تا کمترین فشار ممکن به شما وارد شود.
    قبل از شروع رابطه، معاشقه داشته باشید تا با افزایش میل جنسی و برانگیختگی بیشتر، به زمان ارگاسم نزدیکتر شوید تا زمان انزال کاهش پیدا کند.
    علت سوزش سر آلت موقع انزال میتونه بخاطر فشار هایی بوده که به آلت وارد کردید یا مثلاً موقع انزال سر یا بدنه آلت را تقریباً محکم گرفته اید یا در زمان نزدیکی، آلت تحت فشار بوده که باعث شده در حین انزال با سوزش همراه باشه. در غیر اینصورت می توانید به پزشک مراجعه کنید تا از لحاظ سایر دلایل مثل عفونت های ناحیه تناسلی بررسی شوید.

10. [quote="Hamshahri"]
    hajiyan نوشته است: سلام خدمت آقای دکتر مدت زمانی که به انزال میرسم حدود 15دقیقه بعضی وقتها بیشتر می شه بعد تواین مدت خیلی بدنم گرم میشه وزیادعرق می کنم طوری که قطره قطره میریزه زمین وصحنه ناخوشایندی برای خودم وهمسرم درست کرده از این وضعیت نگرانم مشکلی وجود داشته باشه علت چیست؟ یه سوال دیگری هم دارم که  حدود چندماهی میشه که موقع انزال سوزش سرآلت دارم وقتی منی کاملا تخلیه میشه سوزش خوب میشه پرتاب منی خیلی کم شده دفعات نزدیکی من هفته ای یک یا دوباراست.علت سوزش چی میتونه باشه چرا پرتاب منی من خیلی کم شده باید چیکارکنم که پرتاب خوب شه؟جوابای سوالامو هرجاگشتم ندیدم ودرست متوجه نشدم

علت گرم شدن بدن و تعریق زیاد به دلیل طولانی شدن زمان انزال و افزایش فعالیت بدنی و خستگی در حین رابطه می تواند تاحدودی باعث کاهش میل جنسی شود مایع منی در موقع انزال با پرتاب خارج نشود بلکه با مقدار و سرعت کمتری خارج می شود.
    برای برطرف شدن این مشکل، اگر از کاندوم های تأخیری استفاده می کنید، برای دفعات بعدی نوع ساده آن را تهیه کنید.
    نوع پوزیشن خود را تغییر دهید تا کمترین فشار ممکن به شما وارد شود.
    قبل از شروع رابطه، معاشقه داشته باشید تا با افزایش میل جنسی و برانگیختگی بیشتر، به زمان ارگاسم نزدیکتر شوید تا زمان انزال کاهش پیدا کند.
    علت سوزش سر آلت موقع انزال میتونه بخاطر فشار هایی بوده که به آلت وارد کردید یا مثلاً موقع انزال سر یا بدنه آلت را تقریباً محکم گرفته اید یا در زمان نزدیکی، آلت تحت فشار بوده که باعث شده در حین انزال با سوزش همراه باشه. در غیر اینصورت می توانید به پزشک مراجعه کنید تا از لحاظ عفونت های پیشابراه (بیشتر ناشی از عفونت های آمیزشی) یا سایر دلایل معاینه شوید.

11. باتشکرازشمابرای توضیحات خوبتون من اصلاازکاندم استفاده نمیکنم چون زمان انزالو خیلی بالا می برد پوزیشنهای مختلفی امتحان کردم اما زمان انزال تقریبا یکسان هستندو تعرق بدن درهرصورت وجود داره بعد اصلا سرآلت روفشار نمیدم علت عدم پرتاب منی به غیراز توضیحات داده شده دیگه چی میتونه باشه؟

12. hajiyan نوشته است: باتشکرازشمابرای توضیحات خوبتون من اصلاازکاندم استفاده نمیکنم چون زمان انزالو خیلی بالا می برد پوزیشنهای مختلفی امتحان کردم اما زمان انزال تقریبا یکسان هستندو تعرق بدن درهرصورت وجود داره بعد اصلا سرآلت روفشار نمیدم علت عدم پرتاب منی به غیراز توضیحات داده شده دیگه چی میتونه باشه؟

خروج منی بدون جهش و با سرعتی ملایم نشاندهنده مشکل یا بیماری خاصی نیست و کم یا زیاد بودن آن مشکلی ایجاد نمی کند.
    اگر ماهیچه pc را بوسیله تمرینات کیگل تقویت کنید اونوقت سرعت و جهش منی بیشتر خواهد شد.

13. mahdi2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان نمیدونم سوالمو جای خوب مطرح میکنم یا نه جون چندبار تو سوالات موقت رفتم امکانش نبود من حدود دو هفته است یه مشکل برام پیش اومده بدجوری حالمو گرفته بدون علت التم نعوذ خودشو از دست داده حس جنسیم خیلی زیاده هفته ای  سه چهار بار  عمل جنسی انجام میدادم و کمی هم دیر انزالی دارم خیلی شرایط جنسی واندازه التم خوب بود خیلی راضی بودم نمیدونم علت این مریضیم چیه به من کپسول مکس من رو توصیه کردن دوستان اگه میتونن به من کمک کنن

14. mahdi2 نوشته است: سلام دوستان نمیدونم سوالمو جای خوب مطرح میکنم یا نه جون چندبار تو سوالات موقت رفتم امکانش نبود من حدود دو هفته است یه مشکل برام پیش اومده بدجوری حالمو گرفته بدون علت التم نعوذ خودشو از دست داده حس جنسیم خیلی زیاده هفته ای  سه چهار بار  عمل جنسی انجام میدادم و کمی هم دیر انزالی دارم خیلی شرایط جنسی واندازه التم خوب بود خیلی راضی بودم نمیدونم علت این مریضیم چیه به من کپسول مکس من رو توصیه کردن دوستان اگه میتونن به من کمک کنن

اختلال نعوظ به دلایل مختلفی بستگی دارد. شاید به دلیل افزایش رابطه جنسی طی 4 بار در هفته که منجر به تحلیل نیروی جنسی می شود باعث عدم نعوظ کامل شود و سایر دلایل مربوط به حالت های نوروژنیک که منشأ عصبی دارد یا حتی سایکوژنیک که به دلیل مشکلات روانی یا افسردگی یا عوارض مصرفی بعضی از قرص ها در اختلال نعوظ مرتبط هستند.
    در مورد کپسول مکس من و سایر داروهای مربوطه که برای افزایش نیروی جنسی استفاده می شوند بهتر است با تجویز پزشک مصرف شوند.

15. با سلام و تشکر از همه دوستان

من میدونم که قرص مگنا ار ایکس جهت تجارت ساخته شده یعنی تقریبا تمام محصوالاتی که
    ساخته میشه یکی از جنبه هاش تجارت هست ولی ایا کسی هست که امتحانش کرده باشه یا تیمی که این قرص رو تجزیه و تحلیل کرده باشه اگر کمک کنین خیلی ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 6
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید