شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. جهت آسان تر شدن نزدیکی از روغن زیتون استفاده کردیم آیا برای باردار شدن مشکلی به وجود می آورد یا نه؟
    آیا روغن زیتون اسپرم کشه؟

2. roya_ord نوشته است: جهت آسان تر شدن نزدیکی از روغن زیتون استفاده کردیم آیا برای باردار شدن مشکلی به وجود می آورد یا نه؟
    آیا روغن زیتون اسپرم کشه؟

روغن زیتون هیچ عارضه ای برای اسپرم ندارد و حتی جایگزین مناسبی بجای استفاده از ژل لوبریکانت است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام من 19 سالمه وعقدبسته هستم اما حدود2هفته پیش بانامزدم رابطه داشتم به اوج شهوتش رسیدو میخواست منی درمن بریزه نذاشتم تااینکه ازم خواست یکم نزدیکش ببره وکمی داخل کرد
    الان حدود5روزه ازوقت پریودم میگذره نگرانم نکنه اون روز باعث این شده که من حاملم نیستم هستم ولی پرده ی من سالمه

4. FINISH نوشته است: سلام من 19 سالمه وعقدبسته هستم اما حدود2هفته پیش بانامزدم رابطه داشتم به اوج شهوتش رسیدو میخواست منی درمن بریزه نذاشتم تااینکه ازم خواست یکم نزدیکش ببره وکمی داخل کرد
    الان حدود5روزه ازوقت پریودم میگذره نگرانم نکنه اون روز باعث این شده که من حاملم نیستم هستم ولی پرده ی من سالمه
    اگر مقداري از مايع مني را داخل واژن شما ريخته باشد يا سر الت آغشته به مني بوده و سپس مقداري در واژن فرو برده باشد احتمال حاملگي وجود دارد. البته اين در صورتي است كه شما در دوره خطر قرار داشته باشيد.

5. سلام...

یه سوال داشتم.. خیلی مهمه..

با نامزدم رابطه داشتم اما با کاندم.. پس از رابطه و تمیز کردن آلت حدود ربع ساعت بعد با انگشت واژن و داخلش رو ماساژ دادم...

میترسم خوب از روی دستم پاک نکرده باشم همون 1 قطره رو.اگه میشه بم بگین احتمالش چقدره که باردار شده باشه
    روز رابطه هم 10 روز بعد از آخرین پریودش بوده

6. سلام
    یک سوال هست که خیلی ذهن من رو مشغول کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
    من و نامزدم  چند روز با هم بودیم و در این چند روز ، چند بار رابطه داشتیم
    الت من به واژنشون برخوردی نداشت و اب هم دور از واژن (بالای باسن) تخلیه شد
    اما نگرانم که نکنه دستم اغشته به پیش اب بوده باشه و به واژن ایشون برخورد کرده باشه یا قطره ای سر خرده باشه و به واژنشون رسیده باشه
    و فردای انروز گفتند که حس می کنن دماب بدنشون به شدت افزایش یافته (البته میدونم که این ممکنه علت های زیادی داشته باشه)
    و  69 ساعت پس از اولین رابطه 2 تا قرص hd و 12 ساعت بعد 2 تا قرص hd دیگه مصرف کردن
    ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    این قرص ممکنه زمان پریود رو به هم بزنه؟ اگر اره تا چند روز طبیعی هست؟
    اولین رابطه 18 روز بعد از شروع پریودشون بوده و پریود تقریبا منظم و 27 روزه هست

7. komaak نوشته است: سلام
    یک سوال هست که خیلی ذهن من رو مشغول کرده ممنون میشم راهنمایی کنید
    من و نامزدم  چند روز با هم بودیم و در این چند روز ، چند بار رابطه داشتیم
    الت من به واژنشون برخوردی نداشت و اب هم دور از واژن (بالای باسن) تخلیه شد
    اما نگرانم که نکنه دستم اغشته به پیش اب بوده باشه و به واژن ایشون برخورد کرده باشه یا قطره ای سر خرده باشه و به واژنشون رسیده باشه
    و فردای انروز گفتند که حس می کنن دماب بدنشون به شدت افزایش یافته (البته میدونم که این ممکنه علت های زیادی داشته باشه)
    و  69 ساعت پس از اولین رابطه 2 تا قرص hd و 12 ساعت بعد 2 تا قرص hd دیگه مصرف کردن
    ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    این قرص ممکنه زمان پریود رو به هم بزنه؟ اگر اره تا چند روز طبیعی هست؟
    اولین رابطه 18 روز بعد از شروع پریودشون بوده و پریود تقریبا منظم و 27 روزه هست

دوست عزیز جای نگرانی نیست. تو شرایطی که گفتی احتمال بار داری خیلی کم بوده تازه قرص ها رو هم درست استفاده کردین پس امکان بارداری وجود نداره .
    در مورد به هم خوردن تایم پریود باید بگم بله احتمالش هست و این کاملا بستگی به شرایط فردی هرکسی داره ممکنه پریود جلو و یا عقب بیفته.
    نمیشه گفت که دقیقا چند روز عقب یا جلو میفته.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. alierna نوشته است: سلام...

یه سوال داشتم.. خیلی مهمه..

با نامزدم رابطه داشتم اما با کاندم.. پس از رابطه و تمیز کردن آلت حدود ربع ساعت بعد با انگشت واژن و داخلش رو ماساژ دادم...

میترسم خوب از روی دستم پاک نکرده باشم همون 1 قطره رو.اگه میشه بم بگین احتمالش چقدره که باردار شده باشه
    روز رابطه هم 10 روز بعد از آخرین پریودش بوده

سلام . احتمال بارداری خیلی کمه ولی اگه خیلی نگران هستین و هنوز زمان دارید(تا 72 ساعت بعد از رابطه) میتونید از قرص hd استفاده کنید. 2تا بار اول و 2تا 12 ساعت بعد.

9. سلام خسته نباشيد
    ببخشيد كه سوالمو رك ميپرسم واقعا معذرت ميخوام ازتون
    من با نامزدم 2 روزه پيش رابطه داشتيم البته بدون دخول و من باكره ام. ولي يكبار آلت خودشون را از پشت بين پاهاي من گداشتند و جلو و عقب كردند و من اونو حسش ميكردم البته بدون كاندوم در حد چند دقيقه و بعد آب مني شان را يكبار روي كمرم ريختند و خوب پك كرديم و بار دوم در رابطه روي سينه هام ريختند و بعد خوب پاك كرديم و لي اصلا سر آلتشون با آلت من در تماس نبود . ما بار دوم از كاندوم استفاده كرديم .اصلا مني ايشان با واژن يا آلت تناسلي من ارتباط نبود .فقط مني روي كمر و سيته ها ريخته شد كه خوب پاك كرديم.  حتي قرص اچ دي هم بعدش خوردم.كاملا مراقب بوديم ولي  نميدونم چرا استرس  و اضطراب بدي گرفتم .لطفا كمكمون كنيد. ميخواستم بدونم اينجوري كه بارداري امكان نداره . نه؟؟؟
    ازنون ميخوام لطفا جواب منو بديد .

با تشكر

10. gooshsia نوشته است: سلام خسته نباشيد
    ببخشيد كه سوالمو رك ميپرسم واقعا معذرت ميخوام ازتون
    من با نامزدم 2 روزه پيش رابطه داشتيم البته بدون دخول و من باكره ام. ولي يكبار آلت خودشون را از پشت بين پاهاي من گداشتند و جلو و عقب كردند و من اونو حسش ميكردم البته بدون كاندوم در حد چند دقيقه و بعد آب مني شان را يكبار روي كمرم ريختند و خوب پك كرديم و بار دوم در رابطه روي سينه هام ريختند و بعد خوب پاك كرديم و لي اصلا سر آلتشون با آلت من در تماس نبود . ما بار دوم از كاندوم استفاده كرديم .اصلا مني ايشان با واژن يا آلت تناسلي من ارتباط نبود .فقط مني روي كمر و سيته ها ريخته شد كه خوب پاك كرديم.  حتي قرص اچ دي هم بعدش خوردم.كاملا مراقب بوديم ولي  نميدونم چرا استرس  و اضطراب بدي گرفتم .لطفا كمكمون كنيد. ميخواستم بدونم اينجوري كه بارداري امكان نداره . نه؟؟؟
    ازنون ميخوام لطفا جواب منو بديد .

با تشكر

سلام
    بارداری به هیچ عنوان امکان نداره. نگران نباشید...

11. سلام و خسته نباشید
    من هفته پیش از مقعد رابطه داشتم و نامزدم منی خودش رو داخل مقعدم ریخت کمی از منی هم اطراف مقعدم ریخته شده بود و ترسیدم که وارد واژن شده باشه که برای اطمینان حدود نیم ساعت بعد قرص لونژیل مصرف کردم و 12 ساعت بعد بعدیشو مصرف کردم و الان یک هفته که گذشته دچار حالت تهوع و استفراغ شدم ! آیا امکانش هست که باردار شده باشم؟؟؟؟؟
    لطفا جواب منو بدید.
    با تشکر.

12. yasi_sh نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من هفته پیش از مقعد رابطه داشتم و نامزدم منی خودش رو داخل مقعدم ریخت کمی از منی هم اطراف مقعدم ریخته شده بود و ترسیدم که وارد واژن شده باشه که برای اطمینان حدود نیم ساعت بعد قرص لونژیل مصرف کردم و 12 ساعت بعد بعدیشو مصرف کردم و الان یک هفته که گذشته دچار حالت تهوع و استفراغ شدم ! آیا امکانش هست که باردار شده باشم؟؟؟؟؟
    لطفا جواب منو بدید.
    با تشکر.

سلام
    بارداری کاملا منتفیه. تاخیر در پریود ، تهوع ، دل درد و ... به دلیل استفاده از روش اورژانسی طبیعیه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. با سلام
    من پریودای منظم و 28 روزه ای داشتم تا حالا هم جلوگیری طبیعی یا با کاندوم داشتم این ماه دیگه جلوگیری نکردم و دقیقا روزای تخمک گذاریم نزدیکی داشتم یعنی 2 مهر پریود شدم و روزای 14و15و16 مهر نزدیکی داشتم ولی امروز یعنی 27 مهر پریود شدم یعنی 2 روز زودتر از موعد خیلی ناراحت شدم اشکم درومد چرا باردار نشدم به نظر شما چیکار کنم به دکتر مراجعه کنم برای تقویت تخمدان یا نه میخوام زود باردار بشم با تشکر منتظر پاسختون هستم

14. nastaranomidi نوشته است: با سلام
    من پریودای منظم و 28 روزه ای داشتم تا حالا هم جلوگیری طبیعی یا با کاندوم داشتم این ماه دیگه جلوگیری نکردم و دقیقا روزای تخمک گذاریم نزدیکی داشتم یعنی 2 مهر پریود شدم و روزای 14و15و16 مهر نزدیکی داشتم ولی امروز یعنی 27 مهر پریود شدم یعنی 2 روز زودتر از موعد خیلی ناراحت شدم اشکم درومد چرا باردار نشدم به نظر شما چیکار کنم به دکتر مراجعه کنم برای تقویت تخمدان یا نه میخوام زود باردار بشم با تشکر منتظر پاسختون هستم

زمان تخمک گذاری یا دوره پرخطر شما بین روزهای 13 تا 19 مهر بوده. و نزدیکی یک روز در میان در بین این روزها شانس احتمال بارداری را بیشتر می کند.
    اگر قبل از اقدام به بارداری قرص پیشگیری مصرف می کردید شاید بخاطر اثرات قرص هایی بوده که قبل از آن استفاده می کردید.
    شاید اسپرم های همسرتون ضعیف باشه یا تخمدان های ضعیفی داشته باشید. به هرحال برای بررسی بیشتر میتوانید به پزشک زنان مراجعه کنید شاید براتون سونوگرافی از تخمدان تجویز کردند. اگر از طرف شما مشکلی وجود نداشت همسرتون باید آزمایش اسپرم انجام دهند تا در صورت کاهش تعداد اسپرم و تحرک آن، داروی مناسب براشون تجویز شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با سلام
    من پست 640 را گذاشتم
    بهم گفتيد نگران نباشم بارداري به هيچ عنوان امكان نداره ولي نميدونم چرا دارم از استرس و نگراني ميميرم .نميدنم چرا دارم وسواس به خرج ميدم . اينقدر نگرانم كه همه ي كارام مختل شده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 43 از 111
رفتن به صفحه :    ... 43 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید