شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. komaak نوشته است: سلام
    یک سوال هست که خیلی ذهن من رو مشغول کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
    من و نامزدم  چند روز با هم بودیم و در این چند روز ، چند بار رابطه داشتیم
    الت من به واژنشون برخوردی نداشت و اب هم دور از واژن (بالای باسن) تخلیه شد
    اما نگرانم که نکنه دستم اغشته به پیش اب بوده باشه و به واژن ایشون برخورد کرده باشه یا قطره ای سر خرده باشه و به واژنشون رسیده باشه
    و فردای انروز گفتند که حس می کنن دماب بدنشون به شدت افزایش یافته (البته میدونم که این ممکنه علت های زیادی داشته باشه)
    و  69 ساعت پس از اولین رابطه 2 تا قرص hd و 12 ساعت بعد 2 تا قرص hd دیگه مصرف کردن
    ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    این قرص ممکنه زمان پریود رو به هم بزنه؟ اگر اره تا چند روز طبیعی هست؟
    اولین رابطه 18 روز بعد از شروع پریودشون بوده و پریود تقریبا منظم و 27 روزه هست

سلام مجدد
    اگر در روز پریود علائم همیشگی پریود وجود داشته باشه (با توجه به شرایط بالا) اما هنوز پریود نشده باشه
    جای نگرانی هست؟

2. komaak نوشته است:
    komaak نوشته است: سلام
    یک سوال هست که خیلی ذهن من رو مشغول کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
    من و نامزدم  چند روز با هم بودیم و در این چند روز ، چند بار رابطه داشتیم
    الت من به واژنشون برخوردی نداشت و اب هم دور از واژن (بالای باسن) تخلیه شد
    اما نگرانم که نکنه دستم اغشته به پیش اب بوده باشه و به واژن ایشون برخورد کرده باشه یا قطره ای سر خرده باشه و به واژنشون رسیده باشه
    و فردای انروز گفتند که حس می کنن دماب بدنشون به شدت افزایش یافته (البته میدونم که این ممکنه علت های زیادی داشته باشه)
    و  69 ساعت پس از اولین رابطه 2 تا قرص hd و 12 ساعت بعد 2 تا قرص hd دیگه مصرف کردن
    ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    این قرص ممکنه زمان پریود رو به هم بزنه؟ اگر اره تا چند روز طبیعی هست؟
    اولین رابطه 18 روز بعد از شروع پریودشون بوده و پریود تقریبا منظم و 27 روزه هست

سلام مجدد
    اگر در روز پریود علائم همیشگی پریود وجود داشته باشه (با توجه به شرایط بالا) اما هنوز پریود نشده باشه
    جای نگرانی هست؟

چونکه قرص HD مصرف کردند و این قرص نسبت به سایر قرص های جلوگیری، از عوارض بیشتری برخوردار هست، بنابراین ممکنه در روز پریود علائم همیشگی را تجربه کنند ولی خونریزی صورت نگیره. که این مورد به خاطر عوارص مصرفی قرص HD بوده که مصرف کردند و احتمال اینکه پریود با چند روز تأخیر همراه باشه وجود داره و حتی ممکنه مقدار خونریزی نسبت به دوره ی قبل کمتر باشه که باز هم جای نگرانی نیست. گاهی اوقات به خاطر شرایط هورمونی ناشی از مصرف قرص های ضدبارداری یا شرایط استرس زا مثلاً بخاطر نگرانی زیاد از احتمال بارداری ناخواسته، زمان پریود تا یک هفته با تأخیر همراه باشه که اغلب گفته شده اگر زمان پریودی بیش از 7 تا 10 روز تأخیر داشت به پزشک زنان مراجعه کنید. معمولاً برای پریود شدن آمپول پروژسترون تجویز می کنند. بنابراین احتمال بارداری در مورد شما جای نگرانی وجود ندارد و به زودی پریود می شوند.

3. سلام
    ممنون كه بهم كمك كردي تا استرسم كم بشه. خيلي ممنون
    فقط اينكه من 2. 3 روزيه تكرر ادرار گرفتم و وقتي ميرم (شرمنده) دستشويي احساس ميكنم بازم مثانه ام پره ولي هيچ گونه تخليه اي ندارم ديگه. حتي وفتي هم از دستشويي ميام احساس ميكنم نياز به تخليه ي ادرار دارم .ديشب كه رفتم دكتر گفت عفونت از مجراي ادرار زده به مثانه ات و همينجور داره ميره به سمت بالا. البته آزمايش داده بودم  يه چكاب كامل. ميخواستم بدونم اين تكرر ادرار كه ربطي به بارداري نداره؟ نه؟؟؟
    من خيلي استرس و نگراني داشتم اين مدت. اعصابم كلي ريخت بهم

ممنون از كمكتون
    با تشكر

4. gooshsia نوشته است: سلام
    ممنون كه بهم كمك كردي تا استرسم كم بشه. خيلي ممنون
    فقط اينكه من 2. 3 روزيه تكرر ادرار گرفتم و وقتي ميرم (شرمنده) دستشويي احساس ميكنم بازم مثانه ام پره ولي هيچ گونه تخليه اي ندارم ديگه. حتي وفتي هم از دستشويي ميام احساس ميكنم نياز به تخليه ي ادرار دارم .ديشب كه رفتم دكتر گفت عفونت از مجراي ادرار زده به مثانه ات و همينجور داره ميره به سمت بالا. البته آزمايش داده بودم  يه چكاب كامل. ميخواستم بدونم اين تكرر ادرار كه ربطي به بارداري نداره؟ نه؟؟؟
    من خيلي استرس و نگراني داشتم اين مدت. اعصابم كلي ريخت بهم
    ممنون از كمكتون
    با تشكر

تشخیص پزشکتون درست بوده. تکرر ادرار و احساس نیاز به دفع، بخاطر عفونت دستگاه تناسلی بوده و ربطی به بارداری ندارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. Clooney نوشته است:
    sahel123456 نوشته است: سلام
    من 22 سالمه باکره ام
    هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم بدون دخول..موقع رابطه 1 هفته از قاعدگیم میگذشت
    من نمیدونم که مایع با آلتم ریخته یا نه اگه ریخته باشه در حد یک قطره آیا احتمال بارداری هست؟
    من هیچی از علایم بارداری نمیذونم تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم اگه من این ماه پریودم عادی ومثل همیشه باشه باردار نیستم؟آیا بعد یک هفته میتونم کاری کنم؟

با توجه به شرایط ذکر شده بارداری امکان پذیر نیست نگران نباشید
    فقط 72 ساعت وقت دارید تا اگه احتمال بارداری بود جولوگیری کنید بعد یه هفته کاری نمیشه کرد
    ولی نگران نباشید بارداری منتفیه

ممنون ولی شما باتوجه به چه چیزی انقدر اطمینان دارید؟اگه مایع وارد شده باشه چی؟رابطمون 4 روز بعد پایان پریودم بود
    اگه این ماه پریودم مثل قبل باشه باردار نیستم؟؟؟
    دوستان دیگه هم اگه میشه پاسخ بدن ممنون میشم من دارم از استرس میمیرم

6. sahel123456 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    sahel123456 نوشته است: سلام
    من 22 سالمه باکره ام
    هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم بدون دخول..موقع رابطه 1 هفته از قاعدگیم میگذشت
    من نمیدونم که مایع با آلتم ریخته یا نه اگه ریخته باشه در حد یک قطره آیا احتمال بارداری هست؟
    من هیچی از علایم بارداری نمیذونم تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم اگه من این ماه پریودم عادی ومثل همیشه باشه باردار نیستم؟آیا بعد یک هفته میتونم کاری کنم؟

با توجه به شرایط ذکر شده بارداری امکان پذیر نیست نگران نباشید
    فقط 72 ساعت وقت دارید تا اگه احتمال بارداری بود جولوگیری کنید بعد یه هفته کاری نمیشه کرد
    ولی نگران نباشید بارداری منتفیه

ممنون ولی شما باتوجه به چه چیزی انقدر اطمینان دارید؟اگه مایع وارد شده باشه چی؟رابطمون 4 روز بعد پایان پریودم بود
    اگه این ماه پریودم مثل قبل باشه باردار نیستم؟؟؟
    دوستان دیگه هم اگه میشه پاسخ بدن ممنون میشم من دارم از استرس میمیرم

سلام دوست عزیز.
    توی اون تایمی که شما دارید میگید (4 روز بعد از پریود) امکان بارداری خیلی پایینه و اگر پریودت منظم باشه(مثلا 28 ویا 30 روزه) میشه گفت که تقریبا احتمال بارداری وجود نداره.
    پریود شدن نشانه عدم بارداریه پس وقتی پریود بشی یعنی بارداری منتفیه.  
    بهتره سعی کنی اروم باشی و استرست رو کنترل کنی چون استرست ممکن پریودت رو عقب بندازه و باعث بشه بیشتر نگران بشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. با سلام
    من مرتب از قرص ال دی استفادی میکنم.این ماه هیچ رابطه ای نداشتم(یعنی تا پایان بسته)3 روز پس از اتمام بسته یعنی وقتی منتظر رسیدن دوره قاعدگی بودم با نامزدم رابطه ای داشتم اما اب منی به داخل ریخته نشد.من جهت اطمینان از روش اورژانسی با ال دی استفاده کردم.
    1 روز بعد چند قطره خونریزی داشتم اما به کل قطع شد و من بعد 2 روز باز هم رابطه ای داشتم . اب منی له داخل ریخته نشد اما من باز هم از اورژانسی استفاده کردم.حالا 6 روز از این استفادی میگذره اما من هنوز پریود نشدم :-s امروز میخوام از بیبی چک استفادی منم اما خواستم اول با شما مشورت کنم.آیا ممکنه عدم پریود به دلیل دوز بالای ال دی توی بدنم باشه یا احتمال حاملی هست...؟

8. Ariana777 نوشته است: با سلام
    من مرتب از قرص ال دی استفادی میکنم.این ماه هیچ رابطه ای نداشتم(یعنی تا پایان بسته)3 روز پس از اتمام بسته یعنی وقتی منتظر رسیدن دوره قاعدگی بودم با نامزدم رابطه ای داشتم اما اب منی به داخل ریخته نشد.من جهت اطمینان از روش اورژانسی با ال دی استفاده کردم.
    1 روز بعد چند قطره خونریزی داشتم اما به کل قطع شد و من بعد 2 روز باز هم رابطه ای داشتم . اب منی له داخل ریخته نشد اما من باز هم از اورژانسی استفاده کردم.حالا 6 روز از این استفادی میگذره اما من هنوز پریود نشدم :-s امروز میخوام از بیبی چک استفادی منم اما خواستم اول با شما مشورت کنم.آیا ممکنه عدم پریود به دلیل دوز بالای ال دی توی بدنم باشه یا احتمال حاملی هست...؟

شما مرتب قرص LD مصرف می کنید و پس از اتمام رابطه، برای احتیاط بیشتر از روش اورژانسی استفاده کردید.
    به خاطر عوارض قرص های LD در روش اورژانسی پریود شما به تعویق افتاده و این مورد ربطی به بارداری ندارد و احتیاج به بیبی چک و آزمایش خون هم ندارید. تا چند روز دیگه پریود خواهید شد، نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. Ariana777 نوشته است: با سلام

در تکمیل صحبت های بالا . فقط خواستم بگم که استفاده از روش اورژانسی نباید به طور مرتب باشه. سعی کن که با استفاده از روشهای دیگه مثل کاندوم از بارداری جلوگیری کنی و از این روش فقط در مواردی که ریسک حامگی بالاست استفاده کنی.
    چون توی این روش هورمون های بدن به هم میریزه و استفاده مکرر ممکنه عوارضی به دنبال داشته باشه.

10. سلام.
    من 28 سالمه 4 ساله که ازدواج کردم. این ماه روز 8 و 9 و 14 پریودم رابطه داشتم ( به صورت طبیعی جلوگیری می کنیم)
    هفته گذشته به دلایلی استرس زیادی داشتم و شرایط روحی بدی رو گذروندم. امروز (روز 15 پریودم) لک بینی داشتم. البته چند روزه که ترشحاتم زیاد شده.
    می خواستم ببینم که ممکنه این لک ببینی به دلیل لانه گزینی باشه و یا دلیلش استرسی که داشتم. و اگه احتمال بار داری هست من چه روزی میتونم تست بارداری بدم که جواب درستی بگیرم..
    یادم رفت بگم که پریودم معمولا منظم و 28 یا 29 روزه. و به ندرت به 30 روز هم یرسه.

11. ma_gh نوشته است: سلام.
    من 28 سالمه 4 ساله که ازدواج کردم. این ماه روز 8 و 9 و 14 پریودم رابطه داشتم (به صورت طبیعی جلوگیری می کنیم)
    هفته گذشته به دلایلی استرس زیادی داشتم و شرایط روحی بدی رو گذروندم. امروز (روز 15 پریودم) لک بینی داشتم. البته چند روزه که ترشحاتم زیاد شده.
    می خواستم ببینم که ممکنه این لک ببینی به دلیل لانه گزینی باشه و یا دلیلش استرسی که داشتم. و اگه احتمال بار داری هست من چه روزی میتونم تست بارداری بدم که جواب درستی بگیرم..
    یادم رفت بگم که پریودم معمولا منظم و 28 یا 29 روزه. و به ندرت به 30 روز هم یرسه.

اگر شما به صورت طبیعی جلوگیری می کنید بنابراین احتمال بارداری منتفی است. علت لکه بینی میتونه بخاطر مشکلات هفته گذشته یا شرایط استراس زا بوده باشه. چون در تعریف لانه گزینی گفته شده: اين خونريزی بسيار كم و اغلب به صورت لكه های قرمز يا قهوه ای مايل به قرمز خواهد بود و تنها يك يا دو روز طول خواهد كشيد. لانه گزینی می بایست در طی یک سیکل رخ دهد، یعنی قبل از خونریزی ماه بعد؛ اگر تخمک و اسپرم لقاح پیدا کنند، تخم ایجاد شده حداکثر طی 3 تا 5 روز در اندومتر رحم لانه گزینی خواهد نمود. در لانه گزینی خونریزی خیلی خفیف بوده، در عرض ۱ تا ۲ روز تمام می شود.
    باتوجه به دوره های پریودی شما معمولاً بین روزهای دهم تا نوزدهم (پس از شروع اولین خونریزی) دوره پر خطر شما محسوب می شود.

در مورد آزمایش خون توصیه شده 7 روز پس از تاخیر در پریود، آزمایش بتا انجام شود تا موارد کاذب به حداقل رسیده و در صورت وجود بارداری سطوح هورمون به مقدار قابل ملاحظه تری برسد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام و خسته نباشید. من 23 سال دارم و 1 سال است که ازدواج کرده ام 2 ماه است که از هیچ وسیله پیشگیری استفاده نمیکنم. معمولا پریودهای منظمی دارم . ماه پیش روز 1 ماه پریود شدم و این ماه هنوز پریود نشدم. چند باراز تست خانگی استفاده کردم و جواب منفی بود به نظر شما اگر فردا تست خون بارداری بدهم جواب درستی میگیرم ؟ ویا احتمال بارداری من پند درصد است؟

13. سلام
    پست 640را نوشتم
    من چندباري مزاحم شده ولي شرمنده

رابطه ي من و نامزدم روز 8 پريود و يك روز بعد از اتمام پريود من بود (توضيحات كامل را در پست 640 نوشتم) كه بعد از يك هفته من دچار تكرر ادرار شدم و از بس استرس داشتم  فكر كردم كه بخاطر بارداريه.امروز بي بي چك بعد از 10روز را تست كردم مفي بود من كه دارم از فكر ديوونه ميشم.

بخاطر تكرر ادرار دكتر كه رفتم  گفت عفونت مجاري  ادرار و مثانه گرفتي و اگه دارو مصرف نكني بدتر ميشي و عفونت پيشرفت ميكنه. از 3 روز پيش كه تكرر ادرار گرفتم (البته الان بهتر از قبل شده) دلم و معدم درد ميكنه بطوري كه  شكمم متورم شده و يبوست شدم البته نه اينكه اصلا بيرون روي نداشتم ولي يه بادي تو دل و معدم افتاده و شكمم درست كار نميكنه . سسيتم بدنم مختل شده فكر كنم. ميخواستم بدونم اين در اثر چيه؟ بخاطر عفونتم هستش؟
    نكنه من بادارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    كمكم كنيد

14. leila185 نوشته است: سلام و خسته نباشید. من 23 سال دارم و 1 سال است که ازدواج کرده ام 2 ماه است که از هیچ وسیله پیشگیری استفاده نمیکنم. معمولا پریودهای منظمی دارم . ماه پیش روز 1 ماه پریود شدم و این ماه هنوز پریود نشدم. چند باراز تست خانگی استفاده کردم و جواب منفی بود به نظر شما اگر فردا تست خون بارداری بدهم جواب درستی میگیرم ؟ ویا احتمال بارداری من چند درصد است؟

پریود نشدن حداکثر تا 3 روز به خاطر نوسان هورمونی و شرایط استراس زا طبیعی است. اگر تا یک هفته پریود نشدید، آزمایش خون beta hcg انجام دهید

15. gooshsia نوشته است: سلام
    پست 640را نوشتم
    من چندباري مزاحم شده ولي شرمنده

رابطه ي من و نامزدم روز 8 پريود و يك روز بعد از اتمام پريود من بود (توضيحات كامل را در پست 640 نوشتم) كه بعد از يك هفته من دچار تكرر ادرار شدم و از بس استرس داشتم  فكر كردم كه بخاطر بارداريه.امروز بي بي چك بعد از 10روز را تست كردم مفي بود من كه دارم از فكر ديوونه ميشم.

بخاطر تكرر ادرار دكتر كه رفتم  گفت عفونت مجاري  ادرار و مثانه گرفتي و اگه دارو مصرف نكني بدتر ميشي و عفونت پيشرفت ميكنه. از 3 روز پيش كه تكرر ادرار گرفتم (البته الان بهتر از قبل شده) دلم و معدم درد ميكنه بطوري كه  شكمم متورم شده و يبوست شدم البته نه اينكه اصلا بيرون روي نداشتم ولي يه بادي تو دل و معدم افتاده و شكمم درست كار نميكنه . سسيتم بدنم مختل شده فكر كنم. ميخواستم بدونم اين در اثر چيه؟ بخاطر عفونتم هستش؟
    نكنه من بادارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    كمكم كنيد

داروهایی که برای درمان عفونت شما تجویز شده باید به طور مرتب مصرف کنید. برای کاهش یبوست هم می توانید بعد از هر وعده غذا، یک عدد قرص گیاهی سی لاکس مصرف کنید. این قرص ملین و مسهل بوده و برای درمان یبوست مفید است. ضمناً اینها علائم بارداری نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 45 از 111
رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید