شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. sami22 نوشته است: سلام
    من با نامزدم ديروز رابطه داشتم كه البته دخول انجام نشده و مني هم روي بدنم نريخته . فقط پيشاب احتمال ميدم با بدنم تماس داشته. كه من از دوره پيش كه پريود شدم ( 20 شهريور تا امروز همچنان لكه بيني دارم و سري قبل از روش اورژانسي ايتفده كرده بودم) مني بر روي كمرم ريخته شد و بعد من پاك كردم و حدود 2 ساعت بعد شستم و آبي كه از شستن كمرم به سمت پايين اومد . من از روش اورژانسي هم استفاده نكردم. از ديروز تا حالا هم دل درد دارم و تهوع گرفتم. ميشه منو راهنمايي كنيد .لازمه الان از قرص براي جلوگيري استفاده كنم؟؟
    وقتي احتمال حاملگي وجود دارد كه مني با الت تناسلي زن برخورد داشته باشد. پيشاب مرد هم داراي اسپرم است ولي وقتي پيشاب وارد واژن شود يا با آلت تناسلي زن برخورد كند احتمال حاملگي وجود دارد. با توضيحاتي كه شما داده ايد احتمال حاملگي وجود ندارد. چون مني و پيشاب هيچ كدام وارد واژن شما نشده.  و حتي برخورد سطحي هم صورت نگرفته. خيالتان راحت باشه.

2. ممنونم. ولي حالت تهوع دارم شديد.ايا مصرف قرص مفنامیک اسيد براي قطع خونريزي است باعث تهوع ميشه؟

3. sami22 نوشته است: ممنونم. ولي حالت تهوع دارم شديد.ايا مصرف قرص مفناميك اسيد براي قطع خونريزي است باعث تهوع ميشه؟

مفنامیک اسید به خاطر اثراتی که روی دستگاه گوارشی می گذارد توصیه می‌شود فقط به اندازهٔ تجویز شده از سوی پزشک مصرف شود.
    شایع ترین عوارض جانبی مفنامیك اسید عبارتند از: دل درد، حالت تهوع و استفراغ.
    جهت کاهش عوارض گوارشی، دارو را به همراه غذا میل نمائید یا به همراه یک لیوان پر از آب میل کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    من در روز 4پریوردی رابطه جنسی از مقعد داشتم.احساس میکنم مقداری از منی روی الت تناسلی ریخته شده
    ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    و بطور کلی در زمان پریودی احتمال حاملگی وجود دارد؟
    لازم است از روش اورژانسی استفاده کنم؟

5. یا عرض سلام بنده رابطه ی سطجی مشکوک به نامزدم داشتم که 48 ساعت بعد 4 عدد و 12 ساعت بعد از آن 4 عدد دیگر قرص ال دی مصرف شد و نامزدم بعد از حدودا یک هفته پریود شدند آیا با این اوصاف بارداری  کاملا منتفی است ؟ متشکرم

6. elnaz71 نوشته است: با سلام
    من در روز 4پریوردی رابطه جنسی از مقعد داشتم.احساس میکنم مقداری از منی روی الت تناسلی ریخته شده
    ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟
    و بطور کلی در زمان پریودی احتمال حاملگی وجود دارد؟
    لازم است از روش اورژانسی استفاده کنم؟

نه دوست عزیز
    در ان زمان احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. arianoo نوشته است: یا عرض سلام بنده رابطه ی سطجی مشکوک به نامزدم داشتم که 48 ساعت بعد 4 عدد و 12 ساعت بعد از آن 4 عدد دیگر قرص ال دی مصرف شد و نامزدم بعد از حدودا یک هفته پریود شدند آیا با این اوصاف بارداری  کاملا منتفی است ؟ متشکرم

بلی شما روش اورژانسی رو به درستی استفاده کرده اید و با توجه به رخ دادن پریود امکان بارداری هم منتفی است

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. mohammadjoon26 نوشته است:
    saarinaa نوشته است: سلام ... ب
    راستش من یه مشکلی دارم که کم کم داره نگرانم می کنه . من همیشه دوره ی ماهانه م منظم بوده و حدود 25 شهریور باید پریود می شدم ولی هنوز نشدم . دو هفته قبل از دوره م هم نزدیکی ( نه به صورت کامل ) داشتم و این منو نگران کرده . 2-3 هفته پیشم دچار یبوست شده بودم که دکتر شیاف بچه و شربت انجیر بهم داد . تنها چیزی که ازش می ترسم اینه که زمان نزدیکی نامزدم آلتش رو به واژنم می می مالید . آیا این حرکت یا احیانا پیشاب می تونه باعث حاملگی بشه ؟ چند وقته حس می کنم سینه هام بزرگتر شده یا شکمم یه جوری شده. آیااحتمالش هست یا اینا از تلقین من نشات می گیره . اون داروهایی که دکتر داد می تونه باعث بهم ریختن دوره م بشه ؟ نیازی هست بیبی چک بگیرم تست کنم ؟

سلام دوست عزیز
    حتما بیبی چک بگیر وحتما اگه امکان داره ازمایش بتا بده
    اشتباه منو نکن رفتار پر خطر همش خطره وخطرناک
    اگه ازمایش بدی خیالت راحتتره

ممنون از راهنماییت دوست عزیز .. امروز بیبی چک گرفتم و تست کردم جواب منفی بود ولی میشه به جوابش صد در صد اعتماد کرد ؟؟ البته من هیچ نگرانی یی نداشتم بابت بارداری چون واقعا اتفاقی نیفتاده بود . فقط این تاخیر تو پریودم باعث شد استرس بگیرم . ضمن هنوز پریود نشدم و باید برم دکتر .

9. saarinaa نوشته است:
    mohammadjoon26 نوشته است:
    saarinaa نوشته است: سلام ... ب
    راستش من یه مشکلی دارم که کم کم داره نگرانم می کنه . من همیشه دوره ی ماهانه م منظم بوده و حدود 25 شهریور باید پریود می شدم ولی هنوز نشدم . دو هفته قبل از دوره م هم نزدیکی ( نه به صورت کامل ) داشتم و این منو نگران کرده . 2-3 هفته پیشم دچار یبوست شده بودم که دکتر شیاف بچه و شربت انجیر بهم داد . تنها چیزی که ازش می ترسم اینه که زمان نزدیکی نامزدم آلتش رو به واژنم می می مالید . آیا این حرکت یا احیانا پیشاب می تونه باعث حاملگی بشه ؟ چند وقته حس می کنم سینه هام بزرگتر شده یا شکمم یه جوری شده. آیااحتمالش هست یا اینا از تلقین من نشات می گیره . اون داروهایی که دکتر داد می تونه باعث بهم ریختن دوره م بشه ؟ نیازی هست بیبی چک بگیرم تست کنم ؟

سلام دوست عزیز
    حتما بیبی چک بگیر وحتما اگه امکان داره ازمایش بتا بده
    اشتباه منو نکن رفتار پر خطر همش خطره وخطرناک
    اگه ازمایش بدی خیالت راحتتره

ممنون از راهنماییت دوست عزیز .. امروز بیبی چک گرفتم و تست کردم جواب منفی بود ولی میشه به جوابش صد در صد اعتماد کرد ؟؟ البته من هیچ نگرانی یی نداشتم بابت بارداری چون واقعا اتفاقی نیفتاده بود . فقط این تاخیر تو پریودم باعث شد استرس بگیرم . ضمن هنوز پریود نشدم و باید برم دکتر .

خوب خیالت راهت شده عزیزم
    استرسی که داری باعث تاخیرت شده یکم ریلکس کن تا پریودیت اتفاق بیفته بری دکتر هم بهتره بهت امپول میده که باعث شروع پریودی میشه
    بیشتر مواقع بیبی چک درست میگه

10. در روز 5 پریود رابطه مقعدی داشته و مقداری از منی خارج شده روی الت تناسلی م ریخته شده
    و بعد از ان خونریزی قطع شده.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟ استفاده از روش اورژانسی لازم است؟

11. mahsa172 نوشته است: در روز 5 پریود رابطه مقعدی داشته و مقداری از منی خارج شده روی الت تناسلی م ریخته شده
    و بعد از ان خونریزی قطع شده.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟ استفاده از روش اورژانسی لازم است؟

اگر شما پریود منظم دارید و با توجه به اینکه رابطه مقعدی داشتید امکان بارداری وجود نداره

12. سلام
    من يه رابطه داشتم كه مقعدي بوده و مني هم روي بدنم ريخته نشده.فقط احتمال ميدم پيشاب با بدنم تماس داشته....  مني روي كمرم ريخت  و من همون موقع پاك كردم وحدود 1 ساعت بعد شستم.آيا امكانش هست وقت شستن آبي كه به سمت پايين مياد حاوي مني باشه و با بدنم برخورد كرده باشه؟ با اين توضيحات احتمال بارداري چقدر ميتونه باشه؟ اصلا امكانش هست؟ از روش اورژانسي هم استفاده نكردم. و الن بعد 3 روز از رابطه دل درد و حالت تهوع دارم.در ضمن من ماه پيش ( 20 شهريور كه پريود شدم) هنوز به طور مداوم لكه بيني دارم و دارم از كپسول مفناميك اسيد استفاده ميكنم
    ميشه من و از نگراني در بياريد

13. خودتونونگران نکنیداحتمال بارداری صفره اصلاامکان نداره بااین توضیحاتی که دادیدبارداربشید

14. sami22 نوشته است: سلام
    من يه رابطه داشتم كه مقعدي بوده و مني هم روي بدنم ريخته نشده.فقط احتمال ميدم پيشاب با بدنم تماس داشته....  مني روي كمرم ريخت  و من همون موقع پاك كردم وحدود 1 ساعت بعد شستم.آيا امكانش هست وقت شستن آبي كه به سمت پايين مياد حاوي مني باشه و با بدنم برخورد كرده باشه؟ با اين توضيحات احتمال بارداري چقدر ميتونه باشه؟ اصلا امكانش هست؟ از روش اورژانسي هم استفاده نكردم. و الن بعد 3 روز از رابطه دل درد و حالت تهوع دارم.در ضمن من ماه پيش ( 20 شهريور كه پريود شدم) هنوز به طور مداوم لكه بيني دارم و دارم از كپسول مفناميك اسيد استفاده ميكنم
    ميشه من و از نگراني در بياريد

حالت تهوع و دل درد شما به خاطر عوارض مصرفی کپسول مفنامیک اسید بوده. برای کمتر شدن عوارض آن باید این کپسول را همراه یا بعد از غذا میل نمائید.

15. سلام توروخدا کمک کنید. من 5 ماه هست قرص ال دی مصرف میکنم.منظم و هرشب.این ماه بسته اول رو 5 روزه تموم کردم ولی هنوز پریود نشدم.آخریم نزدیکیم هفته پیش بود.همیشه 4 روز بعد از قطع قرص پریود میشدم.بی بی چک زدم امروز منفی بود.همسرم هیچ وقت داخل واژن تخلیه نمیکنه ولی پیشاب احتمالش زیاده. بگین چیکار کنم؟؟؟ یعنی باردارم؟ تست خون هم دادم هنوز جواب نگرفتم. اگه تست خون منفی باشه به نظرتون چرا پریود نشدم؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 39 از 111
رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید