شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. nazanin91 نوشته است:
    FINISH نوشته است:
    nazanin91 نوشته است: سلام
    خونریزی که 5 روز طول کشیده باشه و در آاخر هم به رنگ قهوه ای باشه و دردی مثل پریود نداشته باشه میتونه لکه بینی حاملگی باشه ؟ یا پریوده ؟

پریودم خیلی عقب افتاده برای همین شک کردم که نکنه اون قبلی لکه بینی بوده
    ممنون
    LDJ,KI
    دوست عزیز مقداراین لکه ها زیادبوده یاکم بوده همیشه کی پریود میشدی خونریزی که 5 روز طول بکشه میتونه عادت ماهیانه هم باشه اگه ممکنه بیشترتوضیح بده که خونریزی کم بوده یازیادبوده ومدت پریودتون چقدربوده تااون زمان

خیلی ممنون از جوابتون
    باید 12 ام پریود میشدم 10 ام این خونریزی رو داشتم
    مقدارش تقریبا شبیه پریود بود یعنی لکه بینی نبود میشد گفت خونریزی مدتشم که گفتم 5 روز
    الان هنوز پریود نشدم

لکه بینی از روز چندم نزدیکی شروع میشه؟

بازم ممنون

اولاً تغییر دو سه روزه در قاعدگی، مشکل خاصی نیست. اما اگر فاصله بین دو پریود به کمتر از 25 روز یا بیشتر از 35 روز برسد، باید با پزشک مشورت کنید. گاهی اوقات استرس، اضطراب و اتفاقات نگران‌کننده باعث تأخیر پریودی می شوند.
    در مورد لکه بینی بعد از نزدیکی در هر فرد متفاوته بطوری که امکان داره پس از 1 یا 2 روز بعد از اتمام رابطه مدت 3 تا 4 روز لکه بینی بوجود بیاد. که ممکن است این لکه بینی بر اثر زخم و ضایعات ظریف بر روی دهانه ی رحم ایجاد شده باشند که گاهی اوقات با معاینه بالینی علت آن مشخص می شود.

2. سلام من باکره ام  ولی با نامزدم رابطه داشتم بدونهیچ محافظی و مقداری منی اطراف التم ریخت یه مدته پریودم نامنظمه میشه راهنمایم کنید

3. sogand6606 نوشته است: سلام من باکره ام  ولی با نامزدم رابطه داشتم بدونهیچ محافظی و مقداری منی اطراف التم ریخت یه مدته پریودم نامنظمه میشه راهنمایم کنید

اگه منی داخل واژن نشده احتمالش وجودنداره ریختن الت اطرافش بارداری صورت نمیگیره

4. متشکرم دوست عزیز ببخشید که سوال های پی در پی می پرسم من خواستم بدونم با این که طرف مقابلم پریود نا منظمی داره چطور میشه تشخیص داد که 2 یا 3 ساعت بعد از اتمام رابطه که پریود صورت گرفته بارداری رخ ندهد..‌آیا این موضوع دلیلش نبود تخمک گذاری در آن بازه ی زمانی است؟ و سوال دیگر پریود دوسته من نزدیک به 9 روز است که تمام نشده دلیلش چی میتونه باشه؟‌ واقعا ممنونم که ما رو از نگرانی در آوردید

5. miladamiri نوشته است: متشکرم دوست عزیز ببخشید که سوال های پی در پی می پرسم من خواستم بدونم با این که طرف مقابلم پریود نا منظمی داره چطور میشه تشخیص داد که 2 یا 3 ساعت بعد از اتمام رابطه که پریود صورت گرفته بارداری رخ ندهد..‌آیا این موضوع دلیلش نبود تخمک گذاری در آن بازه ی زمانی است؟ و سوال دیگر پریود دوسته من نزدیک به 9 روز است که تمام نشده دلیلش چی میتونه باشه؟‌ واقعا ممنونم که ما رو از نگرانی در آوردید

معمولاً برای تشخیص قطعیه احتمال بارداری از آزمایش خون beta hcg استفاده می کنند ولی خوب بیبی چک هم کاربرد داره ولی به دلیل نتایج کاذب اون نمیشه زیاد رو جوابش اعتماد کرد.
    پریود دوست شما نامنظمه و مدت خونریزی ایشون به همین دلیل دارای نظم معینی نیست که اگر قرار باشه همیشه مثلاً 6 روز طول میکشه پس اینبار هم به همون صورت باشه. ولی در دوره های بعد مممکنه مقدارش کم و زیاد بشه یا حتی چند روز زودتر یا دیرتر پریودی صورت بگیره که همه مسائل هومونی و شرایط روحی در این زمینه تأثیر دارد. اغلب بی نظمی های هورمونی باعث طولانی شدن پریودی می شوند. باید به پزشک زنان مراجعه کنند تا آزمایش های مربوطه برای ایشون تجویز بشه.
    دوران تخمک گذاری در ایام پریودی یا افرادی که دارای پریود نامنظمی هستند را نمیشه به درستی تشخیص داد ولی با این پریودهای متوالی مطمئن باشید که ایشون باردار نیستند.

6. sogand6606 نوشته است: سلام من باکره ام  ولی با نامزدم رابطه داشتم بدونهیچ محافظی و مقداری منی اطراف التم ریخت یه مدته پریودم نامنظمه میشه راهنمایم کنید

در مورد نامنظمی پریودی اگر مطمئن هستید به علت شرایط روحی ناشی از استرس و اضطراب زیاد، افسردگی، تغییرات وزن به این مورد مربوط نمیشه پس باید از لحاظ هومونی مورد آزمایش قرار بگیرید. مثلاً کم کاری تیروئید باعث نامنظمی پریود میشه.

7. سلام من پرده بکارت دارم و پیشاب نامذدم روی من زیخته شد در 10 روز بعد از پریودی.اخرین دوره ی پریودم 30روزه بوده.فرداش من امپول زدم  دپوفرم.الان دارم از استزس میمیرم.10 روز بعد از نزدیکی ازمایش خون دادم منفی بود.15روز بعد نزدیکی هم بیبی چک منفی نشون داد. ایا من حامله میشم؟ خیلی حالم بده.از عوارض امپول هم میترسم. تروخدا زودتر جواب بدین

8. fargoljoon نوشته است: سلام من پرده بکارت دارم و پیشاب نامذدم روی من زیخته شد در 10 روز بعد از پریودی.اخرین دوره ی پریودم 30روزه بوده.فرداش من امپول زدم  دپوفرم.الان دارم از استزس میمیرم.10 روز بعد از نزدیکی ازمایش خون دادم منفی بود.15روز بعد نزدیکی هم بیبی چک منفی نشون داد. ایا من حامله میشم؟ خیلی حالم بده.از عوارض امپول هم میترسم. تروخدا زودتر جواب بدین

مایع پیشاب یا مایع قبل از انزال حاوی اسپرم نیست ولی نکته ای که وجود دارد اینست که در افراد مختلف و به خصوص در کسانی که تجربه جنسی کمی دارند، در هنگام رابطه جنسی منی با فاصله کمی از مایع اولیه خارج شود و فرد این مایع را به حساب مایع قبل از انزال بگذارد (چون اینطور فرض می کند که فقط مایعی که پس از ارگاسم کامل خارج می شود حاوی اسپرم است) و در اینصورت بارداری ممکن است رخ دهد.
    بنابراین وقتی نتایج آزمایش خون و بیبی چک منفی بوده، دیگه نباید نگران باشید، مطمئن باشید باردار نیستید.

9. سلام
    من باید 28 شهریور پریود میشدم به علت تاخیر آزمایش بتا دادم مثبت بود برای سقط اقدام کردم در 10 مهر خونروزیم شروع و جنین سقط شد اما خونریزی 15روز ادامه داشت بعد از آن سونوگرافی رحم را پاک و اندازه آن را طبیعی اعلام کرد بهد از آن 3- 2 رابطه داشتم که قبل از هر نزدیکی نامزدم ادرار میکرد و منی را هم خارج از واژن میریخت هنوز پریود نشدم آیا احتمال حاملگی هست؟ اگر آزمایش بتا بدم با توجه به سقط ماه پیش جواب آن درست است؟
    توروخدا زود جواب بدید

10. Mania_2089 نوشته است: سلام
    من باید 28 شهریور پریود میشدم به علت تاخیر آزمایش بتا دادم مثبت بود برای سقط اقدام کردم در 10 مهر خونروزیم شروع و جنین سقط شد اما خونریزی 15روز ادامه داشت بعد از آن سونوگرافی رحم را پاک و اندازه آن را طبیعی اعلام کرد بهد از آن 3- 2 رابطه داشتم که قبل از هر نزدیکی نامزدم ادرار میکرد و منی را هم خارج از واژن میریخت هنوز پریود نشدم آیا احتمال حاملگی هست؟ اگر آزمایش بتا بدم با توجه به سقط ماه پیش جواب آن درست است؟
    توروخدا زود جواب بدید

اگر پریود های شما حداکثر بیش از 10 روز طول کشید حتماً علت آنرا پیگیری کنید یا ترجیحاً با تزریق 2 تا آمپول پروژسترون برای پریود شدن اقدام کنید.
    به نتیجه آزمایش بتا (با توجه به سقط ماه پیش) میتوانید اعتماد کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام
    من هنوزم پریود نشدم
    از دیشب خیلی کمرم درد میکنه
    من الان بااید چیکار کنم؟ چقدر صبر کنم؟
    ممکنه این ماه هم مثل چند ماه پیش بخاطر قرص ها پریود نشم؟
    هرچقدر فکرمیکنم موردی رو پیدا نمیکنم که احتمال بارداری داشته باشه خدا نکرده. فقط در حد تماس سطحی بوده.

12. universe_s نوشته است: سلام
    من هنوزم پریود نشدم
    از دیشب خیلی کمرم درد میکنه
    من الان بااید چیکار کنم؟ چقدر صبر کنم؟
    ممکنه این ماه هم مثل چند ماه پیش بخاطر قرص ها پریود نشم؟
    هرچقدر فکرمیکنم موردی رو پیدا نمیکنم که احتمال بارداری داشته باشه خدا نکرده. فقط در حد تماس سطحی بوده.

در صورت عدم پریودی بیش از یک هفته به پزشک مراجعه کنید و حتماً عنوان کنید که سابقه عدم پریودی با مصرف بعضی قرص ها را دارید. اگر نزدیک به روزهای پریودی هستید شاید کمر درد از علائم پریودی باشه.

13. Hamshahri نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است: سلام
    توروخدا زود جواب بدید

اگر پریود های شما حداکثر بیش از 10 روز طول کشید حتماً علت آنرا پیگیری کنید یا ترجیحاً با تزریق 2 تا آمپول پروژسترون برای پریود شدن اقدام کنید.

ممنون از جوابتون ولی میشه بگید با توجه به نحوه نزدیکی احتمال حاملگی هست یا خیر؟ دارم از دلشوره میمیرم

14. Mania_2089 نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است: سلام
    توروخدا زود جواب بدید

ممنون از جوابتون ولی میشه بگید با توجه به نحوه نزدیکی احتمال حاملگی هست یا خیر؟ دارم از دلشوره میمیرم

اگر منی با واژن تماس نداشته باشه، احتمال بارداری هم وجود نخواهد داشت. نزدیکی در ایام پر خطر دارای ریسک زیادی است بنابراین پیشنهاد می شود برای احتیاط بیشتر در روزهایی که احتمال تخمک گذاری وجود دارد از روابط جنسی محافظت شده استفاده کنید.

15. معذرت میخوام من 2 سوال ازتون پرسیدم با هم  ولی جواب یکیشون دادید
    من این ماه دوم که اقدام کردم واسه بارداری تحت نظر پزشک بودم روز چهاردهم پریودیم رفتم سونو جوابش این بود که بیش از 5 فولیکول 20تا35 mm چپ و یک فولیکول 35 mm در تخمدان راست و من روز های 14 و15و16و17پریودیم  نزدیکی داشتم میخواستم بدونم چقد احتمال بارداری هست با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 57 از 111
رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید