شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

صابون لاغـــــــــــــــــــــــــــــری !!!!

1. سلام

دیروز توی سایت ها داشتم میگشتم تبلیغ صابون لاغری به چشمم خورد!

که گفته بود در محلی که تجمع چربی هست اگر استفاده بشه باعث شکست و آب شدن چربی میشه!

کسی تجربه ای در این مورد داره؟
    یا چیزی شنیده؟

اصلاً مگر با صابون میشه چربی آب کرد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    چیزی که باید به همه دوستان عرض کنم واز روی تجربه اونو حس کردم اینه بهترین روش برای کم کردن وزن مراجعه به پزشگ متخصصه وبرای کم کردن چربی های موضعی هم با مشورت با اهل فن درحرکات ورزشی میتوانید از تمرینهای خاصی استفاده کنید مابقی روشها اگر کمکی هم بکند هزینه اش بالاست حالا کمتر مالی وبیشتر جانی امیدوارم کمکی کرده باشم  موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با سلام میشه به سوال من هم جواب بدین میخواستم اطلاعاتی راجع به قرص پومئول و کربواسلیم بهم بدین .
آیا کربواسلیم هم مثل ونوستات که چربی غذا رو میگره باعث دفع کربوهیدرات میشه ؟

4. سلام :
    من فكر مي كنم به هيچ عنوان دكترها نمي توانند براي لاغري كمكي كنند.
    البته به صورت مقطعي اين اتفاق مي افته. ولي هميشگي نيست.
    شايد اينطور به نظر برسد كه خودمان پس از لاغر شدن مراعات نمي كنيم و دوباره چاق مي شويم.
    ولي با توجه به اينكه خودم وزن بالايي دارم (120) و تاكنون 2 مرتبه سعي در كم كردن داشتم و به وزن 92 كيلو هم رساندم، به جرات مي تونم بگم بايد و بايد و بايد با ورزش و كم خوردن (نه نخوردن) وزن را كاهش داد.
    هيچگونه دارويي فايده نداره، جز اينكه كبد رو خراب كنه به جايي ديگه نمي رسه

5. سلام دوستان ساده لوح نباشید و گول تبلیغات را تخورید من نیز با مراجعه به دکتر متخصص موافقم

6. من سر زایمانم ۱۰۰ کیلو شده بودم تا آخر شیردهی ۸۲ کیلو شدم بعد از اینکه پسرمو از شیر گرفتم نزدیک ۱۳  کیلو کم کردم الان شدم ۶۹ کیلو از اردیبهشت تا حالا . اما قدم ۱۵۶ و هنوز باید یه ۱۵ کیلویی کم کنم اما حال و حوصله رژیمو دیگه ندارم درضمن ما تو خونمون مصرف برنج خیلی بالاست واسه همین درمورد کربو اسلیم اطلاعاتی میخواستم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید