شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا در دختــــــــــــر ها

1. با سلام

سوالی که در ادامه مطلب میپرسم مربوط به یکی از آشنا های من هست
    البته خودشون تصمیم دارند عضو سایت بشن اما فعلاً از من خواستن سوالشون رو مطرح کنم
    امیدوارم روزهای آینده خودش در سایت حاضر بشه و سوالش روپیگیری کنه:

{
    همه ی خانمها و دخترها موقعی که میخوان ارضا بشن ازشون اب میاد؟؟

همسر من موقعی که ارضا می شه فقط به نفس نفس میوفته و ضربانه قلبش بالا میره ولی هیچ ابی ازش نمیاد
    این طبیعیه؟؟
    البته هنوز پردش پاره نشده ها. ممکنه ماله این باشه؟؟
    }

دوستان لطف کنید اگر میدونید راهنمایی کنید
    من خودم هم در این مورد سوالاتی دارم اگر جواب نگرفتم ،سوال خودم رو هم بعداً میپرسم

ممنون

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  2. دوست عزیز

ارضا شدن در خانم ها، با انقباض ماهیچه های رحمی همراه هست و البته با بالا رفتن ضربان قلب و شاید یه لرزش خفیف در بدنشون
    حالات خانم ها زمان ارضا شدن، معمولا به هم شبیه نیست.. چون بعضی ها با ارضا شدن و البته با رسیدن به ارگاسم، تمایل زیادی به در آغوش گرفتن پارتنرشون دارن و البته هستن خانم هایی که فاصله می گیرن و نمی خوان حتی بهشون دست بخوره! بعضی ها می خندن و زیاد حرف می زنن و البته بعضی ها حتی ممکنه سکوت کنن و چند قطره اشک هم از گوشه ی چشماشون جاری بشه..
    سیستم دستگاه تناسلی خانم ها، جوری هست که از ابتدای معاشقه، ترشحات رو داره، که این باعث خیس و لیز شدن ناحیه ی تناسلی شون می شه که البته دلیل اصلی اش این هست که واژن آمادگی لازم رو برای دخول داشته باشه،.. زمان ارضا شدن و رسیدن به ارگاسم در خانم ها، اون آبی که شما انتظار دارین ببینین از خانم خارج نمی شه ( مثل ارضا شدن آقایون! ) اگه اون خانم توانایی رسیدن به انزال رو داشته باشه، وقتی به انزال برسه اون موقع ازش آب خارج می شه که اونم مقدارش کم هست و خانم احساس می کنه که ازش چند قطره ای ادرار دفع شده و خودش رو خیس کرده اما اون آب، ادرار نیست، بلکه منی هست

در ضمن، با توجه به مطلبی که شما عنوان کردین باید ذکر کنم که فقط بالا رفتن ضربان قلب و تند تند نفس کشیدن دلیل بر ارضا شدن نخواهد بود. این چیزی که بیان شد در زمان داشتن یه رابطه ی جنسی ممکنه بارها اتفاق بیفته، اصلا با شروع یه رابطه ی ساده ی معاشقه، خود به خود ضربان قلب بالا خواهد رفت و البته این هم هست که تا ضربان قلب بالا نره و نفس کشیدن شما تند نشه مسلما هیچ میلی به شروع یه پیش نوازی و معاشقه ی عاشقانه رو نخواهید داشت..

اول باید مشخص شه اون خانم اصلا می دونه ارضا شدنش چه جوری هست یا نه و اینجوری مشخص می شه که آیا تا به حال توی رابطه شون ارضا شدن یا فقط لذت بردند!

البته در یک سری از فیلم های پورنو خانم هایی هستن که آب زیادی با فشار ازشون خارج می شه، دقیقا مثل آقایون.. من خودم واقعا دلیل این اتفاق رو نمی دونم و اصلا بر صحتش مطمئن نیستم و چون اطلاعاتم در اون سطح نیست راجع بهش اظهار نظری نمی کنم.

شاد باشی

تشکر شده توسط : 20 کاربر

3. آیا انزال در زنان نیز وجود دارد؟

این امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امری است که همه خانم ها می توانند به آن دست پیدا کنند. رسیدن بـه اوج لـذت در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است.
    تمام خانم ها می توانند به آسانی بیاموزند که چگونه می توانند به اوج لذت برسند و انزال در آنها صورت پذیرد؛ البته پیرامون این مطلب تصورات اشتباه بسیار زیادی وجود دارد.
    برخی معتقدند که به طور کلی مسئله انزال در خانم ها وجود ندارد، عده ای دیگر بر این باورند که تنها تعداد “خاصی” از خانم ها قادر به تجربه چنین موضوعی هستند، جمعی دیگر نیز همچنان به شایعه پراکنی در مورد این مطلب ادامه می دهند و هر روز تکنیک و استراتژی های جدیدی را ارائه می دهند. به عنوان مثال توصیه می کنند که خانم ها می بایست برای رسیدن به اوج لذت حتما دیواره های رحم خود را به یکدیگر بفشارند.
    چنین اظهاراتی، اصولاً بی پایه و اساس هستند. هر چند تمام خانم ها در ساختار اندام های تناسلی با یکدیگر متفاوت هستند (درست مانند آقایون)، اما همه آنها با بکارگیری روش مناسب، قادر به چشیدن طعم چنین لذتی می باشند. درست مانند آقایون که بدون توجه به سایز، و یا حالت و شکل اندام تناسلی خود، قادر به انزال میباشند. دلیل اینکه بسیاری از افراد تصور می کنند که خانم ها نمی توانند به انزال دست پیدا کنند نشئت گرفته از اطلاعات ناکافی آنها در این زمینه می باشد.
    پیش از هر چیز اجازه دهید تصورات غلط در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چه چیزی به راستی صحت دارد و چه چیزهایی در این زمینه نادرست میباشند.
    تصورات غلط و حقایق در مورد انزال خانم ها
    تصورات غلط
    ۱) انزال در خانم ها وجود ندارد.
    ۲) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.
    ۳)تمرین های واژینال می تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.
    ۴) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند
    ۵)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژینال صورت می پذیرد.
    ۶) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.
    ۷) خانم ها تنها ۱ یا ۲ قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا ۱-۲ فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد
    -  انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.
    ۹) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.
    ۱۰) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.
    حقایق
    ۱) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال می باشد
    ۲) خانم ها متوجه نیستند که توانایی رسیدن به انزال را دارند، تنها به این دلیل که زمان انجام آنرا نمی دانند.
    ۳) تکنیک های ویژه ای وجود دارد که به خانم ها آموزش می دهد  تا هر زمان که اراده می کنند به انزال برسند و یا آنرا متوقف نمایند
    ۴) خانم ها لازم نیست که فقط از طریق ارگاسم مهبلی به انزالبرسند و حتی لازم نیست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.
    ۵) خانم ها می توانند میزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی، افزایش دهند.
    ۶) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسیارکوتاه چندین مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.
    ۷) ماده ای که از بدن خانم ها خارج می شود، ادرار نیست.معمولاً چیزی شبیه به آب است، که تقریبا بی رنگ بوده وبوی خاصی هم نمی دهد و یا اگر بو بدهد، کمی بوی شیرین است.
    -  کسانی که ادعایی می کنند انزال نوعی بی اختیاری ادرار است چیزی در مورد انزال خانم نمی دانند و یا اینکه درک صحیحی از این مطلب ندارند.
    شاید شما از خود بپرسید: “اگر تمام خانم ها توانایی انجام چنین کاری را دارند، پس چرا بسیاری از آنها هیچ گاه چنین امری را در زندگی زناشویی تجربه نکرده اند؟” این سؤال بسیار خوبی است و توضیح آن نیز بسیار ساده است. اجازه بدهید ابتدا مطالبی را در مورد آناتومی بدن خانم ها بدانیم و سپس به ادامه مسائل بپردازیم.
    انزال خانم ها از چه نقطه ای سرچشمه می گیرد؟
    انزال خانم ها شامل جریان روانی است که از مجاری ادراری خارج می شود (همان محلی که ادرار خارج می شود) با این تفاوت که از غدد پاراترال جریان می گیرد. این غدد تنها در زمان تحریک جنسی از خود ماده خاصی ترشح می کنند.
    انزال خانم ها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد؟
    ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.
    نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند.
    مایع انزالی از چه چیز تشکیل شده است؟
    اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم - این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند.
    نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.
    چه میزان از این ماده بیرون می ریزد؟
    بیشتر خانم ها در حدود ۵ .۱ تا ۲ فنجان از آن را تخلیه می کنند. این موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده نیز ارتباط دارد.
    چرا اکثر خانم ها در این مورد بی اطلاع هستند و یا آنرا انجام نمی دهند؟
    انزال در خانم ها آنقدرها هم که فکرش را می کنید دشوار نیست؛ فقط افراد زیادی با تکنیک های اجرای آن آشنا نیستند. دلایل کلیشه ای بسیار زیادی برای دوری خانم ها از این لذت مطبوع، وجود دارد. یکی از دلایل از این قرار است که چون آنها ارگاسم را تجربه می کنند، معمولاً به راحتی حاضر می شوند تا فرصت های خود برای انزال دست بدهند و نسبت به آن بی توجهی کرده و تمایل کمی نشان می دهند.
    یکی از مهمترین دلایل این است که زمانیکه خانم ها به مرحله انزال می رسند، اغلب به این دلیل که تصور می کنند ممکن است ادرار نیز همراه با آن بیرون بریزد، از آزاد کردن خود خودداری می کنند؛ اما باید دقت داشته باشند که در این حالت به هیچ وجه ادرار از آنها خارج نخواهد شد.
    زمانیکه ماده انزال در داخل مجرای ادراری جمع می شود، احساس تخلیه ادرار به فرد دست می دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نیز خود به خود از بین می رود. اگر خانم ها یاد بگیرند که به جای نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه می شوند که پس از تخلیه مجرای ادرار، احساس ادرار داشتن نیز به صورت ناخودآگاه از بین می رود.
    تکنیک های متفاوتی برای رسیدن به این مرحله و همچنین دوری ورزیدن از بازدارنده ها در طی مسیر، وجود دارد. اما نباید فراموش کرد که ترس از ادرار، باعث می شود بسیاری از خانم ها خود را همواره عقب نگه دارند.
    روش هایی که در این زمینه عرضه شده اند، دارای فواید کاربردی بسیار زیادی هستند و معمولاً نتایج چشمگیری را به همراه داشته اند و موجب شده اند تا زوج ها روابط جنسی فوق العاده لذت بخشی را تجربه نمایند.
    آیا خانم هایی که انزال می شوند دارای بیماری خاصی هستند؟
    نه؛ دلیل توضیحات من نیز دقیقاً به همین خاطر است: اکثر خانم ها و آقایون تصور میکنند کسانیکه قادر به انجام چنین کاری هستند باید دچار بیماری های خاصی باشند. اما حقیقت این نیست.
    آیا می دانید سالانه چه تعداد از خانم ها با این تصور اشتباه دست و پنجه نرم می کنند و به همین دلیل از رها سازی خود جلوگیری مینمایند؟ آنها احساس می کنند که اگر خود را آزاد بگذارند، ممکن است که نفس خود را از دست داده و به عبارتی تصور می نمایند که نباید در کنار همسر خود تخلیه ادرار نمایند!
    به این دلیل که خانم ها در حدود یکی دو فنجان مایع جهنده در هنگام انزال از خود خارج می نمایند، اکثرا تصور می شود که این ماده چیزی نیست جز “ادرار”. اغلب آنها اصلاً متوجه نمی شوند که چه اتفاقی می افتد و پس از این عمل احساس آزردگی شدیدی پیدا می کنند.
    برخی از مشاوران نیز به شخصه از وجود چنین واکنشی با خبر نبوده و فکر می کنند که خانم مورد نظر باید مورد جراحی قرار گرفته و یا روان درمانی شود؛ آن هم فقط به خاطر یک عکس العمل کاملا طبیعی!
    تنها نکته ای که در آخر می توانم به آن اشاره کنم، این است که انزال خانم ها نه تنها از نظر بصری تحریک کننده می باشد، بلکه انجام آن احساس فوق العاده ای به هر دو طرف القا می کند. تخلیه جنسی و حس رضایتی که از این طریق به بانوان دست میدهد، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست

تشکر شده توسط : 25 کاربر
  4. سلام دوست خوبم
    دوست خوبم اطلاعات کاملی رو ذکر کردن و خیلی کامل بود هر شخصی خودش میدونه طریقه ارضا شدنش چطوریه؟نکته مهم اینکه لذت با ارضا شدن خیلی فرق داره گاهی خانمی به نهایت لذت میرسه ولی ارضا نشده چون وقتی ارضا شدن تمایل کمتری پیدا میکنه که معاشقه داشته باشه حداقلش بعد از ارضا شدن،کرختی و سستی بدن و لرزش از عوامل شایع ارضا شدنه که همراه با ابه البته به مقدار کمی،دومین نکته اینه که چون خانم باکره هستش شاید طریقه ارضا ایشون فقط از دخول واژن باشه؟پس این احتمال هست که ایشون طریقه ارضاشون فقط از ناحیه واژن باشه.ولی اگر ایشون هیچ ترشحی ندارن موقع معاشقه برای اطمینان لطفا به پزشک زنان مراجعه فرمایند.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. اگرچند مرتبه به حالت اوج لذت  برسی ولی ارضا نشی از لحاظ جسمی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

6. kiyanaaa نوشته است: اگرچند مرتبه به حالت اوج لذت  برسی ولی ارضا نشی از لحاظ جسمی مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ارگاسم و ارضا دو مبحث جداگانه هستند افراد زيادي هستند كه ارگاسم يا اوج لذت را تجربه ميكنند ولي ارضا نميشوند. ارگاسم چند باره بدون ارضا نميتواند مشكلي براي بدن ايجاد كند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سيما ! سنجاب ! يک سوالی مطرح کردی که همه دختر ها و پسرها رو گذاشتی سرکار   

اول بيايم کلماتی رو که ساتفاده می کنيم تعري، کنيم بعد با اون کلمات منظورمون رو بيان کنيم.

ارگاسم
    اوج لذت
    ارضا

اوج لذت همون ارگاسم هست که با جيغ و لرزش خانم ها همراه می شه.

بعضی از خانم ها بعد از ارگاسم ديگه نمی تونن ادامه بدند و ارضا شدند.

اما بعضی از خانم ها بعد از چندين بار ارگاسم باز هم می خوان و حالا حلاها ارضا نمی شند یعنی تمومی نداره مگر اينکه ديگه خسته بشند و نای ادامه دادن نداشته باشند با اينکه باز هم می خوان.

از طرف ديگر آلت بيشتر  خانم ها از همون اول معاشقه آب میده و در حالت لذت بيشتر مايع بيشتری ترشح می کنه و در اوج لذت ديگه ترشحبسياری رو داره.

اما همه رو نمی شه با هم مقايسه کرد و لازم هست که شخص خاصيت خودش رو پيدا کنه و خودش رو بشناسه که چطور هست و از کدوم دسته هست.

خانم های با اندام ظريف کمتر ترشح دارند و ضعيف تر هستند و زودتر خسته می شوند و ...

خانمم ها رو از نظر درشتی وظرافت و موارد بسيار ديگر می شه دسته بندی کرد که اگه فرصت شد باز هم می نويسم.

زياد سخت نگيريم و لذت ببريم

البته آموزش ؛  لذت بيشتری را در پی خواهد داشت.

شاداب باشيم

8. سلام
    ممنون از جوابهای منطقی که همتون دادین .
    خوب بود تا اندازه ای همگی برامون یکم این قضیه مبهم بود !
    حالا سوال خودم رو میگم:
    من خودم خیلی هات هستم تقریباً اکثر ساعتهای روز رو هم ترشحات دارم Smile
    البته نرید سراغ قضیه عفونت و این مسائل چون این ترشحات نه بو دارن نه رنگ خاص و تیره ای و نه هیچی  Smile کاملاً سالم هستم.
    و همیشه هم بدنم برای رابطه آماده هست .

این مقدمه بود
    با همه این توصیفات من رمانی که تحریک میشم و بعد از اون اقدام برای ارضا شدن انجام میشه Smile
    موقع ارگاسم ترشحاتی ندارم
    یعنی همون موقع چیزی نیست و نهایتاً تا 1 ساعت بعد ترشحات ناشی از ارضا خارج میشن.

اینم بگم علائم ارگاسم رو دارم :لرزش ،بی حسی دست و انگشتان، بی حسی و بی حالی پاها و....
    در واقع این قسمت صحبت  ژاسینای عزیز شامل حالم میشه :اما بعضی از خانم ها بعد از چندين بار ارگاسم باز هم می خوان و حالا حلاها ارضا نمی شند یعنی تمومی نداره مگر اينکه ديگه خسته بشند و نای ادامه دادن نداشته باشند با اينکه باز هم می خوان.

بطوری که من8 مرتبه  ارگاسم شدن رو توی 20 دقیقه هم تجربه کردم اما بازم سیر نشدم!
    روش ارضا هم بگم من اهل مالیدن کلیتوریس نیستم و از طریق تمرینات کگل ارگاسم میشم که به نظرم ارگاسمم از نوع واژنی هست.
    پرده هم دارم.
    حالا از سوال دور نشیم :من میگم بااین همه پس چرا موقع ارگاسم من ارضا نمیشم و بعد از مدتی ارضا میشم؟؟
    منتظر جوابتون هستم

دقت کنید این سوال با سوالی که اول مطرح کردم فرق داره ها اون آقا گفته بود آبی نداره ،اما من میگم هست اما با تاخیر.
    پیروز باشید

9. دوست عزیز

اگه یه کم با دقت همه ی پست ها رو می خوندی جوابتو می گرفتی.. در لا به لای تک تک جملات همه ی کاربرایی که اینجا پست گذاشتن می تونستی پاسخ سوالتو پیدا کنی

اون آبی که بنا به گفته ی شما وجود داره اما با تاخیر.......همون انزال هست. شما بدنت انقدر داغه و انقدر آمادگی اش رو داری که بعد از ارگاسم های متعدد به انزال برسی و این خیلی خوبه. من بارها دیدم و شنیدم که خانم هایی که توانایی رسیدن به انزال رو ندارن بعد از تموم شدن یه رابطه، به دل درد شدیدی مبتلا می شن که مربوط به همون نداشتن انزال هست، دقیقا مثل آقایی که فقط معاشقه داشته و ارضا نشده و منی ازش خارج نشده و همین باعث درد در بیضه هاش یا مشکلات دیگه می شه.

اینکه می گی 8 بار ارگاسم شدن رو در 20 دقیقه تجربه کردی ( که نمی دونم چه جوری شمردی و انقدر دقیق می گی!!! ) خیلی خیلی خیلی خیلی خوبه و نشونه ی داغ بودن و بدن فوق العاده آماده ات هست... خانم های سردی هستن که همون یکبار رابطه و به ارگاسم رسیدن رو هم به زور و شاید به اکراه انجام می دن به نحوی که اعصاب پارتنرشون رو واقعا خرد می کنن و همین هم باعث خیلی مشکلات دیگه در روابط جنسی اونها خواهد شد.... اما اینکه سیر نمی شی و هنوز میل به رابطه داری شاید به دلیل اینه که اون نهایت ارضا شدن و نقطه ی اوجی که شما الان بهش دست پیدا نمی کنی به خاطر داشتن بکارتت هست.. و در آینده، زمانی که دخول کامل داشته باشی و آلت پارتنرت با نقطه ی جی شما تماس داشته باشه و با هر بار ورود و خروج آلتش درون واژن شما، بتونه اوج لذت رو برات به همراه بیاره، مسلما طعم اون سیر شدنی که انتظارشو داری رو خواهی چشید.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  10. با سلام
    دوست عزیز خانم سیما موردی که شما میفرمایید از باورهای ذهنی است بر فرض امکان هم چندان عجیب نیست مرتاض های هندی این را ثابت کردند هر کسی چیزی را در ذهنش پرورش میدهد وبعضا تا مرحله ای پیش میرود که در جسم هم نمود پیدا

میکند که بنظر من متاثر از فاصله بین بلوغ شما تا امروز است که با ازدواج شما اینمورد عادی خواهد شد موردبعدی مهم است که اینگونه باورها چه اوردهای برای ما ویا جامعه داشته باشدتوصیئه من بشما اینست که زیاد به این موضوع فکر نکنیدچون قبول

بفرمایید که کمتر ممکن است فردی پیدا شود توی این دوره که مشگلات و هزینه ها زندگی فراوان فرصت سوز شده توان اجرای چنین فانتزی هایی رو داشته باشد و خود بخود تاثیر منفی بر روابط شما و همسر اینده تان خواهد داشت البته امکان اینکه من  

اشتباه کرده باشم هم هست ولی فعلا برداشت من چنین است که کمی در باورهایتا تغییراتی ایجاد کنید سرافراز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. sima_65 نوشته است: سلام
    ممنون از جوابهای منطقی که همتون دادین .
    خوب بود تا اندازه ای همگی برامون یکم این قضیه مبهم بود !
    حالا سوال خودم رو میگم:
    من خودم خیلی هات هستم تقریباً اکثر ساعتهای روز رو هم ترشحات دارم Smile
    البته نرید سراغ قضیه عفونت و این مسائل چون این ترشحات نه بو دارن نه رنگ خاص و تیره ای و نه هیچی  Smile کاملاً سالم هستم.
    و همیشه هم بدنم برای رابطه آماده هست .

این مقدمه بود
    با همه این توصیفات من رمانی که تحریک میشم و بعد از اون اقدام برای ارضا شدن انجام میشه Smile
    موقع ارگاسم ترشحاتی ندارم
    یعنی همون موقع چیزی نیست و نهایتاً تا 1 ساعت بعد ترشحات ناشی از ارضا خارج میشن.

اینم بگم علائم ارگاسم رو دارم :لرزش ،بی حسی دست و انگشتان، بی حسی و بی حالی پاها و....
    در واقع این قسمت صحبت  ژاسینای عزیز شامل حالم میشه :اما بعضی از خانم ها بعد از چندين بار ارگاسم باز هم می خوان و حالا حلاها ارضا نمی شند یعنی تمومی نداره مگر اينکه ديگه خسته بشند و نای ادامه دادن نداشته باشند با اينکه باز هم می خوان.

بطوری که من8 مرتبه  ارگاسم شدن رو توی 20 دقیقه هم تجربه کردم اما بازم سیر نشدم!
    روش ارضا هم بگم من اهل مالیدن کلیتوریس نیستم و از طریق تمرینات کگل ارگاسم میشم که به نظرم ارگاسمم از نوع واژنی هست.
    پرده هم دارم.
    حالا از سوال دور نشیم :من میگم بااین همه پس چرا موقع ارگاسم من ارضا نمیشم و بعد از مدتی ارضا میشم؟؟
    منتظر جوابتون هستم

دقت کنید این سوال با سوالی که اول مطرح کردم فرق داره ها اون آقا گفته بود آبی نداره ،اما من میگم هست اما با تاخیر.
    پیروز باشید

موردی که شما عنوان کردید تا زمانی که رابطه فیزیک و غیر از خود ارضایی(رابطه جنسی) رو تجربه نکنید نمیشه نظر قطعی و دقیقی داد
    بودند خانمهایی که مایع نهیایی که ازشون ترشح میشه و به قولی میگن ترشح ارضا گونه رو تا چند وقتی نداشتند و چیز طبیعی هست نگرانی زمانی آغاز میشه که شما ترشح اصلا نداشته باشید که دارید و تمایلتون هم خوب هستش اما چون بدن از نظر فیزیکی حالت فانتزی و خیالی رو داره تجربه میکنه اینجور اختلالات بوجود میاد
    کلا خانمها زمانی که خیلی خیلی خیلی (دقت کنید به نوع واژه پردازی) از رابطه لذت ببرند ارضا میشوند البته این گفته در همه صدق نمیکنه ولی خیلیها این طور هستند
    حال شما که میگید ارگاسم رو تجربه میکنید و بعد از مدتی هم ارضا میشید بنظر من مشکلی نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  12. سلام
    حاله خانم محترم اگه میشه راجب (من بارها دیدم و شنیدم که خانم هایی که توانایی رسیدن به انزال رو ندارن بعد از تموم شدن یه رابطه، به دل درد شدیدی مبتلا می شن که مربوط به همون نداشتن انزال هست، دقیقا مثل آقایی که فقط معاشقه داشته و ارضا نشده و منی ازش خارج نشده و همین باعث درد در بیضه هاش یا مشکلات دیگه می شه.)بیشتر بحث کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سيماي عزيز گفتند كه يك ساعت بعد از ارگاسم ترشحات ناشي از ارضا از من خارج ميشوند. من با خواندن اين جمله يك سؤال برايم ايجاد شد. در نوشته هاي دوستان از جمله رهاي عزيز گفته شده كه ارضا به دو گونه است يكي خارج شدن مايع شيري رنگ از واژن و ديگري خارج شدن مايع آبكي از مجراي ادرار است.
    1- بعد از ارضا مايع شيري رنگي ازمن خارج ميشود كه باتوجه به مطالب خوانده شده ميتوان گفت ارضاشده ام؟
    2- چند دقيقه (حدود 15 دقيقه ) بعد بعد از اتمام رابطه هم متوجه ميشوم كه لباس زيز من خيس شده. خيسي مثل خيس شدن با آب. هميشه اين مورد برايم سؤال بود كه اين آبي كه با تاخيراز من خارج ميشود چيست. كه نه بو دارد نه رنگ. كه با خواندن مطلب سيما 65 متوجه شدم ممكن است نشانه ي ارضا باشد.آيا درست برداشت كرده ام؟
    چون من هميشه فكر ميكردم كه ترشحات ناشي از ارضا بلافاصله و با فشارو به مقدار زياد خارج ميشود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. neda1358 نوشته است: سيماي عزيز گفتند كه يك ساعت بعد از ارگاسم ترشحات ناشي از ارضا از من خارج ميشوند. من با خواندن اين جمله يك سؤال برايم ايجاد شد. در نوشته هاي دوستان از جمله رهاي عزيز گفته شده كه ارضا به دو گونه است يكي خارج شدن مايع شيري رنگ از واژن و ديگري خارج شدن مايع آبكي از مجراي ادرار است.
    1- بعد از ارضا مايع شيري رنگي ازمن خارج ميشود كه باتوجه به مطالب خوانده شده ميتوان گفت ارضاشده ام؟
    2- چند دقيقه (حدود 15 دقيقه ) بعد بعد از اتمام رابطه هم متوجه ميشوم كه لباس زيز من خيس شده. خيسي مثل خيس شدن با آب. هميشه اين مورد برايم سؤال بود كه اين آبي كه با تاخيراز من خارج ميشود چيست. كه نه بو دارد نه رنگ. كه با خواندن مطلب سيما 65 متوجه شدم ممكن است نشانه ي ارضا باشد.آيا درست برداشت كرده ام؟
    چون من هميشه فكر ميكردم كه ترشحات ناشي از ارضا بلافاصله و با فشارو به مقدار زياد خارج ميشود.

این مایع سیری رنگی که ترشح میکنید اصولا مربوط به ارضا میباشد مابقی ترشحات مربوط به ترشحات طبیعی بوده که در هر رابطه ای برای هر فردی ایجاد میشه ترشحات حتما نباید با فشار و بلافاصله بعد رابطه باشند تمامیه موارد ذکر شده در افراد مختلف بگونه های مختلفی هستش و نمیشه گفت همه یک جور ارضا رو تجربه میکنند

15. sima_65 نوشته است: با سلام

خیلی خیلی خیلی (دقت کنید به واژه پردازی به قول کلونی عزیز ) از همراهیتون سپاسگزارم.

اول به اون دوست عزیز عرض کنم اینکه دعوا نیست فقط تبادل نظر هست Smile
    دعوا یه چیز دیگه هست Smile

در این مورد که فرمودین تخیل و این مسائل من همش که توی فکر این مسئله نیستم
    مثلاً من با شنیدن صدای دوستم هر چقدر هم که حرف معمولی بزنه تحریک میشم و همینطور هم ارگاسم Smile
    صدا یک نمونه بود
    منظورم اینه که محرک های من وجود خارجی دارن
    اما اینکه رابطه حضوری و از نزدیک داشته باشم نه نبوده تا حالا.
    در مورد اینکه آقای رهای گرامی فرمودن مشغله های روزمره ممکنه عدم رضایت از روابط رو ایجاد کنه
    این دیگه به مهارت هر فرد برمیگرده که پارتنرش رو جذب کنه و بگونه برخورد و رفتار کنه که این مشغله ها در الویت زندگی قرار نگیرند.

نظر من اینه :یک زندگی ایده آل در نتیجه یک رابطه جنسی ایده آل پدید میاد.
    رابطه جنسی همه زندگی نیست اما همه زندگی و جوانبش رو تحت پوشش قرار میده وروشون تاثیر میذاره.

ببینید اینکه میگید مثلا با صدای دوستتون به ارگاسم دست پیدا میکنید به نظر من نمیشه اسمشو گذاشت ارگاسم و این حالتی که پیدا میکنید یک آرامش روحی هستش کلا سیستم عاطفی خانها چنین طراحی شده که هر چقدر کلمات محبت آمیز بهشون ابراز شه حال در حد معمولی یک آرامش و قوت قلب خاصی پیدا میکنند پس ما هر آرامشی رو نمیتونیم بگیم ارگاسم
    ارگاسم فقط در مورد معقوله رابطه جنسی استفاده میشه نه حالت روانی و ارامشی در هر حالتی
    یک زندگی ایده آل در نتیجه یک تفکر و همکاری و مدیریت ایده آل پدید میاد که رابطه جنسی زیر مجموعه اینها محسوب میشه رابطه جنسی چیز بزرگی در زندگی محسوب میشه اما اصل زندگی نیست چون زندگی خوب زندگی محسوب میشه که از دوست داشتن رابطه جنسی پدید میاد(که همه میدونند) ولی روابطی که از رابطه جنسی به دوست داشتن منجر میشه چنین روابطی کم هستش و ناپایدار
    این تاپیک بنظر من از موضوعش داره خارج میشه و بیشتر دوباره بسمت عنوان شدن عقاید داره پیش میره که به نظر من تا اینجا کافیه در مورد عقاید بحث بشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید