شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد زیر شکم هنگام خروج منی(خواهش میکنم فوری)

1. با عرض سلام و خسته نباشید.من 18 سالمه و 3-4سالیه که عمل زشت استمنا رو انجام میدم(دو هفته ای یه بار) و این اواخر هنگام خروج منی درست در جایی که آلتم به زیر شکمم وصل میشه احساس درد میکنم.آیا واسم مشکلی پیش اومده یا عادیه؟آیا باید به دکتر مراجعه کنم؟خیلی ممنون از سایتتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اگر درد زیر شکم هنگاه خروج منی مختصر باشد و بعد از مدت کوتاهی برطرف شود و در حالت عادی وجود نداشته باشد و مشکلی برای شما ایجاد نکند نیاز به اقدام خاصی ندارد.
    ولی اگر این درد شدت زیادی داشته باشد و یا مدام وجود داشته باشد و باعث آزار و اذیت شود نیاز به بررسی یا انجام سونوگرافی دارد.
    اگر در ناحیه بیضه احساس درد و ناراحتی می کنید باید به متخصص مجاری ادراری مراجعه کنید تا با معاینه بیضه ها احتمال واریوکسل (ناشی از خود ارضایی) تشخیص داده شود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام. حدوداً 5-6 ماه پیش احساس خارش شدیدی در ناحیه تناسلی خود کردم.  طوری که وقتی آب به پوستم می رسید درد زیادی داشتم و ااین خارش و درد رو احساس می کردم که از داخل هم هست . این احساس خارش خیلی شدید شده طوری که باعث متورم شدن می شه. به پزشک مراجعه کردم. به من یه پماد با کپسول و قرص دادن. اما بازم احساس نگرانی می کنم که نکنه بیشتر از این بشه و به رحم یا کلیه هام آسیبی برسه. می خواستم بدونم چه طور باید زودتر درمان بشم. خواهش می کنم بهم جواب بدین. این احساس داره اذیتم می کنه.

4. با سلام میدونم اینجا جاش نیست ولی من به کمک فوری نیاز دارم
    من 17 سالمه و 3 سال خود ارضایی میکنم حالا ترک کردم ولی به جاش تو خواب زیاد محتلم میشم می خواستم بدونم چی کار کنم که فقط شورتم کثیف بشه نه شلوارم البته من از شورت اسلیپ استفاده میکنم که پا نداره.

5. mrah نوشته است: با سلام میدونم اینجا جاش نیست ولی من به کمک فوری نیاز دارم
    من 17 سالمه و 3 سال خود ارضایی میکنم حالا ترک کردم ولی به جاش تو خواب زیاد محتلم میشم می خواستم بدونم چی کار کنم که فقط شورتم کثیف بشه نه شلوارم البته من از شورت اسلیپ استفاده میکنم که پا نداره.

احتلام و جنب شدن امرى طبیعى است، درصورت محتلم شدن به مقدار زیاد، موارد زیر را مد نظر قرار دهید:
    1- شب‏ها دو ساعت قبل از خواب هیچ چیزى نخورید حتى مایعات.
    2- محل خوابیدن شما گرم نباشد، سعى کنید در جایى که خنک است بخوابید.
    3- از رو انداز سنگین و زیر انداز نرم استفاده نکنید.
    4- سعى کنید به هر وسیله، نیمه شب از خواب بیدار شده و مثانه خود را تخلیه کنید.
    5- در غذای خود از چاشنی های تند استفاده نکنید.
    6- از پوشیدن لباس‏هاى تنگ و چسبان پرهیز کنید.
    7ـ از خوردن غذاهای سرد مانند: گوجه، ماست، بادمجان، هندوانه، خیار و امثال آن شب هنگام خودداری نمائید.

6. shadi179 نوشته است: سلام. حدوداً 5-6 ماه پیش احساس خارش شدیدی در ناحیه تناسلی خود کردم.  طوری که وقتی آب به پوستم می رسید درد زیادی داشتم و ااین خارش و درد رو احساس می کردم که از داخل هم هست . این احساس خارش خیلی شدید شده طوری که باعث متورم شدن می شه. به پزشک مراجعه کردم. به من یه پماد با کپسول و قرص دادن. اما بازم احساس نگرانی می کنم که نکنه بیشتر از این بشه و به رحم یا کلیه هام آسیبی برسه. می خواستم بدونم چه طور باید زودتر درمان بشم. خواهش می کنم بهم جواب بدین. این احساس داره اذیتم می کنه.

اول باید بررسی کنید علت اصلی خارش شدید در ناحیه تناسلی چی بوده، به هرحال اگر دچار عفونت یا قارچ شده اید باید دوره درمان را مطابق داروهای تجویز شده به طور منظم زیر نظر پزشک مصرف کنید. و هیچکدام از داروها را خودسرانه قطع نکنید تا علائم تورم و خارش برطرف شود.
    پمادهای حاوی اکسیدروی یا هیدروکورتیزون بر خارش کشاله ران در اثر مالش مؤثرند. اما اگر خارش ناشی از قارچ باشد، باید از پمادهای میکونازول یا کلوتریمازول استفاده کرد.
    شستشو را فراموش نکنید. عرق مکان مناسبی برای باکتری ها فراهم می کند که بعداً باعث تحریک و خارش ناحیهٔ تناسلی می شوند. اگر هنگام کار زیاد عرق می کنید، بلافاصله بعد از کار حمام کنید. اگر در خارج خانه به حمام می روید، با خود لباس تمیز و خشک ببرید.
    خود را خشک کنید. بعد از استحمام ناحیه فوق را با حولهٔ نرم خشک کنید. لباس های تنگ نپوشید که باعث اصطکاک روی پوست شده و جریان هوا بر روی پوست را مانع می شود.
    استراحت کنید. هنگام درمان پوست، کمتر را بروید. راه رفتن اصطکاک را بیشتر می کند.
    لباس راحت بپوشید برای بهبود سریع تر خارش، درصورت امکان کمتر لباس بپوشید و از لباس هائی استفاده کنید که جریان هوا را به خوبی بر پوست فراهم کند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید