شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزال زودرس و بزرگ کردن آلت

1. سلام آقای دکتر صادقی
    مطالب سایت شما را در یک جستجوی اینترنتی پیدا کردم به نظرم بسیار مفید اومد چند تا سوال دارم لطف میفرمایید اگر پاسخ بدهید
    1- روش های زیر برای افزایش اندازه آلت مردانه مفید است یا نه؟
    روش اول : بر روی صندلی بنشینید پاها را باز نموده وآلت خود را با دست راست  از انتها در دست بگیرید بطوری که انگشت شصت در روی الت و انگشت اشاره و وست در زیر قرار بگیرد حال با دادن کمی فشار و خیلی آرام دست خود را به سمت سر آلت به حرکت در آورید با انجام اینکار مقدار زیادی خون به سمت یر آلت به حرکت در می آید هنگامی که به سر آلت رسیدید آلت را در همان حالت فشار چند ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید و این کار را روزی 5 بار و هر بار 5 نوبت تکرار کنید بعد از گذشت 4 ماه شاهد تغییرات خوبی خواهید بود
    روش دوم : در این روش همانند روش اول بر روی صندلی نشسته و سر الت را در دست بگبربد آنگشت شصت در رو و انگشت اشاره در زیر سپس آلت خود را تا جایی که ممکن است به سمت جلو بکشید و در همان حالت نگه دارید تا کم کم نعوظ گردد بهد از اینکه حساس کردید آلت بزرگ شد و سفت گردید آن را رها کنید تا مجددا به حالت اول باز گردد و ابن عمل را در روز 5 بار و هر بار 3 نوبت انجام دهید
    پیشنهاد می گردد که هر دو روش را با هم به کار بگیرید تا نتیجه بهتری را شاهد باشید با انجام مرتب این روش مشاهده گردیده که طول التی که 14 سانتی متر بود بعد از گذشت 4 ماه به 17 سانتی متر افزایش پیدا نموده است.

2- من 27 سال دارم و از 12 سال پیش متاسفانه استمنا میکنم. فکر میکنم دچار انزال زودرس هستم آیا دلیل آن استمنا است و آیا با روش فشار دادن سر آلت قبل از خروج منی و جلوگیری از خروج آن چند با در حین استمنا می توانم این مشکل را حل کنم ضمنا واریکوسل با شدت کم هم دارم؟ خیلی ممنون

2. nedamat81 نوشته است: سلام آقای دکتر صادقی
    مطالب سایت شما را در یک جستجوی اینترنتی پیدا کردم به نظرم بسیار مفید اومد چند تا سوال دارم لطف میفرمایید اگر پاسخ بدهید
    1- روش های زیر برای افزایش اندازه آلت مردانه مفید است یا نه؟
    روش اول : بر روی صندلی بنشینید پاها را باز نموده وآلت خود را با دست راست  از انتها در دست بگیرید بطوری که انگشت شصت در روی الت و انگشت اشاره و وست در زیر قرار بگیرد حال با دادن کمی فشار و خیلی آرام دست خود را به سمت سر آلت به حرکت در آورید با انجام اینکار مقدار زیادی خون به سمت یر آلت به حرکت در می آید هنگامی که به سر آلت رسیدید آلت را در همان حالت فشار چند ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید و این کار را روزی 5 بار و هر بار 5 نوبت تکرار کنید بعد از گذشت 4 ماه شاهد تغییرات خوبی خواهید بود
    روش دوم : در این روش همانند روش اول بر روی صندلی نشسته و سر الت را در دست بگبربد آنگشت شصت در رو و انگشت اشاره در زیر سپس آلت خود را تا جایی که ممکن است به سمت جلو بکشید و در همان حالت نگه دارید تا کم کم نعوظ گردد بهد از اینکه حساس کردید آلت بزرگ شد و سفت گردید آن را رها کنید تا مجددا به حالت اول باز گردد و ابن عمل را در روز 5 بار و هر بار 3 نوبت انجام دهید
    پیشنهاد می گردد که هر دو روش را با هم به کار بگیرید تا نتیجه بهتری را شاهد باشید با انجام مرتب این روش مشاهده گردیده که طول التی که 14 سانتی متر بود بعد از گذشت 4 ماه به 17 سانتی متر افزایش پیدا نموده است.

سلام،
    ابتدا باید صورت مساله را مطرح کنید، یعنی اینکه آیا لازم است اندازه آلت افزایش یابد؟ که در اکثر موارد پاسخ منفی است یعنی فرد نیازی به افزایش اندازه آلت خود ندارد.

nedamat81 نوشته است: 2- من 27 سال دارم و از 12 سال پیش متاسفانه استمنا میکنم. فکر میکنم دچار انزال زودرس هستم آیا دلیل آن استمنا است و آیا با روش فشار دادن سر آلت قبل از خروج منی و جلوگیری از خروج آن چند با در حین استمنا می توانم این مشکل را حل کنم ضمنا واریکوسل با شدت کم هم دارم؟ خیلی ممنون

بارها در این مورد صحبت شده، جستجو کنید.

3. ممنون از پاسختون اما من جوابم را نگرفتم. آیا این روشها در بزرگتر کردن اندازه آلت مؤثر است یا نه؟

4. nedamat81 نوشته است: ممنون از پاسختون اما من جوابم را نگرفتم. آیا این روشها در بزرگتر کردن اندازه آلت مؤثر است یا نه؟

سلام،
    من تجربه ای در این مورد ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید