شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل ادراری در این فصل و زمستان

1. سلام دوستان الان 3 سال هست از فصلی که می خواد سرما شروع بشه طاقت ندارم برای ادرار یعنی یکدفعه میاد سراغ ام در حدی که شلوارم ...

صبح و ظهر نداره هر جا باشم نمی تونم طاقت نگه داشتنشو داشتم باشم   

توی تابستون این مشکل رو ندارم فقط فصل سرما یا این فصل که هنوز سرما نیومده شروع شده به تخصص مجاری هم مراجعه کردم گفته ماله استرسه و هیچ دارویی بهم نداده به نظر شما چکار کنم به نظرتون زندگی و محیط کار رو برام جهنم کرده ممنون می شم از دکتر های عزیز کمک ام کنند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    نمیخوام نظر پزشکت رو زیر سوال ببرم اما چطور این استرس تابستان همراهت نیست؟؟!!

قدیما مادر بزرگ ها حتی الان هم بعضی مامان ها دلیل این تکرر ادرار توی زمستون رو سرما خوردن کلیه ها میدونستن
    حالا اینکه این حرف چقدر بار علمی داره من نمیدونم
    اما همه میدونیم که ادرار به کلیه مربوط هست
    شما هم اگر امتحان نکردی یه مدت کلیه هات رو گرم نگه دار ببین چی میشه امیدوارم مفید باشه.

البته میشه گفت منظور پزشکت این بوده که چون استرس در این مورد داری و حساس شدی اینجوره .

پیروز باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام :
    منم نظرم همينه. شما حتما در كليه تون مشكل داريد. از لحاظ روحي بهتون استرس وارد ميشه.
    نظر دوستمونو تائيد مي كنم. شما حتما كليه هاتونو گرم نگه داريد و سعي كنيد مايعات كمتر استفاده كنيد (البته موقتي)
    البته يك امكان ديگه هم هست شما بدنتون ضعيف شده باشه و به كوچكترين سرمايي مشكل براتون پيش مياد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید