شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. با سلام
    چهار روز بعد از اتمام پریود نامزدم (23 مهر پریود شد و 27 مهر پاک شد .قاعدگی 31 روزه دارد و تقریبا منظم) 1 آبان نزدیکی داشتیم.( من شلوار جین پام بود و همسرم هم شلوار ) اما شلوارم از منی ام خیس شده بود.و کمی با وازن نامزدم از روی شلوار تماس داشت.نامزدم 24 ساعت بعد 2 قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تای دیگر مصرف کرد.اما از 2 روز بعد دچار تیر کشیدن در رحم و کمر و یه هفته بعد از نزدیکی علاوه بر درد زیر شکم و کمر درد سینه ها را دارد و دجار لکه بینی نیز شده است(1.5 روز است که لکه دیده)
    نامزدم خیگی نگران است.آیا اینها نشانه بارداری است؟؟ یا از عوارض قرص؟؟
    خواهش میکنم سریعا کمک کنید خیلی استرس داریم

2. sevda_aysan نوشته است: با سلام
    چهار روز بعد از اتمام پریود نامزدم (23 مهر پریود شد و 27 مهر پاک شد .قاعدگی 31 روزه دارد و تقریبا منظم) 1 آبان نزدیکی داشتیم.( من شلوار جین پام بود و همسرم هم شلوار ) اما شلوارم از منی ام خیس شده بود.و کمی با وازن نامزدم از روی شلوار تماس داشت.نامزدم 24 ساعت بعد 2 قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تای دیگر مصرف کرد.اما از 2 روز بعد دچار تیر کشیدن در رحم و کمر و یه هفته بعد از نزدیکی علاوه بر درد زیر شکم و کمر درد سینه ها را دارد و دجار لکه بینی نیز شده است(1.5 روز است که لکه دیده)

با سلام
    اصلا نگران نباشید بارداری از روی شلوار غیر ممکنه.
    عوارضی هم که ذکر کردید مربوط به قرص hd است که همسرتون مصرف کردن. از عوارض دیگه میتونه تاخیر در تایم پریود باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sevda_aysan نوشته است: با سلام

امکان بارداری پس از 4 روز از اتمام پریودی در یک سیکل ماهانه 31 روزه وجود ندارد.
    احتمال بارداری از روی لباس زیر هم وجود ندارد، دیگه چه برسه از روی شلوار
    قرص HD را کاملاً به طور منظم مصرف کردند، ولی اصلاً نیازی به استفاده از قرص ها نبوده.
    قرص HD نسبت به سایر قرص های پیشگیری از بارداری دارای عوارض هورمونی بیشتری بوده و مشاهده همه حالاتی که اشاره کردید ناشی از مصرف این قرص بوده. بنابراین پس از برطرف شدن عوارض مصرفی این قرص، اوضاع به روال عادی برمی گردد.

4. Amin1991 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشی
    یه مسئله ای برام پیش امده که به خاطرش دارم دیوونه میشم.خواهش می کنم کمکم کنید.روز 21 ام دوره ی پریودی نامزدم ،باهاش رابطه ی مقعدی داشتم(
    ایشون هنوز باکره هستند)دوره ی پریودی نامزدم تقریبا منظم و 31 روزه است.مقداری از منی داخل مقعد و مقداری روی واژن ایشون تخلیه شد.18 ساعت بعد از رابطه دو قرصhd صرف کرد و 12 ساعت بعد از نوبت اول دو قرص hdدیگر مصرف کرد که پس از 4 ساعت از نوبت دوم استفراغ کرد.حالا بعد از گذشت 7 روز از رابطه درد خفیفی در ناحیه ی شکم و سینه احساس می کنه.آیا نامزدم بارداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دارم از نگرانی دق میکنم.با این شرایط احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟؟؟چه موقع میتونه از بی بی چک استفاده کنه؟؟؟؟؟؟تو رو خدا کمممممکممممم کنید

باتوجه به سیکل ماهانه 31 روزه نامزد شما، در مورد روزهای پر خطر که احتمال تخمک گذاری وجود دارد بین 13 تا 20 روز پس از شروع اولین روز پریودی ایشون محاسبه می شود. پس نزدیکی در این روزها باید با احتیاط بیشتری انجام شود.
    برای تأثیر گذاری قرصHD در روش اورژانسی نباید بیشتر از 72 ساعت وقفه ایجاد کنید. نامزد شما روش و زمان مصرف قرص را به درستی استفاده کردند، حتی یک روز هم وقفه ایجاد نکردند. اگر بیش از 2 ساعت از زمان مصرف قرص در نوبت اول یا دوم استفراغ کردند اشکالی ندارد چون دارو در این مدت جذب شده. ولی اگر کمتر از 2 ساعت پس از مصرف قرص استفراغ کردند، باید 2 تا قرص دیگه مصرف کنند. اگر فقط حالت تهوع داشته باشند با تزریق آمپول B6 به صورت عضلانی برای رفع این حالت می توانند استفاده کنند.
    احساس درد خفیف در ناحیه شکم و سینه، ناشی از عوارض مصرفی قرص HD می باشد چون این قرص دارای عوارض هورمونی بیشتری نسبت به سایر قرص های جلوگیری از بارداری است. در مورد بی بی چک می توانند 10 روز پس از اتمام رابطه جنسی از آن استفاده کنند. احتمال بارداری خارج رحمی وجود ندارد، بنابراین نگران احتمال بارداری نباشید.

5. galaxy11 نوشته است: سلام ,من روز یکشنبه با دوستم تماس جنسی داشتم....دخول صورت نگرفت فقط مالش  آلت  به آلت بود...دوستم منی اش را ریخت وسط پای بنده ولی  زود پاکش کردم....میخوام بدونم آیا امکان حاملگی هست؟؟؟

اگر منی با واژن تماس پیدا کرده و در دوران تخمک گذاری بوده باشید احتمال بارداری هست

6. raha_taranom نوشته است:
    FINISH نوشته است:
    raha_taranom نوشته است: سلام
    معذرت میخواهم دوباره سوال تکراری میپرسم خواهش میکنم بذارید رو حساب نگرانی یا شایدم وسواس بش از حد .

من 12 مهر پریود شدم 30 مهر با شریکم یه معاشقه داشتم که  قبل از اینکه ایشون التشونو به من بزنن متوجه  شدم پیشاب جاری شده با دشتمال پاکش کردیم چند دقیقه بعد ایشون التشونو به  باسنم مالیدن برای چند لحظه کوتاه و من اصلا متوجه نشدم که بازم پیشاب جاری شده یا نه اما اصلاً التشون با واژنم تماسی نداشت  و کاملاً در خالتی بودم که لبهای واژن روی هم قرار داشتند  ایشون  بعدا ً به وسیله دست من  و ارضا شدن - دوره پریود من 27 روزه است و امروز باید پریود می شدم هنوز نشدم . خیلی نگرانم - امکان بارداری هست ؟
    بارداری ممکن نیس دوست عزیزم خودشما میگی که به واژن تماسی نداشت شایدبه خاطراسترسه  یکم عقب افتاده بازم صبرکن واگرخیلی دیرشدوبازم پریودنشدی به پزشک مراجعه کن

اخه طی دیرور امروز باید می شدم حالتاشو  یه کمی دارم - اما دارم دیونه میشم - خیلی نگرانم - از شریکم پرسدم میگه اصلاً هیچی نیامد-  و ایشون بعد 5 دقیقه  ارضا شدن که اصلاً ذره با بدن من تماس نداشت  و من نگران همون پیشاب هستم  که اونم قبلش پاک کریدم ؟
    خیالت راحت دوست عزیزم بارداری ممکن نیست پریودنشدنت میتونه واسه خاطره استرس باشه وقتی شریکتون گفته نه وشمامیگیدپاهاتون بسته بوده وبدپاکش کردین بارداری ممکن نیس

7. Amin1991 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشی
    یه مسئله ای برام پیش امده که به خاطرش دارم دیوونه میشم.خواهش می کنم کمکم کنید.روز 21 ام دوره ی پریودی نامزدم ،باهاش رابطه ی مقعدی داشتم(
    ایشون هنوز باکره هستند)دوره ی پریودی نامزدم تقریبا منظم و 31 روزه است.مقداری از منی داخل مقعد و مقداری روی واژن ایشون تخلیه شد.18 ساعت بعد از رابطه دو قرصhd صرف کرد و 12 ساعت بعد از نوبت اول دو قرص hdدیگر مصرف کرد که پس از 4 ساعت از نوبت دوم استفراغ کرد.حالا بعد از گذشت 7 روز از رابطه درد خفیفی در ناحیه ی شکم و سینه احساس می کنه.آیا نامزدم بارداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دارم از نگرانی دق میکنم.با این شرایط احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟؟؟چه موقع میتونه از بی بی چک استفاده کنه؟؟؟؟؟؟تو رو خدا کمممممکممممم کنید

امکان بارداری با شرایط فوق وجود نداره بیخودی نگرانید
    12 روز بعد رابطه میتونه بی بی چک تست کنه

8. Amin1991 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشی

سلام.
    نحوه مصرف قرص hdدو عدد بار اول و دو عدد 24 ساعت بعدشه.حال تهوع بعد از 8 ساعت هم مشکلی نداره.  باز هم با توجه به شرایط ذکر شده به نظر من امکان بارداری وجود نداره.
    عوارضی هم که گفتید مربوط به قرص hd و جای نگرانی نیست.
    ببی چک هم بسته به مقدر حساسیتی که داره در انواع مختلف متفاوته در ضمن احتمال خطا هم داره. برای راحتی خیال اگه قصد انجام تست رو دارید , ازمایش خون بهتره.
    میتونید ازمایش خون رو 7 روز بعد از رابطه و یا 7 روز بعد از عقب افتادن پریود(اگه پریود نزدیکه) انجام بدید.

9. سلام
    میخواستم بدونم اگر در دو روز آخر پریود تحریکی (بدون دخول) انجام بشه در زمان پریود ماه بعد تاثیر میذاره؟
    (یعنی به عقب میندازه پریودرو ؟)

مرسی

10. lderado نوشته است: سلام
    میخواستم بدونم اگر در دو روز آخر پریود تحریکی (بدون دخول) انجام بشه در زمان پریود ماه بعد تاثیر میذاره؟
    (یعنی به عقب میندازه پریودرو ؟)

مرسی

هرگونه تحریک و حتی رابطه جنسی و انجامش ربطی به بالا و پایین شدن پریود نداره

11. سلام

من دیروز با یک ماما صحبت کردم راجع پیشاب به من گفت که اگر قبل از رابطه خود ارضایی یا رابطه داشته که  به ارضا شدن ختم بشه تو رابطه بعدی پیشاب حتماً اسپرم داره در غیر اینصورت خیر .

1-سوال داشتم که با توجه به صحبت های دوستمون که فرمودن منی به فاصله خیلی کم از پیشاب میاد  . شریک من  بعد از 5 دقیقه از جاری شدن پیشاب  ارضا شد . و من کاملاً پشتم به ایشون بود
    و التشونو  چند لحظه با باسن من مالیدن ؟ و اصلاً با ناحیه واژن و الت تناسلی من تماسی نبود امروز  روز 28  یعنی 2 روز دیگه 12 آبان یه ماه میشه از تاریخ قبلی پریود من و من هنوز پریود نشدم اما کمی درد تو ناحیه زیر دل  و درد در سینه دارم دیشب تا صبح همش به حاملگی فکر میکردم .  اینم اضافه کنم ایشون خودشون  بعداً ارضا شدن و هیچ انزالی به روی بدن من انجام نشد

12. raha_taranom نوشته است: سلام

من دیروز با یک ماما صحبت کردم راجع پیشاب به من گفت که اگر قبل از رابطه خود ارضایی یا رابطه داشته که  به ارضا شدن ختم بشه تو رابطه بعدی پیشاب حتماً اسپرم داره در غیر اینصورت خیر .

1-سوال داشتم که با توجه به صحبت های دوستمون که فرمودن منی به فاصله خیلی کم از پیشاب میاد  . شریک من  بعد از 5 دقیقه از جاری شدن پیشاب  ارضا شد . و من کاملاً پشتم به ایشون بود
    و التشونو  چند لحظه با باسن من مالیدن ؟ و اصلاً با ناحیه واژن و الت تناسلی من تماسی نبود امروز  روز 28  یعنی 2 روز دیگه 12 آبان یه ماه میشه از تاریخ قبلی پریود من و من هنوز پریود نشدم اما کمی درد تو ناحیه زیر دل  و درد در سینه دارم دیشب تا صبح همش به حاملگی فکر میکردم .  اینم اضافه کنم ایشون خودشون  بعداً ارضا شدن و هیچ انزالی به روی بدن من انجام نشد

سلام دوست عزیز.
    در مورد شما اصلا امکان بارداری وجود نداره. علت عقب افتادن پریودت استرسی که داری. درد زیر دلت هم نشونه شروع پریوده.
    نگران نباش و سعی کن خودت رومشغول کنی و افکارت رو از این موضوع دور کنی. من خودم تا 4 روز هم به خاطر استرس عقب انداختم.
    به زودی خیالت راحت میشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. با عرض سلام و خسته نباشی
    در پست 759 سوالی رو مطرح کردم که تعدادی از دوستان به آن جواب دادند که جا دارد از همشون تشکر کنم.
    خدا رو شکر امروز نامزدم به موقع و بدون تاخیر پریود شد(9 روز بعد از رابطه)،با توجه به این موضوع آیا احتمال بارداری به طور کامل از بین رفته و بارداری منتفیه؟راستی نامزدم درد شدیدی در ناحیه شکم احساس میکند،علت چیه>
    با تشکر

14. Amin1991 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشی
    در پست 759 سوالی رو مطرح کردم که تعدادی از دوستان به آن جواب دادند که جا دارد از همشون تشکر کنم.
    خدا رو شکر امروز نامزدم به موقع و بدون تاخیر پریود شد(9 روز بعد از رابطه)،با توجه به این موضوع آیا احتمال بارداری به طور کامل از بین رفته و بارداری منتفیه؟راستی نامزدم درد شدیدی در ناحیه شکم احساس میکند،علت چیه>
    با تشکر

یک حرفو من موندم باید چند بار ازش تشکر شه و تایید شه و جواب داده شه
    بارداری کلا منتفیه
    دل دردشونم مربوط به دوران پریودشون هستش و ربطی به بارداری نداره
    باز دوباره فردا بیایید و سوال کنید که احتمال بارداری هست یا نه

15. با سلام و خسته نباشید
    من در پست 766 گفتم که نامزدم یه هفته بعد از استفاده از روش اورزانسی دچار لکه بینی شد.اما الان با گذشت 2 روز از لکه بینی درد زیر شکم و کمر کم شده و لکه ها هم از قهوه ای به رنگ قرمز شدن
    آیا این نشانه لانه گذاری نیست؟ یا نشانه پریود است؟
    آیا با گذشت یه هفته  از استفاده از روش اورزانسی احتمال پریود شدن هست؟(از اتمام پریود قبلی 12 روز می گذرد و قاعدگی بعدی باید 23 آبان باشد و لازم به ذکر است که لکه های خون به شدت پریودی نیستن و خیلی کمتر اند)
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 52 از 111
رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید