شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتلام شبانه در بانوان

1. با سلام خدمت اساتید
    میخواستم بدونم راحی وجود داره که بشه مشکل میل جنسی زیاد رو در خانم ها از بین برد .
    من 27 سالمه اصلا فیلمای ناجور نمیبینم ، آهنگ گوش نمیدم و  bf ندارم .
    یه بار ازدواج کردم که به خاطر مشکلات اخلاقی نامزدم عقد رو بهم زدم اما الان مشکل احتلام شبانه دارم اونم خیلی زیاد
    البته تخمدان های pco هم دارم (تخمدان پر کیست) .
    لطفا اگر درمان داروئی هست برای این موضوع بهم بگین چون خیلی اذیت میکنه .
    قبلا پیش دکتر روانشناس رفتم و قرص لووکس گرفتم که اثری نداشته .
    ممنون میشم کمکم کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. برای درمان تخمدان pco باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا با سونوگرافی و تجویز داروهای مناسب، نسبت به درمان آن اقدام کنند.
    حتی قرص متفورمین برای درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک کاربرد دارد ولی مصرف آن فقط با تجویز پزشک قابل مصرف است چون قرص متفورمین به عنوان کاهنده قند خون در درمان دیابت نوع دو بکار میرود و اگر شما قند خون پائینی داشته باشید این قرصبرای شما مفید نخواهد بود.
    ضمناً عملکرد کیست های تخمدان به حدی است که در حاملگی و شیردهی به علت مهار فعالیت تخمدان، این كیست ها كمتر مشاهده می شود و اگر هم وجود داشته باشد در دوره بارداری و شیردهی خود به خود پس رفت پیدا می كند. معمولاً خانم هایی كه دیر ازدواج می كنند و دیر حامله می شوند، بیشتر در معرض این كیست ها قرار می گیرند.
    به هرحال پیشگیری بدون استفاده از دارو برای کیست تخمدان وجود ندارد، فقط تجربه نشان داده که افرادی که از قرصهای ضد بارداری استفاده می کنند، کمتر دچار کیست تخمدان می شوند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. خدمت همگی دوستان عزیز

سوال من نوع دیگه ای در همین رابطه است..
    خانمی که شبها در خواب، رابطه ی جنسی خودش رو با هر فرد دیگه ای می بینه و در خواب ارضا می شه و ترشحات ازش خارج می شه و زمانی که بیدار می شه با توجه به خیس بودن لباس زیرش و به یاد آوری خوابی که دیده متوجه می شه که در خواب محتلم شده.... (امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه....) آیا این خانم مشکل روانی یا هر چیز دیگه ای داره؟ این خواب ها به طور متوالی و هر شب، ادامه دارند.. آیا راه درمانی هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. king1362 نوشته است: با سلام خدمت اساتید
    میخواستم بدونم راحی وجود داره که بشه مشکل میل جنسی زیاد رو در خانم ها از بین برد .
    من 27 سالمه اصلا فیلمای ناجور نمیبینم ، آهنگ گوش نمیدم و  bf ندارم .
    یه بار ازدواج کردم که به خاطر مشکلات اخلاقی نامزدم عقد رو بهم زدم اما الان مشکل احتلام شبانه دارم اونم خیلی زیاد
    البته تخمدان های pco هم دارم (تخمدان پر کیست) .
    لطفا اگر درمان داروئی هست برای این موضوع بهم بگین چون خیلی اذیت میکنه .
    قبلا پیش دکتر روانشناس رفتم و قرص لووکس گرفتم که اثری نداشته .
    ممنون میشم کمکم کنید.

دوست عزيزم

شما که نوشتين pco دارين . به نظر می ياد که قابل درمان هست و مشخص هست که احتلام شبانه شما هم از اون ناشی می شه.

برای درمان pco پيشنهاد می کنم به هوميوپاتی مراجعه کنين.

انرژی درمانی نيز می تواند مفيد باشد. هم برای pco هم برای احتلام.

با چاکراها آشنا بشين و انرژی مجتمع در زيرشکم را در هنگام احتلام در بدن توزيع کنين و لذت ببرين.

شاداب باشيد

ژاسينا

5. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیز

خانمی که شبها در خواب، رابطه ی جنسی خودش رو با هر فرد دیگه ای می بینه و در خواب ارضا می شه و ترشحات ازش خارج می شه و زمانی که بیدار می شه با توجه به خیس بودن لباس زیرش و به یاد آوری خوابی که دیده متوجه می شه که در خواب محتلم شده.... (امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه....) آیا این خانم مشکل روانی یا هر چیز دیگه ای داره؟ این خواب ها به طور متوالی و هر شب، ادامه دارند.. آیا راه درمانی هست؟

اين مشکل روانی نيست و جسم ايشون بسيار داغ هست و عمل جنسی نياز دارد .

لازم هست که به خودمون بها بديم.

شاداب باشيم

ژاسينا

6. سلام سوال من یک مقدار متفاوت
    من 24 شهریور با نامزدم نزدیکی داشتم
    و زمان پرسود اون هم پنجم شهرویور بود
    و همونطور که باید پنجم مهر پریود می شد پریود نشد
    و استرس حامله بودنش اومد سراغ ما
    تست بی بی پک جواب رو مثبت اعلام کرد
    بعد پروژسترون زد
    فرداش تصمیم گرفتیم آزمای خون بده
    آزمایش خونی جواب رو منفی اعلام کرد
    می خواستم بدونم تاثیر پروژسترون باعث شده جواب منفی بشه؟
    راستی نامزدم با چند روز تاخیر یعنی
    شانزده مهر پریود شد و هفت روز هم پریودش طول کشید
    می خواستم بدونم احتمال حاملگی وجود داره؟

7. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیز

سلام دوست عزيز
    من فكر مي كنم مشكل خيلي ساده تر از اين حرفها باشه. ايشون طبع گرمي دارند. مي بايست رابطه داشته باشند تا اين طبع گرمشون اذيتشون نكنه (همانطور كه دوستان گفتند).
    تنها مسئله اي كه ميخوام بگم اينه كه به اين موضوع به ديد يك بيماري نگاه نكنيد.
    ضمناً همه انسانها مثل هم نيستند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. hopes نوشته است: سلام سوال من یک مقدار متفاوت
    من 24 شهریور با نامزدم نزدیکی داشتم
    و زمان پرسود اون هم پنجم شهرویور بود
    و همونطور که باید پنجم مهر پریود می شد پریود نشد
    و استرس حامله بودنش اومد سراغ ما
    تست بی بی پک جواب رو مثبت اعلام کرد
    بعد پروژسترون زد
    فرداش تصمیم گرفتیم آزمای خون بده
    آزمایش خونی جواب رو منفی اعلام کرد
    می خواستم بدونم تاثیر پروژسترون باعث شده جواب منفی بشه؟
    راستی نامزدم با چند روز تاخیر یعنی
    شانزده مهر پریود شد و هفت روز هم پریودش طول کشید
    می خواستم بدونم احتمال حاملگی وجود داره؟

وقتی نامزد شما با هفت روز تأخیر در تاریخ 16 مهر پریود شدند به این مفهوم است که احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.

9. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیز

این حالت جز بیماریهای روانی یا مشکلات روانی محسوب نمیشه
    یک حالت عادی و روند طبیعی بدن هستش و میشه گفت که ایشون از سلامت جنسی برخوردار هستند
    بارها در سایت بر سر این موضوع بحث شده و چاره اش کمتر قرار گرفتن در محیطهای تحریک آمیز و مشغول نکردن فکر به سمت و سوی رابطه جنسی هستش
    این حالات در افراد گرم مزاج بیشتر اتفاق میوفته و باید با خودسازی و تلاش خودشون بر این میل پیروز شوند و تحت کنترلش قرار بدهند

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  10. سلام دوستان
    ببخشید من چاره ای ندارم سوالم رو اینجا مطرح می کنم
    در مورد احتلام شبانه،من هر از گاهی که برام این اتفاق رخ میده ناخواسته بدنم توی خواب انگار که یه هوشیاری نصفه نیمه داره مانع خروج منی میشه که خب قاعدتا بی فایدست و تخلیه نهایتا صورت میگیره،ولی بعد که بیدار میشم مقداری سوزش توی آلتم بواطه این مقاومت هست.آیا این موضوع نگران کننده نیست؟

11. chita66 نوشته است: سلام دوستان
    ببخشید من چاره ای ندارم سوالم رو اینجا مطرح می کنم
    در مورد احتلام شبانه،من هر از گاهی که برام این اتفاق رخ میده ناخواسته بدنم توی خواب انگار که یه هوشیاری نصفه نیمه داره مانع خروج منی میشه که خب قاعدتا بی فایدست و تخلیه نهایتا صورت میگیره،ولی بعد که بیدار میشم مقداری سوزش توی آلتم بواطه این مقاومت هست.آیا این موضوع نگران کننده نیست؟

جز اینکه از نظر عصبی تحت فشار قرار نگیرید و به مجاری ادارتون فشار وارد میشه ضرر خاصی نداره
    سعی کنید حالت ریلعکس داشته باشید تا خلیه براحتی صورت بگیره

12. سلام
    با تشکر از تمام دوستان اما من نه اهل دوست پسرم و نه الان میتونم به خاطر برنامه ریزی که برای آینده دارم ازدواج کنم اما شنیدم میشه با دارو این حالت رو از بین برد میخواستم بدونم این راسته و اگر دارویی برای از بین بردن میل جنسی هست اون دارو چیه . البته برای pco هم دکتر رفتم و دارم متفورمین 500 و اسپیرونولاکتون 100 مصرف میکنم .
    بازم ممنون

13. king1362 نوشته است: سلام
    با تشکر از تمام دوستان اما من نه اهل دوست پسرم و نه الان میتونم به خاطر برنامه ریزی که برای آینده دارم ازدواج کنم اما شنیدم میشه با دارو این حالت رو از بین برد میخواستم بدونم این راسته و اگر دارویی برای از بین بردن میل جنسی هست اون دارو چیه . البته برای pco هم دکتر رفتم و دارم متفورمین 500 و اسپیرونولاکتون 100 مصرف میکنم .
    بازم ممنون

داروی خاصی صرفاً برای از بین بردن میل جنسی وجود ندارد ولی عوارض بعضی از قرص ها باعث کاهش یا اختلال میل جنسی خواهند شد. مثل قرص های آنتی آندروژن با نام سیپروترون استات. این قرص هورمون تستوسترون را کاهش میدهد و باعث کم شدن میل جنسی خواهد شد. ولی نباید خودسرانه قرصی مصرف کنید. مصرف هر قرص صرفاً باید با تشخیص پزشک باشد.
    راهکار هایی برای کاهش میل جنسی:
    خود را به ورزش و کار و فعالیت های زیاد سرگرم کنید، ورزش و کار در کاهش ظغیان غریزه ی جنسی اثر فوق العاده سودمندی دارد.
    گردش و تفریح و کوهنوردی، از عواملی است که برای کاهش شهوت و تسکین نیروی جنسی نقش موثری دارد.
    صبر و بردباری، اعتماد به نفس، استقامت و پایداری و ایمان و تقوا ، سنگرهای بزرگ روحی هستند که می توانند به انسان مدد بخشند و او را از لغزش و شکست حفظ نمایند.
    غذاهای گرم مثل شکلات و…کمتر مصرف کنید.
    حرارت زیاد در رختخواب هم موثر است (منظور اینکه باعث افزایش میل جنسی می شود) از رو انداز سبک استفاده کنید.
    سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
    از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان اجتناب کنید.
    از خوردن موادغذایی که محرک است مانند: خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، گوشت قرمز، غذاهای پرچرب به میزان ضرورت اکتفا کنید.
    قبل از خواب حتماً مثانه خود را تخلیه نمایید.
    از دست ورزی اندام جنسی خود اجتناب کنید و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی دست ورزی نکنید مخصوصاً هنگامی که در رختخواب هستید.
    به منظور تخلیه انرژی زاید بدن به طور منظم ورزش کنید و از نوشيدن افراط گونه آب و مايعات قبل از خوابيدن پرهيز كنيد.

تشکر شده توسط : 12 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید